Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Izunia79: Hmmm może coś się stało ?
    Izuś wg mnie jakby coś się stało pilnego to by pukała konkretnie a nie delikatnie "smyrała" - myślę że wiesz o co mi chodzi

    Aniu ja bym poszła do jakiejś tam kierowniczki z burdą by zobaczyła w teczce jakie było poprzednie zaświadczenie - ewentualnie do kiedy masz czas na te dokumenty? bo może zdążysz im przynieść takie jak chcą?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ps Już wszystko rozumiem :) jednocześnie pisałyśmy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    And czas mam do piatku tyle ze dyra planowo ma byc dopiero w czwartek. pani ktora teraz zajmuje sie decyzja powiedziala ze tamta moze i przeszla u kogos innego ale ona jej nie przepusci bo nie ma zwrotu ZASWIADCZENIE :devil:
    najgorzej ze mops mam 3kilosy od domu i musze zaangazowac rodzinke zeby mi pomogli to wszystko ogarnac zwlaszcza jak sie okaze ze dyra jutro sie nie pojawi
  1.  permalink
    słuchajcie bilet do norwegii na październik kosztuje 1100 w jedna strone! pogieło ich do reszty to maja byc tanie linie lotnicze????musze to skonsultowac z \M bo z \berlina leciałabym za jakies 500 zł
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Izunia, moja teściowa jest super, ona nie wpada dzisiaj z kontrolą, ona nie z tych... Ma Cyryla wziąć na spacer, żeby mi się lepiej sprzątało...
    A że pobiadoli nad ogólnym rozgardiaszem w mieszkaniu to pewne, ale wciąż uważam, że nawet jeśli mam taki burdel w domu, że tylko recepcję wsadzić, to i tak to moja sprawa :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ja zawsze jak ma przyjsc tesciowa czy moja mama mowie ze bedzie INSPEKCJA :wink:

    Ciacho a sprawdzilas online w roznych liniach czy w biurze ci w jakis konkretnych liniach sprawdzali? moja kolezanka na lot islandia - polska rezerwuje bilet z 8-9miesiecznym wyprzedzeniem. wtedy jest sporo taniej
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Dziewczyny - jaki może byc powód nieotrzymania do tej pory zwrotu z podatku? Wysłałam 30 kwietnia, więc do 30 lipca powinni oddać, co zagrabili, a tu nic, puchy na koncie, mąż już dostał, a było wysłane razem z moim - tzn. w tym samym czasie, ale w różnych kopertach.
    Nie dostali czy raczej coś jest nie tak?
    Dzisiaj odszukałam potwierdzenie nadania, na szczęście, bo już się bałam, ze zaprzepaszczone.
    --
  2.  permalink
    sprawdziłam narazie tylko jaka jest cena gdy polece liniami SAS z Poznania(M przewaznie tymi lata) i tu własniejest ta cena.Mozna leciec Norwegianem z Berlina własnie za niecałe 500zł ale tez trzeba byłoby kupic bilet już.Jeszcze poszperam dzisiaj w internecie bo jak kupuje przez biuro to licza sobie 100 zl wiecej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    NR no to powodzenia z zalatwianiem w skarbowce. juz wole moj mops :)
    dzwonil facio ze szkoly i mowil ze sprobuje zalatwic mi podpis dyrektorki jeszcze dzisiaj lub jutro. ksiegowa kadrowa i sekretarka maja urlop wiec moje zaswiadczenie ma napisac pan od monitoringu, dobrze ze sa pomocni ludzie na swiecie jeszcze
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    do ISLANDI ,bilety wiem ze sa b.drogie ,kuzynka miala odwiedzic siorke ,ale zrezygnowala,tu do WLOCH mozna polecic nawet za 400 zl w o obie strony..
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Siemanko kobiety!
    AniaM cieszę się że z Gabi lepiej, And współczuję ja nawet nie będąc w ciąży bym ukatrupiła jakby mnie ktoś o 1 obudził :devil:
    Lady zalał Cię czy co?
    u nas strasznie wieje mało głowy nie urwie, a wczoraj wiatr polamał mi kwiatki na balkonie i teraz balkon jest łysy buuuuu
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    oj a ja nie mam czapki ,dla VEVE ,musze jutro kupic a jak nie to w PL KUPIE...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    NR rozumiem :D
    Moja teściowa jest OK, jednak ja bym nie zostawiła pod jej opieką moich synków - znam ją niestety z gorszej strony i zdania nie zmienię. Moim koleżankom w większości w wychowaniu pociech pomagają teściowe i mamy. My z M mamy ogromną satysfakcję, że wychowujemy chłopców sami i nikt nie będzie mi wtrącał swoich 3 groszy ...
    Chociaż z drugiej strony, gdyby moja mama była blisko to bym pewnie się cieszyła - sama nie wiem.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Wiecie co znalazlam balsam na mą duszę....
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Jaki Magg??????:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    hihihihih
    utwór pierwszy a zresztą wszystkie są super :)
    http://www.teatrroma.pl/main.php?m=sp&a=do&spid=19
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    kurcze - dopiero w domku moge posłuchać, bo w pracy nie mam głosników i wogóle - nie wypada! Hihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    no tak.... to Upiór w operze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    uwielbiam Upiora w operze - tą wersję filmową - poprostu pierwszy raz oglądałam z otwartą buzia i głośność na fula!:wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Magg ten wiatr to do mnie teraz przywiał wrrr ... Tak wiej, że musiałam okna pozamykać bo chyba wywiało by nas z tego 4 piętra :shamed:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    no dokładnie Izunia...
    Iwa ja też się zakochałam i muszę M do ROMY wyciągnąć ... ale może być ciężko:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Właśnie dzwoniłam do przychodni w celu jutrzejszego zaszczepienia chłopców - hahaha a tu zonk szczepienia dopiero od 11 sierpnia [pewnie ze względów urlopowych] jak dla mnie ok wcale się nie gniewam :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    To dobrze że zadzwoniłaś ja bym poszla bez dzwonienia i szlak by mnie trafił....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    dobra idę uśpić babę...
    Dziś na obiad luzik heheheh makaron z pesto hihihih
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Moje śpią - pewnie zaraz wstaną - a u nas pomidorówka :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    mój śpi już koło 2 godzin albo i dłużej
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    A u mnie jarzynówka z kalafiorkiem i groszkiem - pychotka!!!! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    a ja jeszcze nie wiem co bo mi sie nie chce nic robić. Jestem śpiąca i nie mam sił iść na zakupy. Może na szybko pomidorową zrobię ale to tylko może.... Dzieciaki siedzą w domu pomimo ze jest ciepło bo cholerny wiatr wieje, Weronika śpi a ja zamiast cos zrobić bycze sie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    zjadłabym fasolki szparagowej z bułką tartą na masełku albo kalafiora ... może jak Andi dziś wcześniej wróci skoczę jeszcze na ryneczek

    Dziwnie drętwieją mi stopy i mam "mrówki" w różnych sytuacjach - jak siedze czy chodzę to już mnie wkurza
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    coś z krążeniem chyba.... kalafior był u nas wczoraj, młoda śpi idę poczytać papapap
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    A ja wczoraj wieczorem zagotowałam sobie fasolki szparagowej i z masełkiem i bułka tarta wsunęłam całą miskę! SAMA!!!:shocked:
    Ja zjadłabym sałatki z kalfiorem i może sobie dzisiaj zrobię!:wink::bigsmile:
    U mnie też starsznie wieje!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ja również miałam wczoraj fasolkę szparagową właśnie na masełku i z bułką tartą :P
    Magg moi też jeszcze śpią hehehee od 11 oby jak najdłużej, aby nie spali mi popołudniem bo dziś mój M słuźbista i jesteśmy sami ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    A teraz wpiernicza czekoladki ... Zaraz znać, że @ blisko wrrr ... No dosłownie nie mogę sobie odmówić słodkiego :|
    A potem użalam się nad sobą, że idzie mi wszystko w doope, no gdzieś to musi się cholera odłożyć nie ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Hihihihihi - Izunia ! :wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    A mnie udało sie już 2kg zgubić i 68 kg na wadze!:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    matko ale u nas wieje malo lba nie urwie
    chcialam wyjsc z dziecmi chociaz na chwile zeby Gabrysie obwietrzyc ale nie ma szans :(

    co do fasolki szparagowej to na dzialce juz sie skonczyla... ostatnio mam faze na salatke brokulowa w wersji szybkiej czyli jajco brokul obgotowany, odrobina pora i ciut majonezu
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ja zjadlam,mozarelle bufola z rucola i pomidorami,bo opal a VEVE troche warzyw gotowanych,zaraz jedziemy na zielona trawke pod drzewko a potem plaza...dobrze .ze jedziemy ,bo tych upalòw mam dosc...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Magg co czytasz? ja mam kolejne lekkie latwe i przyjemne czytadlo - NOTATKI PRZYSZŁEJ MATKI - niby juz troche nieaktualna jesli o moj stan chodzi :wink: ale ogolnie fajnie napisana. co ciekawe ja kupilam ja z serii hit tygodnia w malej ksiegarence za 9.90 a merlin sprzedaje po 26zl :shocked:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    AniaM zaczęłam dopiero Szyfr Szekspira, mało mogę powiedzieć bo dopiero 20 stron przeczytałam ale ciągnie mnie do niej...
    Dziewczyny grałyście w coś fajnego ostatnio na kompie?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Iwa zdrać dietkę bo ja poniżej 65,5 za nic nie mogę zejść!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Magg nie stosuje konkretnej diety. Wyeliminowałam zupełnie z menu pieczywo, ziemniaki, makaron, słodycze tylko raz w tygodniu (np. kawałeczek ciasta do kawki niedzielnej). Jem prawie same warzywa (teraz ogórki, pomidory, fasolkę, kalafior) i owoce (arbuz, melon, brzoskwinie, nektarynki, śliwki, jabłka). I już 2,5 kg właściwie od 15 lipca zrzuciłam. Cieszę się, że nie jest to jakaś rygorystyczna dieta, nie jestem głodna, a kilogramy leca powolutku, dzięki xczemu nie powinno bvyć efektu jojo!
    Magg 65 kg to super waga!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ale cisza ... Laski co porabiacie ?
    Ja już nakarmiłam chłopaków i chyba nie obejdzie się bez drugiej kawy ...
    Swoją drogą nie pamiętam kiedy miałam książkę w ręku - wstyd się przyznać :shamed:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    jeju laski nie piszcie o wadze bo wpadam w kompleksy wrrrr u mnie 70kg :((

    Magg Ja widzę, że Ty schudłaś znowu ...
    może dzięki waszym spadkom i mi się uda zrzucić zaległości wagowe! pod koniec miesiąca mam roczek hmmm
    Dzisiaj kupiłam Julci sukienkę i bolerko do niej ale hmmm nie wiem czy dobrą długość dobrałam i czy jutro nie pojadę wymienić bo do końca sierpnia może mi mała jeszcze podskoczyć!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    IWA Ja w mojej diecie pod okiem dietetyka miałam kartofle o dziwo!!!
  3.  permalink
    Mi waga stanęła póki co, ale moja trenerka z siłowni twierdzi, ze to chwilowe. Lady, ja licze na to, ze wkrótce dojde do 70 kg, na razie ważę jakieś 73,3, a "startowałam" z 78.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    NR masz zaukatualizowany NIP-3 o prawidłowy nr konta? Może nie masz podanego i podczas Waszej nieobecności był listonosz z rzeysłką pieniężną?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Jemma, mam ten sam nr konta odkąd się rozliczam z fiskusem, zawsze pieniąchy przychodziły na to samo konto. W zeszłym roku razem z pitem wysyłałam aktualizację NIP3 (po ślubie) i dostałam zwrot w terminie, na konto.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ale wycielam numer... bawilam sie z Krzysiem i Gaba w pokoju na dywanie az tu czuje cos mi jakos dziwnie a to Gabrysia mnie nakrywala swoim kocykiem. tak sie turlalismy po podlodze ze... zasnelam :shamed: tak z 10-15min mam wyjete z zyciorysu, na szczescie Gabrycha na tyle kumata ze zabawila Krzysia klockami i nigdzie nie podryptal. mam nauczke - wszelkie zabawy tylko w pozycji siedzacej!
    akcja reanimacja troche pomogla ale zauwazylam ze jak juz pije kawe i chce stanac na nogi to musi byc to ze 3 lyzeczki na kubek bo inaczej dalej zdechla jestem.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania mnie również się już tak zdarzyło ... 15 minut minęło a ja myślałam, że śpię z dobrą godzinę - strasznie potem człowiek rozbity :shamed:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania niezla jesteś hihihi
    Lady nie schudłam właśnie znowu zawisłam tyle że teraz na 65,5 i ni cholery w dol nie chce zejść.... najgorsze że ja nie mogę przeżyć dnia bez czegoś slodkiego kawałek czekoladki albo ciasta lub choć ciasteczko....
    :beard:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ja ktoregos dnai mialam czekoladowy ciag. wrabalam cale opakowanie mietowych talarkow (kupuje w biedronce te robione przez wawel - tanie a pyszne) no ale teraz mam pod reka zawsze ogorki i nimi zagryzam chcenie slodyczowe. w sumie dobrze ze mama dzialke uprawia bo tak srednio to z kilogram ogorkow wciagam dziennie :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.