Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Aniu- starsznie się cieszę,że z gabi jest ok- zresztą nie mogło byc inaczej- wszytsko sie super uda a Wy wrócicie szczesliwi do domu.
    Izunia- fajnie,ze jesteście :):):)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Aniu cieszę się razem z Wami i z jednej strony cieszę się że to już w srodę - Będzie dobrze!!

    Nałaziłam sie dzisiaj odrobinkę i padłam właśnie jak pies pluto. Rano (po 11) zimno - polar i kurtka dżinsowa a po 15 skwar na krótki rękaw :/ Ciśnienie dziś znów mnie dobija - ból głowy niesamowity przy czym zawroty głowy, Weszłam do apteki zmierzyć ciśnienie i w granicach jak dla mnie bo 114/68 więc nawet wysokie. Łykłam apap i przeszło lekko ale dalej ćmi

    Weroniczka zasneła dzieci a dworze a ja mam ciszę i słucham piosenek faceta który zarabia grając na ulicy na gitarze - głos ma podobny do Gintrowskiego (może ciut mocnej chropowaty) Jak popatrzysz na niego to menel i lump - a tak naprawdę niesamowity facet i niejedną godzinę z nim przegadałam. Napisał kilka tekstów i nagrał 2 płyty - dziś kupiłam jedną i bardzo sie z tego cieszę! dużo nie zapłaciłam bo 10zł ale warto! i im dłużej słucham tym mocniej mi sie podoba - relax
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    alez u nas dzisaij pogoda - najpierw bylo super slonko i goraco az nagle przylal mega deszcz ze w moment dzieci na placu zabaw widzialam przemokly. znowu wyszlo slonce a teraz widze zrywa sie wiatr i cos mruczy czyli idzie burza... pewne Myszorka swoja mi odeslala :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    NIE kupilam torebki,bo juz nie bylo, teraz robie kolacje a VEVE drzemie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    zrobilam ,sobie kanapeczki i herbatke a M ,oczy wywali,smieszne miec M makarona...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Dobranoc drogie Panie - kolorowych snów
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY ,UPAL ,milej soboty...
  2.  permalink
    czesc wszytskim
    dzisiaj znów goraco ale jezioro sobie odpuszczam na rzecz zakupów
    teraz ide sobie zrobić herbatke i bede ogladac powtórke M jak miłosć o ile mi Pietruszkowy pozwoli
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    Cześć dziewczynki !!
    Wczoraj Kasia dzwoniła do mnie z Międzywodzia – macie wszystkie pozdrowienia :D Pogodę mają super, plażują się i ogólnie są zadowoleni. Julci nadmorskie klimaty odpowiadają bardziej niż Mazury :P Kasia jednak tęskni już za domkiem, ale jej mężuś przedłużył pobyt nad morzem do czwartku … A może jeszcze dłużej będą – sami nie wiedzą hehehe :P
    Drona wracaj !! Bo tęsknimy !! Super, że wczasujecie się dobrze !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    Aniu ja również cieszę się, że wyniki Gabrysi są dobre - super wiadomość :D
  3.  permalink
    dziewczyny- dziś mamy imprę forumowa - AniaM ma imieniny :D
    Samych radości Aniu:flowers:


    No i flaszkę szykuj ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    no fakt ANIA ,duzo zdrowia,musze zadzwonic do siostry bo ma urodziny i imieniny...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    dziekowac dziekowac...

    przy tym upale to mi sie nawet ciacha piec nie chcialo wiec oblecialam Krzysiowe i moje imieniny jedna szarlotka i olbrzymimi ilosciami lodow...

    zamiast drinkow proponuje arbuza odpowiednio nafaszerowanego ;)

    ds

    i oczywiscie LOOOOOOODY

    dsdsgf
    fdds
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    Mniam Aneczko Lody czekoladowe to jest to ! :rolling:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 26th 2008
     permalink
    a ja dzis ,poskakalam w gume ,z dziewczynkami 9 letnimi,ale byly zadowolone ,bo nie znaly tych gier.Gralysmy w piatki i trujkata...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    Spóźnione życzonka wszystkiego naj dla ciebie Aniu! :flowers::flowers::flowers::hugging::kissing:

    A za lody podziękuję, no może troszkę tego nafaszerowanego arbuza poproszę! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    u nas upal a my kisimy sie w domu. pewnie wyskocze na jakis spacer ale to wszystko. maz wczoraj pracowal 7-21 dzisaij do pracy poszedl na 8 i pracuja az skoncza czyli minimum 20 :(
    mi sie chyba zaczyna Gabrysiowy stres bo nie moge sobie miejsca znalezc i lzy sie cisna do oczu
  4.  permalink
    Ania przegapiłam imieninki:) wiec życze Ci przede wszystkim zero zmartwień ,zero nerwów i zero łez a także życze Tobie i Gabrysi powodzenia na operacji ,będziemy trzymać kciuki

    a u nas skwar niesamowity najchętniej nago bym chodziła,oj współczuje cieżarnym w taką pogode pewnie sie kiespko czuja,a mój Pietruszek zalicza drugą drzemke
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    DAAJ ANULA ,bedzie dobrze,musi byc ,ale wierze ,ze masz stresa...trzymaj sie mocno...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    a co do ciazy,to ja w tamtym roku,zdychalam nie spalam i lazilam po nocy na okolo ,domu ,jak nawiedzona ,okropny byl ten upal...
  5.  permalink
    Witam weekendowo- jak zwykle pustki forumowe:)
    My wróciliśmy własnie ze wsi- jak zwykle było bosko- reset na maxa ( bezdzieciowy)
    Tylko juz jutro mój m do pracy :( Ja mam jeszcze tydzien byczenia się ale w samotności, ale to juz nie to samo niestety :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    Aga uwazaj bo ci dostarcze atrakcji i o samotnosci pomarzysz :P
  6.  permalink
    eee- jakoś się nie boje :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    witam wieczorowo, wpadlam zajrzeć co porabiacie, ja zaraz spadam spać, bo jutro znów do pracy, oglądam jeszczw "muchy" i uciekam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    Mi ostatnie 2 dni upału dały ciut po tyłku a do tego atrakcje dodatkowe typu latające koty (durna Kicia chyba chciała złapać coś i spadła z wysokiego 2 pietra na beton - krew na pyszczku, krzyk przy ruszaniu tylnych łapek wiec biegiem do weterynarza, mam takiego zaprzyjaźnionego wiec przyjął nas, kota tylko potłuczona ale nie połamana - wybity 1 ząb ale nic się jej nie stało) Weronika włażąca wszędzie gdzie nie wolno i wisząca na wannie, wojna Kuby z Gabi ... Koniec dzisiejszego dnia milszy bo wpadł kolega z piwami - dla nas bezalkoholowe dla siebie zwykłe i pogadaliśmy ciutkę pośmialiśmy się i w ogóle było miło.
    A teraz siedzę i zastanawiam sie co by zjeść bo jestem obżarta jak świnia a coś mi się chce tyle że poza biszkoptami, gumami miętowymi i gumami "Mamba" nie ma nic w domu słodkiego :( Chyba zrobię sobie kogel-mogel
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 27th 2008
     permalink
    Ja wpadam tylko na chwilę. Wczoraj robiliśmy roczek dla rodziny w plenerze, było fajnie, szkoda tylko, że chrzestny z żoną nawalił :confused:

    Pozdrowienia dla wszystkich :bigsmile:
  7.  permalink
    Ja się melduję po powrocie z gór:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!

    Srtaszny skwar u mnie - klimatyzacja się dzisiaj przyda.
    Gorzej będzie jak trzeba będzie wyjść z pracy po 15.00 - wtedy szok termiczny pewny! :wink::bigsmile:

    Miłego tygodnia pracy!
    Szkoda że wekendy tak szybko mijają!:sad::sad::sad::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    witam
    U mnie tez ładna pogoda i tak ma być cały tydzień, środe i czwartek biore urlop bo chce się jeszcze pouczyć.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    dzieci spia a ja zastanawiam sie co by porobic zeby ich nie obudzic.
    dzisiaj na dyzur ide dopiero na 11 bo ok 10.30 ma dzwonic anestezjolog, jeeeeeeeeej jak ja nie znosze czekac!!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    tu piekna pogoda,DZIEN DOBEREK,VEVEbawi sie samochodami M a ja chyba inke wypije...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Ewa nie pijesz normalnej kawy??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Witajcie. Zasnełam zaś grubo po 2 chciałam pospać dłużej a tu koleżanka zerwała mnie przed 8 że jedzie z moim dzieckiem na kajaki Ania zadowolona a ja nie wyspana Piję kawę może się obudzę
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    ANIAM nigdy nie pilam i M ,tez nie pije kawy...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    VEVE dorwala ,na balkonie wiaderko,ze spinaczami do bielizny,ale ma zajecie...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    ooooooooooo - Oliwia też lubi zabawę spinaczami! :wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny :D
    Ja jeszcze siedzę na Śląsku, ale dziś nareszcie wracamy do domku - już mi się tak tęskni za nim :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Weekend upalny - nie wiem jak wy, ale ja już mam dość słońca - chowam się w cieniu :shamed::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    uffffffffffff - u mnie straszny upał!
    nie wiem jak to będzie jak wyjdę z pracy???? :sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    IWA ogarnie się przeraźliwe ciepełko :P
    Ale przeżyjesz hihihiihii :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    hihihihihihihihihihi! pewnie tak
    przecież musze dotrzeć do mojej córeczki!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    a ja siedzie i obgryzam pazury w oczekiwaniu na tel od anestezjolog... kurcze dwa numery podalam, obydwa tel naladowane a oni nie dzwonia.. mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac... na razie maja male opoznienie - cale 3min a trwaja jakby to byla wiecznosc
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Ania daj znać koniecznie - bo też się denerwuję !!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Aniu czekamy z Tobą, ja tez czekam na listę osób które się starają o pracę tam gdzie ja, bedę widzieć ile jest kandydatów i o której test
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!
    My też uciekliśmy na weekend na wieś super było aż się wracać nie chciało..
    AniaM dawaj znać od razu
    Cześć Izunia jak tam kofane chłopaki?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    uff i po rozmowie. kwadrans mi tlumaczyla co i jak, zadawala pytania o historie chorobowe w rodzinie, szczepienia, badania. uprzedzila co nas czeka po operacji i w ciagu kilku kolejnych dni. kobieta ma taki sposob informowania ze czlowiek robi sie spokojniejszy ale przyznaje ze serducho mam w gardle. przewiduja ze operacja bedzie ok godz 12 ale jutro beda jeszcze dzwonili godzine potwierdzic dokaldna. w wawie mamy byc 1.5godz wczesniej. no to oby do srody
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Aniu to ty już wszystko wiesz a ja jeszcze nie :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Oj Ania i znowu stres bedę trzymać kciuki za Gabrysię a Krzyś zostaje w domku? Dobrze że ta lekarz fajna i wszystko wytłumaczyła...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    No to pozostało tylko trzymać kciuki za Gabrysię!

    myszorka co się stresujesz kobieto - i tak będziesz najlepsza! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Myszorka głowa do góry :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.