Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    prosze was trzymajcie jutro kciuki,jutro pierwsza rozprawa w spawie naszego auta które ROK TEMU szwagier potrzaskał .Na nasza niekorzysc jest to iz biegli stwierdzili ze szwagier idzie jako sprawca wypadku a miało wyjsc inaczej.Ale trzymajcie kciuki moze dostaniemy cos z ubezpieczalni bo koszty naprawy pokrylismy sami
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    trzymamy więc kciuki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ciacho no to oby sie udalo!
  2.  permalink
    Ja tez trzymam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Ciacho powodzenia jutro :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    witam
    Iwa dzięki za info o podkładach a cenowo jak to wygląda?
    Ciacho powodzenia,
    A mój Mati kolejny dzien pobudka 5-30
    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Myszorko ale Mati lubi poranne wstawanie.. o ktorej spac chodzi? u nas wyjatkowo dobra noc. w prawdzie goscie sasiada znowu sie pomylili i do nas sie dobijali budzac Krzysia po 20tej ale jak padl ok 21:25 tak spal dzisiaj do 6:35 i pewnie gdyby nie moj budzik na termometr to by sie jeszcze nie obudzil.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Aniu Matuś srednio o 20-30 śpi, rano wstaje 5-30 od kilku dni, potem kolo 8-30 9-00 idzie spać i spi okolo godzinki a czasem dwie.Druga drzemka miedzy 14 a 15.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!
    myszorka - nie jesteś sama, moja Oliwka też o 5.30 dzisiaj już wyspana była, a chodzi spać tak jak Mati.
    Ok. 20.30 (góra 21.00) już śpi i wstaje z reguły ok. 6 z minutami. No dzisiaj to obudziła sie o 5.00 i M zabrał ja do sypialni to jeszcze pól godzinki z nami dospała, ale jak ja już wstałam i zaczełam się szykować to i ona wstała!
    Oliwka też ok. 9.00 chodzi znowu spać na godzinkę, półtorej!
    myszorka - a co do cen podkładów to na max factora czy loreala musisz przygotować coś ok. 50 zł

    ciacho - kciuki zaciśnięte!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Iwa dzięki za pocieszenie, dobrze ze Matuś nie jest wyjątkiem.
    A co do podkladu to musze jeszcze siostry się zapytać o próbki z avonu bo jest konsultantką, a podobno też sa niezłe.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    myszorka a o której wstajesz do pracy??? bo mi nie przeszkadza, ąe Oliwka budzi sie tak wcześnie, bo ja też wstaję (no chyba że na wekend) i możemy sobie chwilke jeszcze pobyć razem i dopiero wychodzę!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Krzys wstaje z reguly ok 9, jesli wstanie wczesneij to o 10 idzie znowu spac. pozniej jeszcze drzemka tak ok 15. w sumie w ciagu dnai sypia nawet do 4godz. no chyba ze cos sie dzieje to wtedy 30min :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Myszorko z avonu uzywa moja sasiadka i sobie chwali. ma jakis taki co to dopasowuje sie do karnacji i co fajnie nie wyglada to jak maska, probki sa na bank bo sama mialam - fakt niezly efekt wizualnie ale mnie policzki swedzialy
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Iwa do pracy wstaje o 5-50 więc nie jest to uciążliwe w tygodniu, gorzej w weekend, do 7 mógłby pospać a nawet cyc nie pomaga. No ale nie jest źle.
    Aniu to musze tego spróbować, ja ogólnie mimo że alergik rzadko kiedy mam alergie na kosmetyki. A Krzyś to ma niezłe to spanie,zresztą masz Gabi i moze go chwilke zająć.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    moje dzieci sa rewelacyjne do spania. jeszcze sobie smacznie chrapia :)
    obmyslam cos na obiad ale jakos mi to nie wychodzi bo na nic z rzeczy szybkich nie mam ochoty a wymyslnych gotowac mi sie nie chce. jestem strasznie jakas rozleniwiona dzisiaj
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Aniu ja tez nie mam dziś weny, na dodatek kosiarka za oknem jeździ a na korytarzu wiercą i burzą scianę, pogoda do bani.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    u mnie piekne slonce ale na upal sie nie zanosi takze mzoe jakies spacery bedzie mozna pouskuteczniac
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    A u mnie dzisiaj na szczęście chłodniej, rano troszke popadało (rano czyli o 5).
    A ja na obiad dzisiaj nic nie robię, bo mój M ma dzisiaj służbę i wróci jutro rano, a my z Oliwka jemy u mojej mamy.
    Po pracy idę do fryzjera podciąć włosy, bo w piatek weselicho koleżanki z liceum. Moja siostra weźmie Oliwkę na spacer, a ja spokojnie do fryzjerka!
    Włąśnie zdecydowałam, że jutro biorę wolne. Nie lubię sama rano wstawać , szykować się i jechać do pracy jak mojego M nie ma, więc zostanę sobie z moją córeczką i rano sobie razem poleżymy.
    A tak naprawdę to wolne dlatego, że jutro mamy z M 4 rocznicę ślubu, a on wróci rano po służbie i będziemy razem cały dzień. Pozatym muszę przygotować wszystko na wesele i śluyb. Jeszcze kartki nie zakupiłam i jakiejś biżuteri do sukienki i wogóle wszystko trzeba poprasować, a po pracy i dzisiaj i jutro fryzjer i kosmetyczka więc nie mam kiedy to zrobić.
    Także jutro przywitam was z domku i poczestuję kawką domową i kawałeczkiem ciasta rocznicowego!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Witajcie Babeczki. Ja nawet wyspana choć spałam mało. Zaczynam mieć nerwa przed wizytą u pani dr - tradycyjnie
    Spijam kawę i trzeba się zbierać
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Iwa to już nie moge się doczekać jutrzejszego ciacha
    And nie denerwuj się bo dzidzia będzie nerwowa
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA to ile ty masz jeszcze urlopu? co rusz wolne bierzezs :P

    And bedzie jakies podgladanie?
  3.  permalink
    dziewczyny dzieki za kciuki-rozprawa za pare godzinek.dam oczywiscie znac
    Iwa super ze wolne juro bedziemy Wam składac zyczenia,ja tez w tym roku obchodze 4 rocznice ślubu ale 16 października:)
    myszorko nie wiem czy Cie pociesze ale mój mały nie dosyc ze w nocy źle sypia to budzi sie o 6 najpózniej wiec znam Twój ból.teraz to jeszcze bo my juz o 7 idziemy po sniadanko ale zima jak ciemno jest do 8 to tragedia bedzie :/Ja rano jak widze która godzina to mi sie ryczec chce normalnie.czy ja sie kiedys wyspie?albo chociaz pospie ze 4 godziny pod rzad bez budzenia sie?zastanawiam sie czy to czasem nie zęby i czy nie spróbowac pare dni z Viburcolem bo przeciez ani on ani ja nie jestesmy wyspani a widze ze jezykiem ociera o dziasła tak jakby mu tam cos nie pasowało
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    jak to co rusz??????
    byłam tylko 2 tygodnie (dokładnie 11 dni), a po urlopie wziełam tylko 1 dzień na szczepienie Oliwki.
    wcześniej na święta Wielkanocne chyba 2 czy 3 dni.
    to jeszcze troszkę mi zostało urlopu plus 2 dni opieki, a do końca roku już niedaleko.
    pozatym dłuższego urlopu juz nie zamierzam brać więc kilka takich pojedyńczych dni mogę sobie pobrać żeby sobie wekendy poprzedłużać, a skrócić tydzień pracy!:wink::bigsmile:
    reszta zostanie na okres Bożo Narodzeniowy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA no jakis czas temu mialas wolny dzien, pozniej znwou ze zostajesz i jakos tak tego duzo sie wydaje :)
    ja sie nie moge nacieszyc bo moj maz jutro ostatni dzien do pracy idzie a pozniej dopiero 25go.
    mamy zaproszenie na mazury do sis ale nei wiem czy pojedziemy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Ehh jak tu się nie nerwować skoro nie zrobiłam badań i pani dr mnie opitoli :( zapomniałam a jak jestem sama z Maluchami to nie jest mi łatwo rano wyjść z domu :( a dzis nie będę lecieć bo i tak wyniki będą jutro a dziś dostanę nowe skierowanie na glukozę :/

    Aniu szybkie USG będzie bo pani dr zawsze robi a takie porządne mam za tydzień we wtorek - dziś mnie przede wszystkim ciekawi ten krwiak, bo jak go nie ma odstawiam leki a jak jest to nie zgodzę się na odstawienie i luteiny i cyclo... boję sie by nie wróciło krwawienie (od kilkunastu dni jest czyściutko i już nawet pozwalam sobie po domu chodzić bez wkładki) no i nie wiem na ile krwiak poodklejał łożysko :/ Wydaje mi się że Bobas jest nisko ale może być też tak dlatego że jest na przedniej ścianie i dziwnie jak rozpycha się to i w dół i do środka - a rozpycha się duuużo Kangurek ;)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    ależ mnie tu dawno nie było,ale ciężko za wami nadążyć :))
    Ciacho, trzymam kciuki żeby poszło po waszej myśli
    And, ależ szybko mija twoja ciąża. Daj znać co i jak po wizycie.

    A ja tradycyjnie nie wyspana, już mam szczerze dość tych nocnych pobudek. Co zrobić żeby dziecko przesypiało noc?? Kamil od ok. miesiąca nie zasypia już przy cycku, tylko w łóżeczku ze smoczkiem (czasem bez), drzemki w ciągu dnia też w łóżeczku ze smoczkiem. I budzi się w nocy i nawet jeśli uda się, że zaśnie znowu, to jeśli jest już ok.24 to budzi się co pół godziny i w końcu jak dam mu cycka, to zasypia na 3 godziny i znów musi dostać cycka. Czy on nie jest w stanie najeść się na noc? czy to potrzeba cyckania go budzi?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    ja bym obstawiala potrzebe ssania. a moze sprobuj podac mu kasze na swoim mleku i zobacz jak po tym bedzie spal?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    No mam 26 dni urlopu! Także jakoś tak sobie go rozplanowałam już w styczniu, że wyłożyłam sobie nim wszystkie luki typu majowy długi wekend, Boże Ciało, teraz sobie wezmę to będę miała 4 - dniowy wekend, później jeszcze w listopadzie też trzeba wziąć 1 dzień i bedzie 4-dniowy wekend. Może dlatego to tak wygląda, że dużo, a to tylko pojedyńcze dni. Mam pierwszeństwo w braniu urlopu w pokoju w pracy z uwagina fakt że jestem jedyna młodą mamą i szefowa powiedziała, że najpierw ja mogę sobie wybrać , a resztę dopasujemy.:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Ciacho a moze idz z Pietruszką spac razem w ciagu dnia, ja daje Matowi po kolacji herbatke upokojającą a jak widze ze zębole dokuczaja to smaruje żelem i zasypia, w nocy wali nogami o szczebelki i rano spi w poprzek łóżeczka, poduszka gdzie indziej i kołderka też
    Harpi a moze to jakiś skok?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    iwa u mnie by to nie przeszło z tym urlopem bo sama uwazam ze jak jest długi weekend to trzeba się podzielić tzn raz idzie jedna osoba a potem inna zeby każdy mógł skorzystać
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA no to dla ciebie dobrze ale powiem ci ze na miejscu twoich kolezanek to bym sie pewnie niezle wkurzala :P

    moj maz w tym roku tez jakos tak spokojnie ten urlop wybiera bo w sumie to opierwszy raz kiedy moze sobie na to pozwolic w starej firmie mogl miec 2 dni wolnego tylko jednorazowo wiec zawsze urlopu nie wykorzystywal. teraz dla odmiany urlopu duzo tylko brak srodkow na wyjazdy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    harpijka: And, ależ szybko mija twoja ciąża.
    dokładnie bardzo szybko :) ale to dobrze mam mniej czasu na głupie myśli :wink: oby do grudnia a od 13-go grudnia Bobo może już się wydostać na świat bo będzie donoszony :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Spokojnie dziewczyny taka zła nie jestem. :wink:
    W pokoju jest 2 panów którzy prawie wogóle noe chcą chodzić na urlop, idą raz w roku i biorą prawie cały także oni zawsze są w pracy, a 2 panie (jedna tuż przed emeryturą, a druga po 50 ustaliła to ze mną, że ja idę zawsze jak chcę, a one się dzielą. Poprostu mam fajnych współpracowników. Zanim urodziłam Oliwkę to tak nie było, narazie tak mam fajnie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    no to moja dziatwa wstala i to ze strachem w oczach. sasiedzi wymieniaja drzwi i tna futryny, huk niemilosierny i smrod nie mniejszy. chyba szybko sie zbiore i dam noge z domu
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Myszorko, ale on tak od urodzenia :((( Jak pomyślę, że od przeszło pół roku nie przespałam normalnie nocy, to mi dreszcze przechodzą. Jak miał 1,5-2 miesiące to budził się na 1 karmienie i spodziewałam się, że z czasem zrezygnuje z tego karmienia, a on tym czasem zwiększył ich ilość i jeszcze do tego budzi się dla samego obudzenia - poza porą karmienia
    --
  4.  permalink
    Harpi znam Twój ból...dzisiaj własnie napisałam M ze ja od 9 mcy nie przespałam ani jednej nocy
    Myszorko czasem tak robie tylko ze jak sie znim połoze to potem w nocy spac nie moge juz wcale nawet na chwilke a szkoda mi czasu troche bo w domu tez musze ogarnac:( no ale zdazaja sie takie dni ze sypiam popołudniu znim.Co do herbatek-jakos nie iwdze zeby działały tez mu daje taka herbatke popołudniu...mój tez nigdy nie spi na swoim miejscu zawsze wędruje a i nie raz sie walnał o szczebelki tak ze dzis składam łózeczko i bede uzywac tylko tego turystycznego do spania.Harpi mój mały juz mleka nie pije w nocy za to tez ma potrzebe ssania...butelki bo jak go oszukuje smoczkiem to wypluwa i szuka butelki wiec daje mu wode lub herbatke ale on wypija w nocy -jak dla mnie-sporo bo jakies 150 ml(oczywiscie na kilka razy wrrrr)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    ja próbowałam z wodą - owszem wypije trochę, ale nie zaśnie, dopóki cyca nie dostanie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Hello LASKI :P
    A my wyspani i dobrze bo bym dłużej tak już nie pociągła ...
    Ciacho wiesz, że ja też :peace:
    And czekamy na wieści poginkowe :D Hmm no i ciekawi mnie czy będzie dyskusja na temat płci :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA jeśli wolno spytać to jaką służbę mężową masz na myśli ? Czyżby jak mój mundurowiec :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Harpi i Ciacho pociesze Was ze ja tak miałam do 13 czerwca ze Mati się często budził i magiczny 13 piątek sprawił że się juz nie budzi tak często, teraz owszem pomarudzi cos przez sen ale daje mu smoka a jak nie pomaga to cyc ale raz. Niestety macierzyństwo ma swoje "uroki"
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Kurcze przekichane z tym wstawaniem w nocy.
    Ja niebardzo wiem o czym mowa bo Oliwka z tych śpiacych w nocy od 2 miesiąxca życia do dzisiaj Tfu, tfu na psa urok!:wink:
    Trzymajcie sie dziewczyny, jakoś bedzie, może z czasem to się zmieni.
    Ale wierzę wam, że czasami macie już dość i marzycie o jednej przespanej nocy!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Izunia mundurowy owszem, ale Państwowa Straż Pożarna! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Oj Myszorka ma ma :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA no ładnie to M ma dwie sikawki :P
    A poważnie to ile u nich trwa służba ? W MON 24h :neutral:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    też 24 h, dzisiaj od 8 rano do jutra do 8 rano i do domku!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA no to witaj w gronie - nie będę sama jak będę narzekała na służby połówka. Skarbel jest jeszcze w naszym skromnym gronie - jej M również wojak :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Izunia79: Hmm no i ciekawi mnie czy będzie dyskusja na temat płci :P
    dzisiaj pewnie nie ale we wtorek na pewno :P Pani dr w gabinecie ma tylko "beznadziejne" USG - to jej słowa :) jej wprawne oko i lata doświadczenia widzą drobiazgi ale nigdy przy nim nie mówi "na pewno" ale za to w gabinecie USG jest super total wypas maszyna dostosowana do 4d :) i szczerze zastanawiam się czy nie zrobić sobie takiego zapisu ... ale wiem że to by był tylko kaprys mój :) Ale i tak wszystko zależy od niej :P Kangurek chyba wyczuwa mój nastrój bo kica strasznie od rana
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Izunia - mój M rzadko ma służbę. Pracuje przy biurku. Ale teraz okres urlopowy i jego ludzie maja wolne więc musi jakoś ludźmi z biura załatać dziury w grafiku, a czasami i sam musi się wybrać. W sumie to jesteśmy zadowoleni bo później ma wolne i jest z Oliwka w domku!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    IWA nie mogę powiedzieć, że mój ma ich dużo, jednak 2 na bank w m-cu się trafią - jednak dochodzą jeszcze ćw batalionowe [trwają 3dni] no i poligon od czasu do czasu. Właśnie ten okres urlopowy jest najgorszy. Połowy kadry nie ma na kompanii i tak jak piszesz trzeba dziury w grafiku załatać - ale jak potrzebujemy wolne to bez problemu może wziąć kiedy chce, tylko zgłasza to dowódcy - też nie narzekam no może troszku by ubarwić monotonność życia codziennego.

    And weź oddech i nie martw się z góry - wszystko będzie dobrze.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    Izunia79: And weź oddech i nie martw się z góry - wszystko będzie dobrze.
    Musi być dobrze! Trzeba wyjść z domu wiec do potem (oby nie było dużego poślizgu!)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.