Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    Ania no coś Ty już zjadłam. To były tylkio 3 pomidorki :) wczoraj zjadłam 6 i ogóra jednego :))

    Wiecie co działa u mnie super na kiblolandię jeśli chodzi o dwojeczkę czyli o ...... no wiecie :)) kawa ricore na mleczku :)) 15 minut i rezerwacja na WC murowana :))
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    a tutaj dalej takie pysznosci - zanim jeszcze nie jestem w ciazy - lepiej tutaj rzadko zagladac -- bo od razu robie sie glodna:) hi hi
    Ale Wam moje drogie to sie nalezy - wiec smacznego:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    Lady to sa dziewcyzny ktore nawet nie maja partnerow, ba nawet chlopaka wiec raczej to jest w ogole kwestia bycia poza zwiazkiem i byc moze zazdrosc i siwadomosc tego ze im cos umyka bezpowrotnie jest przytlaczajaca... juz sama nie wiem ale zawsze staram sie je jakos tlumaczyc i mimo ze potrafia zawalic na calej linii to wybaczam.

    Jedna z tych dziewcyzn na tydzien przed slubem powiedziala ze nie bedzie jednak moja swiadkowa. To byl dopiero dla mnie szok. Zajelo mi to ponad rok zeby jakos przetrawic, nawet sobie czesc na ulicy nie mowilysmy ale po roku odezwala sie przeprosila powiedziala co nia kierowalo i w sumie znowu jest ok. wiadomo taka przyjazn i bezgraniczne zaufanie jak kiedys juz nie powroca ale nie lubie pielegnowac ani urazy ani zlosci...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    Aniu ale dobrze, że starasz się zrozumieć punkt patrzenia innych ludzi....

    Staram się tak samo jak Ty nie żywić długo urazy do ludzi ale czasami nie potrafię! Są dwie a moze 3 takie osoby, którym to co zrobiły nigdy nie wybaczę. Jestem na nie poprostu obojętna.....

    Życie ciągle uczy i zaskakuje.. nie tylko pozytywnie

    Teraz ważne jesteśmy My i nasze maleństwa a Nas :)) bo to dla nich wszystko zniesiemy i przezwyciężymy i tym starającym się otuchy jeszcze dodamy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    qrde znikam na chwilę na RUBI :))
  1.  permalink
    A Wy znów Paskudy o jedzeniu ;)
    U mnie dziś ciut kalorycznie- bo beda piersi nadziewane serkiem, ziemniaki i pieczone pieczarki... Ale co tam ... najwyzej kolacji nie zjem :)

    A tak swoją drogą, to rzeczywiscie niefajnie macie z tymi psiapsiółkami... Do mnie codziennie ktos dzwoni albo wpada, zeby pooglądac lezace zwłoki ;)Może dlatego, ze większosc moich kolezanek niedawno urodziła bobasy i wie, jak to jest? Sama nie wiem- ale ja tez do nich wpadałam jak były zaciazone...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    Lady jak się dobrać do tych kulek?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    a ja prowadze sobie samotny zywot .. gdyy nie to ze wpadam wieczorem codziennie do mojej mamy jak moj M idzie do pracy to chyba bym zwariowała...M przychodzi rano z nocki i idzie spac .. ani z kim pogadac ani nic... czasami to spi az do 17 czyli do momentu wyjscia do pracy ... dzisiaj wam sie troszke wyzalam bo mi sie humorek zepsuł... a mialam taki fajny :P ogladalam na zywo wozek w sklepie ten co mi sie podoba i wogole pelno takich fajnych rzeczy bylo .. pozniej siedzialam przy garach szukujac pyszny obiadek specjalnie dla meza ten wstał zjad pare łyzek powiedzial ze juz nie umie i polozyl sie spac dalej... i teraz siedze sobie i mi smutno ... :( pozniej pefnie mi przejdzie... nom nic uciekam :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    Magg linka masz podanego hmmm nie można wejść z niego ?

    http://www.kulki.net/ możesz go skopiować do paska adresu albo tu bezpośrednio możesz wejść

    http://www.kulki.net/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    bo chyba ta gra nie jest ci obca magg :)) musisz kolorami układać po 5 kulek obok siebie w pionie, poziomie albo z ukosa! ważne aby było 5 takich samych kolorków... przy każdym przeniesieniu jednej obok widzisz nadlatujące trzy nowe ... ważne aby się nie zagrzebać :))


    o jesio znowu jemyyyy hahhahahha ale przynajmniej mam więcej koncepcji na obiadki w dniach kolejnych :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    aga 976 od czytania i jedzenia w myślach nie utyjesz więc bez obaw :crazy:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    No kopiuję ale otwiera mi się stronka i nic więcej nie wiem czemu ....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    o teraz działa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    ja taka gierke mam na kompa ale nie pamietam skad sciagnelam, wiem ze w ktoryms komputer swiecie tez kulki byly, przynajmniej barwy bardziej wyraziste no i wieksza rozdzielczosc :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    boooshe tak mi sie zachcialo budyniu a w domu takowego niet, ba nawet mleka nie ma... wlasnie mezyk sie do sklepu zbiera bo widzi ze zonie jezor malo w dupe nie ucieknie :rolling:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    a Ja nie wiem dlaczego czuję się dzisiaj objedzona jak mało kiedy :(( poza tą sałatką co zjadłam dołozyłam około 20 kręcone frytki z maka i mam KO... wzdęcia dają się we znaki :))

    Idę laseczki spać. Mam dość dnia i latania po sklepach w których pełno ciuszków dla kobiet w ciązy :)) co sklep dzisiaj to tuniczki świetnie nadające się na ciążę, aż miło :)) dobry czas na brzuszek:))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady tylko ze idac to tych skelpow to i portfel pelny trzeba miec... szokuja mnie ceny ciuszkow ciazowych, np w naszym sklepie ciazowym (jedynym w miescie) najtansza bluzka kosztuje 80zl a spodnie 140zl. Nieosiagalne dla przecietnej ciazowki ceny no chyba ze tylko to sie kupi na cala ciaze....

    ps. budyn byl ok przez 2 pierwsze lyzki, pozniej juz byl bleeee i maz sie smial ze musi znwou dojadac, a niech mu idzie na zdrowie przynajmniej moze przytyje dzieki tej mojej ciazy i ciaglemu dojadaniu po mnie i po malej hehehe :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ania Ty tyle nie jedz bo zamiast Tobie brzusio rosnąć to jemu urośnie :)) mój na szczęście nie musi dojadać po mnie :))

    Wczoraj byłam w C&A pełen kosz body dla maleńkich dzieci był zaczynając od 12, 5 za 2 sztuki do 9,9 za sztukę - śliczniutkie :)) no i ładne ubranko za 24,5 hmmm kochaniutkie :))

    Śpiochy oczywiście kupiłam :)) nie mogłam się oprzeć :))

    No i fajniutką bluzkę widziałam w C&A bo jak wiadomo tam są ciążowe - ceny jednak nie wiem. Jeansy tam są za to strasznie drogie buuu 199 to przesada! Tyle płacę za firmówki jak w ciązy nie jestem i które noszę latami :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    mam dzisiaj wielkie myślenie w kierunku: gdzie Ja ulokuję łóżeczko i jakiś mebelek na ciuszki dla niego i jak dopasuję kolor mebli do całości sypialni ... hmmm a ceny - szkoda gadać... dzisiaj mała załamka - mam nadzieję, że szybko ochłonę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ladybird - my kupujemy mebelki z firmy BRW i cale szczescie ceny sa dosc przystepne, za szafe z bielizniarka taka jak sobie upatrzylismy 1100zl wiec ujdzie. Tyle ze tez mam dylemat ciuszkowy bo tyle tego mam ze kosmos :) a ceny przecenowe u Was dosc atrakcyjne - wpadnij jescze do CUBUSa maja tam sliczne puchatkowe ciuszki dla maluszkow w bardzo dobrych cenach na wyprzedazach i super jakosci, rozumiem ze na razie kupujesz ubranka typu unisex???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu wczoraj byłam w kubysiu i kupiłam body dla maluszka x 2 za cenę 12,5 a te miśkowate ciuszki w kolorze żółtym są po 24,5 czy jakośc tak!

    Co do mebelków to wiesz u mnie będzie problem z sypialnią i ich ulokowaniem! mamy wielkie łoże i troszkę zajmuje miejsca. Chciałabym je dopasować do stolików nocnych... komódka z szufladami i deseczką do przewijania kosztuje 599, szafy już nie zmieszczę :((

    haha ta ozdoba w ikea mi się podoba :))

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007 zmieniony
     permalink
    a to mebelki o jakiś myślę... mam nadzieję, że jeszcze się wiele do lipca pozmienia no i jakoś połapię wszystko :))



    w takim stylu jest moja sypialnia ... mniej więcej + czarne łóże i dodatki w czarnym
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    łóżeczko poddaję wątpliwości bo nie widzę wyjmowanych szczebelków

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    a do tego bym miała biureczko!

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    to są plany które jak wiadomo ulegają zmianom :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady 400zl za lozeczko to strasznie duzo, zwlaszcza ze 2 lata posluzy :( no a jeszcze kupic posciel i materacyk to w sumie same lozeczko wyjdzie ci po diable drogo... chyba ze macie sponsora :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu :)) ale ciii aby go nie przestraszyć :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Przeglądam z ciekawości meble BRW ale nie widzę małych biureczek aby móc je skompletować z np szafką czy komódką!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007 zmieniony
     permalink
    córa ma meble z seri BRW i kolekcji XXI ale te akurat są do bani! nóżki jak była podłoga z linoleum to jak się przykleiły i źle się pociągnęło komódkę pękały! zawiasy w szufladach się same wykruszyły - kuleczki wypadały! drzwi wiecznie się wypatrywały no i przy dziecku jak to przy dziecku - siedzi na biurku, kladzie nogi i obrzeża się pozdzierały!

    Ogólnie nie powiem aby były brzydkie ale jak się ma swój gust to niestety cieżko dogodzić :)) dane będzie mi codzić i oglądać i kombinować :)) Obok mnie budują wielki sklep meblowy więc zobaczymy co będzie tam w oferice :)) do lipca chyba się wyrobią :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    my u siebie mamy meble BRW z serii BRW SYSTEM (nozki podobne do tych waszych ale nic sie nie przykleja do paneli) i takie beda w pokoju maluszkowo naszym, u corki stoi komplet - JUNIOR w kolorze buk, a w duzym pokoju od 3 lat dzielnie sluzy nam mebloscianka NEL i mimo ze i mi sie zdarza stanac i Gabrycha po niej lazi i siadac na drzwiczkach tez potrafi to nie ma zadnych uszkodzen... mzoe gdybysmy inaczje stali finansowo to bysmy szukali czegos bardziej wyglednego czy lepszego jakosciowo ale tak po prostu kupujemy te meble bo sa na nasza kieszen no i wole sobie za 5-7lat je wymienic i nie zalowac ze zainwestowalam fortune :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Jasne Aniu... w pokoju gościnnym mam tylko komodę więc z wymianą jej się nie spieszę na szczęście :))
    Sypialnia to zabudowana szafa na całej długości i tez na wymianę się niezapowiada, chociaż 3 lustra potężne dobijają pod kątem mycia :P odradzam :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    aa Ja tu sobie piszę i piszę i zastanawiam się dlaczego mój pies ma takie dziwne gazy hi hi ih i jak się okazało to mój makaron się przypalił :)) cholerka - pomidorowa będzie z ryżem :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    LAdy :rolling::jumping::rolling: a ja myslalam ze tylko mi sie zdarza zapomniec ze makaron gotuje :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ania qrde śmierdzi przypalonym fuuuuj :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    ooo a to moje łoże :)) ze mną na czele :))

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady no to faktycznie olbrzymie... my takie mielismy w starym mieszkaniu (dom kuzynki gdzie sypialnia pewnie z 30m2) teraz mamy kanape a la wersalke tylko innaczej niz te dawne robione bo w naszym m3 majacym 44m2 to niewiele mozna sie pobujac :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ania ale na tę chwilę uważam, ze jest stanowczo za wielkie to łoże jego wymiary to 180x200 mniejsze byłoby przytulniejsze . Na tym jednak dzieciaki od brata lubią skakać :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    EEE no to ono wyglada na duzo wieksze bo nasze bylo 200 na 220 i dopiero mozna sie bylo po nim ganiac :wink:
    chociaz jak Gabrycha sie urodzila to bylo wygodnie nam spac we trojke, no ale teraz tego bledu juz nie popelnimy i maluch od razu swoje lozeczko :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady ja też mam łoże 180x200 i zastanawiam się gdzie łóżeczko wcisnę hahahahahahah
    ściany też mam fioletowe(lilowe,jagodowe) jak kto woli :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007 zmieniony
     permalink
    czeka mnie na wiosnę remont sypialni i nie wiem czy pozostanę przy obecnym kolorze. Jest bardzo ciepły i dobrze się przy nim czułam! Myślałam, że przyciemni pokój, który za kandencji teściowej był strasznie ponury! Jednak chociaz nie mam w nim nigdy słońca to jest to najjaśniejsze pomieszczenie! a lustra w szafie na 3,5m robią swoje wizualnie! Kolor jeśli bym miała zmieniać to nie mam pojęcia na jaki!
    Niestety to łoże troszkę miejsca zajmuje! łóżeczko wcisnę na miejscu biurka, biurko chcę zmienić na mniejsze bo mieniłam kompa na malutkiego :)) a komoda! na suficie jest wiele wolnej przestrzeni i na ścianach hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    ja to mam taki ból głowy z sypialnią... muszę zmienić podłogę zrobić szafę wcisnąć lóżeczko i komodę z przewijarką i to wszystko w pokoju 4x5 ! wyzwanie uf...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Magg moj najwiekszy pokoj w domu nie ma tyle wiec kochana ciesz sie z tych salonow :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Magg to możemy sobie podać rękę! Ja muszę zabudowę rozebrać bo zachciało mi się zmiany paneli i gipsowania ścian! Ciekawe czy potem szafa będzie pasowała hmmm mój pokój ma podobne wymiary do Twojego albo 3,5 na 5,5 albo tak jak Twój! więc wiem jak to wszystko będzie wyglądało i już mnie to martwi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu człowiek się cieszy ale wiesz jak to jest ! jak się go kiedyś zagospodarowało i nie myślało pod kątem wstawienia mebelków dla dzidziusia to teraz trzeba odgospodarować i na nowo wszystko przemyśleć aby było ok i aby człowiek po suficie nie chodził!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    poza tym czeka mnie malowaie gościnnego i remont przedpokoju - cholerka a Ja nienawidzę remontować :( i kuchnię pomalować :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    no my planowalismy remont w wakacje ale juz plany odmienilismy. Mieszkanie kupione 3 lata temu wiec w sumie az tak tragicznie jeszcze nie jest, przydaloby sie odswiezyc ale przy moich alergiach nie zaryzykujemy tego na okres ciazy. Zrobi sie malowanko za 2 lata :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ania a moje to już nie pamięta pędzla więc to jest niezbędne przed przyjściem na świat małego bobaska :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu jesteś już poza półmetkiem ciąży powiedz mi czy czyjesz już ruchy dzieciątka Twojego ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ja to z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy! to takie piękne uczucie :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.