Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ciacho- fajna fryzurka - i chyba ciut poważniej wyglądasz :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    ciacho Ja też chcę taki kolorek ale mąż na mnie psioczy abym go nie robiła bo będę źle i jak stara baba wyglądała - strasznie mi sie jednak podoba :))
  2.  permalink
    wiecie co nie mam pojecia co to za kolor ale robiony farbami selective kolor 07 bodajze.fajny ma odcien i wyglada bardzo naturalnie
    Aga racje ciemne włosy dodaja lat i powagi jednak moze juz czas zeby mnie nie brali za małolate hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    wrocilismy od dohrotow - rany po mgdalkach ladnie sie goja a dreny w uszach siedza na miejscu i tez ponoc niezle to juz wyglada. kolejna kontrola 29sierpnia. na wstepne badanie sluchu mam sie umowic juz u siebie za jakeis 2miesiace od teraz ale o faktycznym ubytku (a mam nadzieje ze jednak NIE) przekonamy sie nie wczesniej niz za 8 a najprawdopodobniej 12 miesiecy.

    dzieki za kciuki
  3.  permalink
    no Ania jak sie przydały to super!!!my tez mamy nadzieje ze juz teraz bedzie ok
    --
  4.  permalink
    Ania- no nie chciałabym znowu zaczać od ..." a nie mówiłam? " :cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    cmoknij sie wiesz gdzie :middlefinger:
  5.  permalink
    Za mało wygimnastykowana jestem :middlefinger:
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    dziś trudny dzień, nie zostaje z wami na pogadychy - ide spac
    ciasteczko super wyglądasz
    dobranoc wszystkim :winkkiss:
    --
  6.  permalink
    Iwona - spac ?Tak wczesnie? toż to biały dzien jeszcze ;)
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    rano do pracy ehhhh
    dobrze że to już piątek :cool:
    --
  7.  permalink
    No pociesz się- nie Ty jedna do pracy :/ Ale z piątku tez się ciesze :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    Ania a ja zaryzykuję - a nie mówiłyśmy, że wszystko będzie OK ! Cieszę się bardzo.
  8.  permalink
    A mnie jutro nadgodziny czekają, które kolidują z wizytą u dermatologa:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 7th 2008
     permalink
    a Ja mam jeszcze byczenie z M w domku - byle do poniedziałku hi hi hi - ostatnio spacerujemy sobie codziennie całą familią :) jest nawet sympatycznie :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Mam dosyć wszystkiego dzisiaj - tradycyjnie wszyscy śpią a ja się rzucam po łóżku :/ Już sama nie wiem czy to zmęczenie czy co ale nie mogę spać :/
    Ania dzwoniła dziś szczęśliwa że i się kąpali i pływali statkiem i pogoda piękna i wspaniała bo ciepło i fajnie i w ogóle ahy i ochy :P Miło ja taką słuchać :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    aga czasami bym chciała tak jak Wy móc iść do pracy i tęsknić za piątkiem :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aniu super wieści
    Ciacho b.ładnie wyglądasz
    a ja do 12 w pracy a potem do domku, obiadek i w drogę do Ustronia, proszę za dużo przez weekend nie pisać zebym nie miała zaległości :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    myszorka - na wekend dziewczyny dużo nie pisza także spokojnie masz szansę nadrobić w poniedziałek!

    Aniu - super że z Gabi wszystko ok.
    ciacho - kurcze ja w pracy nie widze twoich zdjęć, muszę w domku zobaczyć. A swoja droga to dlaczego jedne zdjęcia widze, a inne nie???:confused::confused::confused:
    AND - widzę, że miałaś taki sam problem jak ja, ja też nie mogłam zasnąć i rzucałam sie po łóżku pół nocy!:sad::sad:

    Piąteczek, piąteczek, piąteczek, piąteczek - kocham piaąeczek!:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    No witam w wyczekiwany przez większość dzień tygodnia !
    Myszorka ale macie się super - życzę Wam pogody i super atmosfery - cieszcie się sobą :D
    And współczuję tego rzucania się w łóżku - swego czasu będąc brzuchata również miałam takie stany - wiem przyjemnie nie jest. Fajnie, że córa zadowolona z pobytu w Kołobrzegu no i super, że pogoda im tam dopisuje :D
    A Ania już ma ściągnięty ten gips - bo nie jestem na bieżąco ...

    IWA parzysz kawę czy ja ? :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    ja rano wstalam w super nastroju ale nagle prysl po telefonie meza.jego bardzo dobry kolega zginal w nocy w wypadku :(
    lubilam tego chlopaka. mial tyle planow i pomyslow na zycie i tylko 27lat :cry:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ciacho - jak dla mnie wyglądasz bardzo ładnie, ale co do tego, że ciemne włosy dodają lat, to się chyba zgodzić nie mogę, bo mnie notorycznie ludzie biorą za młodszą niż jestem :)
    Ania - dobrze, że wszystko idzie jak należy, już niedługo będzie całkiem dobrze :) ale co się nadenerwujesz przy tym to Twoje.

    U nas noc niespokojna, w połowie Cyryl obudził się krzycząc i pierwszy raz od nie wiem kiedy musiałam go przepieluszać w nocy, bo zrobił kupę...

    A dziś muszę odebrać swoje pełnomocnictwo od notariusza i iść podpisać umowę o najem lokalu od miasta... Nie chce mi się, ale sama się zaoferowałam, że pójdę...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Oj Aniu przykro czyta się takie wieści - współczuję :neutral:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aniu oj to smutne wiadomości od rana.
    Izunia ciesze się bardzo na wyjazd.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    maz jest jak struty, w zeszlym tyg sie widzieli, mieli wspolne plany nawet odnosnie pracy a tu... ehh znajac mojego Roberta to troche potrwa nim sie otrzasnie. zawsze w takich sytuacjach mysle o kruchosci naszego zycia. dzis jestes jutro cie nie ma... no i oczywiscie od razu schiza wchodzi bo od wrzesnia maz bedzie pH wiec po set kilometrow dziennie do przejechania
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Witajcie Babulce
    Tak Izuś gips zdjęty już w lipcu. Pogodę wg TVP1 miała tyylko wczoraj bo dziś tak samo jak u nas ciepło ale deszcz :/
    Zasnęłam po 2giej i jestem nie przytomna Reanimuję się kawą
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ciacho znacznie powazniej wygladasz z tymi wlosami, z tamtymi taka beztroska i mlodziutka sie wydawalas. fajnie jest ale ja widze cie w jasnych :)

    Myszorko - dobrze ze udaje ci sie wyrwac wczesniej. bawcie sie dobrze i cieszcie sie rodzinnym weekendem
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aniu dokładnie dzis jest człowiek a jutro nie wiadomo, moi rodzice tez się boją bo zapowiadają gradobicie i silny wiatr i boi się że coś się stanie w czasie jazdy.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu strata dobrego kolegi bardzo boli, coś o tym wiem. Twój mąż będzie potrzbował teraz wsparcia, uścisków, uśmiechów, całusów itd. To prawda że w takich sytuacjach człowiek zauważa jak kruche i jak krótkie jest życie!

    Izunia no dobra to ja parzę i dzisiaj elegancko przy piątku:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    No IWA doczekałam się - hmmmm wyborna !
    Ania dokładnie, życie jest kruche i ulotne - mój M stracił swojego jedynego brata 8 lat temu, również z wypadku samochodowym - przykra sprawa ...
    Myszorka moi rodzice martwią się nawet jak wracamy od nich do naszego domku - jednak to ponad 3h drogi a wariatów za kółkiem nie brakuje !
  9.  permalink
    Witajcie porannie :)
    Dziewczyny- czy działa Wam gg?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aga mnie działa tzn mam żółte słoneczko ale z nikim nie piszę, może spróbuje
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    juz wiem działa, napisałam do kumpeli
    --
  10.  permalink
    Dzięki Myszorko- widać u mnie coś :cry:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    moze cie w pracy zablokowali :P
  11.  permalink
    MOże- kiedyś przez długi czas mieliśmy zablokowane komunikatory
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aga u mnie też działa :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    U mojego M nie działa nasza klasa i you tube:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    To tak jak u mnie, brak naszej klasy, gg i kilku innych często odwiedzanych stron! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    wszystko mozna obejsc. u meza w pracy bylo wszystko zblokowane ale magicy dali sobie rade :wink:
  12.  permalink
    U mnei an szczęście wszystko działa; tyle, że dzisiaj postanowiłam się nie lenić i pracuję jak szalona:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    No u mnie pogoda już się popsuła - takiej ulewy jeszcze nie widziałam :shocked: wiatr szaleje i deszcz wali o szyby wrrr ...
    Myszorka szczęśliwej podróży - bezpiecznie zajedźcie na miejsce !
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    U mnie tak gorąco, że się idzie ugotować...
    ZGN załatwiony, lokal nasz :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Dziewczyny - kurcze źle się czuję, słabo mi i duszno. To chyba ta beznadziejna pogoda! Czuję się jakbym nie miała czym oddychać i jakiś ucisk na klatkę piersiową. Chyba zwolnię sie o 14.15 i pojadę do domku!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Niskie ciśnienie. Mam podobnie.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Pewnie tak Amazonko!
    Do tego wyłaczyli mi informatycy wszystkie systemy, a bez tego moja praca jest beznadziejna, także zaraz się zwalniam i jadę do domku. Odpracuję jak mój M będzie miał wolne to 2 razy po pół godzinki zostanę dłużej!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ama ma rację - ciśnienie doopowate - uważaj IWA na siebie w drodze do domku !
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Witajcie pisze z komórki od męża bo właśnie jesteśmy w trasie.pogoda taka sobie ale też za dobrze się nie czuje.iwa daj znać co u ciebie czy szczęśliwie dotarłas do domu.pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Myszorka u mnie była paskudna burza, ale znowu duchota nastaje ! No to powodzenia na dalsze kilometry :P
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    no i luz totalny :jumping:
    "będe robic nic" :wink: M wraca dopiero jutro więc LB :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.