Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Lady a jak ja mówie do Mata:"Matuś powiedz auto" to powie ale z zamkniętą buzia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny ja też jestem :P
    Właśnie kawę parzę bo jestem padaka ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Hmm moi chłopcy to w ogóle mają swój język - nawet mi neonatolog mówiła, że mam się nie przejmować tym jak chłopcy będą później mówić, gdyż bliźniaki najpierw tworzą swój własny język komunikowania się między sobą a potem z resztą otoczenia - trudno my jesteśmy tą resztą, ale jak tu się nie martwić ... Zarówno Szymon jak i Filip też dużo rozumieją, ale mówią po swojemu. Jak się z czymś nie zgadzają to kręcą głową "na nie" to im wychodzi najlepiej :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Izunia ale slodkie jest to "ichnie"beblania, Matuś tez po swojemu nawijać, a jak spiewa to juz calkiem idzie paść, ostatnio musze mu włączac płyte która była przy panu Metce z tymi piosenkami, a on stoi nózkami przebiera, albo się w kółko kręci i klaszcze.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Myszorka to mój Szymon jest taki tancerz, on jak słyszy muzykę to "tańczy" siedząc haha :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Moja Oliwka po piątkowym weselu to śpiewa "śto la, śto la" i klaszcze przy tym!:bigsmile::wink:
    Normalnie idzie boki pozrywać!
    --
  1.  permalink
    Iwa, a m i się przypomniała sytuacja sprzed kilku lat, moja siostra miała jakieś 6 lat wtedy, chodziła do zerówki, byliśmy świeżo po wesele i pani w zerówce poprosiła dzieci, żeby każde zaśpiewało jakąś piosenkę, a Zośka zaśpiewała "A teraz idziemy na jednego" :D, mama sie czerwona zrobiła, jak jej to ta nauczycielka opowiadała:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    She no swietnie zaspiewala , brawo dla siostry
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Dziewczyny ma ktos frytownice? jakiej firmy polecacie i co w tym robicie oprócz frytek i ryby.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Ja mam Tefala i ogólnie jest super w ciągłej eksploatacji od 4 lat (potrafi być po 3-4 razy w tygodniu włączana) robiłam w niej już chyba wszystko - od frytek po pączki. Jeden wielki minus nie ma wyjmowanego pojemnika na tłuszcz co przy myciu znacznie ułatwia zadanie i można porządnie wyszorować, bo mycie prawie "na sucho" tłuszczu to żadna przyjemność :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    She hahahaa - uśmiałam się do łez :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA ty jesteś świeżo po imprezie weselnej - powiedz mi co się teraz nosi na takie okazje ? Miałaś bardzo ładną sukienkę :D My idziemy na wesel 13 września a ja totalnie nie mam koncepcji co kupić odnośnie sukienki i butów - moje szpilki wszystkie jakieś takie maławe się zrobiły i obcas dużo za wysoki a sukienek brak a jak jest już jakieś spodium to nie mieszczę się ...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Izunia - nosi się wszystko, od balowych, długich sukni, po spodnie z bluzką itd. Ja lubie sukienki chociaż rzadko mam okazję włożyć i niewiele ich w szfie. Zakupiłam w ubiegłym roku kiecke w której byłam w piatek na wselu (byłam w niej dokładnie rok temu tez na weselu kuzyna).
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    No jestem w szoku, że pojawiaja się takie problemy przy tworzeniu przedszkoli! :shocked::shocked::shocked:

    A ja z moją koleżanką myślałyśmy ostatnio o takim przedszkolu. Koleżanka nie pracuje, ma 2 swoich dzieci i dom, i wpadła z M na pomysł, że może kiedyś otworzyć przedszkole, ale nie pomyślałyśmy o takich problemach! :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Yyy ja też jestem zniesmaczona ... Dla takich ludzi nie ma chyba dobrego rozwiązania !
  2.  permalink
    Myszorka u nas hitem równiez jest piosenka z Metki,ja juz z nam ja na pamiec leci na okragło na zmiane z teletubisiami.mały normalnie w głos sie smieje a robia hejo to on im robi papapa raczka.do znudzenia...:))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA co do wesela, jeszcze zahaczę o ten temat ...
    Ja również nie lubię takich typowo balowych kiecek - właśnie mnie interesuję coś takiego jak Ty typujesz lub właśnie kostiumy, jednak ja już mam dosyć ciągłego kupowania spodium :shamed:
    Hmm zapomniałam dodać, że chłopaków również zabieramy [oczywiście nie będą balować całą noc] ... Największym dla mnie utrapieniem będą buty :sad: Ja sama nie wiem czego chcę !
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    No ja z butami nie miałam problemu bo zupełnie przez przypadek zakupiłam w ubiegłym roku i miałam je teraz. Pozatym okazały się tak wygodne, że przechodziłam w nich połowę lata! Obecnie bardzo lubię mieć buciki na obcasiku, bo noga ładnie wygląda zwłaszcza w spódniczce czy sukience, a ostatnio tak chodzę ubrana!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA ja latem preferuję japonki nic innego nie jest dla mnie wygodne !
  3.  permalink
    ja na wesele kiece juz mam:) buty tez aczkolwiek nie nowe bo nie ide nigdy w nowych na impreze.w kazdym razie moja sukienka wyglada tak
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Kurcze - a ja znowu nie widzę twojego zdjęcia ciacho! :confused::confused::sad::cry:
    Może pod wykresem wklej?!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Nie, nie - przecież ja nie widzę twoich wykresów!:shamed::shamed::shamed:
    --
  4.  permalink
    IWA ja nie prowadze wykresów:) biedulko z tym komputerem w pracy-w domku zobaczysz przeciez nie skasuje.:) i potem mi powiedzcie czy do tej sukienki lepszy złoty łancuszek z motylem czy perełki?bo nie wiem sama
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    OK!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Ciacho mnie się podoba ta kiecuszka Twoja - ja bym założyła perełki :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Co do butów to ja również nigdy nie idę na wesele czy imprezę w nowych - dlatego chcę kupić wcześniej aby troszkę rozchodzić - te buty co mam obecnie wszystkie mnie cisną no i za wysokie obcasy - aż sama się dziwię, że przed ciążą takich butach potrafiłam chodzić no sama sobie się kłaniam :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Do ślubu miałam szpilki -> uwaga ! 8 centymetrowe i całą noc przetańczyłam bez żadnego narzekania. Miałam wtedy szczupłą stopę i rozmiar 35 - teraz jest już grubsza i rozmiar 36 :neutral:
  5.  permalink
    Ja ostatnio byłam na weselu w 10 cm szpilkach z kazara, i super mi się tańczyło:). zresztą, jeszcze wiosną tylko i wyłącznie w szpilkach biegałam, dopiero po letnich zakupach sandałkowych przerzuciłam się na niskie obcasy i muszę stwierdzić, ze to jednak wygodniejsze:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Mnie bardzo podoba się ta sukienka, ale nie mierzyłam takiego fasonu i nie wiem czy dobrze bym wyglądała - kolor też bym zmieniła na ciemniejszy :P

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    A to bez bolerka :D

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    sukieneczka super - taki ołóweczek jak moja. Tylko ja miałam kilka cm dłuższą tak że zasłaniała kolanko! :wink:
    No i kolorek - mi lepiej w cemniejszych, dlatego miałam brąz czekoladowy chociaż beż też był!:wink:
    --
  6.  permalink
    sukienka ma fajny fason-ale kolor taki siny mi tez nie pasuje,ciemniejsza byłaby ok! super bys wygladała w niej! mnie sie podobała taka ale niestety juz nie ta figura wiec odpada

    http://www.allegro.pl/item418578972_86a_nowosc_sexi_bardzo_efektowna_34_okazja.html


    strasznie misie podoba.............ehhhh
    --
  7.  permalink
    kurde nie widze jej a cos mi imageshack dzisiaj swiruje ciagle mnie wywala wiec dziewczynki skopiujcie sobie linka najwyzej wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA no dlatego napisałam, że Twoja kiecka też mi się podoba :P
    Ciacho hmmm taka sexi :D Bardzo ładna i odważna, ja z moją figurą też bym się nie nadawała.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    To zupełnie nie mój styl, nawet jak miałam rozmiar 34 i ważyłam 53 kg to takie sukieneczki do mnie nie przemawiały!:bigsmile::wink:
    --
  8.  permalink
    oj no to widzisz mój styl:) ja bym taka załozyła ale oczywiscie kiedys teraz to tez nie ma mowy nie z ta figura:)lubie sie wyrózniac na takich imprezach a poza nimi juz nie bardzo:)
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Mi się ta kiecka podoba, to niby ślubna, ale uważam, że mogłaby tez byś uznana za wyjściową:)
    Suknia
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Wow, udało siędodac zdjęcie po trzech próbach:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    She krój niczego sobie, jednak koronkę tolerowałam tylko w ślubnej - ale ciekawa nie powiem :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    shehe - sukieneczka śliczna - taka romantyczna, delikatna, zwiewna i faktycznie nie musi być ślubna, nawet powiedziałabym , że jest na ślub, ale nie dla pani młodej. W oryginale, na żywo musi to być kunsztowna robota ten haft!
    --
  10.  permalink
    Ja lubię koronki, a krój mi siębardzio podoba, uwielbiam sukienki stylizowane na latach 50-tych:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  11.  permalink
    Iwa, a kiecka jest autorstwa jednej z polskich projektantek i kosztuje tylko 2450 zł..., ale moze kiedyś babcią namówię i mi ją uszyje.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    A taka kiecka by mi się do pracy podobała, ale musiałabym jeszcze z 10 kilo zrzucić:(
    kiecka
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    A to spódniczka z bluzka chyba, a nie kiecka shehe!
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa, to sukienka, w całości, ale wygląda jak spódnica i bluzka, taki pomysł mieli D&Gtył
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    O taka mi się też podoba - koktajlowa :P

  13.  permalink
    hmmm ta koronkowa jest ślubna???? nie powiedziałabym nawet! ale jest sliczna w rzeczywistosci pewnie jeszcze piekniejsza.ta do pracy to taka kusząca...szefa bym powiedziała:)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    She ten "mundurek" śliczny ! Szef by miał problemy ze skupieniem uwagi gdybyś pokazała się w takich ciuszkach hihiiii :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.