Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    Dzisiaj miałam dzień odwiedzin i zmierzłej Julci!

    Przyjechała moja psiółka, która od dzisiaj ma termin porodu no i moja mama z bandą dzieci od brata hi hi hi
    Myslałam, że mi głowę od ich wrzasku rozsadzi a do tego Julka była marudna jak nie wiem co :((
  1.  permalink
    A ja dziś miałam ochotę zabić moja teściową. I pewnie bym to zrobiła- gdybym tylko wiedziała co zrobić z jej zwłokami:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 20th 2008
     permalink
    aga przez maszynkę do mięsa przemielić a potem przetopić na smalec hi hi hi mąż będzie się zajadał i nawet nie przejdzie mu przez myśl hi hi hi
  2.  permalink
    Uch- ja myslę,ze smalec byłby niezjadliwy. Jedyne co mozna by było zrobić to maść ze żmiji, którą sprzedawali w latach PRL na ból głowy:devil:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Hihihihihihihihihihihihi hahahahahahahahahahaha heheheheheheheheheeh!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Dziewczyny, dziewczyny - wasza wyobraźnia nie zna franic! hihihihihi

    Zapraszam na czwartkowa kawkę, bo jak się zaraz nie napiję to zejdę z tego świata - normalnie jestem nie do życia!
    Ostatnio ciagle jestem zmęczona, nie wyspana itd. Nie wiem co sie ze mna dzieje!?:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Ja też witam na kawusi, mało wyspana i ble
    Weronika siedzi w łóżeczku i sie bawi pluszakami a przy tym ma taką gadaną że zrywam boki ze śmiechu.
    Dzisiaj czeka mnie bojowe zadanie posprzątania łazienki i muszę to zrobić jak najszybciej i najdokładniej bo chyba dziś po południu będę mieć w końcu pralkę - niestety kupiłam używana ale na chodzie i w bdb stanie wiec żegnaj pranie w rękach :cheer: nie mogę się doczekać.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    AND - to ty wcześniej prałaś w rękach!????:shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Iwa niestety tak
    Moja pralka ma "odbicia" jest uszkodzona i do wymiany jest cały bęben, kołnierz, krzyżak od bębna i coś tam jeszcze, pordzewiało i się pokruszyło coś tam. Zdaniem majstra prałam na własną odpowiedzialność bo groziło to zalaniem, no i pomijam że sporo rzeczy mi sie poniszczyło (podarło:/) raz w tygodniu jednak puszczałam dżins i to co bardzo ciężko mi było w rękach a reszta w łapach. gdzie nie zawsze się doprało bo z grzałką też nie do końca ok w niej jest
    Koszt naprawy przy częściach zastępczych to około 300-350zł (oryginalne części Beko by były droższe) a używana Polara kupiłam za 250zł jest po wymianie programatora i zdaniem mojego majstra trzeba będzie wymienić pompę ale z tym się nie spieszy (koszt nowej około 90zł)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    No to podziwiam i cieszę się razem z tobą, że teraz to sobie pranko nastawisz i pójdziesz poczytać , a nie tak się męczyć i to jeszcze teraz!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Ja wczoraj byłam zachwycona jak mój M zabrał Oliwkę na spacerek do piaskownicy i na plac zabaw, a ja włączyłam pralkę z ciuszkami Oliwki (cały beben normalnie, babcia ją stroi codziennie inaczej), właczyłam zmywarkę z naczyniami z 2 dni, a sama poszłam sobie poczytać. Normalnie rewelacja! 4 lata czekałam na zmywarkę i sie doczekałam. Jak to mówi mój mąż : zawsze dopnę swego! Hihihihihi!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Iwa ja się cieszę bo przez ten czas zrobiła się niezła sterta prania a w szafkach już niewiele zostało bo prałam to co niezbędne ale i tak z 6 osób sporo tego :/ Dzieciaki wracają czarne z podwórka a i ja jakoś ostatnio dziwnie wiecznie uciaprana na brzuchu :P a tak 2-3 pralki dziennie i szybko wyjdę z tego burdelu w łazience tylko żeby dziś kumpel miał czas ją przewieść i podłączyć! tak wstępnie się umówiliśmy
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Iwa ze zmywarki ja sie tak cieszyłam na początku :P może nawet nie tyle ja co mój M bo mycie naczyń to jego "działka" ale fakt ulga nieziemska jak włączasz i sobie idziesz :P tyle że szkoda że prania nie da sie w zmywarkę wsadzić :P no i przy naszej instalacji nie mogę jednocześnie włączać pralki i zmywarki bo jest za słabe ciśnienie wody, ale to żaden problem tak naprawdę bo rano pralka, zmywarka i znów pralka
    --
  3.  permalink
    witam w czwratek
    jutro wraca M:cheer::cheer::cheer:
    wybrałam juz łózko dla nas takie sypialniane za niecałe 2000 i faktycznie wszedzie materac był droższy.Dziecko zasnęło a ja ide sie ogarnąc bo chce jechac na ostatnie zakupy prze przyjazdem M bo chce mu na obiad zrobic roladki wołowe w srodeczku z papryką i cebulką a do tego pyzy sosik i byraczki-mysle ze po ciagłym jedzeniu ryb bedzie zadowolony z takiego obiadku.Chyba ze nie dostane ładnej wołowinki to zrobie zawijane z serem z kurczaka.
    Juz sie nie moge doczekac go juz sie prawie 6 tygodni nie widzielismy:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    And, ja też nie mogę włączać naraz więcej urządzeń, bo korki wysiadają. Wszystko po kolei.
    --
  4.  permalink
    Aga ja moich tesciów OBU oddam chętnie-nawet nie w dobre ręce wrrrrrrrrrrrrrrr Ci to dopiero sa wnerwiający:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Ama na szczęście elektryczna mam ok i mogę tysiąc rzeczy włączyć, ale mieszkam w starym budownictwie gdzie pomimo tego że w mieszkaniu mam instalację wodną wymienioną to główna (pion) i podłączenie do źródła jest beznadziejne i ciśnienie wody nie jest rewelacyjne. Mogę teoretycznie podłączyć jednocześnie i zmywarkę i pralkę ale wtedy zamiast godziny obie pracują półtorej a to bez sensu bo po co nabijać prąd jak można to zrobić na zmianę ;)
    Jestem już zmeczona a to dopiero rano :/ dzieciaki dzis znów mają bojowy dzień i od rana sprzeczki o byle co chyba najlepiej ewakuować sie na dwór by sie wyszalały
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Zmywarka fajna rzecz! Mam już rok i niezmiernie sobie chwalę, najbardziej to, że nie muszę myć talerzy i milionów łyżeczek, które "zużywamy" codziennie, zmywarkę włączam raz na dwa-trzy dni (czasem częściej), 1,5 godzinki i gotowe. I mogę włączać ją razem z pralką, ale raczej tego nie robię, bo mam ograniczone zaufanie do naszej instalacji - oba urządzenia biorą wodę z tego samego źródła.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Aga haha - dopisuję się do klubu pozbycia się teściów ;D Rozwaliłaś mnie kobieto !
    No ja przyznam, że nie jestem taka zmodernizowana jak Wy i nie mam zmywarki - nie narzekam, do tej pory jeszcze sobie radzę - ale kto wie, może i ja w przyszłości nabędę to urządzenie ;P
    No ale bez prali to nie wyobrażam sobie życia tym bardziej przy dwójce maluchów !
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    a ja na swoich teściów nie narzekam, ale słyszałam o niezłej metodzie pozbywania się zwłok - kwas solny do wanny trzeba wlać i jakimś czasie nie ma śladu po zwłokach heheheheheh nie wiem czy działa, bo nie próbowałam z braku zbędnych zwłok :wink:

    ja też mogę cieszyć się urokami zmywarki - suuuuper sprawa i polecam wszystkim, choć na początku wcale nie chciałam zmywarki - dobrze, że M nalegał. My nastawiamy nawet rzadziej, 1-2 razy w tygodniu, no chyba, że jakaś impreza, to wtedy częściej. Tyle, że duże talerze- te obiadowe zmywamy ręcznie, bo są za wysokie do zmywarki (kto by pomyślał, że kupując zastawę należy przewidzieć średnicę, która zmieści się w zmywarce)

    And, podziwiam za pranie w ręku i to przy 4 dzieci
    --
  5.  permalink
    ja tez melduje sie jako bezzmywarkowa baba:))) ale mam sliczne niebieskie rękawiczki hiihih
    M obiecał ze na nowym bede sama kompletowac sprzet do kuchni-oj kobiety co ja sobie tam zażycze...zmywarke na bank! a reszte poszukam takich urzadzen co beda prawie same za mnie gotowaly:)
    --
  6.  permalink
    ja tez mam zmywarkę, i jestem z niej bardzo zadowolona, a załączamy ją trzy razy w tygodniu, czasami rzadziej. nieoceniona jest zwłaszcza po imprezkach rodzinnych- mamy zwykle ok 35 osób na takich imprezach i fajnie, ze później nie musimy z mamą siedzieć do 3 nad ranem i zmywac tego wszystkiego, tylko wkładamy na dwa razy do zmywary:)
    Dziewczyny, chyba mam dzisiaj randkę w ciemno, ciekawe, czy do niej dojdzie i jak będzie:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Dopóki nie miałam zmywarki nie wiedziałam jaka to wygoda :P Zawsze mi się wydawało to zbędnym urządzeniem w domu. Co jakiś czas pojawiała się myśl ale tylko tyle, do momentu gdy zadzwoniła znajoma że kupują nową mniejszą i czy nie chcemy tej. Moje pierwsze słowa to "rachunki" i ich zapewnienie ze będą mniejsze! no i miała rację! u nas musowo co 2 dzień trzeba puścić, kilka rzeczy myje sie samemu bo nie wchodzą ale na szczęście talerze duże się mieszczą, no i prawdą jest że przy dużej rodzinie to jest rewelacyjny sprzęt

    harpijka: And, podziwiam za pranie w ręku i to przy 4 dzieci
    Harpi podziwianie jest nie na miejscu hihihi ja po prostu nie mam innego wyjścia! Tzn niby mogłam kupić na raty czy naprawiać naszą ale mnie już wkurzyło to że naszą co rusz się naprawia od roku, a raty hmm chyba dziękuję ale na razie na długie lata nie chcę :wink: Teraz myślałam na poważnie nad tym by kupić franię z wirówką i nadal sie nad tym zastanawiam ale moje wygodnictwo jest chyba na dzień dzisiejszy wieksze...
    --
  7.  permalink
    Harpi- sęk w tym,ze teściowie mają kabinę prysznicową :confused: Myslisz,że wystarczy sypnąć kwasem po oczach ?:cool:
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeAug 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Aga, tylko uważaj, bo jak CSI się zjawi, to nawet jak ich kwasem zalejesz jakieś ślady znajdą;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Buahahahaaaa :rolling:
    Aga uwielbiam Cię za to poczucie humoru :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    U mnie w Sieradzu otwierają GALERIĘ SIERADZKĄ - cieszę się bo może w końcu trafią się jakieś porządne sklepy z odzieżą, ale pewnie ceny mnie już tak nie będą bawić ... 3 września otwarcie :P
    Ma być Pepco, Rossman, House, Oxide i CCC - no i inne mi bliżej nie znane.
  8.  permalink
    Izunia :tooth:
  9.  permalink
    Iwa - oglądałam dziś buty z firmy, którą polecałaś. Rzecyzwiście niezłe wykonanie- jezeli beda mieli jakieś ciekawe jesienne modele to nabędę drogą kupna ;)
  10.  permalink
    ale moich tesciów chyba nikt nie przebije-nie maja absolutnie powodów do narzekania a im sie nie podoba zupełnie nic.a do tego nie pasuja im synowe,wnuki itp
    --
  11.  permalink
    Oj Ciacho... Moim nie pasuje nawet ich rodzony syn :confused:
  12.  permalink
    Moim dziadkom też nie pasuje rodzona córka, n ie mówiąc już o zięciu (moim tacie) i wnukach... mają tyle dobrze, ze druga córka dobrze wybrała, no i tamte wnuki są bardziej udane:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    oj to u nas inaczej-synusie(jest ich 7 ) i córunie(2) to najmądrzejsze i wogóle cuda same wg nich.gorzej z wybrankami-kurde jestesmy normalne/i a oni maja do kazdego z nas problem i do wnuków tez.Póki M nie pracował w Norwegii to tesc sie nabijał ze działka odłogiem lezy i nawet potrafił MI to wypominac przy ludziach obcych tak jakby chciał mi dac do zrozumienia:przez Ciebie nie budujecie domu bo za duzo kosztujesz" teraz za to jak M lepiej zarabia i budowa ruszyla to ciagle chodz i chwala sie jak to ich synkom sie powodzi ...tylko szkoda ze zone ma taka.ehhh
    a najlepsze jest to zmijostwo-jak jestem tam to by mi w tyłek wlazła a potem dupe rąbie naookoło/sorki troche sie zdenerwowałam/
    --
  14.  permalink
    no nie wspomne ze wsród 9 ga dzieci maja równiez swojego pupilka
    --
  15.  permalink
    U mnei ostatnio w ogóle wesoło jest, bo kuzyni powyjeżdzali do pracy do Anglii, dzięki czemu "awansowałam" i nagle jestem Anulką, Aneczką itp. Jak to mówią z braku laku dobry kit:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  16.  permalink
    buahahahahahhaha dobre
    a ja moge powiedziec ze spadłam bo jak byłam pierwsza i jednya synowa to miałam raj:) prezenciki bez okazji zaproszenia na lody na pizze na basen wogóle tesciowie mnie traktowali jak córke swoja...do czasu gdy pupilek nie ożenił sie.Wtedy ja spadłam na najnizszy szczebel a nowa Pani G awansowała
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Kurcze - no to ja wam współczuję takich teściów!

    Mój teściu właśnie do mnie dzwonił jakąś godzinke temu, że są z Oliwką na działce i że zerwał mi fasolkę szparagową (cyt. :"bo tak ją lubisz") i poobcinał mi już i że zaniesie mi do domku jak będą Oliwkę odprowadzać do mojej mamy, żebym po powrocie z pracy mogła sobie ugotować i zjeść. A do tego mówił , że kotlety przyniosą, bo teściowa (a właściwie mama -tak ich nazywam mama i tata, bo nie lubię zwrotu teś i teściowa) usmażyła i dla nas też są!:wink::bigsmile:
    Normalnie żyć nie umierać - luksus. Moja mama powiedziała, że ziemniaczki mi obierze, więc obiadek mam dzisiaj gotowy!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Jak to mówią "nie ma domu bez złomu" - moja rodzina to wybitnie jest pofajfcana :P
  17.  permalink
    no ja tez mówie mama i tata
    Iwa czasem mi sie zdaje że Ty nie masz wogóle problemów.Nigdy na nic nie narzekasz:) Ciesze sie ze wszystko Ci sie udaje:) fajnie posłucac kogoś na maksa bez problemów.
    Mój tesciu by mi conajwyzej wreczył widerko i kazał pozbierac dla nich i przy okazji dla siebie
    nawet jak byłam w ciazy mnie uszczesliwiali takimi akcjami
    --
  18.  permalink
    Ja o swojej mówię, ze jest fajna, ale na odległość... Za to rodziców mam świetnych, nie moge narzekać, chociaż tata czasami zachowuje się jak moherowy beret, ale cóz, tto sięda wytrzymac:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 21st 2008 zmieniony
     permalink
    ale naprodukowałyście tego wszystkiego... przeczytałam częściowo bo nie mam czasu za bardzo.

    Od rana dopadła mnie mania sprzątania tzw WSW :))
    Teraz siedzę i jem lodzika carte dora :)) bo miałam smak tak wielki, że ślina ściekała mi po brodzie hi hi hi
  19.  permalink
    wsw? A możesz to rozszyfrowac, bo ja nie potrafię...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  20.  permalink
    Lady siadaj narzekamy na tesciów:)
    --
  21.  permalink
    Iwa - ja też mam wrażenie,że żyjesz w świecie Barbie i Kenów ;) No ale fajnie,że jesteś zadowolona ze wszystkiego :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    IWA cóż tu dużo pisać - Twoi teściowie nie rozpieszczają tylko Oliwii, ale i Ciebie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    co do zmywarki to suuuper sprzęt ale Ja jej nie mam i mieć nie będę ze względu na małą kuchnię buuuu

    Moja znajoma za to ma kupę szmalu i wielki piękny dom mmmm marzenie a w kuchni ku mojemu zaskoczeniu nie miała zmywarki. Zapytałam się jej dlaczego wśród tak wielu wspaniałych sprzętów kuchennych nie ma zmywarki a ona, że to dla mniej zbędny sprzęt - ręcznie pozmywa szybciej! SZOOOK
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    IWA a masz konkurencję czy jesteś ich jedyną synową ?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Kurcze, bo nie mam większych problemów, dla których warto się tak denerwować, codzienne sprawy i tyle!
    A na ludzi trafiłam wspaniałych to fakt. Rodzinka dla nich najważniejsza. Także rodzinka mojego M od początku dobrze mnie traktowała, - jestem 2 synową, bo M ma starszego brata! Oliwka jest ich 4 wnuczką. Ale mam wrażenie że zrobiliby dla nas wszystko i teściowie i pozostała rodzinka - tacy poprostu są.

    Ale coś o złych układach z teściami wiem, bo moja mama to trafiła na jędźę w postaci mojej babci (matki taty) ta to jest czarownica. Zawsze uważała, że moja mama to wiesniara i że złapała jej synka na dziecko (w mojej postaci) i że jej synek taki cudny, a tak źle trafił, a mógł mieć księzniczkę z baji - ciekawe po zawodówce???!!!
    Normalnie do tej pory, mama dla niej dużo robi, a ona juz chyba nigdy nie będzie potrafiła tego docenić!
    Odkąd jestem pełnoletnia to juz kilka razy powiedziałam babci co o tym myślę i mamie też - coby tak nie nadskakiwała, bo to nic nie zmieni! No ale cóż taki żywot mojej mamy - wieśniara i tyle w oczach mojej babci!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Aga jak tam Hania - dalej z zapałem śmiga po pokojach ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    She Wiadro Szmata Woda - to dzisiaj była moja praca hi hi hi powolutku przed roczkiem robię przygotowania w domku aby wszystko było po kątach na cacy :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 21st 2008
     permalink
    Ciacho Ja to się przyzwyczajam do tego jacy są moi teściowie... nic nie zmienię a mówienie im prawdy doprowadza do tego, że jestem zła. Mój teść tylko raz trzymał Julcię na rękach jak jeszcze była malutka a od tamtej pory tylko raz na tydzień przelotnie ją widzi i wcale się nie spieszy do niej... Teściowa jest jaka jest na spacer ani razu nie wzięła mi małej chociaż gdyby chciała chętnie bym jej ją dała... bywa i tak...

    Moja mama co drugi dzień potrafi przyjechać do dziewczyn aby z nimi posiedzieć i pogadać a Julką się pozachwycać hi hi hi
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.