Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    chyba ta pogoda idzie w moja strone. zrobilo sie szaro buro i ponuro, wiatr wieje ze az pranie sciagalam takze czekam na ulewe
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ania jeśli to ta z moich stron to przygotuj się na prawie gradobicie :shocked:
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 8th 2008 zmieniony
     permalink
    u nas też się zbiera na niezłą burzę :confused:
    --
  1.  permalink
    U mnie leje, i ciemno sięzrobiło, a ja nadal w pracy....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    u nas tez duszno...dziecko padło przed chwila a ja zamierzam sobie zrobic porzadki w szafach i prasowanie tylko mało mam:confused:
    mozecie podrzucic jakby co
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ja teraz będę myć chłopaków i szczerze marzę, aby szybko zasnęli ...
  3.  permalink
    Izunia- to kładz i przychodz- czekamy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    JEZDEM :P
  4.  permalink
    mój niby spi ale co chwile musze do niego isc,kreci sie ,szuka sobie miejsca przez sen nawet raczkuje i robi "brrrrr" dziewczyny ciezka noc przede mna
    --
  5.  permalink
    Ale się uwinełas izunia - to niezły wyczyn w takim tempie zagonic podwójne szczescie do łózek

    Ciasteczko- może nie bedzie tak żle... Hania czasem tez przeżywa cos zaraz po odłożeniu do łózeczka- ale potem chyba sny mijaja i śpi spokojnie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Ciacho u mnie też maluchy ostatnio niespokojnie śpią - wiecie jakie z nich cwaniaki - będąc na wojażach to spali z nami i tak się przyzwyczaili, że koło 2-3 w nocy urządzają cyrki - a kiedy lądują w naszym łóżku to jest już dobrze :devil: Piorunem ich tego oduczę bo oni najwięcej są wyspani a my z M jak neptycy :neutral:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aga wiesz M jest więc pomoże - ale usypiam ja - siedzę w pokoiku i czekam aż zasną :D
    Jak M siedzi to za chiny ludowe nie zasną - ciekają po łóżeczkach jak chomiki w akwarium hehehhee :P
  6.  permalink
    Izunia -wierze bo my choc łoze mamy niemałe i dziecko sztuk 1 to tez jak spimy razem to my jaz zombie a mały przeciaga sie rano z usmiecham.ale teraz jak jestem bez M i zabieram go czasem do siebie to on mi krazy po całym wyrku,
    co tam podjadacie?
    ja mam coca cole i chleb z taka pyszna pasta z suszonymi pomidorami
    --
  7.  permalink
    Ciacho - jaka to paskta? ja uwielbiam suszone pomidory

    Ja jem wionogrona - wrabałam własnie pół miski
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    A ja na nic nie mam ochoty to mój pierwszy dzień @ więc nie jestem na głodzie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    u mnie dzieciaki jeszcze grasuja. jakis taki dzien totalnie wybity z rytmu.
    ulewa nie przyszla, troche popadalo ale tak umiarkowanie. jedyny plus dzisiejszego wiatru to to ze przygnal ochlodzenie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    a co do glodu... lazilam dzisiaj ze kupie gdzies slonecznika ale nigdzie nie bylo, w ramach pocieszenia kupilam borowki amerykanskie. uwielbiam ale po diable drogie wiec sie delektowalam po pare sztuk i nim sie obejrzalam pudelko puste bylo bo Gabrycha je dopadla :|
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Oglądacie Sopot ? Czy ta prowadząca [chyba Ania Popek] jest w ciąży ? :wink:
  8.  permalink
  9.  permalink
    klikaj na niebieskie
    Izunia nie ogladam bbo w pokoju gdzie siedze nie ma tv
    --
  10.  permalink
    Ja też nie mam tv w tym pokoju


    Ciasteczko- w ogóle nie wiedziałam takiej pasty :shocked: Jutro lece do tesco- ale mi smaku narobiłaś :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008 zmieniony
     permalink
    ja tez tej pasty nie widzialam. ciacho drogie to to?
    ba ja w ogole u nas nic z tej serii nie widzialam :devil:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    A ja kupiłam dzisiaj chipsy o smaku piwa, ale mi nie podeszły.
    Piwo, które piłam wczoraj było lepsze.
    --
  11.  permalink
    Dziewczyny widziałam w POLO i w Cerfurze czy jak to sie tam pisze
    Niedrogie ok 2 zł za 80 gr czyli na kolacyjke dla jednej osobu starczy napewno
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Łoooo to tylko ja mam ten komfort :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    no ja tez nie mam tv tutaj a w duzym M urzeduje w plytach porzadki robi

    Ciacho - mamy polo wiec sprawdze
  12.  permalink
    my mamy 4 pokoje ale w jednym stoja dwa tv:) jeden jest do ogladania a pod drugi podłaczone jest Playstation,to zostało jueszcze z czasów mojej ciazy kiedy to M gral a ja chciałam obejrzec jakis film:bigsmile:zachcianki i humory miałam to mi w droge nie wchodził
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Buahahahaaaaaaa dobre :rolling:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Dobrywieczór dziewczyny!

    Dotarłam do domku spokojnie, a po drodze zaliczyłam ulewę i burzę. Na szczęście jeżdżę na stację samochodem także szybciutko do domku, byłam już po 15.
    A po obiedzie razem z M wybraliśmy się na spacerek i odwiedziłam sklepik z bielizną, no i oczywiście zakupiłam coś nowego, a mianowicie komplecik czarnej bielizny!

    Ciacho, ale spoważniałaś, taka była z ciebie blondyneczka, a teraz poważna kobieta! Fajnie wyglądasz, ale najważniejsze żebyś ty czuła się dobrze!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    IWA no to jednym slowem te zle samopoczucie to fobia jakas co?
    szybko ci przeszlo, chcialabym tak momentalnie zdrowiec
  13.  permalink
    gdzie tam powazna,tak naprawde kolor taki jak ma byc bedzie jak ten sie troche spierze-wiadomo na rozjasnione przyjmuje ciut intensywniej.
    jakies inne fotki bede miała to zobaczycie ze nadal pstro w głowie mam hihihihi a powazna to ja juz nigdy nie bede nawet jak sie zrobie na czaaarrnnoooo:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    IWA dobrze, że wszystko u Ciebie gra - hmmm czarna bielizna :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Aniu ciśnienie dawało mi się we znaki, na szczęście po deszczu było już znacznie lepiej!

    A bielizna taka tylko czarna:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    IWA a w rozmiarze wg tabelek tych zmodyfikowanych kupowalas czy dalej na stara modle?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    I co to ?
  14.  permalink
    śliczna naprawde.Ja bardzo lubie bielizne firmy Samanta ale cholerka drogie:( albo KINGA .Ale ostatnio odkryłam fajna firme nazywa sie Róza i maja ceny wzgledne a bielizne tez przepiekna
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    To właśnie jest Kinga.
    Aniu ja kupowałam wg starej modły bo wg naszej ekspertki brałam dobry rozmiar czyli 80B lub 75C. Ten leży rewelacyjnie i mam chociaż optycznie większy biust! Hihihihihi! Ale zmyłka!:wink::bigsmile:
    --
  15.  permalink
    Ja mam sporo bielizny Kingi. Mają - tak jak i Konrad- sporo fajnych wzorów. Chociaz ja ostatnio gustuję w 2 kolorowych- b lubie te ze złotem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    IWA no to az dziwne bo malo kiedy sie rozmiary zgadzaja. a przeliczalas na bra fitter???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewczyny z tematu cyckowego polecaja sklep DOPASOWANA.PL z modelami z UK w dobrych cenach. szkoda ze wszystkie ktore mi sie bardzo podobaja oscyluja w ok 100zl i nie ma ich w moim rozmiarze a moze to i dobrze bo bym zalowala ze kupic nie moge a tak to po problemie :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2008
     permalink
    Dobranoc Babeczki :)
    Wypiłam łyka piwa może podziała jako usypiacz a jak nie jutro wieczorem biorę jakieś relanium bo nie mam sił się tak męczyć :confused:
    --
  16.  permalink
    Ja też już zmykam do łóżka. Muszę odpocząć po ciężkim dni.Miałam dzisiaj napad paniki w pracy - szef przez dwie godziny nie odbierał telefonu, a miałam do niego pilną sprawę, no i zrobiło mi się słabo, zaczął mnie brzuch boleć i wpadłam w panikę. Jednak psychika ma duży wpływ na samopoczucie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny !
    Zabieram się do sprzątania bo dosłownie syf wszędzie ... M chwilowo został wezwany do pracy więc pomocy żadnej jak na razie - ciekawe o której wróci. Miłego dnia dla Was :P
    Oczywiście bez kawy za nic się nie biorę :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Witam ale mamy brzydka pogodę.matus śpi a ja czekam na kawę.dostałam już prezent od męża z okazji 5 rocznicy ślubu wisiorek z cyrkoniami a zresztą my dziś podwójnie się cieszymy bo Matus ma 15 miesięcy.czekamy aż wstanie i jedziemy do jakiegoś parku rozrywki dla dzieci
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Zasnęłam po 3 :/ na nic usypiacz się zdał wrrrr jestem zgon dosłownie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Myszorka to wszystkiego najlepszego w te podwójne świętowanie !
  17.  permalink
    Myszorka, miłego świętowania:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Myszorko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu.

    ja sie niedawno dowiedzialam ze goscie ktorzy mieli wpasc jutro na obiad nie przyjada wiec jestem z pelna lodowka zarcia. czesc idzie pomrozic a reszte coz bedziemy wcinac az padniemy :confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Myszorka wszystkiego najlepszego :bigsmile:
    Kurcze dziewczyny, ale Maksiowi dają popalić te 4, nigdy jeszcze nie był taki nerwowy, na szczęście w nocy nie ma problemu - sypia jak dotychczas
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Jemma moim bliźniakom również 3 i 4 dawały w kość [wyrzynały się jednocześnie i to obu naraz !] - jednak u nas i nocne były przeboje - no trudno ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.