Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Witam i ja :) Nie śpie od 7 zaliczyłam juz spacer i szybkie zakupy (żadna przyjemność z dzieciakami :/) Weronik tradycyjnie zasnęła mi na 3 kroki od bloku tylko że kochane dziecko nie obudziło się jak wredna matka zjeżdżała po schodach do piwnicy a potem wnosiła na górę :) To jest dla mnie masakra - Kuba i Gabi ścigający się ze mną i z sobą, śpiąca Iśka i jakaś reklamówka z zakupami :confused: a oczywiście po co zabrać plecak nawet jak idę tylko po chleb
    Mała dziś solidnie poleciała i ma guza :/ nie zdążyła jakoś podeprzeć sie rączkami i grzmotła głową :confused: ciut płaczu ale dalej ganiała za chłopczykiem :) Ów chłopczyk miał Szczeniaka Uczniaka - żałuję że jak była mniejsza nie kupiłam jej - fajowy!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008 zmieniony
     permalink
    myszorka - jeszcze troszkę odczuwam żołądek, ale jest znacznie lepiej niż w nocy i rano!
    Ale jadłam tylko wafle ryżowe i piłam kilka cherbatek mietowych!
    Teraz już chyba zaczunam odczuwać głód! Mam nadzieję, że to już nie wróci!
    --
  1.  permalink
    Iwa, mam nadzieję, ze już wkrótce poczujesz sie lepiej. A te suplementy to l karnityna, tyle że tym razem w płynie, i thermo speed extreme, zapas ja ponad miesiąc. A w sklepie spotkałam moją dalszą kuzynkę, siostrę mojego pierwszego faceta, który w sobotę ślub bierze. Porozmawiałyśmy sobie i uświadomiłam sobie, że jestem jedyną starą panną w rodzinie:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    thermo speed extreme - co to jest???
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Myszorka - ja byłam zachwycona "Juno" :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    NR wiesz co ja od razu poleciałam zobaczyc do matusia i się cieszyłam jak dziecko że jest z nami, nie wyobrazam sobie zyc ze swiadomoscia ze tam gdzieś żyje moje dziecko, jakaś cząstka mnie
    --
  2.  permalink
    Thermo Speed Extreme to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych termogeników pokarmowych - tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Przeznaczony jest głównie dla wszystkich chcących pozbyć się trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej .
    To tak w skrócie ze strony prodecenta, w każdym razie produkt zawiera tylko naturalne składniki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Czemu "Juno" Cię poruszył?
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczyny
    wczorajszy dzien-koszmar goraczka co spadala na chwile dziecko sobie podjadło to znow nachodziła.nie spał wczoraj dłuzej jak po 15 min,zeba dalej nie widac...
    dzisija juz goraczki nie ma ale maruda jest straszna,dodan ze nocke tez miałam do niczego.M sie przejmował wydzwaniał mi na skypie kazał dzwonic po tesciowa ale po co mały ja sie uczepił mnie to do nikogo nie chciał isc.
    ehhh do tego moje roztrzepanie znów mnie kosztowało 40 zł ,zaniosłam do wywołania zdjecia na płycie-i pomyliłam płyty i mam teraz 50 zdjec które sie nie nadaja zeby je do albumu włozyc(pietruszka tyłem,zamkniete oczy i takie tam inne odpady) ale byłam ...jestem nadal wsciekła na sama siebie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    She używałam tego bez efektu ... więcej nie próbowałam bo nie było sensu ... dla mnie kasa wydana na marne!!!
  4.  permalink
    Lady, a trenowałaś podczas stosowania? Bo ja prawie codziennie trenuję, godzina cardio i godzina siłowych, a wiem, ze to wtedy przynosi najlepsze efekty.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Myszorka - co do "Juno", to mnie się bardzo spodobało to, że pokazano, że jednak lepiej żyć bez świadomości popełnienia zbrodni aborcji, a niechciane dziecko może stać się najbardziej chcianym i kochanym - dla kogoś innego.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    She chodziłam na basen ... może to było za mało ... też prawie dwie godzinki pływania!!!
  5.  permalink
    Dziewczyny,namówiłyscie mnie-sciągam ten film:tongue:
    --
  6.  permalink
    Lady, zobaczymy, różne opinie na ten temat słyszałam, ja dopiero dwa tygodnie to stosuję, więc nie mogę póki co ocenić.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    witam, mojemu Matusiowi się coś przestawiło i wstaje drugi dzien o 5-30
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    witaj myszorka!

    Dzisiaj już mi lepiej i zaczynam od lekkiego śniadanka i kawki - zapraszam!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Iwa to super że lepiej się czujesz, a mnie się chce spać i z kawy chętnie skorzystam.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    a te juz kawkuja od rana :P
    my dopiero wstalysmy bo Krzys to jeszcze sobie smacznie spi. siedzenie w domu ma jednak duuuza zalete - mozna spac do bolu :)

    a co do filmu Juno to mi bardzo sie podobal. zreszta mojemu mezowi tez. chociaz mowiac szczerze przez sek mialam nadzieje ze zakonczenie bedzie inne.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Aniu ja tez liczyłam na inny finał.A ty się masz fajnie z tym spaniem :bigsmile:
    --
  7.  permalink
    nad moim dzieckiem czuwa jakis anioł stróz-najpierw spadłby ze schód ale w pore go złapałam a dzisiaj rano bawilismy sie w łózku od 6 ami sie przysneło i nawet nie czułam jak przeze mnie przeszedł ,budze sie patzre-nie ma go w łózku!@!! patrze na dół siedzi sobie i bawi sie papciami! jak on sie tam znalazł? nie wiem musiał spasc ale jakos tak"szczesliwie" .bo nie sadze zeby sam zszedł -łózko mamy dosc wysokie,jak go wziełam z tej ziemi to sie usmiechał i wyciagał jezyk do buziaczka ufff ale ze mnie paskuda
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ciasteczko a moze po prostu tak zjechal ze spadl na nozki i sobie kucnal... to normalne ze dzieci robia numery.

    aaa i sorki ze cie poprawie ale nie ma czegos takiego jak schód w liczbie mnogiej - mowi sie SCHODY
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ciacho ale masz przebojowego syna, poczekaj aż zacznie biegać to będziesz za nim chodzić :tongue:
    --
  8.  permalink
    Aniu a tak długo sie zastanawiałam jak to poprawnie napisac hihihi ,i pomyslałam tak-napisze najwyzej ktoras mnie poprawi jak bedzie źle -dzieki hahaha no co Ty ja sie nie gniewam ,staram sie nie robic błędów ale takie właśnie odmiany mi sprawiaja problem.

    a moze zjechał nie wiem naprawde w kazdym razie płaczu z tego nie było
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    CIasteczko, daj znać potem, jak Ci się podobał film.
    --
  9.  permalink
    ok dam znac napewno ,mysle ze na dniach bedzie -zalezy od mojego neta.sama czekam z niecierpliwościa
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie. Jestem zgon totalny i nie wyspany zwłok :( Ale chyba już powinnam sama sie przyzwyczaić do tego wrrrr
    Dziś mam Męża w domu więc muszę zrobić jak najwięcej rzeczy do których jest mi ktoś potrzebny - zakupy, powieszenie prania na dworze poodkurzanie ... pierdoły codzienne ale czasochłonne niestety i nudne
    Małe rozpycha się bardzo i skacze cały czas - fajnie tak, bo jeszcze delikatnie :)

    Dziewczyny pracujące w bankach - czy da się użyć lekko uszkodzonej karty w bankomacie? Miałam kartę w kieszeni na pupie i jak to się stało nie wiem ale gdy się schyliłam trzasła - pęknięcie jest długości około centymetra nie z tej strony co wkładasz kartę w "dziurkę" ale prawie w połowie, jejku nie umiem wytłumaczyć :/
    --
  10.  permalink
    oj And współczuje nocki ale podam Ci reke ja tez chodze jak zombie...
    co do karty -nie mam pojecia naprawde a szkoda włozyc bo jak nie wypluje? w najgorszym wypadku musiałabys wypłącic w okienku o ile nie jestes klientem banku Pekao sa bo poprostu totalna porazka ten bank
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ehh ja jestem PKO ale dokładniej Inteligo i nigdy nie wypłacałam kasy w banku nawet nie wiem czy mogę - nie miałam takiej potrzeby :/ ponoć można na kartę w okienku ale nie testowałam
    Zrobię zakupy zapłacę kartą i podejdę do bankomatu - jak da mi i kasę i kartę to super jak nie to chociaż zakupy będę mieć i wyśle przelew do kogoś by mi wypłacił od siebie - chyba inaczej sie nie da - no ale zobaczymy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Witam z rana .... Julcia w nocy marudziła ale da się przeżyć :)) powolutku się szykuję na wyjście do skarbówki ale te słońce mnie jakoś spowalnia - a raczej myśl o tym jaki tam jest zaduch :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    aaa zapomniałam się pochwalić, że w sobotę byłam w kinie na ANGIELSKIEJ ROBOCIE - fajny film :)) POLECAM
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Lady to super ze się trochę rozerwałaś
    A ja się jakos dziwnie czuje jakby mi baterie siadały, spać mi się chce i normalnie nie mam siły na nic.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    A jaki mozecie polecić podklad, taki który ładnie nawilzy skóre i dobrze pokryje wszelkie niedoskonałości ?
    --
  11.  permalink
    Myszorka a jaką masz cerę?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    She mam suchą skóre, teraz mam podkład z sephory za 50zl ale nie jestem zadowolona
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja polecam ten z Maxfactora. Świetnie dopasowuje się do koloru twojej skóry. Fajnie nawilża i wyrównuje koloryt skóry, a do tego kryje takie niedoskonałości jak plamki, przebarwienia itd> Nadaje się do suchej skóry bo nie jest bardzo matujący!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ja obecnie stosuję ten i jestem bardzo zadowolina:


    Ja mam cerę mieszaną - tłustą w partiach T i suchą na policzkach itd. Ten podkład świetnie matuje moje czoło i nosek, a jednocześnie nie przesusza pozostałych parti skóry! A do tego moje przebarwienia i czerwone plamki, które czasami powstają po jakimś wyprysku zostają ładnie zatuszowane. Jak go nałoże to naprawde nie widać maski! Świtnie się dopasowuje.

    OPIS
    Podkład true Match udoskonalający i ujednolicający cerę.
    Pierwszy podkład, który perfekcyjnie dopasowuje się do karnacji i strukturyTwojej skóry.
    True Match jest 1,5 raza bardziej kryjący niż klasyczne podkłady, rozprowadza się równomiernie i doskonale kryje niedoskonałości. Nie daje przy tym efektu "maski" - dzięki wyjątkowo drobnym cząsteczkom jego konsystencja wtapia się w skórę i idealnie się do niej dopasowuje.
    --
  12.  permalink
    Ja rzadko się maluję, bo wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne, ale jestem w miarę zadowolona, gdyby był jaśniejszy to byłby moim ideałem, tyle, ze ja zbyt dużo nie musze kryć, jedynie rumieńce.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    A ten pierwszy podkład, o którym Iwa wspomina jest wypróbowany przez moją kuzynkę, ona jest z niego bardzo zadowolona:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    a moje dziecko strajkuje i nie chce spac juz 5 godzin,zaraz zwariuje mam ochote dac mu klapsa za to marudzenie wrrrr ale tylko ochote chyba tez tak czasem macie coo? Czy tylko moje dziecko jest takie ?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    shehe, ale o jakim podkładzie napisałaś???
    --
  15.  permalink
    Maybelline smooth result, ja go bardzo lubię, tyle, ze zamawiam na allegro, bo dostępne w polsce odcienie są dla mnei za ciemne.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    a ja uzywam...nivea visage young Be beautiful jak juz zachodzi potrzeba -latem bo gdy robi sie juz zimno to przewaznie Rimmel albo Lirene w naturalnym kolorze + kuleczki brązujące
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    a my juz po spacerze. wrocilam do domu bo Krzys juz spiacy byl a gdzie nie poszlismy tam koszeni trawy albo malowanie lawek. teraz dziec sobie zasnal a ja relaxik z ksiazka planuje :)
  17.  permalink
    Ja na codzien to używam iwostin Solecrin 50+ zmatowione skrobia:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    co do podkladow to mnie MaxFactor strasznie uczula :devil: kiedys stosowalam maybelline i mnie nie uczulal ale ogolnie niewiele sie maluje wiec dawno nic nie mialam. niedawno kolezanka przyniosla mi probki Lirene i byl ok wiec pewnie nie bede bardziej experymentowala i zostane przy lirene i maybelline
  18.  permalink
    własnie ja mam Lirene z taką pompką-bardzo fajny i cena niezła
    moje dziecko zasneło ufff ale przeraczkował mi całe łozko chyba z 20 razy a ja cierpliwie odkładałam go na miejsce bo raczkował z zamknietymi oczami ofkors
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    czy ktoras z was ogladala film JOSHUA? kolezanka mnie namawia ze ciekawy inna mowi ze beznadziejny no i tak sie zastanawiam czy warto go od niej brac i wieczor z Thrillerem sobie planowa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ania zobacz a co Ci szkodzi ... opinię wydasz swoją jak zobaczysz :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    na dworze skwar wrrr i fuuuj jestem cała mokra i muszę pod prysznic. Pozałatwiałam w Celnym i Skarbowym więcej niż się spodziewałam z czego się cieszę a z koleżanką uczciłyśmy to w naleśnikarni :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.