Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    hmm a u nas ani 3 ani 4 nie widac. tzn mlody nie daje zajrzec w paszcze
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Aniu moje chłopaki też sobie nie pozwalają kukać do pyszczków, ale jak je troszkę rozśmieszę to tak szeroko się uśmiechają, że widzę całe podniebienie i wszystkie białe zuby wyrosłe :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    ja to licze ze zobacze jak sie juz przebija

    dziewczyny czy u was tez tak wszystko ostatnio podrozalo? w ciagu 2 tyg ceny wedlin miesa i drobiu skoczyly o 2zl :devil:
  1.  permalink
    And ja zasnałam równiez ok 3 i co? o 6 juz miałam pobudke.
    dzisiaj juz zaliczyłam solarium , juz mam sprzatniete i dziecko spi a ja dzisiaj zaszaleje zamówie sobie pizze
    --
  2.  permalink
    Ciasteczko- kupiłam dziś te pastę z pomidrrami. Pyyyszna- wrabałam 2 kanapki na śniedanie. dzięki :kissing:
  3.  permalink
    pyszna prawda?? fajnie ze Ci smakowała:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    hejka dzięki za życzenia
    byliśmy w centrum Ustronia i na chwilke przestało padać, mieliśmy po drzemce Mata jechac do Wisły ale znowu leje
    A ta pasta z pomidorami to chyba lisnera, no nie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    MYSZORKO wszystkiego NAJLEPSZEGO :) DALSZYCH LAT SZCZśLIWEGO POżYCIA MAłżEńSKIEGO :))
  4.  permalink
    Myszorko życzenia równiez ode mnie dla \Ciebie i M oraz Matusia
    tak dokładnie Lisnera
    --
  5.  permalink
    Myszorko od nas równiez moc zyczen w dniu Waszego święta:flowers:
  6.  permalink
    Dziewczyny- no to jednak mamy WOJNĘ... Nie wiem jak Wy, ale ja się boję :cry: Dla mnie Ruscy sa nieobliczlni i ta ich broń atomowa...:confused:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Aga, dzisiaj powiedziałam mężowi, który przeczytał mi coś z netu, że polski rząd popiera Gruzję czy coś, że "ładnie, teraz Ruscy przyjdą do nas..." Też się nieswojo czuję z tym...

    Myszorko - gratulacje na okoliczność rocznicy :)

    A u nas zwrocik ze skarbowego przyszedł i żeśmy poszaleli dzisiaj. Pojechaliśmy do Maximusa – przy czym nakłóciliśmy się ostro, bo zwiał nam autobus, czekaliśmy godzinę…
    W każdym razie kupiliśmy trochę egzotycznych słodyczy (dziwna, ale dobra chałwa, sezamki z orzechami i sezamki w formie kulek), sukienkę dla mnie na wesele małża siostry ciotecznej (bardzo się sobie w niej podobam), buty do niej i drugie buty, małż kupił sobie buty u Wietnamki za 30 zł (najpierw myślał, że „o jaki biznes”, a potem przekonaliśmy się, że takie ceny, to wszędzie w tej hali były), kupiłam sobie też spodnie. No i ostatni zakup – zestaw trzech walizek. Dość ściskania się w torbach. Porządne walizki, w największej zdążyłam popsuć szyfr. Tzn ustawiłam jakiś niechcący i nie wiadomo jaki :( Będę musiała kiedyś usiąść i przerobić, w końcu to tylko 999 kombinacji. No i do tych walizek torba do codziennego życia, workowata, obszerna, ale ładna.
    Niezadowoleni jesteśmy tylko z obiadu. Bo poszło kupę kasy, a w sumie to się nie najedliśmy. CÓŻ.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 9th 2008
     permalink
    Aga mam nadzieję, że twoje czarne scenariusze się nie sprawdzą ; dla mnie tez Ruscy są najgorsi - wystarczy im nacisnąc na odcisk ...
  7.  permalink
    dziewczyny nie straszcie,bo wczesniej sie ewakuuje do tej norwegii
    --
  8.  permalink
    Tfu, tfu z tymi czarnymi scenariuszami. Ale mówiąc szczerze gdy obserwowałam od jakiegos czasu polityke Rosji co jakiś czas nachodziły mnie mysli o III wojnie światowej :cry:


    NR - pochwal się ta kiecką koniecznie :) Czekam
  9.  permalink
    ja tez czekam-chwal sie szybko
    --
  10.  permalink
    dziewczyny ale mam doliniarski wieczór i ryczący
    weszłam na bloga dziewczyny która straciła dziecko a zniego na nastepny i na nastepny ,o Boze naogladałam sie naczytałam nie mówiac juz o :cry: wiem ze to tlko takie nakrecanie sie ale jest mi tak żal tych dziewczyn i tych dzieciaków i wogóle co to jest za swiat ze dzieci umieraja ,ale mam wieczór chyba powinnam zablokowac te strony bo potem siedze i patrze na spiacego pietruszke i rycze

    zeby było tego mało jeszcze mnie komary pogryzły wrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Witam niedzielnie :)
    Foto sukienki strzelę i wrzucę Wam później, jak młode pójdzie na poranną drzemkę... Najwyższy czas na nią, bo wstał o 5.40. Ale za to spał od 20 nieprzerwanie :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Ciacho, dlatego ja staram się omijać te wszystkie smutne historie, ale jak już zdarzy mi się coś przeczytać, to ryczę jak Ty...
    --
  11.  permalink
    a my witamy z goraczka 38(po odjeciu kresek) teraz śpi maluda ale jak długo -kto to wie,dostał lekarstwa to moze pospi.Jestesmy uziemieni w domu przez to chyba ze mu goraczka całkiem spadnie to autem do jakiegos sklepu podskocze bo oczywiscie nic do jedzenia nie mam a POLO mam jakies pół km od siebie.Mam nadzieje ze to na zęby a nie na jakieś tfu tfu choróbsko
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    ciacho a ile mial jak mu to lekarstwo podalas? nie podaje sie nic na zbicie goraczki ponizej 38.5

    NR - ciesze sie ze zakupy sie udaly. nam jeszcze nigdy nie udalo sie dotrzec do maximusa ani do factory. z reguly wpadamy do sklepow jak sa wyprzedaze np a arkadii czy m1.
  12.  permalink
    Aniu jak sie obudził miał prawie 39 w pupie przed odjeciem i plakał a nawet wrzeszczał,wiec mu dałam to lekarstwo ale oczywiscie tak ryczał ze od razu zwymiotował wszystko wraz z mlekiem wypitym godzine przed wiecc podałam jeszcze raz bo zwymiotował od razu a nie po jakims czasie.jak szedł spac juz miał 38 a teraz dotykam czoła i czuje ze robi sie normalne a miał bardzo goraca główke przy goraczce.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Sukienka, zanim zdjęcia - dwie uwagi. Po pierwsze, wygląda lepiej na mnie niż na wieszaku, po drugie skromna jest, bo chciałam, żeby mi posłużyła też na inne okazje poza weselami.



    Jest do niej pasek, ale nie miałam jak go założyć, bo spadał z sukienki
    --
  13.  permalink
    bardzo mi sie podoba nawet na wieszaku,lubie takie proste kiecki-bardzo ładna

    a moje dziecko znów zasneło biedaczek mój malutki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Witajcie w niedzielę.... nie wiem jak Wy ale Ja już po kawusi i szykuję się na pływalnię z Julcią! To jej drugie zajęcia po miesięcznej przerwie! Dzisiaj nurkowanie i pierwsze ze mną hmmm aż się boję!
  14.  permalink
    NR- kiecka fajna- bo nie taka typowo weselna. Ja tez nie lubie ubran zbyt "przestrojonych"
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Kolorowych snów drogie Panie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    zapomniałam napisać, że 24 sierpnia szykuje mi się roczek w kościele Julci o 17 w połączeniu z imprezą domową! jeju siedzę i już myślę co mam zrobić na kolację buuu bo zero koncepcji :(( na ciepło miałam w opcji krokiety z mięsem i barszczyk ale nie jestem do końca pewna tego ... w dalszym etapie to już zupełnie nic nie wiem co mam zaserwować :((

    Może coś podpowiecie ?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    witam po udanym weekendzie.
    Dziekuje za wszystkie życzenia,
    NR bardzo ładna sukkienka
    A juz w pracy i jem sniadanie.Lady mysle ze krokiety są ok, jeszcze dwie sałatki i troche ciasta, bo masz przeciez poźno msze
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Dzień dobry w poniedziałek :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo! Niestety bez kawki dzisiaj!
    Niestety miałam ciężką noc. Coś mi wczoraj zaszkodziło i bolał mnie żołądek, wypiłam miętę i było lepiej, ale wieczorem nie mogłam się powstrzymać i zjadłam dwie gotowane kukurydze. Wiedziałam , że źle robię , no i mam za swoje!!!
    O 2 w nocy obudził mnie ból żołądka, znowu mięta i było troszke lepiej, ale nie do końca!
    W drodze do pracy żołądek ponownie dał znać o sobie i teraz fatalnie się czuję. Piję miętę, jeszcze nic nie jadłam i chyba dzisiaj nic nie zjem, no może sucharka i gorzka cherbatę! :sad::cry::sad::cry::sad::cry:
    I tak dobrze, że jeszcze mnie nie czyści! :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Do mięty dodałam dziurawiec, tzn. raz herbatę z mięty, raz z dziurawca.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Iwa witaj, jak wrócisz do domku to najwyzej wypij jednego kielicha z pieprzem.
    a to dla Ciebie zamiast kawy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny !
    Ja mam fatalną noc za sobą, a na dodatek dzisiaj ciężki dzień - jesteśmy sami na siebie skazani ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    widze ze noce po przejsciach dzisiaj... u mnie noc jak noc ale ok 6.30 Mlody postanowil ze bedzie spal tylko na mnie wiec jestem z lekka pognieciona ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    /Ja to nie gadam już o swoich nocach bo chyba dostanę do głowy - Julcia mi bardzo źle śpi od przyjazdu wrrr a Ja chodzę rano po ścianach :((
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    myszorka dzięki bardzo za ziółka! :whorship::whorship::whorship:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    IWA chlebek z masełkiem nie zaszkodzi a jeść tak czy siak powinnaś.... aby nie obkurczyć za mocno żołądka tym bardziej przy diecie teraz bo potem są tego efekty - staje się wrażliwy na to co zjadasz!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Lady trzymaj się kobieto. Julcia na nowo się przystosuje!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Lady u nas po powrocie z tygodniowych wakacji byl problem z przestawieniem ale po paru dniach bylo juz ok takze i JUlka wroci do dawnych przyzwyczajen.

    IWA u nas zawsze przy problemach zoladkowych jadlo sie czerstwa bulke i pilo gorzeka herbate. a jak to bylo cos silnego to mama zawsze dawala nalewke z orzecha wloskiego
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Lady nareszcie jesteś :D
    U nas to chyba do teraz jest problem, jak wojażowaliśmy to chłopcy spali z nami i teraz prawie codziennie nad ranem lądują w naszym łóżku - mam dość !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    mój M jest w pracy - powolutku wracam do trybu dziennego :)) i biorę się za dietę :)) bo przy M nie mogłam hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Ania Ja już przeszło tydzień po wakacjach jestem a Julka zaczyna odstawiać coraz większe szopki nocą .... strasznie zaczęła źle sypiać - muszę jej łóżeczko przestawić!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Laski znikam psa trymować a potem do skarbówki.... do popołudnia


    aaa i jutro w końcu wraca moja mamuśka - strasznie się stęskniłam za nią :)) ale się cieszę :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Lady jaka znowu dieta :shocked:
    No to rozumiem, że zdjęcia będą jak mamuśka wróci - a z tym łóżeczkiem to nie głupie, my ostatnio też przestawiliśmy łóżeczka chłopakom i zaczęły się schody ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    A ja dzis spalam jak zabita, a juz powiedzialam ze jak bedzie nastepne bobo to chyba turystyczne kupie bo w tym to szaleje i co chwilke się o cos uderzy.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu o tej orzechówce to słyszałam od teściowej, ale ona dopiero z pielgrzymki wczoraj wróciła i dzisiaj się udam to może mnie wspomoże! :wink::bigsmile:

    Lady - jaka dietka, dołączasz do mnie kobitko???????:bigsmile:
    Ja już 2,5 kg, wolno, ale efekty widać. No po wczorajszym i dzisiejszym dniu to może troszkę przyspieszyć spadek wagi! :wink::wink::wink:
    --
  15.  permalink
    Hej dziewczyny, melduję się po weekendzie:)
    Cud się zdarzył i dostałam w terminie wypłatę i już zdążyłam wydać sto złotych na suplementy:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Cześć shehe!
    Jakie suplementy - dawaj! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Iwa jak się czujesz, jest coś lepiej?
    A oglądała któraś z Was film "Juno"?? bo mnie za serce ścisnął
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.