Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Jestem i przepraszam ze się nie odzywałam, wziełam dwa dni wolnego i miałam czas spędzac z Matem i ogólnie na porządkach, a latałam po lekarzach. W srode do internisty, ta podejrzewa wyrostek,w czwartek na badania krwi i moczu i z wynikami zas do lekarza, wyniki są ok, więc sama ją prosze o skierowanie na usg (jakas ta kobieta taka niepociumana).Dzis bylam na usg, siku mi się chcialo ze szkoda gadac a nie mogłam zrobic bo do badania pelny pęcherz. Lekarz oczywiscie się spożnil, zrobil usg i mówi że nic nie ma, ze na prawym jajniku jest torbiel, ale to prawdopobnnie na okres, a jak nie pęknie to do gina. Więc poczekam tydzien, moze dwa jak nie dostane to ide do gina. Ogolnie lepiej się czuje, wzielam dwa razy no-spe forte. Ten od usg jakby mogl to by mi powiedzial ze jestem glupia ze tak dlugo karmię, bo ta taka lepsza woda mineralna dla dziecka i pytal się dlaczego odstawilam hormony.Wczesniej mu powiedzialam ze ja nie wiem kiedy okresu dostane. Nie jest źle jakos funkcjonuje.
    Dziekuje wszystkim za troske, juz normalnie bede do Was zaoglądać a lekarzy omijam szerokim łukiem:wink: bo i tak nic mi nie powiedzieli co jest naprawde przyczyna bolu.
    --
  1.  permalink
    Fajnie, ze jesteś Aniu; przykro mi że na takich konowałów trafiłaś:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    No nareszcie myszorka - już się bardzo martwiłyśmt! :confused:
    --
  2.  permalink
    Izunia- tak - w pracy. A zjuz za chwileczkę weekend:swingin:

    Myszorko- dużo zdrówka. Mam nadzieję,że jakoś się wszystko unormuje...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    bo z takimi bólami to najlepiej na ostry dyżur i udawać umierającą. Najważniejsze, że lepiej się czujesz i oby faktycznie ta torbiel była na okres, a ten pojawił się jak najszybciej
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Wyjasnilas mu czemu odstawiłas? Jakie sa wskazania medyczne do brania?
    --
  3.  permalink
    Z takimi bólami to najlepiej nie na ostry dyzur tylko na ulicę z kimś obcym i zasłabnąć :confused: Oczywiście"przypadkiem" nalezy mieć w kieszeni ksiązeczkę ubezpieczeniową albo druk ZUS rmua :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Ama powiedziałam mu że mi libido spadlo i mnie glowa bolała, a w szczególy się z pajacem nie wdawałam bo mnie wku... tym ze moje mleko to taka lepsza woda i ze dzieciak ma schabowego zjesc, moze jeszcze piwem popić
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Wiecie co ledwie co zaniosłam papiery do PZU - z Anki połamania a dziś dostałam przelew! Szok normalnie bo trwało to 2 dni a kobieta mówiła że do miesiąca ale tak za 2 tyg mogę się spodziewać dokumentów i kasy. Cieszę się szalenie bo mam o 300zł więcej :P Mówię do Ani że przyszły JEJ pieniądze z ubezpieczenia a ta do mnie to kup mi książki i Kubie fajny piórnik bo pieniądze mi już dałaś na kolonie i kupiłaś mi rzeczy :) Boshe jaka ona potrafi być kochana! a ja sie normalnie cieszę :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    pewnie takie, że się podobno mnięśniaki nie robią! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Aga mąz chciał ze mnie jechac na pogotowie, ale ja mówie ze nie jadę. Zresztą najwięcej to boli jak siedze i potem wstanę, bo jak chodze i jestem ogólnie w ruchu to jest spokój.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    AND - gratuluję ci bardzo mądrej i kochanej córy!
    Brawa dla niej, ucałuj ją odemnie - uwielbiam dzieci z takim podejściem - przeciwieństwo mojej siostry!:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Aga no właśnie domyśliłam się, że cieszysz się już weekendem ;D
    Myszorka cieszę się, że jesteś ! Jak bardzo będzie Cię boleć to nie zwlekaj tylko idź do gina.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Myszorka sorry ! A co tego z usg obchodzi jak długo karmisz Matiego piersią ?!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Dziewczyny - już normalnie leżę na biurku i kwiczę, nie mam siły, źle sie czuję, ciężko mi na klatce piersiowej, ciśnienie siadło i normalnie UMIERAM.
    Zaraz do domku wychodzę i spać bym najchętniej poszła!:sad::cry::sad::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Izunia okropny był ten facet, tak jakby wszystko wiedział na temat karmienia dzieci itd. Ja mu mówie że nie wiem kiedy okres przyjdzie (odnosnie tego torbiela) bo odstawiłam hormony takie które mogą brać karmiące, to on się pyta ile dziecko ma, ja mówie ze 15 miesięcy. Stwierdził ze to za dlugo, do pól roku i koniec. Cymbał i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Iwa a moze cukier ci spadł, zjedz kawałek czekolady albo coli się napij.
    Ja uciekam obiad robic, do napisania.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    wypiłam już 2 kawy i zjadłam chyba z 10 cukierków MICHAŁKÓW, bo odwiedziła nas koleżanka która mieszka przy fabryce śnieżki i zakupiła tam - świeżutkie prosto z taśmy - musiałam się skusić.
    Ale one nic nie pomogły i tak strasznie się czuję. Zaraz wychodzę do domku.
    U nas zapowiadają straszne burze! :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    ehh ja dziś jestem też jakaś nie do życia :/ Niedospana i "nie dorobiona"
    Poszłam z Weroniką i Anią na szybkie zakupy do osiedlowego sklepiku - mała sie zmęczyła bo to dla niej daleko a najzabawniej i najbardziej męcząco było wrócić do domu bo Anka prowadziła ją po schodach :P i dziecko wspięło się na 2 piętro hihihi
    Mój mąż może po 18 wróci do domu :/ jutro też jakoś tak aż jestem zła bo zarąbiście ciężko niektóre rzeczy się robi samej :/ nawet spokojnie prania na dworze nie powiesiłam tylko na werandę dałam :/
    Jutro po południu przyjedzie pralka juz napewno :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Idę robić leczo :P mam trochę warzyw w lodówce i zaraz usmażę placki ziemniaczane i będzie taki ala sos do placków
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Takie pisanie na forum "idę zrobić" to niezły rozlicznik czasu :) 40 minut a ja już kończę leczo (dusi się) i poodkurzałam pokój wrzuciłam rzeczy do zmywarki. Szybko poszło ale padam na pysk :/ Ania kroi mi koper do zamrażalnika i zaraz obierze ziemniaki i będę smażyć placki A teraz dziecko wygoniło mnie bym odpoczęła i zrobiła mi kawę rozpuszczalną z mlekiem :P Ale mi dobrze z nią dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    a kto mi powie zebym se odpoczeła??:P dzis cały dzien na nogach ;P rano w centrum w poszukiwaniu prezentu dla tescia potem na zakupy potem na urodziny a jak wrociłam to sie zabralam za zmywanie (odliczam dni do zakupu zmywarki ;) ) ale nie wyzmywałam wszytskiego bo mnie łydka napierdziela :P musze jeszcze pokoj posprztac bo jutro yprawiamy urodzinki M no i trza to jakos wsio ogranac :D tzn ja musze :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Kfiatuszki ja Wam powiem ODPOCZYWAJCIE :)
    Mój małż niedawno wrócił a Weroni zasnęła po 18 :/ ciekawe jak długo pośpi - może do rana ?
    Ja chyba dziś ciut przesadziłam z kręceniem się po chałupie, może i niewiele zrobiłam ale prawie cały czas w ruchu siadałam na 5-10 minut i zaś kurs boli mnie brzuszek o nogach nic nie mówię ale na noc chyba wezmę nospę :/ Małe się wierci a mnie aż boli :/
    Idę szybko do wanny i kładę się z ksiażką może zasnę szybciej dzisiaj a może tylko się tym łudzę :/
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    a moje dziecie juz spi :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    a moja bryka...
  4.  permalink
    A ja jem obiado-kolację i gadam z koleżanką na gg, w ten sposób chyba nigdy tego nie zjemd:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Ha a moje śpią oba ;D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    moje jedno buszuje :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    No Kfiatuszku to impreza się szykuje na całego ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Moje zasnęło ale lubi się kąpać bo w wannie szalało :P Teraz po 23 urządzi harce :P
    Dobranoc Babeczki - kolorowych i do jutra na kawie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    jeju co Wy tak się produkujecie jeśli chodzi o posty wrrr nie daję rady tego wszystkiego czytać!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    A moja Oliwka dopiero wypiła mleczko i za chwilkę się kładzie bo już ledwo na oczka widzi!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    aga nie ukrywam, że najlepiej bym kupiła Miele ale cena pewnie się orientujesz ( chociaż jak się uprę to zobaczę jak będzie )

    dzisiaj mój małż rozmawiał z kolegą, który naprawia sprzęty AGD i ten polecał właśnie Miele a potem Bosch-a - sama już nic nie wiem ale skoro naprawia to troszkę lepiej wie niż panowie w sklepie co lepsze!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    myszorko fajnie, że jesteś no i słucha się lekarzy hi hi hi daj schaboszczaka i popić piwskiem :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    IWA no w końcu zaczęłaś narzekać hi hi hi witaj wśród swoich :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Hihihihihihihihi!
    No troszkę zaczęłam bo odstaję od reszty, ale narzekam tylko na siebie i moje samopoczucie ostatnio! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    IWA narzekaj bo to czasem też pomaga się zrelaksować hi hi hi
  5.  permalink
    To ja też ponarzekam, szef mnie dzisiaj wkurzył, na dodatek muszę jutro iść do pracy:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Lady jak tam przygotowania do roczku - wszystko zapięte na ostatni guzik ?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    KURCZE - taka jestem padnięta, że zmykam do kąpieli i do łóżeczka - lampka winka, rozdzialik lektury i spanko!
    Oliwka już śi!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Izunia no coś Ty wcale nie czuję abym miała roczek w niedzielę... sprzątania też za wiele nie mam bo staram się na bieżąco wszystko ogarniać... praktycznie jestem jeszcze w polu z robotą!

    Mama zrobi mi flaczk, które mam zamiar podać tuż po kościele, potem będzie torcik śmietankowy z gruszkami i orzechami, następnie barszczyk z krokiecikiem, płyta, kiełbaski na ciepło i sałatki i to wszystko ...

    Msza o 17 więc po 18 będziemy w domu dopiero!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    She jutro będzie lepszy dzień nie złość się!
  6.  permalink
    Będzie lepszy jak już z biura wyjdę:D, ale wieczór zapowiada się rzeczywiście miło, idę z przyjaciółką i sąsiadem na piwko, ja będę wodę pić oczywiście:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Lady to super masz menu
    She nie przejmuj sie szefem,
    Iwa mam nadzieje ze jak jutro rano wstaniesz to juz zdrówko będzie ok.
    And i Kfiatuszku macie dbac o siebie a nie jeździc jak maly samochodzik.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Dronka hmmm narobiłaś mi apetytu na te krokieciki :P
  7.  permalink
    Lady- jakie sałatki? Mów szybko bo ja mam ostatnio fazę sałatkową :)
    A tak w ogóle to u Was powazna impreza- u nas był tylko grill i tort :)
  8.  permalink
    Ja zmykam do łózka,dobranoc dziewczyny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    jeeej ale przyszalalyscie z iloscia postow, nawet nie probuje nadrabiac bo pol dnia by mi zeszlo :)
    wrocilismy wczoraj ale po rundce wykresowej juz na forum nie mialam sily zajrzec
    bylo super mimo mega burzy w sobote. na nude czasu nie bylo a dzien konczyl sie nim czlowiek sie porzadnie rozkrecil.
    niestety maz musial wrocic na dzisiaj do pracy wiec juz nie kombinowalismy z przedluzaniem (moglam zostac ja z dziecmi)... zreszta wyjezdzajac zabralimy pogode (jak zwykle)i od dzisiaj maja miec chlodne deszczowe dni.
    nastepny wyjazd rodzinny dopiero za rok, no ale moze szybko jakos to minie :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    WITAJ Anula,DZIEN DOBRY wszystkim i milej soboty...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    VEVE juz bryka,M spi ,ja pije inke i gotuje sos do makaronu...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.