Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Hahahaa dokładnie - She a ten sąsiad Tobie się podoba ? :P
  1.  permalink
    Hmm, podoba się wielu osobom, ze tak powiem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    co u nas---goraco na dworze ze az sie nie chce wyjsc,Pietruszka spi juz druga godzinke zaraz odwiedzi nas Dorota.Nie moge doczekac sie piatu bo jade po M na lotnisko hurrraaa
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    cześć kobiety!!
    Wpadłam na chwilkę strasznie dużo mam ostatnio na głowie ale już wróciłam ...problemy rosną a ja nie moge się uporać...
    pozdrawiam i tęsknię za Wami :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg witaj - oby kłopoty i problemy poszły sobie precz !
    Ale z Tosią i resztą rodzinki ok ? Zdrowi mam nadzieję jesteście :P
  3.  permalink
    Magg, trzymam kciuki, żeby udało sie rozwiązac problemy.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg - co jest nie tak???
    Pogadaj z nami to będzie ci lepiej!
    Mam nadzieję, że z dziećmi wszystko ok!?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    zdrowi tak ale wszystko inne się wali i nie daję sobie rady....muszę po prostu usiąść i pomyśleć może jakoś poleci...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Iwuś takie rodzinne sprawy ogólnie mówiąc z nałogami.....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    o Tosiula wstała może wieczorkiwm wpadnę jak rebiatę spać ułożę....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg jak dasz radę to wpadnij wieczorkiem - ściskam ;*
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Kurcze Magg wpadnij kobieto - ja tez postaram sie wygospodarować troszke czasu to pogadamy sobie pod wykresikiem!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    jestem, dziś urlopik, ale ogólnie to jestem w fatalnym nastroju i zdrowiu,
    Magg przykro mi z powodu problemów, sciskam mocno
    Jutro wiecej z wami popisze bo ide do pracy
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Iwa wystarczy że wpadnę do Was i już mi lepiej jakoś sobie poradzę - jak zawsze - a Was nie chcę zawalac promlemami ...
    Lepiej napiszcie jak tam wyczyny maluchów ca zmalowały ostatnio?

    Tosia nagminnie wylewa wodę psu z miski albo wyłącza mi telewizor jak coś fajnego oglądam i od razu ucieka z okrzykiem " Ach ty!!!" :bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Magg witaj:***
    Tosieńka rojberek mały hahahha jest kochaniutka a że sie psoci...a które sie nie psoci hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Cześć ciacho :)
    psoci to mało powiedziane ona lobuzuje....
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg co masz za kłopoty - wylej żale, może razem coś wymyslimy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg Julcia też nagminnie wylewa Gadżetowi wodę albo wsypuje mu do niej jego karmę wrrrr a Ja niepotrzebnie krzyczę NIEEEEEEEEEE :((

    Magg nie załamuj się problemami bo one zniszczą Twoje zdrowie a wcześniej czy później wszystko się ułoży...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    IWA chciałabym mieć 1000 na wydatki ciuszkowe ( mam wiele zaległości w szafie szczególnie w spodniach bo aż 1 parę jeansów ) ale niestety zasoby finansowe ograniczone mam bardzo jak na razie....
    Za buty 200 to nie wielki majątek jeszcze bo dużo droższe kupowałam jak kasę miała teraz mam ciutkę mniej - niestety!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Ubieram spodnie z domieszką lnu w kolorach "natury" na kancik są na szczęście, do tego biała koszula, buty ecru hmm o ile będą pasowały albo na płaskim albo na obcasie i do tego ozdoba na szyi i będę wyglądała jak stara babcia ale wisi mi to bo nie chce mi się biegać po sklepach i szukać bo jak do tej pory nie znalazłam to na ostatek i tak nie znajdę!
    Co będę miała to ubiorę i trudno się mówi. Nie będę tak elegancka jak M w gangolu ale też postaram się jak człowiek schludnie wyglądać!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg: takie rodzinne sprawy ogólnie mówiąc z nałogami.....


    Magg rozumie, że to była tylko przenośnia czy nie ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    jeju co zrobić aby nauczyć się w kieckach chodzić ??? :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Lady ja się nauczyłam w tym roku stwierdzilam że pierdziele są taie fajne że aż szkoda nie nosić ... choc mam komp;eksy z nogami to jak to mowi mój M idą na bok :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Jemma czasmi wydaje mi się że jestem za mała, za głupia by zrozumieć tajniki rządzące naszym świtem i otoczeniem, a wszystko co się wokół nas dzieje to chyba jakiś plan tylko my o niczym nie wiemy...
    Już powoli się normuje więc zapomnijmy o sprawie ale bardzo dziękuję że mogę na was liczyć :flowers::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg wiesz chyba wypadłam z rytmu zakupowego i nie wiem totalnie co na siebie włożyć... nic mi z niczym nie pasuje a do tego nie potrafię nic z niczym dobrać! Wszystko jakoś takie porypane wrrr nic mi się nie podoba...
    Może kiedyś przekonam się do kiecek jak znajdę odpowiednie dla siebie :)) i nie będę się w nich źle czuła :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Mam w szafie kilka modeli i to całkiem świetnych ale teraz jeszcze jak przytyłam i nie mogę się jeszcze pozbyć tych zaległych 5 kg to o ich noszeniu mogę zapomnieć!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Lady to na razie sobie daruj i wskakuj w spodnie bluzkę jakąś dobierz seksowną i będzie git
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    dobra zmykam idę obejrzeć jakiś film i zmniejszyc górę prania do uprasowania paaaaaaaaa
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg chyba dołączę do Ciebie z tym prasowaniem bo troszkę mi tego zalega a kolejne do suszenia czeka w kolejce w misce i w pralce hi hi hi
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg ja juz dawno przestałam sie siłować ze światem. Dobrze, że sprawy sie normują, oby na stałe.
    A doradźcie mi zdiewczyny, Maksia niania jest w ciąży, za 2 tygodnie się żegnamy, chcę jej cos kupić dla dziecka, co będzie lepsze : paczka uzywanych ciuchów czy 2 kombinezony na zimę? No i jaki rozmiar tych kombinezonów jak rodzi na początku paździenika?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Magg nic seksownego nie włożę do kościoła jedynie coś bardzo skromnego ... uwiecznię na zdjęciach hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Dobranoc dziewczyny :)
    --
  5.  permalink
    Magg- tzrymam kciuki,zeby Ci się wszystko poukładało po Twojej mysli. No i oczywiście moc zyczen z okazji 18 urodzin :flowers:

    Jemma - ja bym kupiła 1 kombinezon- jakis porządny. Najlepiej worek, bo jest najwygodniejszy. Myslę,że rozmiar 68( oczywiście zależy to od firmy, bo wiadomo,że rozmiar rozmiarowi nierówny)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Jemma, a ja myślę, że kombinezon to ona pewnie ma już kupiony, ciekawe tylko czy kupiła większy (np 68) żeby był na dłużej, czy może mały (56) z zamiarem kupienia potem drugiego. A może ma 2. I w końcu wyjdzie tak, że kupisz jej kombinezon, który nie będzie jej potrzebny, a taki maluch przecież nie potrzebuje 2 kombinezonów. Ja bym jednak wybrała pakę ubrań
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny za rady, sytuacja jest taka, że dziewczyna nie ma z wyprawki praktycznie nic; wiem tez, że w domu sie nie przelewa, więc może jednak kombinezon bo to w końcu spory jednorazowy wydatek; chętnie dałabym jej cos po Maksiu ale wszystko juz wydałam :neutral:
  6.  permalink
    Ja bym się bała,że trafię na chłam w paczce:/ Zestawy allegrowe bywaja różne.. :(
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    W takim razie kombinezon, a najlepiej 2 tak jak pisałaś. Jeden w rozmiarze 56 taki cieńszy i gruby, typowo zimowy w rozmiarze 68. W obu przypadkach polecam jak Aga worki - u nas się super sprawdziły
    --
  7.  permalink
    Jemma- a kto teraz bedzie z Maksiem? Masz już nową nianię?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    mam, przychodzi od września; żal mi tylko strasznie Maksia bo wiem, że się przyzwyczaił do tamtej rodziny
  8.  permalink
    No wiadomo...To bedzie duza zmiana w jego zyciu... mam nadzieję,że jednak bedziecie obydwoje zadowoleni i że nowa niania stanie się ukochaną ciocią
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 19th 2008
     permalink
    Nie może być inaczej :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    witam z pracy juz dzis, postaram się pójść do lekarza bo się strasznie czuje
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    witaj myszorka!
    Nie dobrze że źle się czujesz! koniecznie odwiedź lekarza, bo to dziwna sprawa i musisz sie przebadać, albo wyniki zrobić kochana! trzymam kciuki oby wszystko było dobrze i nie powróciły stare problemy zdrowotne!

    Magg - wszystko się ułoży, a na nas zawsze możesz liczyć!
    Lady - w spodniach, czy w sukience i tak będziesz elegancka, a do tego szczęsliwa z córami w tym dniu!

    Ja własnie parzę kawkę w ekspresie - kto reflektuje!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Witam i ja :D
    IWA oczywiście ja reflektuję !
    Myszorka współczuję złego samopoczucia - kontrola u gina nie zaszkodzi, oby wszystko było dobrze.
    Magg musi być dobrze, życie jest jakie jest - a Wy jesteście wspaniałą rodzinką i cieszę się, że Was poznałam :P
    Lady czy pójdziesz w spodniach czy w sukience to najważniejsza jest JULCIA - a to msza roczkowa ? Będzie więcej maluchów czy to tylko Wasza intencja ?
    Jemma ja również mam nadzieję, że Maksio przyzwyczai się do nowej "cioci" - i obyś Ty była zadowolona z nowej niani :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie, ja już miałam milion myśli ze to jakas moze ciąża pozamaciczna, wrzody albo kamienie.
    Jemma trzymam kciuka za Maksia i nową nianię.
    Lady bedziesz ładnie wyglądać obojętnie w czym bo fajna z Ciebie laska, a wierz mi u mnie na roczku to widziałam ubrane osoby tak róznie ze szok, jeden facet byl w dzinsach i koszulce ala bokserka
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Myszorka właśnie ten milion myśli jest teraz najgorszy pewnie ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    proszę bardzo - oto kawka:

    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie.
    Jestem niewyspana jak nie wiem co :/ ludzie jak mnie juz wkurza to wiercenie sie po łóżku gdy wszyscy smacznie śpią a ja tylko patrzę jak godzina sie przesuwa :/ dziś po 3 ostatni raz patrzyłam która godzina :/
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 20th 2008 zmieniony
     permalink
  9.  permalink
    a ja wyspana:cheer::cheer::cheer:mały w nocy tylko raz pił herbatke i obudził sie o 7.super
    u nas dzis deszcowo a jak sie Pietruszka obudzi to jedziemy popatrzec po meblowych sklepach za nowm łózkiem bo nasze sie poprostu sypie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.