Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Nie gadajcie dziewczyny o czekoladzie bo ja już chyba tonę jej zjadłam :shamed::shamed::shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Lady czyli co zagoniona jesteś bo za pasem impreza roczkowa Julci ?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    A u nas Hubert gorączka ponad 39,5 , lekarza w przychodni już nie ma a dyżur dopiero od 19
    No ja te 59 póki co utrzymuję a na lody już nie raz się skusiłam i na kawałek czekoladki też, zawsze tak mam w połowie cyklu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Hogatko zaloz mu zimne mokre skarpety i zawin w recznik. powinno troche zbic goraczke.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Hoga a co podejrzewasz jest przyczyną gorączki u małego ?
    Jeśli chodzi o słodkości to ja pochłaniam wyłącznie na @ - niech już przyjdzie i da mi spokój bo dosłownie pęknę !
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Aneczka podałam mu przeciwgorączkowy i normalnie zawiniętego w koc i kołdrą przykrytego połozyłam bo mi zasnął. A temperatura to zanim zdązyłam chwilkę potrzymać termometr juz tyle nabiło i aż dreszcze miał.Jak wstanie to mu zrobię taki okład na stopy. A potem na dyżur.
    --
  1.  permalink
    Ehh, ale się zdenerwowałam, czemu mój szef jest takim idiotą? Byłam kiedyś konsultantką Oriflame, i on czasami perfumy zamawiał, przed moim urlopem tez chciał, to mu powiedziałam, że ja już się tym nie zajmuję, katalogów nie mam, ale jak chce to niech sobie zobaczy na inecie, i jak mu się coś spodoba to przez koleżankę zamówię. I wybrał takie jedne perfumy, zamówiłam mu je, a teraz ten dupek twierdzi, ze mu wcisnęłam perfumy.... Zaraz mnie coś weźmie..... powiedziałam mu do słuchu i się obraził, ale mam to w nosie, nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie tak traktował.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Izunia mój Jakub wrócił przeziębiony z koloni i mimo że kazałam mu trzymać się z dala od małego to już wczoraj powoli zapowiadało to że się zarazi, a śpiki po sam pas.
    --
  2.  permalink
    A jeśli chodzi o słodycze to mam na nie ochotę, jak sie stresuję i denerwuję, teraz chętnie bym czekoladę zjadła ale ide na siłownię, spróbuję tam złość wyładować....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Hoga no to nieciekawie ...
    She faktycznie Twój szef to taki idiota czy tylko udaje ? Wcale Ci się nie dziwię, że powiedziałaś mu co myślisz - zrobiłabym tak samo.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    wiecie co... u mnie w miescie jest akcja poszukiwania dawcy szpiku dla 2.5letniej Hani. rozwazalam pojscie zeby sprawdzili zgodnosc bo sobie nie wyobrazam gdybym ja miala byc na miejscu tych rodzicow ale wlasnie kolezanka pielegnairka sprowadzila mnie na ziemie ze trzeba miec nienaganne wyniki a moje takie nie sa od dawna... dziecko ma bardzo rzadki antygen i w bankach dawcow nie ma nikogo kto moglby ten szpik dziecku dac... to strasznie ze szansa na znalezienie dawcy jest jak szansa na miliony w totka :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    She no widzisz mnie brakuje areobiku - tam z pewnością bym odetchnęła, lubiłam się tak porządnie zmęczyć a instruktora różne tempo nadawała - zależało od nas samych.
    A teraz to siedzę i wpierdzielam słodycze - ciekawe kiedy mnie zemdli :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania faktycznie to przykre - ja nawet nie próbuję sobie wyobrazić nas w takiej sytuacji ... Tylko współczuć :sad:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ja przez ostatnie 1.5roku kiedy ciagle lazilam po leakrzach mam po prostu dosc naszej sluzby zdrowia. co rusz to jakies kwiatki :devil: wczoraj laryngolog w poradni stwierdzila ze wcale sie nie dziwi ze robilismy prywatnie operacje Gabrysi bo kto to slyszal tyle czekac... kur*** ciekawe dlaczego... kochany NFZ bajzel robi..
    a najlepszy numer odstawil dzisiaj lekarz wujka w warszawce - ciocia specjalnie pojechala ze pogada (ponad 150kilosow w 1 strone) a doktorek oswiadczyl ze dzisiaj to nie bedzie mial czasu ale w czwartki od 13 do 15 udziela wszelkich informacji teelfonicznie i dal numer... no ja to bym tam taki sajgon zrobila ze by sie nie pozbierali a ona sierota wziela numer i wyszla... ech kochana sluzba zdrowia :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania my tylko jesteśmy pacjentami - szare myszki, które powinny siedzieć cicho ! Znam lekarzy z powołania i chylę przed nimi czoła, jednak większość to wiemy jaka jest - z resztą wszędzie jakieś afery ... Nie mieści mi się to w głowie, dlatego jak mam jechać do ICZMP [choć tam spotkałam życzliwych lekarzy] to mnie szczypie nie powiem gdzie :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Izunia ja to juz nawet nie licze ile kasy idzie na prywatne wizyty. wiem jedno u mnie wyciagneli lekarze kase z Gabrysia - chodzilam i panstwow i prywatnie i slyszalam "poczekajmy" przez caly rok. teraz musze tak ustawic sobie wizyte w sziptalu zeby trafic na tego konowala i mu powiem co mysle o tym jego czekaniu... wychodzi na to ze jak nie masz kasy to jestes nikim i maja cie w d...
    nie dziwie sie ze w takiej warszawie ludzie wykupuja abonamenty w prywatnych klinikach ale przeciez tak powinni nas traktowac w przychodniach bo my tez za to placimy i to slono :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania a słyszałaś o chłopcu, który był na koloniach i powaliła go bramka na boisku ... Chłopca przewożono od karetki do karetki i wszystko to trwało 5 długich godzin zamiast dziecku uratować życie - mi brakuje sił, chęci i słów na komentarze co to się dzieje w naszej służbie zdrowia ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Połaziłam troszkę z dzieciakami i zamiast zakupów kupiłam tylko bilety dla M na jutro, sałatę i chleb. Dziś dzień bez wędliny bedzie za to z pomidorem i ogórkiem bo teść przywiózł mi po pół reklamówy z działki - super się cieszę. Ściełam sie z ojcem troszkę bo ma do mnie fochy że jego synka wygoniłam do pracy :devil: jak palnęłam że jego synek musi utrzymać dom i rodzinę usłyszałam że zrujnowałam jemu życie wrrrrrrr dobija mnie człowiek i tyle :/ Teść przyczepił się też o kontrole u okulisty Kuby i szczerze powiedziałam że nie mam teraz kasy na dobrego okulistę i po wypłacie pójdę z nim bo nie podoba mi się diagnoza tej okulistki u której byłam - finał taki że jutro idę do dobrej babki ale która się dobrze ceni - tyle że będę pewna diagnozy!

    Aniu miętowe talarki są super jak dla mnie i to jeden z nielicznych słodyczy jaki teraz jem :) Moja waga idzie w górę ku mojej radości ale i tak najbardziej smakuje mi jajo smażone ogórek i pomidor no i ser w ziołach - mogę jeść tylko to
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Aniu M, jestem potencjalnym dawcą od 2000 roku i nie znalazł się jeszcze ani jeden człowiek a tak zbliżonym kodzie genetycznym, żeby mógł go wykorzystać...
    Małe dzieci mają z założenia trudniej bo zazwyczaj nie mają jeszcze pełnoletniego rodzeństwa, a praktycznie tylko taki ktoś z rodziny może być dawcą :sad: Może ją czekać autoprzeszczep ale to jest wyjście awaryjne ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    No moje dziecka już zasnęły po dość długiej batalii :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    u mnie slubny sie z Krzysiem buja. im dluzej Mlody spi w dzien tym lepiej wieczorem zasypia wiec mysle ze za 5min odplynie ;)

    czy ktoras z was ogladala film MAŁŻEŃSTWA I ICH PRZEKLEŃSTWA??
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Dziewczyny pomocy :)!! mam problem z pomysłem na prezent dla siostry :P ma cwiercwiecze (25 lat :P) i nie wiem co jej kupic :( nie za drogi prezent tak do 50 zł :P rzuccie pomysłem :) dodam ze siostra meżatka choc nie wiem czy to roznice robi :P
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    hej ,kobitki ,ide spac ,bo jutro mam ciezki dzien w 2 urzedach...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Kfiatuszku Ty siostrę znasz najlepiej i wiesz z czego byłaby zadowolona :P
    Ja jestem tempa w wymyślaniu prezentów :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    sexy bielizna jesli lubi takie pierdoly
    bon prezentowy w rossmanie
    wykupiony masaz lub wizyta u kosmetyczki :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Izunia no wlasnie ten problem ze nie wiem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ja bym chciała bym chciała spędzić cały dzień w salonie SPA - o !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    a mi sie marzy masaz inny niz erotyczny :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Hahahahaaaaaa :rolling:
  3.  permalink
    Ja uwielbiam masaze i chodzę raz w tygodniu dla relaksu- ale spa tez mi się marzy:shades:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    marzycielki :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    szkoda ze mieszkamy wszystkie tak daleko od siebie bo bysmy zastrajkowaly, dzieci na weekend porzucily mezom i w jakims spa sie zaszyly :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    SPA - to musi być rewelacja, ale koszt też jest niezły!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ania fajnie by było :P
  4.  permalink
    o tak, tak- top byłby niezły pomysł :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    REWELACJA!!!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Pomysł pomysłem tylko jakby go tu urzeczywistnić :wink:
  5.  permalink
    pisze sie na to:)
    Aniu Ty to chociaz widac erotyczny masz a ja biedulka??? hihih
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Ciacho jak tam dzionek minął ? Jak wizyta u teściowej :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    teraz wszystkie chętne a jak by przyszło do realizacji planów to wszystkie by wymiękły :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    Jemma ja bym nie wymiękła - najwyżej pojawiłabym się w obstawie bliźniaków :P
  6.  permalink
    Jemma- pewnie masz trochę racji... ja niezbyt lubię się ujawniac :(
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    głupot na forum nie wypisujesz, nie masz się czego wstydzić :tooth:
    ja nie lubię się ujawniać na forum ale wykresowe przyjaciółki doskonale wiedzą jak wglądam; z resztą - i tak pełno juz znajomych wie, że można mnie na tym forum znaleźć
  7.  permalink
    Nie... To zupełnie nie chodzi o wstyd... I tak ten kto chce zapewne wie jak wygladam :) Ale jakoś mam mało chyba z ekshibicjonistki ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    ok rozumiem , ja mam chyba mniejszą potrzebę prywatności :)
  8.  permalink
    Ja mysle,że to jest spowodowane moimi b niemiłymi doświadczeniami z przeszłości :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 5th 2008
     permalink
    to zmienia postać rzeczy ...

    dobranoc kobiety, może przyśni mi się SPA :wink:
  9.  permalink
    Ehhh, do spa to bym się chętnie wybrała, jeszcze nigdy nie byłam....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    cześć kobiety - nie mogę się pozbierać aby z Wami poklikać zza dnia. Mój M jeszcze w domku na urlopie i chyba mam go totalnie dość :((
    Dzisiaj urodzinki mojej Ady i jestem tym dniem na maksa zmęczona!
    Teściowa moja nie złożyła swojej wnuczce życzeń tak samo jak jej syn!!! teść przez przypadek miał okazję ją zobaczyć i życzenia złożyć bo była we firmie u pra babci ( ma przyległy dom do warsztatu ) więc mu się udało ją dopaść w innym wypadku można byłoby zapomnieć o telefonie!
    Teściowa nie złożyła życzeń bo się obraziła gdyż odmówiłam jej, że przyjadę do firmy z Adrianą a poza tym Ada jej synowi nie chciała pożyczyć śpiworów - dlaczego ? bo on jej nic nie chce nigdy pożyczyć, ciągle jej odmawia to tamto to siamto! Ostatnie zdarzenie - nie pożyczył jej komórki aby wysłała do mnie eska, że się spóźnią no i jej się za to niestety oberwało!!! potem wyjaśniła dlaczego!
    Już sama nie wiem czy Ja tak wyolbrzymiam te wszystkie sprawy czy też to oni są niepoważni aby na dziecku się odgrywać! ???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    witam ale miałam czytania, przeleciałam wzrokiem
    Lady nie martw się, szkoda zdrowia, teściów nie trzeba kochac :tongue:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.