Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2008
     permalink
    ja tez juz uciekam. jutro przed nami tez wyprawa do stolycy na Gabrysina kontraole pooperacyjna.
    3majcie kciuki za dobre wiesci
  1.  permalink
    Ewa udanego wypoczynku bedziemy tesknić
    --
  2.  permalink
    Mocno trzymam kciuki
    słodkich snów dziewczyny
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    i ja spadam powiesic pranie i jutro na 12 do rfyzjera trzymajcie kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ale żeście sobie spowiedż walnęły , ciekawe kto rozgrzeszać ma:bigsmile: Caicho a ja wreszcie normalna nocka, młody od obiadu wczoraj już gorączki nie miał i jak spał tylko dwa razy po 30 minut tak padł o 20:30 bez wrzasku i spał caluśką nockę do 5 rano pobawił się 1,5 godzinki pojadł i padł.
    Ania powodzenia na wizycie.
    Ciacho a ty niezależnie od tego jak wypadnie wizyta u fryzjera-oby było tak jak chcesz, to się chwal fryzurką.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Aniu trzymam kciuki za wizytę
    Ciacho czekamy na fotki fryzury
    A ja w pracy i piję kawke
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :) ja się właśnie dobudzam bo znów zasnęłam grubo po północy i jestem zgon
    Jakie są pierwsze objawy jęczmienia na oku? Coś boli mnie powieka i lekko kuje ale nic nie mam
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam dziewczynki!

    Ewa - udanej i spokojnej podróży i do "usłyszenia"!

    No widzę, że większość z was to bałaganiary i nerwuski.
    Tak więc ja mogłabym pracować z większością z was bo byłabym dobrą przeciwwagą to znaczy ja jestem jak dobra księgowa - lubię mieć wszystko poukładane i na swoim miejscu, zawsze potrafię wszystko odszukać, bo samo to wszystko sobie układam. Pozatym bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi. Do nerwusek nie należę. :wink:
    Gadułą jestem straszna i to od dziecka (w szkole podstawowej byłam wzorową uczennica z tysiącem uwag w dzienniczku, że strasznie gadam na lekcji - nie mogłam sie powstrzymać).:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    Lubię ludzi z poczuciem humoru, bo sama jestem wesołkiem! W pracy jestem najmłodsza i jak to mówią moi współpracownicy wprowadzam powiew świeżości i bardzo rodzinna atmosferę, bo taka jestem. Organizuję w pracy wszystkie święta, urodzinki, imieninki itd.
    Jest tylko jeden problem w kwestii naszej wspólnej pracy :wink::wink::wink: Uwielbiam pracować z mężczyznami!:wink::wink:
    No i niestety jestem bardzo pamiętliwa. Ciężko mnie zdenerwować, ale jak już ktoś wyprowadzi mnie z równowagi , zajdzie za skórę to ma ze mna przechlapane, bo przez lata nie odzyska mojej sympatii! No cóż cecha bliźniaków - kobiet!
    No dobra piję kawkę i wracam do pracy!
    Miłego dzionka!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Cześć KAAAAWWWWYYYY!!!!!
    młoda budzila się chyba całą noc - moje wrażenie ..M powiedzieł że ze dwa razy :shamed: chyba coś mi świręło...
    Iwa ja jestem wariat, nie lubię kłamstwa i walę prosto z mostu choc czasami się ugryzę ... taki ryczący lewek ale z dobrym sercem :wink: a i można mnie ugłaskać :bigsmile: ale jak ktoś mi zajdzie uuuuuuuuuuuuuu z pazurami mogą się do gardla dorwać i tak samo bronię rodziny ...a i cholernie zazdrowna jestem o M tylko mu nie mówcie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ewa ja również życzę miłego pobytu w PL - odpoczywajcie i pogody :D
    Ciacho no to musowo musisz się pochwalić new image - poczekamy na Ciebie cierpliwie !
    Ania oczywiście, że kciuki zaciśnięte - nie może być inaczej i czekamy na same dobre wieści :D

    Witajcie w czwartek ja również parzę kawę i chętnie wróciłabym już do pracy :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Magg moich chłopcy to samo budzili się co chwila i nie wiem co tego było przyczyną ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Izunia i Magg Mati tez jakis taki nerwowy sen miał
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    No cóż, a moja Oliwka dzisiaj nawet nie zakwiliła w nocy (ostatnio jej się zdarzało płakać przez sen - jakby coś jej się śniło, a że oduczyłam ją już smoczka to musze ją trszkę pogłaskać i zasypia).
    Noc była poprostu rewelacja, bo mi też się dobrze spało, położyłam sie 22.15 i zasnęłam jak kamien w sekund 5. Obudziłam sie o 5.30 jak zadzwonił budzik po raz drugi (pierwszy raz dzwoni o 5.15). Także dzisiaj jestem wyspana! :cheer::cheer::cheer: Nareszcie!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    kkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwyyyyyyyyyyyy please
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    A ja niewyspana.
    Dzieć zasnął co prawda o 18, ale budził się do północy z 5 razy, a potem już wzięłam go do naszego łóżka.
    Po wczorajszym wypadku wygląda jak po lepszej bójce...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    ide se w takim razie sama zrobie z ekspresu kto sobie życzy i ogarnąć chalupę... pranie wstawić konty przemyć ... nie macie tego czasm po dziurki w nosie?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008 zmieniony
     permalink
    No już, no już - proszę bardzo:


    Ale niecierpliwa!:wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    ooooooooooochhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Iwuś zaplusowałaś z rańca no normalnie miodżio mmmmmmmmmmmmm
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Polecam sie na przyszłość.
    Tylko proszę o cierpliwość, bo zrobienie takiej pysznej kawki zajmuje mi kilka minutek!
    Zawsze wiedziałam, że moge być sekretarką! Hihihihihihihihi!:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Magg czego dosyc ego ogarniania kątów i dni podobnych do siebie?tak mam czasem dosyc dlatego kursje po rodzince ,na plaze jade z małym no chce zeby dni szybciej uciekały ,żeby był juz 22 sierpien bo wtedy M wraca a z nim to jakos inaczej te dni upływaja
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    A ja wcianam jabłecznik, kolezanka zwinęla prezesowi :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    No widzicie, wy byście chciały iśc do pracy, a ja chciałabym posiedzieć w domku z Oliwką, pospacerować z nią do południa, ogarnać mieszkanko, pomyć, posprzątać itd. Ja mam na to tylko sobotę, a i dla Oliwki tylko wekend cały! :sad::sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Magg no ja mam dosyć - ale kto za mnie to zrobi ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    IWA pewnie jakbyś siedziała już ponad 1,5 roku jak ja w domu to też byś miała chęci wrócić do pracy :P
  5.  permalink
    ja bym nawet na pół etatu poszła...do ludzi
    dzisiaj Petruszke musze zostawic u mamy siostry jak pójde do fryzjera,ona sie wprost doczekac nie moze a ja poprostu mysle ze ona nie wie co ja czeka.Mam nadzieje ze juz sobie porobiła wszystko co miala :)sama zaproponowała wiec zobaczymy jak sie uda
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    ta dam zrobione wszystko 30 min. rekord mój :smoking: teraz z kawką mogę poszaleć po necie...
    Mi mama zabrała Tosię na spacer Franek od niedzieli u babci teraz mam luzik
    :boogie:
    U mnie jast tak że są dni kiedy bym wróciła do pracy od zaraz z marszu ale zaraz się zatrzymuję i mowie sobie że szkoda tych chwil z Tolą one już nie wrócą.... i jakoś od razu lepiej
    a co robicie na obiad bo pomysłu nie mam ?
    --
  6.  permalink
    ja standardowo jak M nie ma-NIC
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    No ja mam dzisiaj kotleciki mielone z łopatki i karkówki, a do tego fasolka szparagowa z masełkiem i bułeczką tartą. Mój M jeszcze do tego ziemniaczki, a ja nie jadam!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    I tak zawsze będzie to co pracują chcą siedziec w domku z dzieckiem i na odwrót, a mnie tesciowa wkurza jak jestem w domku a ona chce z Matem iść na spacer, jak ja wracam z pracy czy przez weekend to musze sobie akumulator podładować.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    No dokładnie - niedogodzisz...
    wybywam w sobotę na tydzień na wioskę... może tam podładuję akumulatory... chyba zaczyna mnie przytłaczać niuchronnie zbliżające się 33
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    E no co ty Magg , jakie 33 kolejna 18 :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    tak, tak muszę sobie wmawiać :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Magg z tym 33 nie jesteś sama więc głowa do góry pierś do przodu i dalej przez życie a wiesz ze kobieta osiąga swoje mozliwości w wieku 35 lat( chyba nawet tu dziewczyny pisały) . Ja tam nie patrzę że 33 Hubcio mnie odmładza hihihihi a na dodatek to ja w tym domu najstarsza bo wszystko młodsze, z samym gówniarstwem żyję:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Magg a do kogo Ty na tą wieś jeździcie ?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Do teściowej Franek uwielbia tam być jest pradziadek i kumple... mój teść zmarł 2 lata temu - kochany był- i teściowa sama co roku chce by Franek przyjeżdżał ... trawka basenik te sprawy fajnie jest tak lajcikowo...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    a w moje urodzinki 15 . 08 jeździmy na odpust ot taka tradycja :)))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ha Magg ja również jadę na odpust na wieś do mojej babci - ale to 16.08. hiihiii :P
    Hmmm też rodzona w połowie miesiąca - jak ja tyle, że w maju :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    fajnie kupimy młodym coś odpustowego hihihih Ty bliźniaczek?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    A pewnie, że kupimy :P A ja nie bliźniaczek a byczek hihihiii :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Moje maluchy właśnie wstały więc pora naszykować papu i ogarnąć troszku bałagan - do potem dziewczyny :D
  7.  permalink
    dziewczyny tylko łagodnie
    jeszcze sie nie moge przestawic,zdjecie robione telefonem wiec jakosc wiadomo...



    Image Hosted by ImageShack.us



    no i niewyprostowane jeszcze bo miałam loki jednak nie dlam mnnie one i głowa poszła pod kran
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ciasteczko wyglądasz super!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Jestem wykończona dzisiaj i wymęczona :/ mam dosyć wszystkiego dosłownie - idę na podwórko chociaż gorąco ale może dzieciaki sie wyszaleją i dadzą mi choć chwilkę spokoju
    --
  8.  permalink
    And dzięk-kamień z serca,
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ciacho a co robiłaś oprócz koloru ?
    Podoba mi się "D
  9.  permalink
    grzywke:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ciacho ale ty teraz poważna persona w tym kolorku
    Gnida moja zasnęła byłam z nim troszkę pospacerować , zakupy na obiad zdązyłam zupę zrobić zanim zasnął pojadł i cisza.
    Zaraz sama polegnę bo po ostatnich nockach znowu mam deficyt snu:bigsmile:
    --
  10.  permalink
    Ciacho ślicznie wyglądasz i całkiem inaczej:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    She co racja to racja przyzwyczaiłam się że na fotach ciacho to blondi i teraz trzeba na nowo się przyzwyczajać:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ciacho a jaki to kolor - brąz ?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.