Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008 zmieniony
     permalink
    HEJ BABY WRòCILAM ,POBYT udany ,ale podròz z VEVE meczaca ,biedne dziecko darlo sie w samolociku!!!!!!!!!napisze wiecej potem ,bo wiecie jak jest ,trzeba DOMEK doprowadzic do ladu.ANULA JAK U GABI'??????? ,bo nie mam czasu czytac postòw????????????buziaki dla wszystkich...POLSKA PIEKNA!!!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    witaj ewa!
    jak się ogarniesz to pokazuj zdjatka z pobytu, a przede wszystkim pokaż nam VEVE!

    ciacho psuje wam się łóżko - no nieźle! Hihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    ewa qrde w końcu jesteś kobieto :)) WITAJ NA FORUM :)) i pisz, opisuj jak było :))
  1.  permalink
    IWA-to nie to co myslisz hahaha az tak go nie eksploatujemy zreszta za wiele czasu nie mamy hihih szukam jakiegos w miare duzego-niekoniecnzie musi byc sypialniane takie do 2 tys i wiecie ze narazie ceny mnie przeraziły w Black Red White poprostu ceny kosmos
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Witam porannie na kawie... Idę powolutku zrobić sobie i Julci śniadanko...
    Zaczęłam "żreć" tabletki odchudzające więc czekam pół godzinki zanim ruszę do jedzenia :))

    ( Olimp Therm Line II - chyba tak się to nazywa )
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Brałam magnez chelatowany firmy Olimp.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Ciacho Ja mam od kiedy pamiętam łóżko kupione w ikea z czarnymi "masztami" i na razie suuuper się sprawdza. IKEA jak na razie nie zawodzi mnie w meblach :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Amazonko też brałam Hele i była super!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Przemycilam cyfre plus,wiec mam super tv polska,ale drozyzna jest w POLSCE...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    NIE PODOBA MI SIE,ZE W K RAKOWIE NA RYNKU ,wymienili kostke brukowa,przeciez sam urok w takiej starej byl a teraz jest nowoczesnie ....
  2.  permalink
    kurde ale ja mam Ikee w Poznaniu a łózko potrzebuje na juz,coprawda jade po M do Poznania w piatek ale gdzie a to łózko wpakuje? tzn w co bo auto mam osobowe a do Leszna mi nie przywioza.Kupie u nas napewno cos znajde ,no BRW maja fajne meble ale drogie.Zostało mi jeszcze kilka sklepów wiec spokjnie z takich"firmowych" to mam jeszcze BODZIO tylko nie wiem nawet czy maja łózka w swojej ofercie.
    Poza tym to przesada zeby materac był drozszy od ramy łozka
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    ciacho ,moim zdaniem nie przesada ,materac jest podstawa dobrego spania...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    tutaj materace ,drogie i ludzie biora na raty...ale ròznica jest w spaniu,miedzy tymi ekonomicznymi a drogimi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Moje łóżko a raczej jego rama też była tania a materace przewyższyły jego cenę!
    Ewa ma racje materac najważniejszy!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Muszę zabrać się za zakupy przed roczkiem i za robotę bo czas pędzi nieubłagalnie!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    ciach - to że materac droższy od łóżka to chyba normalna sprawa.
    Ja mam materac za 1500 zł , a łóżko u stolarz kosztowało mnie chyba z 800 zł.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Lady dasz znać jak działają twoje nowe specyfiki, czy jest efekt - za jakiś czas oczywiście!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    do wieczorka ,bo ide na wazenie z VEVE do pediatry a potem na obiad do tesciowej i zakupy spozywcze ,bo w lodòwce przeciag...
  3.  permalink
    to żescie mnie zaskoczyły,nie wiedziałam ze to takie ceny sa! ze to prawidłowo ze materac drozszy.no trudno jak trzeba wydac to trzeba
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    W Krakowie był pomysł wymiany dorożek na meleksy. Taka nowoczesność i zero uroku. Oby tego pomysłu nie przeforsowano.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Ja za materace jakieś 10 lat temu może ciutkę więcej płaciłam około 1000 plus mata ochronna na materace!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!!
    Witam z rana dziękuję za słowa otuchy kochane jesteście...
    Iwa kawę poproszę bo wczoraj poszłam spać ok 1 M wprowadził w czyn super odstresowacza :devil: i się zeszło....
    Izunia ja też sie cieszę że Was poznałam :rainbow:
    Ale miałam sen :whorship: śniło mi się że w totka wygrałam idę grać i z Tolą na dwór :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg - kochana oto kawka dla ciebie:


    Miłego spacerowania! ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    O Ewa witamy na "starych śmieciach" :P
    Magg to tylko grać Ci pozostaje hihiii - miłego spacerowania !
    U mnie zrobiło się pochmurnie i chyba zaraz lunie deszcz ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    u mnie też pewnie poleci deszczem bo mam zamiar skończyć myć ostatnie okno... ostatnio jak pomyłam to była ulewa więc wszystko w normie!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Lady - ja też tak mam, jak myję okna to zawsze pada! Hihihihihihi!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    dziewczyny co robiłyście ciekawego na roczek - chodzi mi o jedzenie ??? o 17 mam msze więc po 18 do domku ściągniemy zapewne!
  4.  permalink
    Hej ewo, fajnie, ze jesteś, czekam na fotki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Jeny właśnie oglądam na TVP1 program o otyłości - min. bohaterką jest Emilka, która ma 4 latka i waży 32kg !!! :shocked:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Lady - ja miałem Mszę dla Oliwki na 12 w południe także po Mszy był obiadek tradycyjny (rosołek z makaronem i drugie danie - kilka rodzai mięsiwa, ziemniaczki młode z koperkiem i różne surówki do wyboru), po obiadku była kawka i różne ciasta (chyba 5 rodzai miałam), a do tego oczywiście torcik i lampka szmpana do toastu, dla dzieci picolo (i mojego szwafgra z żona, bo nie piją alkoholu:wink:). Także nic szczególnego - taki tradycyjny poczęstunek. O 18.oo goście już wyjeżdżali (większość przyjezdna) także kolacji już nie robiłam.
    A na roczek dla dzieci - czyli znajomych z dziećmi to wogóle był tylko tort, lody i różne słodkości dla dzieci, bo były w różnym wieku!:bigsmile::wink:
    --
  5.  permalink
    Izunia, a kto tak tę dziewczynkę utuczył? Nie rozumiem takich rodziców:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Witam środowo :)
    Jakaś padnięta jestem, do 2 w nocy siedzieliśmy z mężem nad jego papierzyskami. Dobrze, że teściowa zabrała wczoraj dziecko i mogłam dospać do 10, bo chyba umarłabym, gdyby się obudził jak zwykle w okolicach 6...
    Wczoraj miałam niemiłe zajście w domku.
    Siedzimy sobie z mężem, układamy papiery, a tu pukanie - była prawie 22.40. On patrzy przez wizjer, a to jego kolega, z którym ma trochę na pieńku. Nie chciał otwierać, ale pukanie było dość natarczywe. W końcu otworzyłam drzwi, pogadałam chwilę, okazało się, że przyszedł jeszcze drugi kolega. Wytłumaczyłam im dość grzecznie, że nie zamierzam z nimi rozmawiać, ich sprawy z moim mężem mnie nie obchodzą, że są bezczelni, że przychodzą o takiej porze bez zapowiedzi i zamknęłam im drzwi przed nosem. Dobrze, że małż do nich nie wyszedł, bo pewnie by była lepsza awantura... A tak szybko i po cichu pozbyłam się intruzów...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    She ja też nie rozumiem ! Mała urodziła się duża [powyżej 4kg] i nikt niczego małej nie żałował - tatuś ma 29 i waży 150kg - o mamie nie było wzmianki ... Teraz ustalili dietę dziecku przez dietetyka a Emilka nie chce tego jeść :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    NR witaj - szczęściara z Ciebie - nie pamiętam kiedy pospałam do 10 ! :wink:
  6.  permalink
    izunia, i dziecko przez niefrasobliwość rodziców będzie całe życie się męczyć ze skłonnością do nadwagi...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Gdybym spała jak zawsze od około 23, północy, to może bym była zadowolona, ale położyliśmy się po 2, jeszcze potem nie mogłam zasnąć przez kilkadzisiąt minut...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Izunia Julcia też ważyła 4 kilo i chociaż jest duża to raczej nie daję jej specjalnie więcej jedzonka! Czasami mam wrażenie, że zjada mniej niż jej rówiesnicy!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    NR codziennie kładę się o 1.30 wrrr ale nie ukrywam, że wstaję z Julcią ok 9 - 9.30 :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    No ja też nie pamiętam kiedy pospalam do 10.... raz udalo mi się przespać noc do 6 bez wstawania.... no ale coś za coś...
    NR faktycznie nieprzyjemne zajście...
    Izunia no zagrałam zobaczymy tylko wszystkich cyfr ze snu nie zapamiętałam choraba no!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    No ja też bym z chęcia pospała do 10, ale tak spałam ostatnio jak byłam w ciaży i to w jej początkach, bo później to też nie mogłam ytak długo spać!
    W sumie to i tak mam powód do zadowolenia , bo ostatnio Oliwka wstaje conajmniej godzinke później niż do tej pory. W wekend budzi się przed 7 - wcześniej wstawała przd 6.!
    --
  7.  permalink
    Ja mam budzik nastawiony na 6:30, ale wstaję z łózka przed ósmą, uwielbiam się rano wylegiwać....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Byłam w PZU w końcu - przy dobrym układzie Anka odszkodowanie za tą złamaną rękę dostanie w wysokości 300zł - więc nie jest źle

    Połaziłam ciut po sklepach, byłam w Tesco i nic nie kupiłam bo nawet Happy kosztują 34,99 (rozmiar 2 56sztuk) więc poszłam do Biedronki gdzie kupiłam za 26,99:devil: Ogólnie nałaziłam sie troszeczke i padam na pysk już teraz
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny wracając do wczorajszego tematu dotyczącego sukienek i obuwia na wesele to ja do tej swojej czekoladowej sukieneczki mam takie buciki z Caprice tylko brązowe:

    --
  8.  permalink
    Iwa, sliczne te buciki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    shehe i do tego bardzo, ale to bardzo wygodne. Śmigam w nich na codzień do pracy.
    Normalnie teraz na jesień i zimę muszę sobie wyszukać jakiś fason z ich bucików, bo są rewelacyjne - te wkładki poprostu SUPER!!!

    Bardzo, ale to bardzo polecam to obuwie!:bigsmile::bigsmile:
    --
  9.  permalink
    Jak trochę zaoszczędzę to wypróbuję:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    buciki bardzo ladne,my po kolacji ,VEVE buja sie z M ,W fotelu bujanym ,ja tyrkne do mamy,fajnie ze mam tv polska,AMAZONKO mnie te auta w ogòle sie nie podobaja,KRAKòW traci swòj styl...dorozki sa super..
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Hmm ... Ale cisza :P

    IWA buciki mi się podobają wizualnie, jednak wiesz na oko bym butów nie kupiła - koniecznie trzeba przymierzyć :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Dobranoc Babulce :)
    Moje Kangurkowate domaga sie bym się położyła z książka (chyba się jej spodobała historyjka jaką czytam :P) i wierzga jak najęte :P A i ja zmęczona cos jestem :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    witajcie wieczorową porą!

    Jestem zła na moją Adrianę... włączyłyśmy matę taneczną i matka niestety nie podołała krokom... młoda się nabijała a Ja się rozłościłam i zabrałam jej laptopa i teraz mogę do Was napisać :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.