Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    IWA dzięki za kawę :D
    A co do Ani i operacji Gabrysi - jak na razie wiem tylko tyle, że są w domku i z Gabrysią wszystko OK !!
    Zerknij na wykres Ani :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Laski mam pytanie - czy widzicie u siebie mój awatar i suwaczek czy to ja mam problem z przeglądarką ??
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Iza ja nie widzę
    Dzień doberek, my na nogach od 7 a teraz młody już jak śnięta rybka.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Dzięki Hoguś - no moje wstały o 7:30, szamanko już było więc teraz buszują i bawią się po całym naszym mieszkaniu :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Izunia teraz jet git widać:bigsmile: no młody poszedł spać więc ja zmykam doprowadzić się do porządku , spakować a potem nad jezioro:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Hoguś to miłego dnia życzę - my zostajemy w domku - zbyt mocno grzeje ... Jak M wróci z pracy to może wybierzemy się nad rzekę [Wartę] na kocyk :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Tak teraz i ja widzę, że wszystko gra :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Izunia - twojego awatarka nie widzę, suwaczek widzę!
    A co do wykresów to ja nie mam dostępu do twojego i do Ani, nie wiem dlaczego????
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    hej ,babeczki ,ja tez spakowalam 2 torby ,na pròbe ,jedna dla mnie i veve ,a druga ,dla M ,PRAKTYCZNIE JAK DUZE TOREBKI,bo nic nie biore...jak cos bede potrzebowac ,to kupie..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    aga1976: And- to u was całe zamieszanie z tym pakowaniem:) Mój Michał dziś wyjechał i pakowanie zajeło mi z godzinę :)
    Aguś być może dlatego że nam sporo rzeczy brakowało a nie moge sobie pozwolić by iść do 1 sklepu i kupić wszystko bo szukam gdzie taniej :/ I tak kupiam jej np fajne bluzeczki na ramiączkach po 6zł a obok identyczne były po 14-16. Tak samo jest z kosmetykami do opalania - po promocyjnych cenach Dax na oparzenia kupiłam za 8zł a normalnie kosztuje około 15-16zł
    ciasteczko1984: nie wiem jak Twoja Anka na te sprawy ale ja na koloniach zawsze żałowałam ze nie mam...igły i nitki
    to juz harcerskim zwyczajem mamy :)
    Dzisiaj dokupię jej Aviomarin (musi mieć) mydelniczkę, cos na szczotkę do zębów i chyba to wszystko... dzisiaj spakujemy wszystko i jak czegoś brakuje to jutro się dokupi i dołoży
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Cieszę sie ze u Ani ok i z Gabi dobrze (nie mam wejścia pod wykres wiec miło tu przeczytać ze jest dobrze
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    IWA właśnie sama się zastanawiam dlaczego ten mój awatar się pojawia i znika - drażni mnie to :devil::devil::devil:
    Co za cholera go zjada i wypluwa ... :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    witam z domku, juz jutro do pracy. Mam dość uczenia się, jade dziś na relaks do groty solnej
    zaraz zajrze do Ani na wykres ale widze ze piszecie ze u niej ok
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Izunia, ale fajny nowy czarno-biały suwaczek braci KSERO! :clap::clap::clap:
    cześć myszorka - zrelaksuj się dziewczyno , bo nam padniesz!:thumbup:
    --
  1.  permalink
    Nom, suwaczek jest .świetny Izuniu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Dzięki laseczki tylko znowu uleciał jak kamfora ... To chyba coś na łączach :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    dzieki dziewczyny za wczorajsze kciuki. przepraszam ze sie nie odezwalam ale wczoraj juz nie dalam rady i tylko pod wykresem zdanie machnelam.
    Gabrysia zniosla operacje w miare dobrze. o wlasnych silach wyszla z kliniki juz po 3godzinach. troche jest marudna, nie chce jesc i skarzy sie na bol mimo srodkow p/bolowych ale to ponoc norma. przez 10dni nie wolno jej biegac, schylac sie ani brac kapieli (tylko szybkie gora 3-4min letnie prysznice) no i ma diete - wsyzstko mixowane, zakaz owocow i warzyw surowych ale za to moze jesc lody, galaretki i zimne kisielki w dowolnej ilosci.
    ja sie reanimuje z deka i stres w koncu odpuszcza ale uspokoje sie dopiero za tydzien po wizycie
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Aniu nawet nie wiesz jak miło ro czytać!! wysciskaj Gabrysie - jesteście dzielne Babeczki!
    --
  2.  permalink
    Buziaki Aniu:*
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Aniu buziolek dla Gabrysi od nas

    My juz w domku z Dusia dopadl nas rotawirus i Dusienka lezala w szpitalu masakra myslalam ze dostane do jobla ale coz czasam taka potrzeba ptyska dostawala kroplowki i dzis juz spokoje jestesmy w domu tyle tylko ze schudla nam kilogram i ma silna niedokrwoistosc musi brac Ferrum przez miesiac a potem kontrola tyle co u nas pozdrawiamy serdecznie i przesylamy buziaczki
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    NO ANULA ,odpocznij teraz...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    VEVE weszla W 10 miesiac i pojawila sie,tez dolna jednka,mam problem ,bo w wòzku nie chce siedziec,tylko stac ...
  3.  permalink
    Mamodusi to dobrze ze juz wszytsko ok,biedna \dusia ,nasza chrzesnica tez lezała na to kilka dni w szpitalu pod kroplówka i tez biedaczka schudła.buziaki dla Dusi

    ewa gratulacje ząbkowe-u nas narazie nic...a Pietruszka tez nie chce siedziec we wózku ,ale ja jestem twarda i nie wyciagam go bo jeszcze mnie z tym zterroryzuje
    a ja sobie dzisiaj przemeblowalam w pokoju i super mi sie teraz podoba
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Aniu -super, że wszystko się udało, uściska córeczkę - dzielna z niej dziewczynk!

    Biedactwo Dusia, oby już teraz wszystko było OK!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Ania i tu Ci napiszę, że ogromnie się cieszę, że macie to za sobą ! Zdróweczka i uściski dla małej dzielnej księżniczki :bigsmile:

    MD współczuję - moje chłopaki też miały rotawirusa - jednak na szczęście obeszło się bez szpitala - wyściskaj Małą :*
  4.  permalink
    ale duchota u nas,pietruszka si ekreci pewnie mu goraco i juz otwarłam balkon ale pies sasiada ujada i juz nie wiem co gorsze...
    zjadłam wielkiego arbuza teraz beda w nocy wycieczki do wc..:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 31st 2008
     permalink
    Ciacho u nas też parówa uuuufff ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    witam ja dziś z pracy pisze, a jutro weekend szkoda tylko ze przez dwa dni musze na urodziny chodzic i kisić się w domu
    MD dużo zdrówka dla Dusi
    Aniu ściskam cię mocno
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008 zmieniony
     permalink
    witajcie piątkowo!
    myszorka ja też na urodzinki w wekend, ale na szczęście dzieci, więc imprezki w ogrodzie z basenami, piaskownicami, trawką itd.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny !
    Piętek weekendu początek :P U was też było tak parno w nocy ? No nie do wytrzymania ...
    Muszę zaparzyć kawę bo głowa mi pęka.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Moje potworki od 6 mnie budziły, ze też oni nie potrafią spać tak jak Anka - do oporu :/ Późno zasnęłam bo dopadłam książkę i oczywiście przeczytałam całą (Jedenaście minut P.Coelho)
    U nas bardzo gorąco okna pootwierane na noc zostawiłam bo nie szło oddychać
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    AND - mnie też podobała się ta książka, wogóle lubię Coelho!
    A "Zahir" czytałaś - polecam!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Witam
    Oj chyba wszędzie tak parno a dziś od rana upał daje się we znaki.
    My wczoraj z jeziorka o 18 wrócilismy, młody się wyszalał wyspał w obiad a potem zanim padł po 21 to 7 godzin na najwyższych obrotach, ma to małe werwę.
    Dziś najpierw poodwiedzamy urzędy bo opłaty trzeba porobić a potem pewnie znowu wybędziemy nad wodę. Trzeba korzystać póki mamy taka pogodę.
    Też zmykam zrobić sobie kawkę
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    IWA: A "Zahir" czytałaś - polecam!
    Jeszcze nie ale jak tylko dopadnę przeczytam :) Teraz czekam na "Weronika postanawia umrzeć" Mam koleżankę w antykwariacie i jak tylko cos fajnego przychodzi mam telefon (sms-a) i lecę po książeczkę
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ps U mnie błędem było że 1wsza książka Coelho to był "Pielgrzym" nie przebrnęłam przez nią do dziś a skutecznie na długie lata odstraszyła mnie od tego autora aż pożyczyłam Alchemika potem była następna i następna jego książka
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    A ja Pielgrzyma połknęłam w jeden wolny dzień!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Tu tez upal 40 stpni w cieniu,ale my juz przyzwyczajone,po domku prawie gole latamy z VEVE a po obiadku ,jak zwykle na zielona trawke i nad morze,VEVE NA SZYJCE MA POTòWKI...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    NAWET pieluchy jej nie zakladam ,jak na sika to zmywam ,bo dywanòw nie mam...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Qrde a ja na noc w pokoju dzieckowym zostawiłam otwarte okno - efekt końcowy taki, że chłopców dopadły komary wrrr ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    No własnie Izunia i tak źle i tak nie dobrze!
    U nas w nocy w mieszkaniu było 27 stopni - szok:shocked:
    Jak Oliwka zasnęła to otworzyłam jej okno i drzwi do pokoiku, bo normalnie gorąca była!
    Na szczęście komarów brak!:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    ja obecnie mam 30 stopni w mieszkani,ale klimy nie wlaczylam,okana otwarte ciagle ,dzien i noc ,bo mam siatki...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    U mnie komarów brak, ale ja mam siatke w oknie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ja u dzieci w pokoju nie mam odwagi otworzyć okna na noc. Jak okna są pootwierane nie mają wstępu do pokoi - mamy stare "skrzynkowe" okna wiec nie mam żadnych mikrouchyłów niestety, a góry nie otworzę :( Wymieniłam tylko okno w łazience i tam 24 na dobę jest otwarta góra a tak to w dużym pokoju na oścież obie połówki i u nas na werandzie są otwarte okna - pomiędzy tymi dwoma pokojami nie ma przeciągu wiec możemy tak zostawiać
    Komarów mam całe stada bo niedaleko mam rzekę :/ ale co dziwne o tyle co my pokąsani to dzieciaczki nie!

    Kurde najadłam sie wieczorem arbuza i od rana boli mnie żołądek i już sama nie wiem czy to nie od niego :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ps Siatka mi się nie sprawdza bo kot sie po niej wspina i już go łapałam "w powietrzu" :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    a ja VEVE ostatni ,nie kapie juz w wanience ,tylko wlazimy obie pod prysznic,ja w majtach ,bo jakos mi glupio bez ,VEVE siedzi bawi sie kaczuszkami i myjemy sie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    A mnie chyba dorwie @, bo jakos dziwnie się czuje :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    No ja myślałam, że na 4 piętro komary nie wlecą i to przy takiej duchocie - ehhh ...
    Myszorka dziwnie tzn jak ? Brzuch pobolewa ?
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Dziekujemy za buziaki i usciski ptyska tez przesyla moc usciskow i buziolki
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Izunia brzuch i plecy na dole, kurcze a tak fajnie było bez małpy i to dwa lata, a dziś własnie mija dwa lata jak zaczęłam się starac o Mateuszka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Myszorka to fajnie mieć taki urlop od @. To przebiłaś w tyn nawet AnięM :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.