Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    No i gratki nocnikowe dla Pietruszki - moi teraz się chowają a to za drzwi albo za łóżeczko jak chcą zapełnić pampersa "grubszą" sprawą - chyba jakiś skok rozwojowy i zaczynają się wstydzić lub jak dorosły człowiek potrzebują skupienia hihiii :D
  1.  permalink
    własnie Izunia dzieci tak robia ,ze sie chowaja w końcu to każdego intymna sprawa hihihi nawet dla takich maluchów widac
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Cicho dokładnie - ja bym nie chciała być w tym momencie podglądana hehehehhheeee :rolling:
  2.  permalink
    no ja racze tez nie-od razu by mi sie odechciało :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Hahahaaaaaaaaaa no - trafna uwaga :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Wczasowanie takie bym powiedziała średnie.
    Kiepsko mi się wypoczywało z dzieckiem, które okazało się w dodatku wodnym histerykiem - ani morze ani basen, ani nawet malusi basenik - krzyk i wciskanie się w mamusię jak mała wystraszona małpka.
    Pogoda dopisała, na szczęście.
    Oczywiście się nie opaliłam, tylko spaliłam, mimo filtru 20. Skóra już prawie zeszła, a tu brak pogody na to, żeby się dopalić.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    NR mam nadzieje ze niezle sie tam obfociliscie :)

    my juz po wizycie u laryngologa. tutejsza lekarka stwierdzila ze wszystko sie ladnie goi i ze warszawskie prognozy temperatury przez 3-4dni sa zbyt optymistyczne i ze tak jak po kazdej interwencji chirurgicznej moga sie utrzymywac do tygodnia. mam tylko nadzieje ze wiedziala co mowi!!! teraz bede ciut spokojniejsza i zostanie oczekiwanie na czwartek.
  3.  permalink
    Aniu, to cieszę sie, ze lekarka Cietroszeczkę uspokoiła:). No i dużo zdrówka dla Gabi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Raptem wyszło z całości nieco ponad 200 zdjęć - z czego sporo ruszonych, niefajnych, seryjnych (czasami robię milion zdjęć jednej osoby/rzeczy/widoku, żeby któreś było piękne).
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    jeju laski nie wyrabiam z czytaniem Was wrrr

    Byłam tylko chwilkę w sklepie a tu 40 postów buuu jesteście jak zawsze niedobre i bez sumienia :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    parno i duszno wrr i chyba zbiera się na ulewę!!! wieje jak nie wiem co :))

    Musiałabym jeszcze do sklepu podskoczyć hmmm samochodem oczywiście bo na piechotkę to raczej nie ma mowy w tę pogodę!

    dobra idę ..............
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    A ja czekam i czekam na szanownego małżonka, mieliśmy do mojego ojca jechać, umówiłam się o 17, a tu już prawie pół do 17 a jego ni widu ni słychu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a u mnie jest koniec świata -- wiatr niemiłosiernie wieje i leje jak nie wiem co buuu a do sklepu miałam jechać i siedzę jak kołek w mieszkaniu :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    tutaj chyba deszcz się kończy
    --
  4.  permalink
    NR witaj :) Miło Cię widziec :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    November, Lady - witajcie po wczasach; od razu cos na forum ruszyło :)

    Co do decydowania się na kolejne dziecko to ja was dziewczyny szczerze podziwiam; ja po jednym mówię dość ... Kocham Maksia , uwielbiam z nim spędzać czas i w ogóle mnie jego obecnośc nie męczy jednak gdy czytam niektóre z Was, że ufff.. nareszcie dzieciaki w przedszkolu to czuję, że tak nie chcę ... (Tylko nie zrozumcie mnie źle, ja wierzę, że przy kilku dzieciach po prostu marzy się o wolnej chwili)

    November - moj tak sama - "wodofobia" , a ja tak uwielbiam od dzieciństwa ...

    AniuM - dobrze, że wieści od lekarki są optymistyczne; ucałuj małą, dzielną Gabi :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Jemma przy jednym tez sie marzy wolna chwila ale ja np bedac jedynaczka nie chcialabym miec dziecka jedynaka. marzy mi sie trojeczka ale jak to bedzie okaze sie w praniu za lat kilka. bycie jedynakiem wcale nie jest fajne i powiem jedno - cale zycie mialam przerabane :shamed:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    JEMMA: gdy czytam niektóre z Was, że ufff.. nareszcie dzieciaki w przedszkolu to czuję, że tak nie chcę ... (Tylko nie zrozumcie mnie źle, ja wierzę, że przy kilku dzieciach po prostu marzy się o wolnej chwili)
    hahaha Jemma to chyba o mnie bo to ja ostatnio marzę tak by poszli znów do przedszkola :D
    Dla mnie najgorsze jest to że pomimo 4 pokoi oni siedzą tu u nas! nie ma chwili ciszy i spokoju jak nie kłótnie to okrzyki radości :( Są dwie możliwości by Weronika pospała dłużej niż 20 minut - albo dzieci na podwórko albo ja z Iśką na podwórko - bez dzieci bo ich rozkoszne "mamo" ją budzi :/ Nawet do kibelka nie mogę iść sama bo zaraz któreś przybiega z ważną wiadomością i "mamo ale muszę Ci powiedzieć!"
    A z innej strony patrząc jak ich nie ma dłuzej w domu to dziwnie cicho i spokojnie sie tu robi - aż nie ten dom

    Mój małż dzwonił że już jedzie do domku jupi niebawem będzie a ja spokojnie zamknę się w 2 pokoju z herbatą i książką choć na kilka minut
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Ale burza przeszłą aż mi Tosię obudziła i mała teraz marudzi...
    no to do kolejnych wyczynów mojej gwiazdy trzeba zaliczyć potłuczenie soku i wylanie wody z psiej miski a do tego wszystkiego a raczej dla osłody powiedziała "mama" :crazy: wreszcie się doczekałam :)
    A co do "gdy czytam niektóre z Was, że ufff.. nareszcie dzieciaki w przedszkolu to czuję, że tak nie chcę ... (Tylko nie zrozumcie mnie źle, ja wierzę, że przy kilku dzieciach po prostu marzy się o wolnej chwili)" Jemma Maksio ma rok poczekaj jeszcze z 5 lat to zobaczymy co powiesz nawet przy jednym!!!
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    teraz jak cytujecie to widzę, że zrobiłam byka :shamed: ale cóż zdarza się :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Jemma nie nie zrobiłaś byka :) Ale inaczej jest gdy mama ma czas dla siebe a inaczej gdy jest skazana na dom i dzieci 24 na dobe :)
    Może marzy mi się zbyt wiele ale chciałabym by ktoś wziął wszystkie dzieci z domu na 2 godziny a ja mogła na spokojnie iść z małżem na kawę... czy pospacerować za ręke ze sobą a nie z dzieciami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a ua nas nawet jest juz komu zostac bo paru chetnych sie dorobilismy ale... jak sobie juz uplanujemy to albo niespodziewani goscie zrobia najscie albo ktores dzieci zaczyna chorowac... teraz czekamy aby z Gabrysia juz sie unormowalo i wychodzimy na kolacje tylko we 2 :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Aniu doczytałam i cieszę się, że choć troszkę lekarka uspokoiła Twoje nerwy.
  5.  permalink
    Oj anka- tyle osób tzrymałało kciuki- to jak mogłoby być zle? No sama powiedz?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    wiem wiem... ale sama wiesz jak to jest jak dziec ma narkoze... nerwy siadaja a paznokcie do krwi czlowiek zjada :devil:
  6.  permalink
    no wiem- znam ten ból niestety :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    AniaM narkoza to jeszcze wg mnie nic w porównaniu z wybudzaniem z niej dziecka .... sama to przechodziłam i byłam w strachu kiedyś :(( Dużo zdrówka dla Gabi !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Gabis wybudzila sie ladnie i szybko ale ogolnie stresior na maxa... teraz czekam na wiesci o uszach chociaz maly podsluchiwacz sie nam narodzil... nie mozna juz nawet poszeptac taki ma sluch wyostrzony!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    a M cieszy sie ,ze w PL BEDZIE CHLODNO...bo tu 40 stopni...
  7.  permalink
    Aniu ooo to może zniej bć nawet mały szpieg:) bardzo dobrze niech słyszy wszystko elegancko:)
    a ja sie pozarłam z rodzina szwagra ehh tak to jest jak sie wspólnie w jednym domu znajda dwie rodziny:cry:
    --
  8.  permalink
    Nie płącz ciastezczko- jutro bedzie lepiej :)
    A tak swoja drog aten szwagier to cos oststnio ma humorki:confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki - Idę przytulić Iśkę i może obie zaśniemy bo wciąż walczy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    moje dziecię już śpi ale w domku mamy gorsze poranki!!! nad morzem budziła się ok 9.30
  9.  permalink
    Lady to pozazdroscic bo nasz zaczyna dzien o 5. ale mam na nego sposób-jak sie obudzi wogóle go nie wyjmuje ze swojego łózka i po jakiejsc pół godzinie zasypia ponownie do około 7-7.30 to juz jest cos.
    No szwagier i spółka to dosc "dziwna"rodzina ,jak to dobrze ze nasz dom sie buduje i jakas perspektywa przeprowadzki jest bo ciezko.Ja mam trudny charakter wiem,co na sercu to na jezyku,niz toleruje zadnych brudnych zakamarków,obiadów i sprzatania na odpieprz i tandety.A rodzinka szwagra poprostu wkurza mnie drobiazgami.cały dzien mroziłam pepsi na wieczor a mala ja wypiła,zjadła piotrusai czekoladki i inne rzeczy tez MOJE.Ja jej nie załuje to jest dziecko ale gdy zniknie jej jeden cukierek-leci do mnie z pretensjami ze jej zjadłam,oczywiscie mówi mi po imieniu a jakze (ma 7 lat) gdy dzis swoim wrzeszceniem kolejny raz obudziła piotrusia wygarnełam im wszytsko poprostu co mi nie pasuje.I obraza oczywiscie bo przeciez co to jest jedna butelka pepsi skoro"stać mnie na to żeby codziennie kupic zgrzewke" rece opadły.Juz chce pazdziernik,juto ide kupic bilet do norwegi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 4th 2008
     permalink
    ciacho ok 6 - 7 daję jej mleczko jeszcze jak prawie śpi i mała sobie dogorywa po nim w błogim śnie :))
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Witam
    Boziu co wstapiło znowu w moje dziecko tego nie wiem. Wczoraj wieczorem zadowolony , bawił się ładnie a o 21:30 jak zaczął się wydzierać to 1,5 godziny non stop. Nic nie pomagało,z rąk się wyrywał, przytulić się nie dał.Masakra.
    Teraz leży w łóżeczku i gada sobie jak gdyby nigdy nic a ja padnięta i kawą się ratuję
    Ania to dobrze że lekarka rozwiała watpliwości i że jej prognozy będą trafne i na tygodniu się skończy zmaganie z temperaturą.
    Ciacho i dobrze że wygarnęłaś a że oni tak zareagowali to tylko świadczy o ich kulturze i inteligencji i wogóle do poszanowania cudzej własności. Ja miałam lokatorke na jednym pokoju to pilnowałam jak nic żeby Jakub z jej części lodówki nic nie ruszył i zabroniłam mu kategorycznie wchodzić do jej pokoju. A to czy cię stać na butelkę, zgrzewkę czy pół samochodu dostawczego coli to chyba czysta zazdrość i chęć odgryzienia się za to ze ty masz a oni nie. A ta dziewczynka to widać nie ma żadnego autorytetu, rozwydrzona i uważa pewnie że ona to pępek świata i wszystko jej wolno
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    hej kobitki,tu skwar z nieba leci szook,nie mam c<asu na kompa,bo VEVE to wulkan juz bryka....spakowana juz jestem.U siorki w ISLANDI ,bylo czesienie ziemi ,feee ponoc to normalka...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Witajcie dziewczyny!
    Koniecznie o kawkę błagam, bo normalnie nieprzytomna jestem. Wogóle ostatnio to cały czas chodzę zmeczona, taka jakby przemęczona, brak sił na cokolwiek, nic mi się nie chce, ręce opadają!:sad::cry::sad::cry:

    ciacho - dobrze zrobiłaś, lubie ludzi którzy mówią to co myślą. :wink::bigsmile:
    Aniu - cieszę sie że troszkę się uspokoiłaś, wszystko będzie dobrze, ucałuj Gabrysię!:kissing::kiss:

    NR - witaj po urlopiku, szkoda że mały tak bardzo boi się wody, to taka frajda dla maluchów!

    Lady jak tam u ciebie, podobno straszna wichura i ulewa u was!???
    --
  10.  permalink
    czesc z rana:)
    Hoga dokładnie tak jak piszesz nie wspomne o znajomosci słów dzieńdobry czy dziekuje.No i faktycznie żadnego autorytetu

    dzisiaj jadde zapłacic tylko rachunek do banku i spadam na cały dzien do tesciów moze psychicznie odpoczne chociaz M stwierdził,że mam specjalnie zdomu nie "uciekac' Ale ja chce jechac przynajmniej nie bede musiała patrzec na te ich obrażone miny
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ja szczera juz jestem,tylko z bliskimi,zycie mnie nauczylo ,ze jednak lepiej trzymac jezyk za zebami w pewnych sprawach...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    u nas pierwsza spokojna noc od wielu dni. Temp mlodej spada i mam nadzieje ze juz bedzie co raz nizsza. ciekawe tylko czy to zmiana leku tak wplynela (w sumie 2 dawki dostala) czy moze mialo tak byc. maz mnie dzisiaj nawet nie obudzil jak do pracy wychodzil a dopiero teraz na gadzie napisal ze Krzysko u nas w wyrku zagoscil o 5.30 - totalnie NIC nie pamietam. padlam jak kloda i to jeszcze jkaas kamienna :wink:

    jakby Gabrysia nie miala temp to zabiore ja na krotki spacer. a jak bedzie miala sile to i na dluzszy. oczywiscie pkt docelowy lody :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Witam porannie.
    Teściowa ma dzisiaj przyjść skontrolować porządki, a tu oczywiście nic nie zrobione, więc biorę się za robotę, żeby nie było wielkiej boruty, bo że będzie w ogóle, to pewne.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ja również witam przy kawie :D
    Ciacho tak to bywa w życiu ... Dobrze, że jesteś szczera i mówisz otwarcie co Ci się nie podoba i czego nie będziesz tolerowała. A że focha strzelają - nie ważne !
    Ania to dobrze, że jest poprawa i oby tak już było z każdym dniem lepiej. A to, że padłaś i spałaś "jak zabita" to wcale Ci się nie dziwię - ostatnie tyg nie są dla Ciebie łaskawe ... To przyjemnego spacerowania obfitego w lody :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    NR to fajną masz teściową - często Was tak kontroluje ? Ja na dłuższą metę bym tego nie zniosła, nie z moim charakterem i temperamentem :p
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Ja dziś idę sąsiadce zrobić awanturę :confused: o godzinie 0,30 albo ciut później moja piesa zaczęła poszczekiwać ale tak dziwnie co sie okazało sąsiadka z dołu stała pod drzwiami i pukała - na tyle delikatnie że ledwie było słychać to pukanie. Zanim sie ubrałam ona już zeszła i nie zdążyłam otworzyć, ale za to ona zdążyła mnie obudzić i zasnęłam po 3 :/
    Weronika już nie śpi od 7 maluchy szaleją ja chcę spać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    And współczuję - ciekawe czego chciała o tej godzinie ... Hmmm może coś się stało ? :neutral:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    uwaga rzucam miechem!!!!!!!!!!! wlasnie dzwonili z mopsu ze nie moga mi przyznac wychowawczego i rodzinnego bo.... papier ze szkoly nie ma formy zaswiadczenia!!!
    mialam identyczny teraz i rok temu i w jendym i drugim bylo ze "w odp na wniosek udzielam urlopu wychwoawczego na syna krzysztofa" na co pani ktora teraz zajmuje sie moja sprawa mowi ze nie ma takiej opcji zeby to przeszlo i twierdzi ze musi byc napisane "Zaswiadcza sie ze pani... zatrudnonionej od...do... udzielono urlopu wychowawczego na syna Kryzsztofa" :devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    o szesz -co za biurokracja- ja w urzędzie pracuję, ale i tak nie znosze tej biurokracji i co mogę to "obchodzę" jak tylko się da. Ale ostatnio i tak mam dość tej pracy, chyba ja zmienię!
    Nie denerwuj się Aniu!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ciekawe jak ja to teraz zalatwie - dyrektorka ma byc moze jutro ale na pewno w czwartek a w czwartek nas nie ma bo jedziemy do wwawy do lekarza :confused: dzwonilam do mopsu do tej baby ze moze cos sie uda w czasie poprzesuwac mowie jej ze dyry nie ma a ja mam dziecko po operacji a ona zeby to ktos inny z upowaznienia dyry wystawil i ktos z rodziny podrzucil bo jesli nie zloze tego do konca tygodnia to kase za sierpien i wrzesien dostane dopiero w pazdzierniku :devil:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.