Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    O- ciacho- super by było :) ja tez coraz czesciej zastanawiam się nad projektem indywidualnym, bo do kazdego gotowca mam jakies "ale" :confused:
  2.  permalink
    bardzo fajna sprawa taki indywidualny projekt-napisałam do tego projektanta wic penie mi wysle na maila to wam wrzuce.Fajne jest to ze wszystko robi tak jak chcesz nawet najwieksze wymysły.np układa tak w kuchni zeby Ci nigdy słonce podczas zmywania czy gotowania nie swieciło prosto w twarz i nawet budy dla psów mamy zaprojektowane w którm miejscu maja stac zeby zawsze był tam cień coby nam psy sie nie upiekły latem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    Witajcie w nocy :))

    Odwiedziliśmy dzisiaj rodzinnie Wadowice i byliśmy w PARK MINIATUR

    Niestety tam nie było za ciekawie. Na początku posprzeczaliśmy się z M... o mały włos wyszłabym z tamtego miejsca. W końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia ale zaduch jaki panował i naprzemiennie z nim padający deszcz bardzo się udzielał. Adriana też musiała nas rozzłościć!

    To jeszcze nie koniec bo w drodze do wyjścia Julcia została ukąszona przez osę w podbródek wrrr. Jak tylko zauważyłam żądło, które na całe szczęście nie wbiło się w skórę i nie udało się osie wstrzyknąć całego jadu - poleciałam z nią na rękach do pierwszego lepszego miejsca gdzie było jedzenie po ocet - był z nim problem rzecz jasna... udzielono nam informacji, że na kasach mają fenistil !
    Julcia strasznie płakała a Ja w nerwach byłam cała mokra jakbym wyszła spod prysznica :(((( W drodze powrotnej w samochodzie robiłam jej okłady z wody i powolutku się uspokoiła i niewiele po tym udało mi się ją rozbawić!

    Strasznie się najadłam strachu!

    Już później było w miarę spokojnie i miło... :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    aga1976 jak dla mnie bryła przejdzie ... wiem, że dużo zmian bym wprowadziła w wyglądzie zewnętrznym! Wnętrze też by było poddane przeróbkom...

    Ciacho jaki jest mniej więcej koszt projektu indywidualnego???
  3.  permalink
    Lady ceny w Lesznie u projektantów to koszt od 7-12 tys zł( w tym pozwolenia i kierownik który pilnuje zeby budowali zgodnie z projektem)my płacimy 5 tys b o nasz peojektant to dobry znajomy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    dopakowuje ostatnie rzeczy i za pol godziny wyruszamy. mam nadzieje ze nocne burze i wichury w naszym regionie nie wyrzadzily wielu szkod w lasach i sprawnie dojedziemy na miejsce. wracamy jak nam sie znudzi lub urlop sie mezowi skonczy :wink:
  4.  permalink
    Bawcie sie dobrze ANiu:)
    U mnie cały czas leje i jest burzowo....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Dobrej zabawy Aniu!

    Witajcie dziewczyny!
    Ja dopiero przy kawce i po małym śniadanku!
    Oliwka z tatusiem śpią, za oknem już z 10 godzin leje deszcz i jest 12 stopbi. Brrrrrrrrrrr! :sad:

    Z wesele wrociliśmy ok. 3 także nie pospałam dzisiaj - Oliwka wstała o 7! :bigsmile:
    Ale zabawa była przednia, super muzyczka, jedzonko, starzy znajomi i wogóle!

    Kilka zdjęć na naszych dzidziach, tam też mamusia w nowej fryzurce (właściwie to nie nowej tylko krótrzej):wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    co za senny dzień, padliśmy całą rodziną o 9.30, my z M wstaliśmy o 12 a Maksiu nadal śpi :shocked:
  5.  permalink
    Ja jestem świeżo po siłowni, ale energii mi jakoś nie przybyło...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    I tak przybywa regularnie.
    --
  6.  permalink
    co za spiacy dzien ,a mój syn dzisiaj wrecz idealny:) usmiechniety wesoy gadatliwy ehhh:))) chyba lubi deszczowe dni
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    witajcie jak zwykle nocną porą!
    Wybrałam się z moją Adą dzisiaj na zakupy ciuszkowe przed roczekiem Julci ale totalna porażka....
    Chyba dietkowanie mnie nie uniknie wrrrr dupska dzisiaj nie upchałam w rozmiarze 40 :(( tzn upchałam ale czułam, że na szwach puszczą :(( 5 kg to przymusowe odchudzanie .....

    Poza tym nie wiem w co się ubrać - co na siebie włożyć .... kusza mnie szarości albo z bielą albo z czerwienią... lub czerń z bielą ( moje ulubione zestawienie )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    Byłam dzisiaj w coccodrillo ale nowa kolekcja jest śliczna. Mam już upolowane ciuszki na jesień dla Julci :) brakuje mi tylko szarych bucików !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    wkurza mnie to, że na necie nie ma jeszcze gotowego katalogu coccodrillo z nową kolekcją na jesień-zima!!! wrrr a w sklepach już cześciowo jest!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    taka bluzeczka biała mi się dzisiaj odobała ale Ada powiedziała, że jest okropna buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    aaaaaaaaaaa i chyba mnie coś trafi - druga niedziela z rzędu po wakacjach a mi zmętniał rosół wrrr chyba się gotować oduczyłam :((( ale tego nie znoszę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    idę spać nie ma co - DOBRANOC!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Heh, ja to się nigdy nie nauczyłam gotować, przynajmniej nie mam takich rozterek.
    A ja zasłuchuję się piosenkami z międzywojnia...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Aha, no i dzień dobry bardzo :)
    --
  7.  permalink
    czesc dziewczyny w deszczową i zimną niedziele
    Lady mnie sie bluzka podoba! córka jest nastolatką i to baaardzo młoda-jej beda sie inne rzeczy podobały niż nam-ja osobiscie bym kupiła
    z tym coccodrillo to tez widziałam super rzeczy u nas-ceny tez mnie powalaja ale na jedna kurteczke sie skusze:)i tak nie mam do małego na jesien żadnej ,narazie tylko w bluzach chodzi a w taki dzien jak dzis np-mógłby juz ubrac kurtke,marzy mi sie taka dżinsowa podszyta polarkiem widziałam takąaa..mieciutki był ten strecz a nie dżins bo ja raczej jestem przeciwnikiem takiego ubierania w sztywne sztruksy i dzinsy
    U nas dzis niedziela handlowa ale w taka pogode chyba wybiore sie do centrum-nie mam do małego czapeczki
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi.
    'U nas też szaro buro i pochmurnie, jestem zwłok niedospany i mi ble :/ Dzieciaki szaleją Weronika się wykłóca i ogólnie widzę że choć oni mają się super ;)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Moje dziecię śpi już nie wiem od której ale dłuugo. A ja mam czas zamiast coś konstruktywnego zrobić, to siedzę przy kompie i też się nudzę...
    --
  8.  permalink
    NR ja mam tak samo-mój śpi od 9 czyli ponad 2 godziny a ja zamiast cos porobic to siedze na kompie i czekam az sie obudzi i pojedziemy do sklepu.na popołudnie umówiłam sie z kolezanka wiec mysle ze dzien dzis zleci-OBY!poza tym u was tez tak zimno?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Ciastuś u nas "mróz" - bo jak nazwać 13st w połowie sierpnia ?
    Masakra
    Jestem zła - tak zabezpieczyli balkon nad moją werandą że po 2 dniach deszczu ja mam zalaną werandę (sufit) Jutro dzwonię do technicznego niech coś zrobią by nie zalewało nas bardziej
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Ja nawet nie wiem, ile u nas stopni, bo baterie w termometrze wysiadły. Wg. pogodynki 15 st w porywach do 17, więc i u mnie ta sierpniowa niedziela bez rewelacji.
    Mam tylko nadzieję, że za tydzień będzie cieplej, bo się na wesele wybieramy do Krakowa. A tam wczoraj było 13 st, jak w Wawie był upał.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Lady - ta bluzeczka jest SUUUUPER - moim skromnym zdaniem, a na bluzkach koszulowych to ja się znam, bo je bardzo lubię!
    Także nie patrz na zdanie swojwj pociechy, tylko sobie kup!
    Co do kolekcji cocodrillo to jeszcze nie widziałam, bo nie miałam kiedy po sklepach połazić. Jak już będzie w necie to podeślij linka!

    A tak wogóle to mam prośbę o dobry przepis na ciasto gofrowe, taki sprawdzony i pewny, bo mam dzisiaj rodziców na kawce popołudniu i na cieście, ale mój M chce też gofry zrobić!? :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    IWA Ada się zbuntowała jak to przeczytała hi hi hi i śmieje się, że mamy podobne gusta i się na modzie nie znamy :)) z tym, że większość jej ciuszków Ja ostatnio wybieram :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Moim zdaniem bluzka powyżej też jest ładna, ale czy sobie bym ją kupiła - musiałabym zobaczyć na żywo.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Ehh dziś mega leniwa niedziela ale jestem zmeczona jakoś. Chyba bardziej psychicznie :( Pół dnia czekałam na rodzinkę bo wiem że byli w Jeleniej tylko że niestety nie przyjechali bo ... bo właściwie nie wiem co :( ciut przykro mi się zrobiło no ale trudno
    Z "nudów" umyłam podłogę w pokoju i zmieniłam rybkom wodę w akwarium - teraz już dzieciaki śpią więc i ja się kładę z książką ciastem i herbatką do łóżka :devil:
    --
  9.  permalink
    Mi bluzka bardzo się podoba:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Eeee- And skoro się nie zapowiadali, to wcale tzreba było nie czekac. Ich strata ;)

    A ja mam normalnie ból brzucha... Lada moment zmieni się sporo w moim życiu, a ja tak naprawdę nie wiem, czy jestem na to przygotowana :( Z jednej strony cholernie się cieszę a z drugiej boje jak niewiem co... Mam nadzieję,że sie nie porywam z motyką na słońce
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Aga, w pierwszej chwili pomyślałam, że w ciąży jesteś ale to chodzi o tą budowę, tak? My się zastanawiamy ale wolałabym chyba kupić jakiegoś "gotowca", nie chce mi się męczyć z budową :/
  11.  permalink
    jemma- my długo przymierzaliśmy się do gotowca i chociaz nie jestem jakaś mega wymagająca to naprawdę ludzie chca chora kasę za wstretne domiszcza. Budowa to pikuś - tylko ,że sprzedaliśmy mieszkanie no i ... lada moment bedziemy bezdomni :/ Mieliśmy zamiar wynajac mnieszkanie i zonk:confused: Po pierwsze- w mojej okolicy nie ma mieszkan do wynajęcia( a nie moge przeprowadzić się dalej bo młody jest w ostatniej klasie i nie chcę mu teraz zmieniac szkoły, no i tu mam blisko mamę , która zajmuje się hanią) Jedyne co znalazłam to nory za 2 tys + opłaty :cry:
  12.  permalink
    A co do ciazy to nieeee:rolling: ja juz zakonczyłam prokreację :)
  13.  permalink
    Agus to zycze powodzenia w budowie:) wiem co to za nerwy i emocje-jestem w tym teraz tez.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    Aga ale chyba możecie się przeprowadzić na ten krótki czas do Twojej mamy? Kurcze, trzymam kciuki, żebyście szybko coś znaleźli, najgorsza jest zawsze niewiadoma co dalej
  14.  permalink
    Ciasteczko- moje emocje przede wszystkim dotyczą tego,że nie mam teraz gdzie mieszkać :( Ja bym chciała juz tylko tych emocji związanych z budową....

    Przeprowadzić się do mamy nie możemy :/ Moja mama ma 38 m- więc nas czworo i pies... same rozumiecie. :cry:
  15.  permalink
    pewnie...nie ma co to by było ciezkie dla wszystkich
    nic tylko trzymamy kciuki zebyscie cos znaleźli w miare niedrogiego i wzglednego
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    aga dasz radę .... chociaż początki wiem, że najgorsze.. ale jak macie finanse to się Wam uda wszystko :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    dzięki laseczki za opinie co do bluzeczki .... czekam tylko jak M znajdzie dla mnie czas abym mogła ją przymierzyć .....i niech on oceni!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    aga1976: Eeee- And skoro się nie zapowiadali, to wcale tzreba było nie czekac. Ich strata ;)
    Aga no cóż to było "w drodze powrotnej wdepniemy" myślę że boli bo to moi chrzestni z którymi po prostu chciałam porozmawiać :/ Ale masz racje ich strata a dla nas zostało więcej pysznego ciasta z truskawkami i jagodami :wink:
    Zasnęłam bardzo szybko i bardzo szybko wstałam :/ od 3 spałam już 1 okiem a o 5 nerwy mnie poniosły i wzięłam książkę ale i tak wyleżałam do 6 tylko Teraz siedzę z kawą po śniadanku

    Aga co do budowy to oby szybko poszło i byście jak najszybciej mieli swój wymarzony domek.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    witam poniedziałkowo, weekend minął, zas do pracy, no ale cóż robic trzeba,
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo - niestety z pracy tym razem, no cóż trzeba zarabiać na życie! Hihihihihi!
    No to co kawka?????

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    witam porannie z Jacobs Velvet :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA Ja ostatnio mocno myślę nad pójściem do pracy .... niestety myślę też co mam zrobić z Julcią bo opieka ze stron babci jest raczej nierealna....
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    szkoda bo to super opieka!
    gdyby nie moja mama to byłabym na wychowawczym, bo nie zostawiłabym Oliwki z obca osoba.
    a tak jest super, Oliwka szczęśliwa i ja zadowolona, nie mówiąc o babci!

    myślę, że dzięki temu, że jest z babcią Oliwka tak super sie rozwija, normalnie zaczęła już tak dużo mówić, wczoraj np. powiedziała do babci przez telefon: "halo baba do niunia kawa" - ona stara się juz zdania składać - normalnie w szoku byłam!:shocked::shocked: A babcia na to nic tylko się śmiała, mówi że ona wiedziała co Oliwka mówi!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Iwa to sie masz super z mamą, u mnie są dwie na zmianę, codziennie inna i też sobie chwalę. Mati nie mówi tak ładnie jak Twoja Oliwka, ale chłopcy podobno wszystko poźniej robią.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA zaczyna mi powolutku brakować innego środowiska poza domem ... chciałabym już w końcu tez normalnie pracować ale chyba się nie zapowiada! Musiałabym do żłobka małą oddać ale tego to jej nie zrobię!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Moja Jula chociaż dużo rozumie i praktycznie reaguje na większość moich próśb i pytań to jest strasznym leniem do mówienia...
    kiedy chce abym ją wzięła na ręce woli mnie ciągnąć za bluzki i spodnie niż powiedzieć mama opa a wiem, że potrafi :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.