Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    Zaraz mam jechać, a tu nic nie gotowe

    RATUNKU nienawidzę pakowania.
    --
  1.  permalink
    Ja jutro z rana wyjeżdzam i nie wiem co spakować, jak jadę na weekend to biorę torbę cała, a teraz jadę na tydzień i zonk...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    skąd ja to znam :D
    jechaliśmy na weekend pod namiot, a ja miałam plecak (dość duży plecak) wypchany po brzegi :D :confused:
    --
  2.  permalink
    Hihi, ja zawsze biorę od groma rzeczy potrzebnych na wszelki wypadek:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    dokładnie :D ja tak samo ;p
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    NR bezpiecznej podrozy i pamietaj... rozpakowywanie bedzie jeszcze gorsze :wink:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    a dla mnie nie było takie ciężkie ;D:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    Jejkuś ale mnie dziś wzięło... Właśnie upiekło sie ciacho ze śliwkami, zjadłam tonę placków ziemniaczanych ze śmietaną cukrem i ogórkiem kiszonym... Jestem padnięta
    Weroni łazi coraz więcej i już zapomniałam jak to jest z takim małym człowiekiem który pozna co to pion :) Ze wczorajszych 3m dziś zrobiło sie ponad 5 bo próg przeszkodził co klap na pupę to nerwy "ja znów siedzę". Mamy z niej ubaw po pachy :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    szoook ,placki ziemniaczane z còkrem i smietana???????????'' ,wiem ,ze ludzie tak jedza ,ale dla mnie to nie pasuje...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    Ewa ja takie lubie :) tak samo jak frytki ze śmietaną (naprawdę smaczne i mówie to nie tylko ja)

    Uciekam spać bo jestem wymęczona jakoś dzisiaj. Weronika już śpi Maluchy zasypiają więc mam labę :) Kładę się najpierw do wanny a potem do łóżka może z jakąś miłą ksiażką :)
    --
  3.  permalink
    Frytki to ja lubię z sosem majonezowo-czosnkowym, tyle, ze teraz nie mogę ich jeść:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Czesc dziewczyny,wczoraj spał u mnie mój brat więc miałam towarzystwo.Pietruszka w nocy mi pare razy popłakiwał ale wpadłam że moze głodny wypił 150 ml mleka i spał dalej.Oczywiscie od 6 jesteśmy na nogach.Dzisiaj Jade na urodziny chrześnicy M
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    udanego dzionka babki :)))
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    hej ,kobitki ,ale upal ,milej niedzieli,chyba pelnia byla,bo sie nie wyspalam a ja rak...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    u nas nie ma upału.. za to pochmurnie jest :confused:
    --
  5.  permalink
    czesc...i znów poniedziałek
    a tu wczoraj widze pustki były
    ktoś na kawe/herbate sie dziś pisze?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Ciacho ja kawe poproszę.za oknem deszcz, a ja dziś nocka z przerwami, Mati się coś dziś wyjatkowo często budził.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    hej kobitki,fajnie bo chlodno,ja jak zwykle rano w domku a popoludniu,na spacerki...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo. matko ale ten czas ucieka. nie dosc ze weekendy mijaja w oka mgnieniu to jeszcze zaraz koniec lipca bedzie... ja za godzine uciekam do pilnowania Babci, teraz mam dyzury bo wujek w szpitalu czeka na operacje wiec ja z dzieciakami chodze, nie jest latwo ale jakos to bedzie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Witam!
    Ja też piszę się na kawkę!
    Własnie jem sobie serek biały Caprise o którym kiedyś pisałyście - pyyychaaaaaaa!
    Wypiję kawusię i biorę się do prawcy.
    Troszkę jestem nie wyspana, bo wieczoorem oglądaliśmy z M film na DVD.

    Dzisiaj mój M ma wolne więc siedza sobie razem z Oliwką, a ja po pracy jadę na wyprzedaże , może sobie coś fajnego zakupię z okazji ubiegłotygodniowej nagrody. Oczywiście Oliwce i mojemu M też coś wynajdę! :wink::bigsmile:
    Koleżanka wczoraj była i mówiła że duże obniżki są np. w C & A, H & M, 5-10-15, Smyk, Wójcik i wogóle!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    I ja kawusię poproszę :)
    Zasnęłam znów w okolicy 3 :/ jestem nieprzytomna a rano dzieciaki nie dały mi pospać
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Witeczka kobietki.
    W weekend miałam gości i nie dość że z piątku na sobotę późno się połozyliśmy , Hubcio prawie nie spał to w sobotę znowu do późna , na szczęście już Hubertowi wróciło wszystko do normy ale po 48 godzinach bez snu to raczej ciężko wyspać się w 6 godzin, no i wczoraj też późno bo wyprawialiśmy gości do domu. A rano pobudka bo Jakuba na kolonie wysyłałam. A miałam taki plan się wyspać, no:bigsmile: będę go realizować w tym tygodniu bo na ten weekend kolejni znajomi, normalnie się wściekli:bigsmile:
    Też pisze się na kawkę ale to już będzie moja druga:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    A i z nowości to to że Hubcio zaczyna się puszczać i kombinuje samodzielne chodzenie a druga nowość stwierdziliśmy z żonem że w przyszłe lato postaramy sie o jeszcze jednego bąbla i wtedy zeby była 3 letnia różnica między Hubciem a tym które by miało być. Ile nam z tych planów wyjdzie zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    ja bym też kawkę wypiłaaaa.. :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Hogatko to super plany, a gości nie zazdroszcze
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Boziu poleciałam po pampersy bomiałam raptem 3 sztuki dobrze ,że wzięłam folię dla młodego bo niespełna 100 m od domu tak lunęło że cała mokra jestem a młody zasnął, przełożyłam go do łóżeczka i niech śpi.
    --
  6.  permalink
    mój mam nadzieje niedługo padnie bo ziewa a potem jedziemy do kolezanki co ma miesiecznego bobaska
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    co robicie????????
  7.  permalink
    Ale tu pusto...Produkcja praktycznie zerowa- wakacje na całego :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Strasznie pusto, nie ma z kim pogadać :neutral:
  8.  permalink
    no a ja chciałam sie pożalić i widze,że nie ma komu wszyscy na wakacjach:sad:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    u mnie nocka nie fajna,burze straszne i VEVE sie budzila co chwile,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Witajcie dziewczynki!

    ciacho - dawaj z tymi żalami, ja wysłucham! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Proponuję pyszną kawkę na poprawę humorku i na przebudzenie, bo ja jakaś śpiąca jestem. Ostatnio nie mogę się coś wcześniej położyć - zawsze jest coś do zrobienia!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Witam
    faktycznie ostatnio jest tu pusto, ja wcinam sniadanie, potem praca.
    Mój M nauczył Matusia język pokazywać, niezła szkoła :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    dostalam wlasnie takiego maila :

    Kochane dziewczynki ;))
    Do końca lipca trzeba zebrać 5 tysięcy osób do testowania najnowszej maskary Chanel.
    Uruchomcie siebie, swoje koleżanki, przyjaciółki, mamy i ciotki itp. niech puszczą wici dalej.
    Źeby dostać tusz (nie żadną miniaturkę, tylko normalny, duży), trzeba wysłać maila na adres:

    klub@glamour.pl

    w tytule wpisać CHANEL, a w treści odpowiedż na pytanie: Jakich marek luksusowych uźywasz?
    KONIECZNIE dane do wysyłki tuszu.

    (tu podpis kolezanki)



    no i ciekawosc mnie zzarla i.... po zaejestrowaniu na stronie glamour faktycznie potwierdzam ze taka akcja ma miejsce :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    No i co Aniu bierzesz udział??????:wink::bigsmile:
    --
  9.  permalink
    no wiec wczoraj to sie poczułam jakbym dostała prosto w twarz...otórz mój szwagier który z nami mieszka wczoraj zarzucił mi że źle wychowuje dziecko,że przeze mnie Piotruś jest nerwowy od kilku dni..ja z ciekawosci pytam dlaczego tak uważasz a on ,że jest nerwowy przeze mnie.A wszystko dlatego ,że Piotrus jak dorwie jakis sznurek czy kabel to chce go rozerwac a wiadomo -nie idzie wiec sie wścieka ze az sie czerwony robi i krzyczy na ten sznurek-jak dziecko.Gdy mu sie to zabierze jest lament i złość straszna więc czasem musze go głosniej do pozradku przywołać i zakazuje dawać mu takich zabawek przy jktórych sie złosci.I własnie o to mu chodzi ,że on jest obreczony i to moja wina bo ja go do tego doprowadzam:shocked:a ja nie moge pozwolic sobie na to że wszytsko co on chce dostaje.Takie metody wychowawcze ma mój szwagier.Nie moge pozwolic wejsc sobie chłopcu na głowe tym bardziej że on"głupi nie jest".No i mi powiedział,że ma mnie na oku bo boi si eże go uderze:cry::cry::cry::cry::cry::cry:JA??? Pietruszke??? co on gada??? chyba mu na głowe padło.Pozaliłam sie M ale on mówi ,że mam go olać zupełnie bo on nie uwarza że źle sie zajmuje dzieckiem.Ale same pomyślcie co byście poczuły gdyby Wam ktos zarzucił takie coś??? obłęd jakis
    --
  10.  permalink
    No i powiedział mi ze wyrzynające sie ząbki i stąd jego omiauczenie to mój wymysł:confused:
    --
  11.  permalink
    Ciasteczko- Twój M ma racje - olej go. Jestes najlepszą na świecie mamą dla Piotrusia. No i wiesz... z reguły "mega patenty" na wychowywanie dzieci maja bezdzietni :)
  12.  permalink
    no własnie on nie ma swoich dzieci,ale zawsze jak ma zwrócic uwage 7 letniej córce swojej dziewczynyżeby nie rozrabiała to robi to w ten sposób"księżniczko,serduszko ,kochanie nie rób prosze Cie" a ona ma go gdzieś i śmieje mu si eprosto w twarz.Nie chce żeby Piotruś taki był kiedyś ,ze bedziemy musieli sie go prosić aby nie rozrabiał.Tak zrobiłam-olałam go
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Ciacho nie martw się, mój Mati tez się wścieka o byle co, jeszcze troche i zacznie nogami tupac.Nie można dawać wszystkiego dzieciom, bo nie poradzimy sobie potem. Mój Mati juz wie że nie wolno tam i z powrotem tv włączać, i ostatnio się rozpłakał ale nie ze złości tylko widać jak mu było przykro jak powiedziałam nie wolno. Trudno się mówi, popłacze, zajmę go czymś innym, ale nie pozwole pewnych rzeczy robic i koniec kropka.
    A jak szwagier taki mądry niech se dzieciaka szczeli i niech wie jakie potem będą skutki jego wychowania.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    JA jak VEVE bawi sie czyms niebezpiecznym np kablem podlaczonym ,do gniazdka,to jej nie zabieram gwaltownie,bo by byl ryk tylko ,daje cos innego,albo wyglupiam sie a on szybciutk puszcza i klaszcze,porostu odwracam jej uwage...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    a ty ciacho nie przejmuj sie ,mama wie najlepiej jak podejsc ,do swojego bebe..
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    ciacho - nie przejmuj sie kobieto!
    Ja tez uważam, że nie można dawać dziecku wszystkiego co chce, sama niejednokrotnie zabierałam Oliwce rzeczy którymi - uważam - nie powinna sie bawić. Nie raz musiałam podnieść głos, a jak nie pomogło to zabrać samej.
    Niech ten twój szwagier nie będzie taki mądry - cwaniakować każdy potrafi - zwłaszcza jak to nie dodtyczy np. jego dzieci!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Ciacho jak nie pomoze olewanie i dalej bedzie sie szwagier wtracal to poweidz mu zeby sobie pogryzl kabel do pradu wlaczony a ty mu wcale tego bronila nie bedziesz :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    Hihihihihihihihihihihihihihihihi- dobre Ania!!!! :clap::clap::clap::clap::thumbup:
    --
  13.  permalink
    no własnie! dzieki dziewczyny,od razu lepiej:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    No i zaraz koniec pracy i do domku.:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    A jutro wolne, bo idę z Oliwką do pediatry i na szczepienie roczniaka! :sad::cry:
    Już słyszę jak Oliwcia płacze.
    Ale za to później spędzimy ze sobą cały dzień i będziemy robić babki w piaskownicy i huśtać się na huśtawkach na placu zabaw i zjeżdżać ze zjeżdżalni i wogóle ..........!:cheer::clap::swingin::thumbup:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 23rd 2008
     permalink
    hej,kobitki,VEVE spi a ja kawe inke robie i gotuje zupke...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.