Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Wściekłam sie niesamowicie :/ nie wiem jak to się stało ale wylałam wybielacz na ubrania naszykowane do prania :/ pomimo szybkiego wsadzenia pod wodę itd niestety mam cętki i łaty na sporej ilości ciuchów - głównie Weroniki ale i naszych :/ aż mi sie wyć zachciało :/ durna baba się spieszy i nie patrzy co robi :/ on jakoś dziwnie mi się wymsknął z ręki wrrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    AND - tak szybko zadziałał, że mimo szybkiego płukania wybielił?????:shocked:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    a ANIA jest na wakacjach???????
  1.  permalink
    Hej dziewczynki, melduję się:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    czesc SHE..
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    witaj!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    no właśnie nie wiem co z Anią!?
    --
  2.  permalink
    Źle się czuła ostatnio, może do niej wyslac smsa z pytaniem, co u niej?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Ewa jeśli pytasz o AnięM to jest na Mazurach z całą rodzinką - wakacjują się jeszcze ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    A my się martwimy o Anię-Myszorkę - coś ostatnio czuła się źle i czekamy na wieści ...
  3.  permalink
    izunia, napisałam do Ani, mam nadzieję, ze oidpisze
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    She to poinformuj nas jak już będziesz wiedziała - dzięki ;D
  4.  permalink
    Czekam na odpowiedź
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Kurcze ja wykasowałam sms-a od myszorki i teraz nie mam sie jak z nia skontaktować!
    chyba coś jest nie tak jak jej nie ma!??? :sad:
    --
  5.  permalink
    Odezwie się dzisiaj, napisała mi, ze to nie jest wyrostek, ma torbiel na jajniku, pozdrawia Was wszystkie.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Torbiel po odstawieniu leku na torbiel?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    IWA: AND - tak szybko zadziałał, że mimo szybkiego płukania wybielił?????
    Niestety bo ja durna kwoka jak zawsze kupuję ten delikatny w biedronce czy inne podróbki Wanisha tak teraz kupiłam jakiś taki normalny chamski zwykły wybielacz :/ a jak wrzuciłam pod kran to zaczął spływać po ciuchu wrrrrrr
    Mam dzis do dupy dzień i jestem jakaś taka rozbita i poddenerwowana. Dzieci na podwórku, Weronika pada na pyszczydło a nie chce spać a gdyby tylko zasnęła ja bym się położyła bo oczy mi się zamykają pomimo 2 kaw :/ Do tego małpka dziś jest okropna i nawet na chwilę nie mogę jej zostawić bo wyje :/ wrrrrr dziecko mi sie psuje
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    UUuuu torbiel :shocked: też jestem zdziwiona ...
  6.  permalink
    Ania napisała, ze to prawdopodobnie na okres, więc moze to zniknie, nie wienm, bo się nie znam...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Witajcie ....

    Buziaczki dla MYSZORKI jeśli się odezwie ... buuu i oby torbiel dał jej spokój!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    a Ja szukam pralki bo moja właśnie kolejny raz padła i mam jej dość ....

    Może polecicie coś dobrego

    mam na oku CANDY, HOOVER, SIEMENS, BOSCh, AEG no i nie wiem bo wszystkie fajne ok 1200 - 1400 obrotów, zużycie wody ok 45 - 49 l a wsad 6 - 7 kg więc są niezłe!
    Tylko która firma jest najmniej awaryjna hmmm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    znikam pod prysznic a potem na rowerku śmigam na kluski na parze do mamy :))
  7.  permalink
    Miłgo dnia Lady:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Dronko gdybym na dzień dzisiejszy kupowała nową pralkę by był to polar albo wirpool -> ze względu na części o AEG słyszałam dużo złego jak i o Amice ale myślę że to dotyczy wszystkich pralek które są na dzień dzisiejszy na 5-8 lat i buuu. Bosch z górnej półki przerdzewiał po 1,5 roku - wiec tak naprawdę to wielka loteria i nawet te same nazwy i marki co kilka lat temu nie są już takie same jakościowo :( Ale to tylko moje zdanie

    Myszorko zdrowiej!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Weronika śpi! Nareszcie :cheer: idę zjeść śniadanie i kładę się na pół godziny - piernicze nie robię na razie nic dzieciaki na dworze z Anią
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Ja mam whirpool - 4 lata i nic się jeszcze nie działo, a piorę bardzo często i dużo!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    And Candy jakoś u mnie dominuje a po niej Bosch ... więc jak uda mi się M namówić na nowy sprzęt to z pewnością będzie to jedna z nich!

    Polary nowe jakoś do mnie nie przemawiają. Mam starą i jest OK... mama moja ma nowszą i jest w gorszym stanie od mojej chociaż o nią dba i mało pierze!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Whirpool mam mikrofalówkę i chodzi już 10 lat bez problemu i jest ciągle niezawodna!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    IWA a jaki masz model jeśli można wiedzieć ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Lady ja mam Whirlpool AWM 8103/L i jestem zadowolona i piorę góry prania ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Tu masz zestawienie pralek Whirlpool - pooglądaj sobie jak znajdziesz czas ;P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    moja mama ma CANDY i zadowolona jest,ja mam MIELE...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Izunia mam zestaw pralek z opisami z TOPMARKET
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    EWA miele bym chciała ale cena nie ta .... :(
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Ja postawiłam na sprzęt whirlpool-a i mam lodówkę, pralkę i zmywarkę, tylko kuchenka AMICA.

    Ja mam pralkę z wsadem od góry, nie pamiętam dokładnie modelu, ale chyba tą:



    LINK
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Lady ok ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    U mnie duchota straszna, ciśnienie chyba niskie i zbiera się na burzę bo chmury nieciekawe ...
    Jeny dziewczyny za 2 tyg dzieciaki i młodzież wracają do szkół - to tylko mnie ten czas tak zaiwania ?! :shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Uuuuups ! Poprawka - nawet nie za dwa :bigsmile:
  8.  permalink
    Eh, mnei to pzreraża, ze ten czas tak szybko biegnie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Whirlpool i Polar są robione w jednej fabryce, z tych samych części, tylko że Polar tańszy, bo Polacy negatywnie nastawieni. Ja mam cały sprzęt w kuchni whirlpoola - lodówka, zmywarka, piekarnik i płyta ceramiczna (mam wujka w whirlpoolu) - nic się nie psuje, na nic nie narzekam. Pralkę mam Amiki (ma ok 3 lat) i miewa dziwne akcje, typu nie odciąga wody, albo czasem trzeba ją zmusić, żeby zaczęła działać, tzn kilka razy próbować włączyć, ale ładnie pierze ubrania i wyciągam je prawie suche. No ale ogólnie nie polecam.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Jeszcze pamiętam jak się nie mogłam doczekać wyjazdu nad morze a tu proszę - coraz bliżej jesteśmy kolejnego haha !
    Teraz do świąt Bożego Narodzenia czas mi tak przemknie, że się nie obejrzę i będzie Nowy Rok :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Iza nic nie mów ledwie co się zaczęły wakacje a już koniec :( nawet jakoś specjalnie ich nie odczułam a dzieci też nie

    Tradycyjnie matka się położyła a dzieć wstał :/ leżałam aż 5 minut wrrrrr idę na jakiś spacer z Małą a Anka odkurza może mi sie nastrój poprawi
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Lady, ale się ubawiłam z końcówki filmu :bigsmile::bigsmile::bigsmile: Chyba Julcia miała dość tańczenia.
    Julcia fajnie chodzi, taki kiwaczek hehe
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    No niestety Izunia - ja mam takie same odczucia! Stanowczo za szybko leci czas! Wszystko przepływa nam między palcami!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    And i co Ani podobał sie Kołobrzeg bo zapomniałam zapytać, albo nie pamiętam, że pytałam :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    IWA ja to widzę po moich chłopakach - takie to maleństwa były a teraz nadążyć za nimi nie potrafię :P
  9.  permalink
    hej dziewczynki:)


    Lady- fajnie,że szukasz pralki- to mi coś doradzisz, bo pewnie będę kupowała jakąs w najbliższym czasie:)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Aga witaj - w pracy ?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Ogólnie mówi że fajnie najbardziej spodobała się jej katedra i latarnia - w Katedrze byli na Mszach w niedziele (z około 500dzieci poszło na Mszę "aż" 30 a z tego 8 osób przystąpiło do Komunii św - Anka mówi że dla niej to była porażka bo koleżanki starsze miały problem z przeżegnaniem się) Ogólnie z warunków zadowolona ale jedzenie ble i pogoda do dupy

    To że Wirpol jest na Polarze czy odwrotnie wiem o tym i dlatego jestem coraz bardziej nastawiona na ta firmę pozytywnie bo nie ma problemu z częściami zastepczymi
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.