Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    dziewczyny a czy ktoras z was zna gre wii fit??
    ja wlasnie dostalam linka od kolezanki na czym to polega i stiwerdzam ze to lepsze niz silownia by bylo...

    a tu na wesolo - Dlaczego kazdy facet powinien kupic swojej dziewczynie wii fit
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    miłego wieczorku ;):cool:
    --
  1.  permalink
    a ja mam 62 kg ale próbuje próbuje do tych 58 dobic.Narazie idzie jakos juz sie przyzwyczaiłam ze nie jem wiekszosci rzeczy
    Ale dzisiaj sie w sklepie zdenerwowałam.Chciałam Piotrusiowi kupic takie cienkie spodnie długie i oglądałam w coccodrillo za 20 zł były ale niestety za małe,wiec do zwykłego sklepu poszłam tam mi Pani wyciąga i patrze za 16 zł za 18 wiec cena mi sie podobała.Wynorałam granatowe z napisem na pupie bardzo fajne a ona mi 35 zł!!!!
    oczywiscie kupiłam je bo nic innego nie było a szczerze to ja taka jestem ze mi wstyd powiedziec że dziekuje jak juz sie tak napaliłam na nie.ehhh w zyciu bym nie kupiła takich drogich spodni.No ale już mam i mam nadzieje ,że nam posłużą.Cały dres bym kupiła za te pieniądze
    No i kupiłam także ten komputer dla siebie ,będzie w sobote yupiii:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    I już jestem w domku… Z całej rzeszy ludzi którzy powiedzieli „będziemy” na Mszy był tylko Chrzestny Weroniczki… Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam jak go zobaczyłam! Ksiądz „publicznie” złożył Małej wspaniałe życzenia aż milutko – tym bardziej że to był „nasz” ksiądz którego miało dziś nie być :) Niunia dostała od Chrzestnego pieniążka więc jutro pojedziemy coś jej fajnego kupić
    Jak jechaliśmy do Kościoła Mała musiała zgubić butka w autobusie bo na przystankach nie było :(
    Jestem zmęczona ale raczej psychicznie niż fizycznie i nadal boli mnie głowa wrrr
    --
  2.  permalink
    Witam wieczornie :)
    Magg- przykro mi,ze miałas takie smutne przezycia ostatnio... No ale dobrze,ze juz jestes :D

    Ciasteczko- konieczny trening z asertywnosci ;) A nowego kompa zazdroszczę - tez bym chciała... Nie,zeby mój był zły- no ale ja uwielbiam nowe sprzęty :)
  3.  permalink
    oj tak ten trening jest mi potrzebny bardzo...
    ja tez lubie nowe zabawki:)
    --
  4.  permalink
    Chodz do mnie na szkolenie :) ja zawsze mówię, to co mysle :)

    And- masz jakiś pomysł na prezent dla weroniczki?
  5.  permalink
    Pamiętacie stare foremki jak to gorąco było rok temu?Wrzało jak w ulu :D Fajnie,ze te nasze bobasy urodziły się praktycznie w jednym czasie :D teraz cisza... Az się wierzyć nie chce,że to już rok...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Chcę jej na pewno kupić bodziaki bo coś dużo za małych sie zrobiło i dresik ale nie wiem czy znajdę coś takiego jak bym chciała - zależy mi na grubszej bawełnie i bluzie odpinanej. Zabawek nie będę kupować bo to bez sensu jak narazie - ma zabawki i Kuby i Gabi i swoje i jakoś dziwnie wszystko u niej w kartonie :) i dziś od nas dostała milutkiego miękkiego misia do spania. Jakichś takich pilnych potrzeb nie mamy więc resztę schowam do barku i niech czeka aż coś będzie potrzeba albo do czegoś trzeba będzie dołożyć
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    mama mòwi ,ze pierwsza pol sierpnia ma byc ladna,to morze mi sie uda pobyt w PL...
  6.  permalink
    no własnie a pamiętam jak mnie ciarki przechodziły jak rodziłyscie,swój poród łomatko jak ten czas leci,niedawno miałam w domu noworodka a teraz brzdąca co na mnie włazi o 5 rano i całuje z wyciągniętym jezykiem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Aga ja ostatnio jakoś tak przeglądałam forum - moją i Waszą ciążę do dnia porodu i kilka dni z życia Bobasów :) Oj działo sie działo
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    CIACHO leci,ale ja sie ciesze ,ze VEVE rosnie ,bo jest coraz bardziej wesolo...
  7.  permalink
    Ewa - zerknij na wyprawkę- wkleiłam tam link do bucików- ponoc sa dostępne we włoszech. Widzialas takie?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    widzialam i Aga ,nie znam,ladne buciki ,ja dopiero poznaje firmy dzieciece...
  8.  permalink
    dzięki ewa:) szkoda, bo miałam poprosic o przysługe ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    ale jak bede w jakims sklepi dziececym ,to zapytam o nie...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Aga no ciężko było ale życie toczy się dalej i też się cieszę że znowu chce mi się być z Wami :)

    AniaM znam grę wii Franek dostał od chrzestnej na komunię świetna zabawa ale fitnes nie mam niestety w Polsce trochę kosztuje dokupienie tej opcji + step ....zawsze możesz siorę poprosić :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Magg jak na razie to u siostry i tak na debecie jestesmy bo kase pozyczyla na operacje Gabrysi.

    z tego co mowila kolezanka to ta fit kosztuje 400zl i ona sie moooocno napalila
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    No tak ale trzeba jeszcze mieć konsolę zę tak ją nazwę ogolną która u nas kosztuje ok 1000ł a fit to "dostawka"
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Też wspominam ten okres z przed roku... gwieździe zaczynał się etap kolek - masakra...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Jak Wam się podobają piosenki Leony Lewis ostatnio nadaje na mojej fali :)))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    Jest tu kto czy już wszyscy śpią hmmmmmmmm
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 24th 2008
     permalink
    no to spadam :boogie:
    --
  9.  permalink
    No jak to Magg,ja jestem jak zwykle bo moje dziecie musi mi robić takie niespodzianki.Siedzi sobie własnie w krzesełku i bawi sie sznurowadłem.mam dosyc juz takich nocy ,budzi sie i koniec spania.:cry:
    --
  10.  permalink
    dziewczyny jak spały Wasze dzieci? duszno i goraco a może była pełnia?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Ciacho pelnia byla tydzien temu. u nas spanie wrocilo do normy. Krzysko spal do 6rano tyle ze pozno wrocilismy i kladlam go ok 22 wiec licze ze z godzine dluzej pospal niz normalnie. no ale on dostaje cycka o ktorej by sie nie obudzil i spi dalej. teraz tez jeszcze dosypia.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    witam
    Ciacho mój Mati tez dzis zle spał, co 20 minut do niego wstawałam i jestem niewyspana, a najlepsze jest to ze jak wychodziłam do pracy to on poszedł smacznie spać.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Aniu a jak kark i czoło domyłaś się ?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Cześć!!!
    No moja Oliwka dzisiaj super spała. Zasnęła ok. 20.30, a jak wychodziłam rano z domu o 6.10 to jeszcze spała. W nocy nie budziła się i spała spokojnie. Ja raz wstałam, bo wieczorem zjadłam arbuza i potrzebowałam do toalety to zajrzałam do niej sprawdzić czy nie ma np. goraczki - jestem przewrażliwiona na punkcie tej szczepionki!:bigsmile::wink: Ale wszystko u niej było OK. Smacznie spała!:bigsmile::wink:
    Za to ja jestem dzisiaj nieprzytomna, tak niewyspana. Juz od kilku dni obiecuję sobie, że się wcześniej położę i nic z tego. Włączył mi się ostatnio jakiś "sprzątacz" i codziennie sobie coś znajde nowego do zrobienia. Położyłam się po 24.00, a przecież wstaję po 5.00.
    Nie wiem nawet czy kawa mi pomoże, może któraś zaserwuje????????????? Proszę!!!!:whorship::whorship::whorship::whorship:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Iwa dla Ciebie
    --
  11.  permalink
    tez sie poczęstuje kawą dzisiaj,czuje jakbym nic nie spała.Teraz zasnął ,mam nadzieje że pospi długo bo wybieramy sie na plaże a do tego on musi być wyspany.popołudniową drzemke zaliczy na spacerze.
    a czy ja wam mówiłam dziewczyny nad Morzem miałam Coneco i dobrze zrobiłam bo Chicco bym na pewno przeklinała.teraz też wpakuje wózek w auto i torbe,ciocia zabiera parasol dla Pietruszki a ja kupiłam mu aki mały dmuchany basenik tylko dla niego wiec mysle ze będzie zadowolony i dzisiaj zaśnie bez problemu.A krem na słonce kupiłam Linomag 30
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Myszorko podzialalam woda utleniona i gazikami leko (a nie spirytem butelkowym) plus na czolo peeling i zlazlo.

    IWA no to faktycznie przy wstawaniu o 5 rano to mozna sie nie wyspac. ja mam 2godz snu wiecej i tez roznie bywa z przytomnoscia
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    No niestety Aniu - musze tak wstać żeby zdążyć się wyrobić, ostatnio i tak przedłużam jak mogę i wychodzę jak dzisiaj o 5.30 - technike makijażu i ubierania opanowałam do perfekcji - wszystko załatwiam w 20 min. :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    IWA to na ktora masz do pracy??? :shocked::shocked::shocked:

    wstyd sie przyznac ale ja pracujac wstawalam tak srednio 7-7:15 do szkoly wychodzilam 7:45 i jeszcze mialam pare minut na plotki przed pierwszym dzwonkiem :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    buuu liczylam na ten weekend ze sie troche zresetuje rodzinnie a tu maz dzwoni ze jutro i w niedziele beda pracowac. przynajmniej to dobre ze maja zaplacic extra

    nic to, uciekam na dyzur do babci. dzisiaj krotki dzien bo na 13mam z Gabrysia do lekarza. 3majcie kciuki zeby jej wyniki byly dobre i bez problemu udalo sie podejsc do operacji!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    No to powodzenia Aniu
    Iwa u mnie ubieranie i malowanie to razem 10 minut.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    u mnie 3 minuty ,bo ja tylko troche podkladu i tusz...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    DZIEN DOBEREK...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    DZIS na plazy ,kupi torebke od murzynka,bo fajne maja i bedzie jak znalazl ,dla mamy,tez zrobil mi sconto...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Dziewczyny - mnie cała poranna toaleta od wyjścia z łóżka do wyjścia z domu zajmuje 20 min. Mój mąż jest w szoku i jak koledzy mówią, że na kobiety trzeba zawsze długo czekać to on mówi, że nic podobnego, bo na jego żonę to nie trzeba, czasami to ja czekam na niego! Hihihihihihi!:wink::bigsmile::wink::bigsmile::wink::bigsmile::bigsmile:
    Aniu - mam do pracy na 7.15, ale pracuję we Wrocku także musze dojechać pociągiem (bardziej mi się opłaca czasowo niż samochodem, no i taniej). Pociąg o 6.20, także wychodzę z domu o 6.10.:sad::sad::sad:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    a co do spania ,to VEVE za 2 dni konczy 9 miesiecy i jeszcze nigdy ,nie przespala calej nocy ,budzi sie co najmnie 2 razy na cyca...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    no to ja juz po dyzurze. mama stwierdzila ze nie da rady w pracy wysiedziec i wziela wolne do konca przyszlego tygodnia, zreszta od przyszlej srody by miala urlop bo po operacji Gabrysinej i tak nie bede mogla chodzic sie babcia zajmowac.
    z frontu wujkowego dobiegaja co raz gorsze wiesci wiec w sumie sie mamie nie dziwie bo i ja laze z lekka wytracona z rownowagi :sad:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Hello dziewczyny !!
    Ale czytania - sorry, ale chyba nie przebrnę przez te wszystkie posty :P
    U nas wszystko OK - no to zmykam troszkę Was poczytać, ale jestem z wszystkim do tylu ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Witaj Izunia - co u ciebie i braci ksero! Dawno was nie widziałam! :wink::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    hej IZA ,jak bylo???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Kobitki u nas OK, maluchy zdrowe - właśnie wstały z 2 godzinnej drzemki :D
    Na wsi błogo i spokojnie - choć pogoda nie była upalna, ale jak dla nas był raj !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    odetchnelam przynajmniej z jednym - wyniki Gabrysi wszystkie w normie wiec nie musi miec podanych antybiotykow i ma zielone swiatlo co do srodowej operacji
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    No to super Aniu, że Gabrysia ma dobre wyniki! No to teraz trzymamy kciuki za operację, żeby wszystko sie powiodło i było ok!
    Izunia - fajnie, że wypoczynek się udał! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Izunia witaj, fajnie że wróciłaś
    Aniu ciesze się ze Gabi ma dobre wyniki, teraz trzymam kciuki za środę.
    U mnie już druga burza, Matuś spi, a M jeszcze w pracy
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.