Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    mycha u sasiadòw,ja mieszkam na drugim i ostatnim pietrze..
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    And a nie ma kto Ci pomoc a ojciec nie może podjechać do logopedy może coś da się zrobić Ty kobieto musisz się oszczędzać!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Napisałam sie i mi wsiorbało :/

    Andrzej dojechał do przychodni i poczekał już na Gabi z Weroni (do gabinetu logopedy dziecko wchodzi bez rodzica) a ja o 16.30 już byłam u okulisty.
    Kuba miał złe okulary od listopada :confused: Dziecko ma wadę wrodzoną i były szanse wykryć to już dawno na naszej pierwszej wizycie jak Kuba miał 3 czy 4 latka. Na lewe oko jest niedowidzenie i prawe powinno być zasłaniane od początku, cylinder na 1 oko w ogóle nie potrzebny a na 2 był za mocny :/ załamka totalna ale to nic - dziadek zapłacił za okulistę a ja za szkła i dzięki bogu dziadek dołożył mi bo by mi nic nie zostało :/ Ale nie żałuję bo pani dr rewelacyjna pod każdym względem. Ponad pół godziny dobierała szkła!! To nie było typu "następny proszę" ale porządna i konkretna wizyta!
    --
  1.  permalink
    mam dosyc dzisiejszego dnia,Pietrucha daje mi w kosc jak nigdy nie wiem co taki obreczony mam dosyc naprawde najchetniej bym uciekła gdzies gdzie jest cisza...
    --
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    witam wszystkich
    jak już pisałam przy temacie o PCO dziś mój "pierwszy raz" na forum :wink: za wszystkie uchybienia przepraszam :smile:
    i pozdrawiam wszystkie kobitki
    --
  2.  permalink
    and- najwazniejsze, że dziecko dobrze zbadane i że dobrane odpowiednie okularki:)

    Iwonka- witaj :)
  3.  permalink
    jklbA ja dziś nabyłam drogą kupna bieliznę wg nowych rozmiarów i porad dziewczyn z naszego forum. Okazało się,że nosze miskę F:shocked: Ale powiem wam,ze komfort rzeczywiście zupełnie inny i cycki 100 razy lepiej wyglądają :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Aga fajny cyckonosz

    Iwonka - witaj

    Ciacho chyba cos w powietrzu dzisiaj jest bo i u mnie i u kolezanki tez mlodziez wariowala

    ANd - no to tylko powinnas sie cieszyc ze tesc nalegal na tego okuliste jak najszybciej. wade bedziecie korygowac okularami czy konieczna interwencja skalpela?
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    no piękna bielizna :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Piękna jak piękna- najwazniejsze że cycki wydają się mniejsze :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    a ja dzisiaj mialam interwencje u sasiadow - remontuja od x czasu no i teraz doszlo do tego ze nam przez kratke wentylacyjna sie sypie gruz i pyl - my na 1 pietrze oni na 3. mowie faciowi ze mam cala kuchnie zasyfiona przez nich a on mi na to AHA DOBRZE WIEDZIEC... o zesz ty mysle... wiec powiedzialam ze jesli bedzie sie dalej sypalo to nie omieszkam z wlascicielami mieszkania a ich pracodawcami sie skontaktowac. pan wiec przeprosil i wiecej juz sie nie sypalo...

    zaraz chyba mnie bedzie jeszcze jeden spacer czekal tym razem na 2pietro. mjuzik tak glsono gra ze glowa peka a chyba na imprezke sie zanosi wieksza bo towarzystwo sie zjezdza...
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    babki, jak to zrobic żeby avatar się pokazał?
    --
  5.  permalink
    Cyckonosz super..
    dziecko juz spi albo dopiero...
    słuchajcie Wy tez nie widzicie tego suwaczka co miał odliczac dni do powrotu męza czy tylko ja go nie widze??
    --
  6.  permalink
    no u mnie ani awatarka ani drugiego suwaczka co to strajk jakis czy co
    --
  7.  permalink
    Aga, ja też według tych pomiarów mam F, przedtem kupowałam C i widzę różnice, biust dużo lepiej wygląda:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    Ania- sasiadów to Ty masz udanych ...:confused:

    ciacho- ja nie widze
  9.  permalink
    SH- no ja własnie też C więc róznica spora- bo o 3 rozmiary :confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    AniaM: ANd - no to tylko powinnas sie cieszyc ze tesc nalegal na tego okuliste jak najszybciej. wade bedziecie korygowac okularami czy konieczna interwencja skalpela?


    Aneczko ja się cieszę że dziadek dał kasę na tą okulistkę - wiedziałam że jest dobra bo złego słowa jeszcze od nikogo na nia nie usłyszałam ale też wiedziałam ile wizyta u niej kosztuje i dlatego też szłam do "dobrej" okulistki ale państwowo. Jej zdaniem nastepna wizyta miała być na przełomie września/października więc nie miałam co się spieszyć.
    Zdaniem tej Pani dr za pół roku - uczciwej pracy nad oczkami (czyli noszenie na stałe okularów i dokładne zasłanianie oka - opaską piracką dokładnie przylegajacą - 3godziny dziennie prawego i do 10minut lewego) za pół roku powinna być już poprawa. Są duże szanse że częściowo z tego wyrośnie a może i całkiem wiec myślę że zabieg nie będzie żaden potrzebny

    Iwonko witaj :)

    Aga staniczek fajny :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Ja się zasadzałam na staniki, ale nie dostałam jeszcze zwrotu ze skarbowego. Chciałam dzisiaj do nich iść, bo cholera już dawno im termin minął, wygrzebałam potwierdzenie niemalże spod ziemi, a tu zaginął pit...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Dobranoc Babulce - dzisiejszy dzień mnie pokonał i idę spać.
    Jutro na szczęście luzik - tylko mały spacer około południa :)
    Kolejny "szalony" dzień dopiero za tydzień no chyba ze coś po drodze wyskoczy - oby nie
    --
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    dobranoc...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Hmmm Aga stanik miodzio - pewnie ponętnie wyglądasz :P
  10.  permalink
    NR- rozbroiłas mnie:rolling:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Aga :shamed:
    bałaganiarą jestem, z mlekiem matki zdążyłam wyssać, choć mnie krótko karmiła...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    NR czyzby szanowny gubiciel przylozyl do tego reke?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Przyłożył, nie przyłożył - grunt, że nie wiem, gdzie jest i nie mam pomysłu gdzie może być

    Najgorsze, że bałaganiarstwo mi się z wiekiem pogłębia :sad:
    --
  11.  permalink
    Tak sobie myslę,że na naszym forum jest cały przegląd charakterów- bałaganiary i porządnickie, spokojne i narwane, walące prosto z mostu i dziubdziusiujące kazde słowo... Ciekawe co by było gdybyśmy np pracowały w jednym pokoju:tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    hahaha ale bylby sajgon :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Aga nie było by nudy :P
    A może co niektóre wydrapały by sobie oczy :wink:
  12.  permalink
    Tak się własnie zastanawiam i myślę sobie,ze byłabym w stanie znieśc wszystko oprócz dziubdziusiowania :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    No ja też bo należę do tych jak to ujęłaś "bałaganiara, nerwowa i prosto z mostu" :wink:
  13.  permalink
    Ja też jestem straszną bałaganiarą, na dodatek wszystko odkładam na jutro...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    No u mnie w pracy jest wakat- mam nadzieję,ze nie trafi mi się"słodka lala". Juz wole bałaganiarę :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Nie, skłamałam ! Bałaganiarą nie jestem :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    ja mam mobilizacje do generalnych prozadkow - w sobote przylatuje sis ze stanow a w niedziele przyjezdzaja goscie - Krzysia odwiedzi jego towarzysz niedoli z Centrum Zdrowia Dziecka - Jas z rodzicami. nie widzielismy sie juz prawie rok wiec juz sie nie moge doczekac :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Ja zawsze mam wszystko na ostatnią chwilę, niestety.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Aga hmm a w jakim dziale? bo moze powinnam zmienic branze odrobine :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Ja mam mnóstwo możliwych powodów, dla których warto byłoby się wziąć za siebie, ale żaden nie jest wystarczającą motywacją, żeby to faktycznie zrobić :shamed:

    I obawiam się, że ze mną nie dałoby się za długo wytrzymać :sad:
    --
  15.  permalink
    Ania- no w moim dziale osobistym:bigsmile: Składaj cv- tylko z dojazdami ciut daleko :D
  16.  permalink
    to ja uwierzcie mi byłabym takim waszym wesołkiem bo uwielbiam kabarety ale oczywiscie w granicach rozsadku.Jestem bałaganiara i mówie co mysle ale niestety podobno mam cos w sobie ze na pierwszy rzut oka odpycham raczej ludzi:confused:ale co tam znacie mnie juz póltora roku aaaa no i co najwazniejsze JESTEM NERWUSEM
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    ja tam o sobie czesto mawiam ze jestem furiatka i latwo mnie wyprowadzic z rownowagi. a jak sie wkurzam i stresuje to rycze :cry:
  17.  permalink
    Ja też jestem nerwusem, i na dodatek straszną gaduła, podziwiam moje przyjaciółki, ze wytrzymują te opowieści moje...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  18.  permalink
    Ja bywam mało tolerancyjna- ale staram się pracowac nad tym :confused:
    Ale uwielbiam ludzi z poczuciem humoru- i na szczescie z takimi pracuję. Nieraz pod koniec dnia brzuch mnie boli od smiechu:D
  19.  permalink
    oj ja tez gauła jestem
    ale nieczęsto placze i to jest pewnie mój błąd bo powinnam czasem dac upust emocjom a ja dusze w sobie az czuje jak sie psuje od środka
    --
  20.  permalink
    ja się łatwo wkurzam, odkąd pracuję w mojej cudownej firmie, i łatwo daję się wyprowadzić z rónowagi, za to do klientów mam dużó cierpliwości
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    no u mnie w szkoel tez towarzystwo wesolkow i troche mi tego brakuje...
    a co do gadulstwa - z moja przyjaciolka jak na spacer idziemy to gadamy jedna przez druga i tylko Gabrysia sie irytuje i co jakis czas wyskakuje z tekstem ze ona tez ma cos do powiedzenia. momentami jest tak ze wszystkie trzy gadamy, az strach pomyslec co bedzie jak Krzysko podrosnie i sie podlaczy :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    kobitki,do napisania za dwa tygodnie,trzymajcie sie cieplo,BUZKA,MYJE PODLOGI I ZMYKAM DO WYRKA BO JUTRO PODRòZ...PAAAA
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    Ewa szczesliwej podrozy i udanego pobytu w PL
  21.  permalink
    Szczęsliwej podróży Ewo i do sklikania po powrocie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    DZIEKUJE BARDZO ,BEDZIE MI WAS BRAKOWALO...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.