Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008 zmieniony
     permalink
    myszorka to przez ten czas rozumiem, że nie miałaś @! Ale fajowo!!!
    To co jak przyjdzie to zaczynasz obserwacje i wykresik???:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Izunia tylko ze ja tabsy brałam a AniaM nie brała.
    Iwa tak nie miałam tej głupiej małpy, i wykupie sobie abonament i bede się obserwowac, nawet M jest za bo mówiłam ze nie mam juz dostepu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    hej baby
    u nas powoli wszystko zaczyna sie normowac. Gabrysia nie bardzo moze jesc i pic a na lody juz nosem kreci. na razie proby jedzeniowe sprawiaja jej bol i kazde przelkniecie odmalowuje sie w jej slepkach. mam urwanie kapelusza bo latam za nia z lyzka w miedzy czasie opedzam sie od malego sepa ktory by wsyzstko pochlonal co w zasiegu jego dzioba. dokonalam odkrycia ze Krzys bez butow nie chce chodzic sam a w kapciuchach z befado w domu jest odwazniejszy i sie na co raz wieksze dystanse odwaza. dzisiaj jstem z dzieciakami do 18.30 sama wiec niezle wyzwanie przede mna. Gabrysia jest na razie za slaba zeby isc na spacer ale mam nadzieje ze w soboe po poludniu juz ja z mezem na chwile na podworko wezmiemy.
    pozdrawiam i udanego weekendu zycze
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Myszorka no tak - to fakt - ja bynajmniej chylę czoła przed Wami dwiema - tak długo udaje się Wam karmić piersią - super brawo dziewczyny :clap:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ania 3maj się dzielenie - super, że wszystko wraca pomalutku do normy !
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Aniu daj czas Gabrysi, jak ja miałam tego wrzoda tez nie chciałam jeść a mąż mnie zmuszał bo przeciez dziecko musiało coś dostac w mleku porządnego. zreygnował jak widziałam ze to co zjem to ląduje w kibelku
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    a moja VEVE to tylko boso i na golasa,by chciala ,ale na wsi to normalka,ciekawe jak to w Krakowie bedzie...
  1.  permalink
    A ja rano zmokłam hihik, jechałam do pracy na rowerze i nagle lać zaczęło, a teraz upał siezrobił straszny i duszno jest....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeAug 1st 2008 zmieniony
     permalink
    słyszałam że żelik naprawdę super :wink:

    a tak z innej strony - dzisiaj piątek, ale się cieszę :crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    A ja juz sie nacieszylam Dusia bo ona znow ma biegunke i wymioty zaraz zwarjuje dzwonie do lekarza :(:(:(
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    ojej biedna Dusia, dzwon do lekarza
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    nosz kurcze - coś jest nie tak!!!
    biedna Dusia!
    --
  2.  permalink
    MD daj znać!!!!
    Ewa to mi sie usmiechneło bo ty mowisz ze kapiesz sie pod prysznicem ale w gatkach bo jakos tak głupio.Ja z Pietruszka czesto wchodze do wanny bo mamy dosyc duza.Przytulamy sie takie dwa golaski on mnie za cycki łapie ogląda albo chce mi z pepka kolczyk zabrac(ała) ale ja twierdze ze to takie małe dziecko ze dla niego i dla mnie to jest fajna zabawa i bliski kontakt.jakos NARAZIE sie nie wstydze hihihi

    Aniu super ze z Gabryśka lepiej na dniach pewnie sie polepszy i bedzie jadła bez bólu

    IWA AND tego auora przeczytałam tylko"weronika..." i "alchemika" co tam polecacie jeszcze?

    Pietruszka śpi ale tez otwarty mam balkon bo nie da sie wytrzymac

    Izunia klimy w mieszkaniu ZAZDROSZCZE
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Dzwonilam nasza lekarka bedzie dopiero w poniedzialek o 14 a ta ktora byla to kazala poczekac do wiecziora jak bedzie tak nadal to mamy jechac z powrotem a dotego doszla temperatura :cry::cry::cry:
    --
  3.  permalink
    MD to tak samo było z nasz Paulinka! raz było ok zaraz potem wracało tez z temperatura.ale jak juz poszłą do szpitala na 4 doby to potem (oczywiscie z scisła dieta bo wymiotowała nawet woda) wyszła do domu i juz jest dobrze.Biedna Dusia a co jej podawali w szpitalu oprócz tych kroplówek nawadniajacych?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    ciacho - ja polecam "11 minut", "Zahir", "Pielgrzyma" i wogóle wszystkie książki tego autora. Dla mnie rewelacja, połykam w całości!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ciacho ja niet klimy w domku - chyba mnie pomyliłaś z Ewą :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    MD współczuję bardzo - oby małej szybko przeszło !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    MD gyby było gorzej to nie czekaj do wieczora tylko jedź z Dusią na pogotowie ...
  4.  permalink
    łoamtko Izunia sorki,widzisz co ten upał ze mna robi...poza tym blondynka no wiec sama rozumiesz hihihi
    --
  5.  permalink
    Izunia suwaczek nowy jest swietny ale zdjecie nr 3-rewelacja (tylko i tak nie wiem który to ze słodziaków)
    --
  6.  permalink
    Hihi, ja też nie wiem który to:)
    Justynko, daj znać co z Dusią
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    Ciacho nic się nie stało - zdarza się :P
    Co do suwaczka jeszcze muszę go poprawić bo coś jest nie tak więc jeszcze nie napiszę kto jest kto :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    11 minut jest całkiem inna :P super sie czyta i fajny hmm erotyk (?)
    Nad brzegiem rzeki.. Wojownik... tez niczego sobie Dzis znalazłam kilka eboków i już czytam Weronikę http://www.4shared.com/account/home.jsp
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    M jeszcze nie wròcil hmm ,ciekawe gdzie jest?????????????
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 1st 2008
     permalink
    no wròcil..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    I dzieć pojechał z Tatusiem na miejsce zbiórki a o 8 ciąg dalszy jazdy :) Jestem niewyspana bo zasnęłam po 3 a o 6 pobudka, Synuś za to wstał po 6 rześki i wyspany :devil: że też to dziecko nie umie normalnie spać :/
    --
  7.  permalink
    Słonecznego dnia dziewczyny:)
    Ja też się dzisiaj nie wyspałam, byłam wczoraj na mumii w kinie, średnio udany pomysł, ale nic ciekawszego o tej porze nie leciało...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    a ja dzis wyspana!!!! dziecko wstało o 6 dopeiro ,bylismy juz w Kauflandzie na zakupach i juz spi zpowrotem.U nas pogoda sie troszke zespuła jest duszno ale zaraz spadnie deszczyk lalallala wreszcie troche bedzie czym oddychac.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    hej kobitki,idziemy na basen...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Witajcie kobiety :))

    602 posty do przeczytania ? nie ma mowy hi hi hi nie mam siły i czasu :))

    Wróciliśmy dzisiaj chociaż M i Ada naciskali abym jeszcze została - do domku mnie już ciągnęło i jestem na tym zaduchu jaki panuje na śląsku wrrrrr jestem spocona i mam kropelki potu nabuzi - to chore - nad morzem było mi zimno a tu....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    idę sobie kawusię zaserwować i czekam na M bo chcę do sklepu wjechać na zakupy! Lodówka świeci u mnie pustkami. Dałam radę tylko częściowo się rozpakować i pomyć podłogi bo była masakra a teraz mam LB - Leżenie Bykiem hi hi hi

    Idę się zatem byczyć
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Ania dojechała na miejsce i jest rozczarowana bo myślała że będą mieszkać w ośrodku jakimś a śpią w szkole i sale są 12-sto osobowe :) Jest wymęczona i mówi że chce spać a tu kolacja i dyskoteka zapoznawcza - myślę że jak odpocznie to zmieni jej sie nastrój :)

    Ja jestem wymęczona nieróbstwem chyba ale chce mi sie spać
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    LADY WITAJ,BRAKOWALO MI CIEbie!!!!!!!!!!!!!!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    ja lece ,do PL w czwartek,podròz bedzie dluga ,bo do samej Boloni pociagiem jest 2 godz,potem odprawa ze 2 godz ,lot 1,5 ,ciekawe jak M I VEVE ,TO ZNIOSA...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Ewa to chyba jeszcze nie jest aż tak długo - wiadomo jak na małe dziecko czyli Veve to wiadomo ze tak ale dla Twojego M czy ciebie to nie jest źle tym bardziej że przerwy bedą na rozprostowanie nóg. Anka jechała z trzema 15sto minutowymi przerwami od 8rano do po 19 Autokarem a to "tylko" 2 koniec polski jak dla nas
    --
  9.  permalink
    Czesc lady:) Opowiadaj jak było na wakacjach

    And- no to rzeczywiscie warunki ania ma niefajne... Nie mówili wczesniej gdzie dzieciaki będa nocowały? Michał mówi,ze warunki na jego koloniach są super- pokoje z łazienkami i z tv. Chociaz w sumie ten telewizor to mi średnio pasuje:confused:
    Jak ja jezdziłam na kolonie to też z reguły były takie wielkie sale- ale ja akurat to bardzo lubiłam :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    And JA lubie podròzowac,ale mòj M ,to len i wygodny bardzo i niecierpliwy,jak kazdy makaron,mam nadzieje ,ze VEVE wdala sie we mnie,jesli chodzi o podròze...AND A TWOJA còrcia ,to i tak na pewno zadowolona z podròzy...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Aguś mówili "szkoła" a ja nie dopytałam bo wcześniej też była szkoła - internat. Pewnie bedzie fajnie ale muszą sie poznać Ania zna 2 dziewczyny i pewnie są już we 3 (mieszkałyśmy koło siebie) wiec już nie jest źle :) Nie śpią na podłodze tylko łóżka (tapczaniki) i pościel. Myśle że musi po prostu odpocząć po drodze i aviomarinach :)
    rok temu w Pobierowie lub Sarbinowie Ania miała fajne warunki - pokój 3osobowy, wc i łazienka w pokoju. Mówiła że meble nowe i ogólnie czuć nowość
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    ewa74: to i tak na pewno zadowolona z podróży...
    ehhh raczej nie. Anka ma chorobę lokomocyjna wiec taka jazda to dla niej mordęga i pomimo 2 aviomarinów potrafi wymiotować! Dziś miała super autobus i mówi że musiała wziąć dodatkowo avioplan (ziołowy) bo do tego inne dzieci wymiotowały :/ (dziś wzięła 3 jeśli dobrze zrozumiałam) do tego nic nie je nie pije a pośpi kilka minut i po spaniu :/ Jeszcze jutro odczuje te kilometry ale od poniedziałku będzie już ok :) a potem powrót i zaś chorowanie :(
    --
  10.  permalink
    And- a kupowałas te plasterki na chorobe lokomocyjną? Ja nie próboałam, ale moja przyjaciółka kupuje dla swoich córeczek i mówi ,ze są extra.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Aguś pierwszy raz słyszę. Wiem że zakleja sie ciasno pępek zwykłym plastrem - ale Ance to nie pomaga :/ (moja teściowa też nasłuchała sie od ludzi, zakleiła pępek i dzieki Bogu miała reklamówki w torebce)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    Mam Aguś znalazłam:
    PLASTER
    Producent: MEDI VISION
    Opakowanie: 1 PARA
    Charakterystyka:
    TRANSWAY jest plastrem akupresurowym, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na ciele, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów, podobnie jak igła do akupunktury, ale bez jakiegokolwiek podrażnienia skóry i bez bólu. Mamy zatem do czynienia z nowoczesnym zastosowaniem techniki znanej w medycynie już od ponad tysiąca lat.
    Stosowanie:
    U osób wrażliwych na chorobę lokomocyjną przyklejenie TRANSWAY powinno odbyć się - o ile to możliwe - na 15 minut przed rozpoczęciem podróży. Niemniej TRANSWAY może zostać użyty nawet po wystąpieniu symptomów choroby, likwiduje je po około 15 minutach od chwili przyklejenia plasterków.
    Uwagi:
    Plaster TRANSWAY nie wydziela żadnych substancji chemicznych . Składa się ze stożka (wykonanego ze specjalnego, opatentowanego tworzywa PEBAX), o naukowo opracowanym i przetestowanym kształcie, przytrzymywanego przez elastyczny kołnierzyk, którego celem jest wspomaganie efektu automasażu. Kołnierzyk jest przymocowany do niealergizującego Plaster TRANSWAY nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, nie ma żadnych przeciwwskazań. Mogą go używać osoby przewlekle chore np. na cukrzycę, na serce, cierpiące na jaskrę, z zaburzeniami prostaty, alergicy, kobiety w ciąży, osoby po chemioterapii itp. Nie upośledza zdolności kierowania pojazdami.
    Jego skuteczność nie jest limitowana upływem czasu - trwa tak długo, jak długo TRANSWAY pozostaje przylepiony do nadgarstków.
    TRANSWAY działa także uspokajająco, wpływa więc na poprawę samopoczucia i likwiduje objawy stresu.
    Tym niemniej, ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry , nie zaleca się stosowania go dla dzieci poniżej 24 miesiąca życia.
    Odradza się również naklejanie plastrów TRANSWAY na skórę wykazującą stan zapalny, alergię z raną, jakiego by nie były pochodzenia. Nie należy ich stosować do usuwania objawów podobnych do choroby lokomocyjnej, ale mających inne podłoże chorobowe.
    --
  11.  permalink
    O- no własnie to :)
    O pępku to nie słyszłąm, ale moze ta akupresura rzeczywiście dzaiła? Wydaje mi się, ze warto spróbować
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 2nd 2008
     permalink
    JUż nawet do M mówiłam ze rano zadzwonię do koleżanki co pracuje w aptece na zadupiu i spytam czy mają - jak maja to Anka na pewno znajdzie w Kołobrzegu - niech sobie kupi na powrót lub jakiś prom - jak na statkowym nie będzie wymiotować to spokojnie do autobusu bedzie mogła wziąść rano (przed wyjazdem) aviomarin a zamiast 2 tabletki lub avioplanu ten plaster.

    W akupresure nigdy nie wierzyłam ani w inne "czary mary" - wiem ze są ludzie którym to pomogło ale znam takich co wierzyli ze cos sie zmieni i wydali majątek na kręglarzy, hipnotyzerów, akupresury i inne dziwne rzeczy i nie zyskali nic a czasami stracili.... No ale moze Ance to pomoże i przedewszystkim ona lepiej sie poczuje i nie bedzie dochodzić do siebie tyle czasu - a jak pomoże jej powiem teściowej która po kilku kilometrach ma dosyć
    --
  12.  permalink
    No ja tez jestem daleka od wiary w czary - mary, ale jak wytłumaczyc fakt,ze wymiotujacym w aucie 2-latkom pomogło? One przeciez jeszcze nie znają siły sugestii...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 3rd 2008
     permalink
    Witajcie na pysznej kawie :) Dzisiaj u nas szaro buro i pochmurnie aż się z łóżka nie chciało wstać i gdyby nie Iśka domagająca się butelki pewnie jeszcze bym leżakowała wtulona w dzieciaczki
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 3rd 2008
     permalink
    Dziewczyny wpadłam Wam życzyć miłej niedzieli !
    Wczoraj była taka parówa, że ledwo dychać było można – popadało przez dzień ze 3x tak porządnie, ale mimo tego dalej duchota doskwierała … Normalnie źle się śpi w takich warunkach – z resztą same wiecie …
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 3rd 2008
     permalink
    DRONA witaj w świecie forumkowym - fajnie, że już wróciliście - opowiadaj i dawaj foty :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 3rd 2008
     permalink
    i Ja sie strasznie cieszę, że w końcu mogę do Was napisać :))

    Jeszcze jestem w trakcie rozpakowywania i prania ciuszków i nie tylko - nazbierało się roboty. Upał na śląsku jednak się udziela niemiłosiernie wrrr zaczynam się znowu pocić :P

    Ze zdjęciami będzie krucho - mazurskich mam dużo ale znad morza niestety mało. Zostawiłam kabel do przenoszenia fotek na laptopa i niestety przy małej pamięci niewiele ich zrobiłam - komórką troszkę więcej ale jakościowo marnie! tak jak pisałam ogarnę się i będę wrzucała to co mam :))

    ewa Ty do krakowa pewnie śmigasz ??? będziesz może gdzieś w pobliżu moich okolic ??? Może musisz przystanek zrobić sobie po drodze to u mnie jest miejsce do spania i łóżeczko dla Veve się znajdzie - zapraszam serdecznie!!!

    Izunia :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.