Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Izunia, super ta kiecka:)
    Ciacho, jak się brzucha pozbęde to babcia będzie musiała mi uszyć takie cudo:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    na tych zdjeciach na alegro to takie laski ze az zamknełam,nie chce mi si e juz ogladac:)
    w kazdym razie ja poszukiwania zaczne koło pazdziernika bo 25 ide na kolejne wesele
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Ta koktajlowa z białą kokardką też bardzo mi sie podoba - taka wyjściowa elegancja!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho to oglądaj takie sukieneczki na manekinach - wtedy widać urok sukienki, a nie modelki. Pozatym nie wkurza ta śliczna buźka i figura modelki!:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    And dzięki za opinie w sprawie frytownicy
    Ciacho super masz kiecke
    No i reszta tez jest ładna, a ja na ostatnim weselu byłam w sukience za 50 zl kupionej w jakims markecie i do tego miałam woal i super dodatki.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    IWA ta sukienka też ma coś w sobie - choć osobiście wolałabym bez tych cekinków :P
    Myszorka no to na co czekasz, wrzucaj swoją kreację z dodatkami - chcemy zobaczyć :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    A co do ceny, to ja nie uważam, że drogie kiecki są naj, można wyszukać fajną sukienkę [i nie tylko, czasem i bluzki i spódniczki] jak za darmo i właśnie dodać im akcentu pierdołkami - a to finezyjna torebka i buciki albo zwykły złoty łańcuszek może być dobrym uzupełnieniem czy perełki :P
  3.  permalink
    Racja Izuniu, chociaż musze przyznać, że łatwiej się kupuje tańsze kreacje, jak się jest w miarę szczpłym, jak byłam w rozmiarze 46, to wszystkoc o na mn ie pasowało przypominało worek...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Izunia fotki nie pokaże bo nie umiem znaleźć a to co znalazlam jak byłam na imprezzie studniówkowej z M z jego pracy to jest ciemne i nie widac.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    No dobra kieckę już wiem mniej więcej jaką chcę - czy dostanę to zobaczymy ...
    A buty ? Jakieś propozycje :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Najchętniej poszłabym w takich, ale ani nie pasuje i mój M mnie nie zabierze jak coś takiego założę :P
  4.  permalink
    no wygodne napewno ale gdzie do sukieneczki! ja zawsze wysokie szpilki zakładam-najładniej w nich sie wyglada a szczególnie noga no ale ze sie człowiek meczy to druga sprawa
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Ciacho muszę wyszukać czegoś na niskim obcasie :P
    W szpilkach też ciekałam, ale ten etap mam już za sobą :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Zawsze zazdrościłam dziewczynom, które całą imprezę wytrzymały w szpilkach i nie jęczały - ja zawsze koło 1-2 w nocy już mam dość i najchętniej wyrzuciłabym szpilki w diabły i tańczyła na bosaka :wink: No i raz mi się tak udało zrobić !
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Nie dla mnie wysoki obcas. Na ślubie miałam malutki - 2cm, bo wydawało mi się, że będzie stabilniejszy niż wyższy, ale rzeczywistość była trochę inna. Ale za to nogi nie umęczone wcale :)
    Ja muszę zacząć chodzić w butach, które kupiłam na ślub mężowej kuzynki, bo to już w tę sobotę. Przy okazji będziemy 3-4 dni w Krakowie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Kurcze a miałam już pisać, że cisza jak makiem zasiał :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Najlepsze buty miałam na swojej studniówce, kupione za całe 30 zł! Dziewczyny w połowie zabawy zdejmowały buty i tańczyły na bosaka, a mnie nic nie bolało.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Eehhh studniówka - kiedy to było :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Też miałam buty bardzo wygodne, ale jaka wtedy był a moda hahahaaaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Spadam do jutra - dobrej nocki :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    No nie mów, że była jakaś strasznie inna niż na mojej studniówce :tongue:

    Dobranocki Izunia
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Witam z kawką!

    Widzę, że omawiałyście wczoraj dalej strój na weselcho, a właściwie butki!
    No cóż Izunia jeżeli zakupisz sukieneczkę taka jak pokazywałaś to nic innego nie pasuje jak wysokie buciki, nie musi być szpilka, ale na pewno wysoki obcasik!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Również się witam :D
    No i kawa też zaraz będzie mi towarzyszyć.
    IWA wiem wiem :P Coś się wymyśli !
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Izunia moge ci coś polecić, a mianowicie buciki z firmy Caprise! Są rewelacyjne, strasznie wygodne, nie odparza się stopa, nie obcierają. Mają specjalna wkładkę anty- skock, czy jakoś tak, ale jest bardzo mięciutka.
    Ja mam bardzo delikatne stopy i własciwie każde buty zawsze mnie obtarły, ale nie te. Mam już kilka par. I własnie te sandałki - czekoladowy brąz w których byłam do sukieneczki na weselu też są z tej firmy - poprostu rewelacja!

    Już sobie upatrzyłam 2 pary bucików jesienno - zimowych z tej firmy!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Gdzie je można kupić w WW?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008 zmieniony
     permalink
    LISTA SKLAPÓW we Wrocławiu AMA:
    Wrocław Bulwar Ikara 15d Lukrecja 695 717 096
    Wrocław Powstańców Śląskich 154 Alfra 071 795 77 02
    Wrocław Rynek 46/47 (obok Pizzy Hut) Salon u Teresy 071 344 88 47
    Wrocław ul. Oławska 24 Mago 071 343 86 55
    Wrocław ul. Szewska 18 Mago 071 343 55 66
    Wrocław ul. Sądowa 3 Salon MAGO 071 341 21 99
    Wrocław ul. Dworcowa 28-32 BARKUS 071 342 39 09
    Wrocław ul. Jackowskiego 57 MAJKA 071 345 14 28
    Wrocław ul. Jedności Narodowej 105 FANTIC 071 321 16 08
    Wrocław ul. Krasińskiego 21/23 Alfra
    Wrocław ul. Zubrza 1 HERBA FARM 0602 103 788
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!

    Jestem wściekła - nie wiem totalnie co mam ubrać na roczek Julci... Kiecki w moim wydaniu odpadają :( pozostają mi spodnie! Gdybym miała z tysiąc na wydatki ubrałabym się bez problemu ale niestety finanse ograniczone :((
    Przymiarkę ostatnio robiłam do ślicznych butów za 200 buuu szkoda..

    Totalne zero pomysłów w czym mogłabym wyjść :((

    Ostatecznie ubiorę czarne spodnie i białą koszulę i wzbogacę to dodatkami i będę zła jak nie wiem co :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    IWA dzięki - poszukam u siebie może znajdę :D
    Lady no ja również mam dylemat ubraniowy jednak ja mam nieco więcej czasu :P
  5.  permalink
    hej dziewczyny, miłego dnia:)
    Ja wczoraj dostałam paczki, jedna od znajomego Turka- czerwoną chustkę, a drugą od mojego nurka z egiptu, ehhh, ile tego było, tak mnie pozytywnie zaskoczył, że nawet teraz mam dobry humor. Wysłał mi dwa szale, jeden błekitny, drugi taki ciemno zielony, pomarańczowy pas do belly dance, wisiorek-żółwia i bransoletkę, i jeszcze słodki bilecik:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    She hmmmm jakie szałowe prezenty - to super jak Ci się podobają i humor dopisuje ! :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Dlaczego zła Lady - przecież w spodniach czarnych i białej koszuli zawsze wygląda się elegancko! :wink::bigsmile:

    1.000 zł , no niezłe ubranko sobie upatrzyłaś.
    A co do bucików za 200 zł to jest to przeciętna cena za dobre buciki - NIESTETY!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Izunia, a przypomnij mi skąd jesteś to napisze ci jakie i gdzie sklepiki!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    W sumie IWA ma rację - Lady czarne elegancje spodnie i biała jakaś wyszukana bluzka to zestaw na czasie ! Ty wysoka laska z burzą loków na głowie i super dodatki - hmm sexi mamuśka jak ta lala :D
    Też się z tym zgadzam, że 200 to nie jest dużo za dobrej jakości i wygodne buty - choć trafiły mi się równie dobre i wygodne w cenie 100 :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    IWA ja = Polska centralna -> Sieradz :D
  6.  permalink
    Lady, ja też uważam, ze zestaw spodnie plus bluzka może być bardzo elegancki, często jest nawet bardziej elegancki od spódnicy czy sukienki
    dziewczyny, wczoraj się standardowo ważyłam, zrzuciłam 1,3 kg od zeszłego tygodnia:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    NO ja się dziś ważyłam i ważę ciągle tyle samo 56kg :wink:
  7.  permalink
    Ehh, ja ważę dużo więcej - 71,8 póki co, ale zaczynałam od 78 kg, więc i tak jestem zadowolona, zwłaszcza, ze mieszczę sie w rozmiar 40:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    She witaj w klubie ja po bliźniakach mieszczę się tylko w 40 - no czasem w 38 zależy jaki ciuch :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    A moja waga to 67kg, a zaczynałam od 70 kg!:cheer::cheer:

    Izunia dla ciebie - sklepy 2 :
    Sieradz ul. Kościuszki 23 Cavalieri
    Sieradz Al. Pokoju 11 c Asbut
    --
  8.  permalink
    izunia, ja czasami w 42 :D, ale to się zmieni mam nadzieję wkrótce.
    Iwa, gratuluję:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    a ja 61:) M mnie zmoilizowal troszke i tak sobie chudne powoli bo powoli ale jednak.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    IWA dzięki bardzo - na bank tam zajrzę :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Ciacho co tam u Was ? :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008 zmieniony
     permalink
    No własnie ciacho jak tam????

    A co do tego, że powoli chudniesz to bardzo dobrze, bo mniejsze prawdopodobieństwo efektu jo-jo. Jak się stosuje rygorystyczną dietę i chudnie w szybkim tempie to trzeba się liczyć, że raczej kilogramy powrócą!
    --
  10.  permalink
    kurcze, jestem najcięższa z was wszystkich, zacznę sobie wmawiać, ze to przez mięsnie;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    She, nie jesteś najcięższa. :-) W każdym razie szybko tracisz zbędne kilogramy.
    --
  11.  permalink
    Dzięki Ama:) A dzisiaj zamiast na siłownie idę na rower z przyjaciółmi, a konkretnie z sąsiadem (Ama, moze go kojarzysz-był ze mną kiedyś na weselu) i przyjaciółką, której się ten sąsiad podoba.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    She popieram Amę - nie jesteś najcięższa ! A jeśli już coś tyle waży to na bank te mięśnie wypracowane na siłowni w pocie czoła ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    NO i zazdraszczam rowerowego wypadu :neutral:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    No to ciekawy trójkąt rowerowy.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.