Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    No ja już mam pomyte od soboty i new firanki wiszą :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Ania hmmm babska posiadówka fajnie się masz - zazdraszczam !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Upociłam sie tym myciem okien jak nie wiem co a jeszcze dużo mam do zrobienia w mieszkaniu :(( Popołudniu czekam na deszcz ... no chyba, że raz będzie inaczej :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Izunia ostatnio jak sadzałam to szybko schodziła!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    wiecie co kusi mnie aby Julci przekłuć uszka ale mam więcej strachu niż ona!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Lady przeciez Ty dopiero co okna mylas przed wczasami :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    U mnie też skwar i duchota straszna. Lady daj Juce szansę no ! Szymon i Filip nie mieli okazji uciekać bo nie umieli samodzielnie zejść jak żeśmy testowali nocniki - teraz to spierniczają po 5 min siedzenia :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    a ja mialam ambitne plany wlasnie okna firanki, sprzatanie balkonu, mocoewanie nowej suszarki i pare innych na czas urlopu meza ale szybka decyzja i w sobote wyjezdzamy do sis na mazury.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Lady co do przekuwania uszu to Ci nie doradzę, ja miałam przekuwane uszy po komunii dopiero bo tak zadecydowałam sama - a potem se jeszcze nos przekułam w wieku 17 lat - to dopiero był czad jak mnie mama zobaczyła - przyznaję głupota ludzka ehhh ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Aniu to super
    Ja myśle zeby w ostatni weekend sierpnia skoczyc do Rabki Zdrój, moze ktos ma jakies sprawdzone miejsce.?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Izunia ja miałam na komunię przebijane i kosmetyczka powiedziała ze jęcze jak stary niedzwiedz, a było to jeszcze igłą.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Myszorka ja już miałam przekuwane pistoletem :P
    Ania faktycznie szybka decyzja - ale dobrze odpoczynek wskazany po ostatnich stresach - byle tylko pogoda dopisała :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    prognozy na najblizsze dni na szczytno sa takie sobie i niby slonecznie i 23 stopnie. moze zle nie bedzie. upalu w sumie nie potrzebuje a troche pooddychania swiezym powietrzem sie przyda. maz siedzie w robocie po 10godz dziennie wiec troche ruchu na swiezym powietrzu wskazane. no a ja sie (chyba) ciesze na pobyt z sis. obysmy sie sobie za szybko nie przezarly bo mamy totalnie rozne poglady zwlaszcza na wychowanei dzieci :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Wróciłam z urzędu skarbowego i mam mieszane uczucia. Z jednej strony negatywne, bo bajzel mają i nie mogli znaleźć deklaracji vat-r małża, a z drugiej pozytywne, bo dwie panie biegały za moją (małża) sprawą po pięterkach. Ostatecznie załatwiłam tylko tyle, że zostawiłam im ksero deklaracji, których rzekomo nie dostali.
    --
  1.  permalink
    Lady- co do kolczyków... Ja jestem zdecydowanie na NIE. Małe dziewczynki sa śliczne same w sobie i obwieszanie ich kolczykami, łancuszkami, bransoletkami dla mnie jest ochydą - chociaz to oczywiście kwestia gustu i subiektywnych odczuć.
    Można przypiąc spineczkę, założyć fajną sukienkę, kapelusik itp i wten sposób sprawic że córcia wygląda słodko i dziewczęco i zarazem dziecinie. Poza tym sama wspominam czas, kiedy miałam przekłuwane uszy- to oczekiwanie, podniecenie, duma z nowego nabytku gdy poszłam do szkoły to było naprawdę COS. Nie chciałabym zabrać tych przeżyć mojej córce.

    Czekam z niecierpliwością na ten projekt :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    aga1976 z tej strony nie myślałam odnośnie przekłuwania uszu i wyczekiwania... Adriana miała przekłuwane jak miała 10 miesięcy... bardziej wyczekiwała nowych kolczyków.... :)) z Julcią zobaczę jak będzie bo chyba Ja mam więcej strachu o to jak będzie się darła wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    myszorko myłam przed wakacjami - przed wyjazdem ale deszcze robią swoje i już nic nie widziałam przez okna... na moje szczęście mam tylko jedną firanę w mieszkaniu hi hi hi więc dużo roboty też nie miałam z tego powodu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    chcę sobie jeszcze dzisiaj zafarbować włoski - taki plan mmm może w łeb nie weźmie :)) a potem idę ze znajomą na spacerek :)
  2.  permalink
    A no kwestia bólu to jeszcze jedna sprawa. Może rzeczywiście jest chwilowy- ale wiesz - mnie serce boli nawet przy szczepieniu więc nie chciałabym fundować Hani nawet cierpienia przez moment. a co będzie gdy uszka zaczną ropieć? Albo gdy mała pociągnie i rozerwie uszko? Albo wyjmie ten kolczyk i włoży do buzi?
  3.  permalink
    Hej dzewczyny, melduję się wreszcie. Strasznie nerwowy dzisiaj dzień, ciesze się, ze jutro wolne, bo chyba bym oszalała w tym biurze....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Iwa gdzie to foto i wszytskiego najlepszego oczywiscie,jeszcze wiele takich rocznic:):dinner::flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    dziewczyny czy u was w sklepach dzisiaj tez taki szal? jeden dzien skley beda pozamykane a ludzie poglupieli. stalismy w kauflandzie pol godizny do kasy a wszystkie 10 dzialalo :devil: ehhh a mi sie przypomnialo po prostu ze na jutro ziemniakow nie kupilam i mineralka mi sie skonczyla - na przyszlosc mam nauczke - nie robic zakupow w przeddzien swiat jakichkolwiek :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Aniu ja byłam w auchan i tak samo bylo pełno ludu ale kolejek do kas nie było, tylko do totka
    --
  5.  permalink
    Lady- no dasz link do tego projektu? :)
  6.  permalink
    a ja jestem po obejrzeniu filmu"Juno" musiałam ogladnąc po angielsku bo mis ie napisy nie sciągneły.Moze być-bardzo spokojny film.Myslałam ze zakończy sie inaczej ale w sumie mądra dziewczyna z niej i twarda.
    No i tez co chwile zerkałam na synusia z myślą że jak to dobrze ze go mam chociaz daje mi w kośc:)
    Nawet napisałam do M czy moze drugie a on tylko poweidział ze "tak na nowym sie postaramy" hihih znjaac zycie po nocce kolejnej nieprzespanej znó mu wysle sms"zadnych dzieci":bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Ciacho ciesze się ze reakcja jest podobna do mojej po obejrzeniu Juno
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 14th 2008
     permalink
    Ciacho a do napisow sciagnij sobie program NAPI PROJECT - super sprawa i jeszcze nie bylo filmu zeby napisow do niego nie znalezc
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    aga babo nie molestuj cholerka bo Ja ledwo co żyję dzisiaj a jest 24:15 i wróciłam dopiero do domku :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    sam dom zewnętrznie nie jest obecnie ciekawy ale to kwestia jego dopracowania!

    JARZęBINA





    Ten projekt jest na razie jako przewodni ... też pod kątem mamy!

    a tak w razie gdyby nie było opcji mama
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    aga ten dom po niewielkich przeróbkach będzie moim faworytem jak na razie!!! Nie pasuje mi wc na parterze oraz brak spiżarni w kuchni!
    Górę też ciutkę bym pozmieniała a tak to jest OK - może bym się garderoby pozbyła aby pokój powiększyć :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Dobranoc wszystkim czas jednak się położyć Jutro śpię do południa!
    U nas sklep normalnie otwarty i jak co dzień też i o 18 będą bułeczki świeże :) Jakoś nie odczułam że ma być wolne, ale fakt ludzie "ocipieli"
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    a Ja zupełnie zapomniałam o jutrzejszym dniu wolnym dopiero na pogaduszkach znajoma mi przypomniała... na szczęśćie nie musiałam robić maratonu zakupowego :))
  7.  permalink
    witam w piatek
    dziewczyny powoli zaczynam nie dawać rady...nie mam siły juz naprawde.Zdaje mi sie ze zadna z |Was nie ma tu takiej sytuacji jak ja kiedy jest sama przez kilka tygodni z dzieckiem wiec nie wiem czy któras z Was mnie zrozumie.o ile kiedys nie miałam z tym problemu-im mały jest wiekszy tym jest gorzej:cry:mogłabym usiasc i ryczec ze złosci bo widze ze moje dziecko jest wszystko na nie...a jesli sie nie wysypiam to tez nie mam siły na jego marudzenie które staje sie nie do zniesienia.za tydzien wraca M i najgorsze jest to ze on juz tez nie umie sie tak nim zajac jak kiedys-poprostu zbt długo go nie ma i nie jest na bieżaco z jego zachciankami.
    mam dosyc nawet nie chce mi sie z nim z domu wychodzic bo co z tego ze gdzies pójde to on zachowuje sie strasznie.wczoraj w rossmanie urzadził takia scene ze myskałam ze zostawie koszyk i wyjde-chciał wyjsc z wózka dołem-i prawie mu sie udało i potrafi sie przy tym tak naprezyc ze nie moge nic zrobic,wtedy mam ochote dac mu na tyłek:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Ciacho nie potrafie ci nic doradzic ani nawet nie moge napisac ze wiem co czujesz bo ja wieczorami mam do pomocy meza a jak pojechal na 3dnia na szkolenie to rodzinka i kolezanki mi zycie uatrakcyjniali i pomagali.
    mam nadzieje ze to z czasem jakos sie z Piotrusiem dogracie. moze on po prostu czuje twoje nerwy i sam staje sie nerwowy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Ciasteczko rozumiem Cię - byłam sama z Anką przez ponad 3 lata... Porozmawiaj z Ciocią rodządzącą czy kimś by zabrał Ciastusia na spacer - po prostu musisz odpocząć! Wg mnie jesteś przemęczona, stąd dodatkowo odczuwasz "pierdułki" które kilka dni temu by po tobie spłynęły, a Ciastek wyczuwa to i też musi jakoś odreagować. Robi się błędne koło i dlatego pomyślałam że dobrze by było byś poszła sama na spacer czy do kina. nie na zakupy nie pozałatwiać jakieś sprawy tylko odpocząć choć chwilkę. A to że Tatuś jest "obcy" dla Piotrusia - nie dziwi mnie to, nie ma między nimi tej więzi która by była gdyby codziennie dziecko widziało czy tatę i czuło jego dotyk. Nastolatka czy po prostu starsze dziecko da się przekupić prezentami przywiezionymi ale maluszek jest "szczery" i będzie się uczył na nowo taty a tata jego -> nie umiem wytłumaczyć :/ Dodatkowo zbliża się pełnia a to ma też wpływ na człowieka i małego i dużego

    spałam do 9 !! mąż stawał na głowie by mnie nie obudzili ale wcale nie jestem bardziej wyspana :/ Ciśnienie jest ble, pogoda ble, i wieczorem moja córcia będzie w domku (za szybko minęły te 2 tygodnie)Muszę naszykować jej łóżko i coś w ich pokoju porobić tylko że za bardzo nie chce mi się
    --
  8.  permalink
    dzieki dziewczyny za dodanie otuchy.
    prawda jest taka dokłądnie jak piszecie jestem niewyspana,nerwowa i to sie udziela tez jemu.Ciocia i moi rodzice od tygodnia sa w Chorwacji na wakacjach a reszta rodzinki sie nie udziela .pewnie niedlugo wróća wiec troche odpoczne napewno bo teraz widze jak brakuje choc tych paru chwil dla siebie samej jak nie ma Doroty(cioci).ona sama pisze do mnie sms ze najbardziej mysli jak sobie radze teraz z małym,z zakupami i z codzinnymi rzeczami.a Tatus no cóz-własni eto ze ma za mały kontakt z małym wpłyneło na moja decyzje o tym wyjezdzie.
    Jakos dam rade bo musze ,M dobrze wie ze sa dni kiedy mi ciezko wiec mamnadzieje ze przez te 16 dni co bedzie w domu naprawde mnie odciazy
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 15th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho w takim razie pomyśl, czy nie stać Cię na opiekunkę na pół etatu , a może zamieszkaj chwilowo z rodzicami?
  9.  permalink
    Jemma myslałam o tym własnie zeby opiekunke wziasc jak wróce z Norwegii i isc do pracy na te pół etetu.Pytałam b.szefa czy cos by dla mnie znalazł bo otwieraja we wrzesniu taki dworek w któreym beda lekarze restauracja i pensjonat i mówił ze napewno by mnie gdzies wcisnał.wtedy poszłabym do ludzi troche a praca nie byłaby dla mnie ciezka tylko taka odskocznia.Musze pogadac z M.a z rodzicami zamieszkac nie moge bo poprostu nie ma miejsca ,co innego z tesciami-tam bym mogła pojechac na jakis czas ale wiecie jak tam jest tyle ludzi-tam nie ma ani chwili ciszy ,ale tez o tym pomysle tym bardziej ze tescie maja 10 pokoi a w listopadzie zostanie ich juz tylko 6 w domu wiec moze...tesciowa by mi chetnie pomogła tylko mój mały potrzebuje z nia kilku dni na przyzwyczajenie bo jak ja widzi to placze a ona na wsi niestety nie ma tyle czasu zeby byc tyle z wnukami...
    no to sie pozaliłam WAm ehhh ale jakos tak lżej
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Ciacho powiem Ci ze Mati tez mi taki cyrk zrobil wczoraj w sklepie, caly sie prezy i jest sztywny i nic nie dasz rady z tym zrobic. Nic tylko musialam go wziac i wyjac z wozka, M powiedzial ze juz nie jedzie z nim na zakupy, dal mu po tylku, po zas walił głową, ja go opitoliłam zeby tak nie robił.
    wiem ze nie jest Ci lekko samej, ale Jemma ma rację może co drugi dzien ktos by przyszedl chocby na 3 godzinki do Pietruszki a Ty bys miala czas dla siebie.

    A u mnie dzis byl sajgon pogodowy, lecialo nad ranem taki grad, ze zniszczyl wiele samochodów na osiedlu, szyby wybite, dachy i maski z wgnieceniami ze szok, grad wielkosci jajek lecial. Jak dobrze ze mam garaz uff.
    --
  10.  permalink
    Myszorko on dokadnie tak jak Matus robił wczoraj tylko ze nie walił głowa juz tylko poprostu wrzeszczał ze go jednak udało sie z powrotem posadzic.
    ehhh jak wyszłam ze sklepu byłam cała mokra i od razu miałam ochote wracac do domu. te nasze dzieciaki to niezłe nerwusy mam nadzieje ze im to minie.Ale wiecie ja tak do niego spokojnie mówie i go głaszcze usmiecham sie zeby widział ze ma byc wesoły tak jak ja-gdzie tam on swoje fochy musi miec i koniec
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    mają charakterek chłopaki ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    jak to mawia moja tesciowa "chlopska natura" :tooth:

    Myszorko mam nadzieje ze ta pogoda od ciebie nie idzie w moja storne. wieje streasznie i szaro sie z lekka robi a ja mam ochote na jakis dluzszy spacer :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Hello !
    Ciacho mogę powiedzieć, że w połowie Cię rozumiem, M czasem jest a czasem nie ma go różnie bywa, ale ja mam dwie takie PIETRUSZKI, które już po woli dreptają i wlezą wszędzie. Spacery i zakupy odpadają - sama jak jestem to jestem UZIEMIONA !!! Nie mam tu nikogo - moja jedyna pomocna dusza zaczęła pracować i już nie mogę jej tak fatygować ... Więc nie łam się, wszystko przeżyjesz i przeczekasz ten czas a potem już jak M wróci będzie inne życie czego życzę Ci z całego serducha.

    M właśnie wyszedł na uroczystości - toć to jego święto dzisiaj - galowy mundur hmm wygląda cacy :P
    Ja już spakowałam nas i jak wróci to zjemy i spadamy do rodziny - buziaki i miłego weekendowania do poniedziałku.

    Myszorka aż muszę zadzwonić do mamy co u nich - bo to przecież niedaleko - pozdrawiam wszystkie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    myszorko przez ten grad też nie mogłam spać nad ranem ... moja Ada pytała się czy to koniec świata... nieźle dzisiaj to wyglądało i ten grad! u mnie jajeczka przepiórcze no i mój M z bólem serca patrzył jak na jego auto leci :))
  11.  permalink
    no i na dokładke dobili mnie tesciowie...
    pojechałam do nich bo świeto a dawno nie byłam wiec co mi szkodziło
    o zachwoaniu małego nie wspomne-uczepił sie mnie i koniec a na dodatek marudził cały czas,jak tesciowie goo sobie poogladali o stwierdzili zgodnie jak jeden maż ze to moja wina ze onn jest taki"mamusi synus" bo cały czas jak był malutki to koło niego byłam zamiast go zostawic samego i "by sobie lezał'
    taaa jasne dziecko co ma kolki i wije sie zbólu miałam sobie ot tak zostawic,wiecie co wiem,że to sa ludzie innego pokolenia na dodatek maja 9 dzieci ale dzisiaj przeszli samch siebie.Do tego tesciu sie na mnie darł mały ryczał ja nie mogłam dojsc do głosu....eh postanowiłam ze nie pojade z M na pare dni tam w czasie jego urlopu-jak chce niech jedzie sam.Te wizyty nikomu nie przynosza nic dobrego
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    Ciacho pomysl sobie ze zaraz przyjedzie maz a jeszcze troche i dolaczycie do niego i zaczniecie jakis nowy rozdzial zycia. powtarzaj sobie ze dasz rade i tak bedzie. 3mam mocno kciuki.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 15th 2008
     permalink
    a ja laze po domu i usiluje nas spakowac. idzie mi to jak po grudzie bo nie mam koncepcji ani co zabrac ani ile tego. nad morze jak jechalismy to jakis mniejszy bagaz byl bo mielismy swiadomosc ze wszystko dokupimy a tam do najblizszego sklepu 8km lasem bedzie wiec i zarlo trzeba wziac i ubraniowo sie zabezpieczyc a pogode niestety mocno zmienna nadaja wiec trzeba wziac pod uwage kazda ewentualnosc zwlaszcza ze sis mowila ze wieczory sa zimne.
  12.  permalink
    ale fajnie Aniu że wyjeżdzacie-a z pakowaniem to wiadomo przy dzieciach trzeba pomyslec o wszystkim.
    i tak bede robic- ciągle powtarzac ze dam rade
    --
  13.  permalink
    Ciasteczko - wierzę,ze ci mega cięzko. ale jeszcze trochę... Młody podrośnie i juz będzie lepiej- zobaczysz:)

    lady- dzięki :) Tylko chyba bryła domu mi się srednio podoba :(
  14.  permalink
    bardzo bym Wam chciała wstwic nasz projekt ale niestety nie mam go w wersji elektronicznej :( układ mamy fajny zdaje mi sie-funkcjonalny sami ukadalismy i projekt jest robiony typowo pod nas(cena ta sama jak za przerysowanie gotowca pamietajcie dziewczyny!)postaram sie o rysunek na maila i \wam pokaze,moze sie spodoba
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.