Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Dzięki kobitki za pocieszenie, juz zjadłam sobie merci na otarcie łez:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    zmykam do tesciowej nazielona trawke a potem na plaze,do wieczorka...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    Magg - Krzysko jedzie z nami. w sumie nie bedzie nas minimum 16godz w domu i tesciowa boi sie z nim zostac a moja mama z chora babcia i tata sobie nie poradzi jeszcze z maluchem. mam nadzieje ze Mlody sie spisze na medal i jakos przetrwa te godziny w klinice

    Myszorko - uwierz mi wolalabym przechodzic Twoj stres codziennie niz jeden dzien tego co przede mna
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 28th 2008
     permalink
    hej kobitki,VEVE bryka ,my ogladamy tv...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Aniu wiem ze twoje sprawy są poważniejsze niż moje, ale ja tez się denerwuje bo to chyba normalne no nie?
    Rozmowa jest za tydzien we wtorek, a nie wiem w koncu co z testami bo mają byc w czwartek a nie ma dalej podanej godziny, jest sporo kandydatów, bo 17 ale i tak mniej niz jak mój M sie starał o prace bo było około 200 osób.
    Ewa ale ty ranny ptaszek jesteś :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Witam wtorkowo dziewczyny!
    myszorka - nie bądź rura - nie pękaj!!!! :wink::wink::wink::wink::wink: Hihihihihihihihihi!
    Tak mówi mój M! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Aniu - kciuki zaciśnięte!:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    kurcze mam biegunke na tle nerwowym, czy stoperan lub laremid w takim wypadku pomoga? kurcze karmie mlodego cyckiem i sie boje troche cos lykac...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Aniu ja raz łyknęłam loperamid, bo juz nie miałam wyjscia ale moze masz jagody, mi to pomogło przy jelitówce
    --
  2.  permalink
    Ja ostatnio brałam stoperan, rzeczywiście szybko działa, ale nie wiem, jaki ma wpływ na dziecko..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    ja też ostatnio brałam stoperan, ale juz nie karmiłam Oliwki i nie wiem jak to jest z nim, ale działa szybciutko!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Myszorko na mnie jagody dzialaja w druga strone :(
    jutro lykne sobie stoperan na droge najwyzej. wlasnie postanowilam ze Krzysia nie zabieramy. zostanie ze swoja chtrzestna i moja mama u nich w domu. zreszta moje jutrzejsze mleko i tak byloby trefne i nieciekawie mogloby byc
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Hej dziewczyny
    Ania kciuki za Gabrysię aby wszystko przebiegło bez problemów
    My się urlopujemy na całego, a żonkiem korzystamy że starsza pociecha na koloniach.Teraz odpoczywam po kolejnych gościach, normalnie w tym roku chyba się wściekli z tymi odwiedzinami, wszystko było by super gdyby nie tydzień po tygodniu , mam nadzieję,że ten weekend będzie już spokojny i wreszcie odpocznę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    wlasnie dzwonili z kliniki. mamy byc na 11 u nich. o 12 planowany poczatek operacji. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Wszystko na dobrej drodze.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Aniu będziemy wszyscy jutro myslec o Gabi.:hugging:
    --
  3.  permalink
    Aniu, wszystko będzie dobrze, a jutro będę z Wami myślami, bo jadę na jeden dzień do Wisły.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    tak własnie bedzimy trzymac kciuki przeciez to jasne:)
    a ja pisze do was z mojego nowego sprzetu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    ciacho i jakie pierwsze wrażenia?:wink:
    --
  5.  permalink
    dopiero dzisiaj mi podłaczyli ruter czy jak to sie tam nazywa i siedze sobie na balkoniku i pisze a pietruszka pod moim okiem śpi.wrażenia super(w koncu sama wybierałam) musze pomyśleć jak sie odwdzięczyć M za taki prezent:)jest taki błyszczący typowo kobiecy i mam do niego czerwoną torbe.no to sie pochwaliłam:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Ciacho ro super masz sprzęt
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    wklejaj zdjątko - musze to zobaczyć - czerwona torba - SUUUUPER!!!!
    --
  6.  permalink
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Ehhh padłam na pysk. Szykowanie Anki na kolonie - masakra! To nie, tamto nie dzis dokupiłam jej 2 pary spodenek, 2 koszulki, buty klapki, bieliznę strój kąpielowy, ale zmęczyło mnie to jakbym sobie kupowała pół szafy ciuchów. Jeszcze 3 dni i dzieciak jedzie ehh pewnie za szybko minie jej pobyt tam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    wrocilam po 6godzinnym spacerze i wietzeniu glowy i stwierdzam ze tego potrzebowalam... boskie zmeczenie swietnie robi na glupie mysli. wlasnie zjadam sniadanie, pierwszy posilek od wczoraj od 15tej ale grunt ze w koncu jesc mi sie zachcialo!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 29th 2008
     permalink
    Ania kciuki zaciśnięte za jutrzejszą operację Gabrysi !!
  7.  permalink
    dziewczyny witam środowo od 5 rano:confused:nie wiem co sie mojemu dziecku przestawiło bo codziennie jak w zegarku wstaje o 5.15,marze o tym by pospać jak dawniej do 6.30.maciej jakies sposoby zeby spał dłuzej?

    Aniu trzymam kciuki dzisiaj za Gabrysie ,będzie dobrze bo poprostu nie ma innej opcji

    a ja dzis jade nad jezioro ale dopiero po 14 żeby nie leżeć w tym największym słoncu
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Witam
    Ania kciuki za Gabrysię i za was.
    Ciacho mój tez tak sypiał dopiero od lipca potrafi spac nawet do 8:30 i co najlepsze ostatnimi czasy nawet nie budzi się w nocy.
    Od rana taki gorąc że się wyrobić nie da my też dziś nad jeziorko zmykamy młody się wyszaleje to potem lepiej sypia.
    Ciacho nie wiem czy to może ma związek ale odkąd młody idzie spać w obiad , wstaje tak ok 16 to do 21 szalejemy i po 5 godzinnej gonitwie jak pada to spi do rana. A i wczoraj nie miałam netu i zapomniałam Ci napisac że fajny sprzęcik i zarąbisty kolor torby:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    A u nas wczoraj dziadkowie zabrali Kubę i Gabi bo przyjechały do nich wnuki od teściowej. Mieli wrócić około 16-17 a o 19 miałam telefon że dzieci zostają na noc. Współczuję teściom gościć 4 dzieci ale zostały. Dzięki temu po 19 poszliśmy na spacer, wróciliśmy po 21 Weronika zasnęła po 22 i jeszcze śpi! Szok nigdy dziecko nie spało do 9!! no ale jest cisza i spokój
    Był dzisiaj u nas kominiarz :confused: pomijając to że mam zmienić kratki wentylacyjne to mam odsłonić instalacje przy junkersie a to znaczy że mam rozwalić sufit (obniżany i w środku instalacja) lub zrobić nową by była widoczna ... czas do końca sierpnia. Kurde ciekawe podczas remontu i jak były projekty i realizacja ich nikt nie zastrzegł jej a teraz jest źle :/ Nie zrobię chyba tego ale przejdę się z papierami do ZGM-u by pokazać im odbiór instalacji bo ktoś to jednak zaakceptował

    Aniu trzymam mocno kciuki za Was będzie dobrze!!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Witajcie!
    Upał niemiłosierny - szok - ja już mam dość! Źle się czuję w taką pogodę, cała nadzieja ,że w wekend faktycznie się ochłodzi i spadnie deszcz!
    Nawet pracować nie mogę, bo się nie mogę skupić!

    ANIA KCIUKI ZACIŚNIĘTE!!!!!
    --
  8.  permalink
    Hoga dzieki
    widzisz mój chodzi spac 3 razy teraz ,jak wstaje o 5 to koło 7 idzie ale na krotko,teraz mi zasnal tez a jest 10 i pewniue ze 2 godz pospi,potem pójdzie tak jak Twój koło 16-16.30 tez na dłuzej i tez bawimy sie do 21 teraz a mimo to on o 5 juz śpiewa.
    Iwa ja tez mam juz dosc upałów u nas dzis naszczescie słonce dzisiaj ma towarzystwo kilku chmurek wiec nied aje tak jak wczoraj a mimo to jest przyjemnie i jedziemy posiedziec nad jeziorem bo w domu szału mozna dostac z nudów.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    No ja mojemu zredukowałam drzemki do dwóch i póki co zdaje egzamin.
    Dobra naszykowani, spakowani lecimy na plaże troszke pobrykać w wodzie, miłego dnia babeczki.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    ANIAM TRZYMAM KCIUKI MOCNO!!

    Tola śpi raz 2-3h czasami 2 razy jak padnie w ten upał na dworku w wózku....

    pozdrowienia dl aWas dziewczyny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    witaj Magg!
    :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Siemanko :)
    --
  9.  permalink
    u nas przez to wstawanie o 5 rano sa trzy drzemki a tak byłyby dwie długie
    juz spi druga godzine wiec czekam spakowana i tez lece na plaże
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    a mi pozostaje Tosi basen na balkonie :cry:...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Magg ja chyba sobie taki mały zakupię i młodemu za blokiem rozłoże:bigsmile: wrócilismy, młody sie wyszalał, najlepsze jest to że zanim ja rozłoże wszystko to mi gnida na czworakach,nie zważając na ludzi i wszystko po drodze gna do wody:bigsmile:no i kółko się też sprawdziło a teraz spi juz ponad 2 godzinki. Zdążyłam podszykować obiad i kawkę sobie wypić. Miałam się położyć ale znając życie ja głowa do poduszki to młody wstanie:bigsmile:
    Jeszcze tydzień i zmykam do kuzynki na tydzień do Gąsek koło Olecka:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Dzieci w domu i znów "wesoło" Właśnie powoli wychodzą do logopedy wiec może Iśka przyśnie na 5 minut - jestem zmęczona dzisiejszym dniem ale chyba najbardziej pogodą bo już sama nie wiem czy jest gorąco czy tylko duszno
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    hej kobitki u nas ok,powoli zakupuje upominki ,dla przyjaciòly i mamy ,bo za tydzien lot do PL...ANULA CZEKAMY NA DOBRE WIESCI...
  10.  permalink
    halo jest tu ktos,macie wiesci jakies od Ani?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 30th 2008
     permalink
    Jestem padnięta, zaglądam czy może Ania nie dała znać jak Gabrysia i co u nich ...

    Byłam z moją Gabi na zakupach - nigdy więcej mordęga do kwadratu. Jej ciągłe "a kiedyś kupisz, a kupisz" i tak ciągle. Zabawkowe omijam z nią szerokim łukiem ale i tak np przy pampersach było "a mojemu dziecku kupisz takie?" wrrrrrr Uszy mi zwiędły i o połowie rzeczy nie pamiętałam. Jutro muszę iść dokupić dla Anki coś z wysokim filtrem na słońce i awiomarin (!) i chyba dziecko ma już wszystko... na piątek rano mam zamiar mieć spakowany jej plecak by mieć ewentualnie czas na dokupienie czegoś. Nie kupiłyśmy żadnych sandałów ale rozmawiałam z Anią czy tak naprawdę je będzie nosić i sama mówi że chyba nie i adidasy, japonki i baletki jej wystarczą... Jeszcze kosmetyczkę muszę jej przejrzeć i uzupełnić o plastry naprzykład a co jeszcze już sama nie wiem
    --
  11.  permalink
    And no ja tez czekam na Anke
    nie wiem jak Twoja Anka na te sprawy ale ja na koloniach zawsze załowalam ze nie mam...igły i nitki.zawsze mi jakis guzik odleciał albo sie cos przedarło
    --
  12.  permalink
    And- to u was całe zamieszanie z tym pakowaniem:) Mój michał dziś wyjechał i pakowanie zajeło mi z godzinę :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Witam z rana :D
    Codzienność nastała a raczej normalność bo M dziś wrócił po prawie 1,5 m-ca byczenia się na urlopie ...
    Chłopcy jeszcze leżą w łóżeczkach, ale pewnie zaraz wstaną :P
    Kawy mi się chcieć :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Czy ktoś wie co u Ani, a raczej u Gabi????

    Ja też chcę kawy, ale u mnie tak gorąco, że wypiję taką:

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    A ta dla ciebie Izunia:

    --
  13.  permalink
    Ja też czekam na wieści od Ani.
    A dzisiaj wracam do pracy ehh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    a ja dzisiaj wstałam ze łzami w oczach bo wczoraj jak zwykle mnie M na skypie zagadywał a o 5 rani \pietruszka mi juz spiewał.\jak popatrzyłam na zegarek to sie wkurzyłam.\napisałam do M sms ze dzisiaj ide o 21 spać i koniec bo nasz mały terrorysta sobie wymyślił ,ze bedzie rannym ptaszkiem
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    no nieźle ciacho!
    Niestety musisz się wcześniej położyć - to najlepsze wyjście jak chcesz się wyspać.
    Ja wstaję codziennie o 5.15 do pracy, ale kłade się zawsze przed 23.00, bo inaczej oczy na zapałki i pół dnia straconego.
    Moja Oliwka też długo nie sypia, ale jak wychodze o 6.10 to z reguły jeszcze śpi, czasami wstanie za 10 szósta.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.