Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady za jakim polmetkiem??? babo dopiero od jutra 18tydzien zaczynam :tongue:
    jesli idzie o ruchy to prawie od tygodnia czuje delikatne musniecia, najwiecej rano, w niedziele Maluch ciut bardziej sie odezwal i dzisiaj podobnie a tak to tylko czuje jak sie delikatnie przemieszcza
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    zerknijcie na przyszle mamusie - postawilam tam pytanko ktore nie chcialabym zeby pozostalo bez odpowiedzi :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu no tak 18tc a Ja myślałam, że półmetek za tobą :) hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aniu Ja noszę przy sobie kartę ciążową ze względu na jazdę bez pasów! poza tym nie zaszkodzi jak sobie w torebce posiedzi :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 24th 2007 zmieniony
     permalink
    A odnośnie jazdy bez pasów podobno dopiero w ostanim miesiącu można jeździć bez pasów tak to jest to nie wskazane...

    Lilypie Expecting a baby Ticker
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Magg to Ja od 11 lat jestem na etapie 9 miesiąca... ale policja jak mnie ostatnio złapała za jazdę bez pasów to chociaż nie byłam w ciąży to im to wmówiłam no i mandatu nie płaciłam :))


    Siedzę sobie i nagrywam płytkę z moimi ublubionymi kawałkami aby dzieciątko moje słuchało muzyczki w trakcie jazdy :))
  1.  permalink
    Biedronko... jestes teraz? Bo wiesz - mam prośbę....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    jestem Aguś :))
  2.  permalink
    Słonko, pewnie wiesz kto to jest andariel... własnie przed chwilą ktos się wygadał, ze Andariel zobaczyła dziś 2 kreski... Proszę Cię - skrobnij do niej i powiedz ,ze ją sciskam baaaardzo mocno i że cały czas o niej pamiętałam i myślałam; i ze czekam tu na nią, dobrze? ( to moja pierwsza przyjaciółka z 28 dni).
    Nie mogę sama tego zrobić, bo jak wiesz- mam zablokowane konto...
    Bedę Ci bardzo wdzieczna Biedronko ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aguś daj mi Twoje GG !!
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    czesc dziewczyny sory z etu u was na ciezarowkach ale mampytanie jak moge i gdzi ewstawic sobie tu suwaczka? qrde rzadko miewam problem z netem ale tym razem wymieklam...mam adres mojego suwaczka i jak wstawiam to nie mam obrazka buuu:(
    --
  3.  permalink
    Biedronko - 8700786
  4.  permalink
    Solaris- musisz wejśc w profil, póżniej w informacje osobiste a póżniej w miejsce " Twoja sygnaturka" wklejasz link z suwaczkiem
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    dziekuje agusia:) poprostu nie wklejalo mi pelnego adresu:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    AniuM ale ci fajnie :P ja zaczynam w sobote 19 tydzien i jeszcze chyba nie czuje :P ale pewnie dlatego ze to moja pierwsza :))ale wydaje mi sie ze czasem cos mnie musnie ale nie wqiem :) poczekamy zobaczymy :)

    a ja bede miala osobny pokoik dla mojego skarba :) czekam tylko na troskze ciepelka i zaczynam malowac pokoik a raczej przemalowywac na dzieciecy :) chce taki z kubusia puchatak : inspiracja dla mnie sa pomysly ze sniezki :) tylko tam jest pomaranczowy a ja chce z niebieskim :)

    http://www.sniezka.pl/disney


    :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    ale ładniutkie kolorki :))

    moje dzieciątko bęzie skazane na pokój rodziców do czasu aż córa sie usamodzielni i wyfrunie z gniazdka :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lady a my po jakis gora 2 latach przeprowadzamy sie do duzego pokoju, niech dzieci maja swoje pokoiki a my jakos sie przeturlamy :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Ania Ja nie dam rady przeprowadzić się do dużego pokoju! Przy Naszym układzie mieszkania i zagospodarowaniu kiepsko to wygląda! Córa ma mieszkanie swoje więc nie będzie problemu z pokojem :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Nasza dzidzia też będzie z nami przez rok lub dwa a potem my do dużego pokoju.....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Magg no jak rodzice się poświęcają :)) Moją wsadzę do pokoju córy hi hi hi
    Szkoda, że antresolę oddaliśmy bo teraz bym wstawiła dla córy a maleństwo na dole by spało
    Młoda miałaby zajęcie :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    No wiem chyba że coś innego wymyślimy :wink:

    Nie wiem co się dzieje ale ostatnio nie mogę spać budzę się na siusiu ok 5 rano i koniec spania.... leżę do 7 potem mąż wstaje do pracy ,potem syn i koniec akładę się ok23 ...nie wiem co mam robić.... potem cały dzień boli mnie głowa i chce się spać.....
    help!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Magg Ja znowu codziennie o czymś śnię! Nad ranem wszystkie głosy słyszę i nie mogę zasnąć mocnym snem. Głowa to, ze boli to normalne stało się dla mnie! Może to jakiś ucisk ze strony ciązy?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Ladybird, teraz jest b. niskie ciśnienie. Wybranka też głowa boli, mnie też.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Magg ja tez mam jakies problemy ze spaniem i budze sie po kilkarazy w nocy, najgorzej ze juz 2 razy w nocy siku latam wiec okropienstwo dla mnie bo swiatlo mnie dodatkowo wybudza... spac chodze tez po 23 bo wzesniej nie zasne a Gabrycha juz o 7 na nogach wiec niby 8godz jest ale przerywanych...

    a propos sniegu i jakosci drog... jutro czeka nas 130km w jedna storne na studia i powrot poznym wieczorem... troche mam stresa bo samochod pierwsza zime mamy i nie wiemy jak w takich warunkach sie sprawdzi :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    staram sie ostatnio wychodzić na parę godzin z domku aby nałapać "tlenu" ale to nic nie pomaga ....
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Mi też wychodzenie na dwor nie pomaga... może zacznę w dzień drzemać jak młody będzie w szole....
    Dziś mam pierwsze w życiu zebranie semestralne u syna w szkole normalnie mały stresik :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Aniu a masz dobre opony? bo jesli tak to będzie ok.

    Przedwczoraj w tym śniegu pojechałam sobie na spotkanie z moją znajomą. W moim samochodzie miałam tylko 2 przednie zimowe a tylnie kiepskiej jakości! Auto to kombi i cieżkie i duże. Na rondzie malutkim pod sklepem zrobilam dwa kółka jadąc poślizgiem i bokiem ze ludzie buzie otwierali :)) wyszłam z tego cało. Potem facet pięknym nowym drogim audi chciał we mnie wjechać :)) a mi to było na rękę. W drodze powrotnej znowu do domu tak mnie na łuku poniosło, że środkiem 4 pasmowej jechałam i na moje szczęście nikt z przeciwka nie jechał ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Kiedy miałam małe Clio to takie poslizgi wymuszałam ale przy tym wielgaśnym i ciężkim i 4 napędowym aucie to jest inaczej! Będę musiała się pouczyć kontrolowanych poslizgów i wychodzenia z nich - przydaje sie zimą :))

    Tak ogólnie tokocham samochody i jazdę nimi :)) na wyścigach bym chciała jeździć ale sponsora brak :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Lady no wlasnie mamy zimowki ale tak jak ty tylko 2 przednie, na tylne juz kasy nie starszylo w tym roku... mam tylko nadzieje ze w miare bedzie trasa rozjezdzona bo nie jedziemy z samego rana tylko kolo poludnia... jak ja to mowie jedziemy na biegun polnocny bo tam zawsze najzimniej jest :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Aniu to uważajcie na siebie.... Macie przedni napęd ??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Włąśnie za oknem doszło do stłuczki na drodze wewnętrznej, o ostatniej kolejności odśnieżania. 4 studentów się zaczęło szarpać ze złości. Droga zablokowana. Brak wyjazdu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Lady pytaj mnie jeszcze :wink: cos mi sie wydaje ze chyba przedni ale nie dam sobie reki uciac... w takim malym gowienku jak nissan micra to moze byc inny? maz mowi ze wczoraj niezle sie jechalo z pracy do domu i inncyh rzucalo mocniej a jego troszke... w sumie ciesze sie ze to on mnie wiezie a nie ze jade z kolezanka, bede znacznie spokojniejsza
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Amazonko młodzi chcą poszaleć na drodze bez świadomości skutków ... niech się poszarpią a raczej swoją głupotę niech szarpią tylko nie wiem co im to da ! Pewnie chodzi o winę :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Hmm, to raczej nie szaleństwo, lecz głeboki śnieg, bardzo mało miejsca na jakiekolwiek manewry i może brak doświadczenia. Jeden chłopak upadł i uderzył się w głowę, przykłada dobie teraz śnieg do czoła. CHyba oni pchali samochód, który zakopał się w śniegu?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Dzięki za wsparcie przed pierwszym zebraniem semestralnym.....
    Idę spać obraziłam się!
    Zart oczywiście :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    hahhahaha Amazonko BaBo zamiast patrzeć byś im pomogła pchać :tongue::tongue::tongue::wink::wink::wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Taaa A podręcznik dla lekarzy rodzinnych to kto przygotuje?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Magg hmmm bo Ja to juz nie pamiętam jak było na pierwszym spotkaniu :)) będziesz miała stresa gdy dzieciak będzie w ostatniej klasie przed gimnazjum :)) tak jak Ja mam bo tu oceny ważną rolę odgrywają :)) a teraz to lajcik :))
  5.  permalink
    Magg - ja tez idę dziś na zebranie semestralne do młodego :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Amazonko podręczniki nie Gołota nie uciekną a chłopcy zaraz odjadą :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Magg ty jako rodzic to pikus... a pomysl sobie jak ja przy wychowawstwie msuialam przed wgapionymi rodzicami z masa roszczen wystepowac... to dopiero czlowiek ma stresa :wink: wy rodzice to jestescie silni przewaga a ta biedna pani.... hihihih


    Lady :thumbup:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Oby odjechali! Bez tego ja nie ruszę się do domu.
    A w domu mam lepszego.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Aga wieczorkiem wrażenia!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Ania ty mnie nie denerwuj jaką siłą to WY władza wykonawcza!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Amazonko tu o lepszego nie chodzi ale o coś - kogoś "Nowego" :)) CARPE DIEM :))
    Bądź hedonistką :)) życie szybko ucieka :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    ehhhh baby wy nawet nie wiecie jak sie nauczyciel przed taka wywiadowka stresuje.... zwlaszcza jak mlody nauczyciel, wyobrazacie sobie ze ja od razu dostalam wychowawstwo po kolegium nauczycielskim?? majac 22lata poszlam do pracy i jakos mialam wrazenie ze Ci rodzice mnie zjedza i nie beda szanowali ale na szczescie zostalam przez nich mile zaskoczona
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Lady ty zbereżnico :bigsmile: namawiasz do zlego....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Jesio na zebraniach z obecną wychowawczynią mojej córy to Ja cierpnę aby jej do słuchu powiedzieć. Co za baba!
    Ona nawet jest mniejsza o głowę od mojej córy! Uczniowe jej nie szanują a rodzice na wywiadówce ignorują!
    Nie potrafi mówić do ludzi a co dopiero do uczni!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    No widzisz mowiłam -władza jest z Tobą!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2007
     permalink
    Ladybird, mnie już przecie życie uciekło.. tyle czekałam... he he
    Ha, jest policja!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.