Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Aniu witaj z powrotem :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Witam!

    Cześć Aniu!

    Ja dzisiaj nawet wyspana. Oliwka wstała o 7 także dała mi pospać o 2 godzinki dłużej niż w dzień pracy!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Jestem i ja :D
    Kawa już spita i zabieram się do wycierania kurzu - M wygoniłam na zakupy a maluchy urządzają harce - matka sprząta a synowie bałaganią :P
  1.  permalink
    czesc Wam!
    a ja juz mam M w domu:rolling::rolling::rolling:
    Izunia mamy takie same pralki-tez polecam whirpool!
    Myszorko wracaj szybko do zdrowia niech Cie juz nic nie męczy
    And masz naprawde mądre dziecie ze rozumie niektóre sprawy :) super
    oj teraz przez dwa tyg bede rzadko zagladac bo musze sie nacieszyc M ale cos mnie stale do kompa ciagnie...
    Mały spi w nowym łózku naszym- super jest:crazy:
    --
  2.  permalink
    hej dziewczyny, ja tez się melduję:)
    Rano byłam w pracy, ale tylko pół godziny na szczęście, póżniej z mamą na malinach, teraz się biorę za porządki bo za pół godziny chcę iść na siłkę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Witam i ja co porabiacie?
    wczoraj posprzątałam dziś tylko pranie i wolna jestem...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Magg , ale ci dobrze.
    Ja jeszcze musze poodkurzać i pomyć podłogi, no i łazienkę na błysk zrobić.
    Pewnie podzielę sie pracą z M, ale narazie poszedł z Oliwką na spacerek!

    ciacho - no to czuję, że nowe łóżeczko będzie dzisiaj wypróbowane, o ile juz nie zostało wypróbowane! Hihihihihi!:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    a z moja VEVE nie da sie isc na spacer,wòzek lezy w kacie ,bo ona w ogòle w nim nie chce siedziec tylko stac,wiec tylko plaza ,gdzie raczkuje albo hustawka i ogròdek u tesciowej,juz chce zeby chodzila sama,bo teraz to tylko za raczki...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Mój chłopiszon w pracy Ja wróciłam z zakupów i jestem wymordowana :/ Kupiłam kilka rzeczy na dziś i jutro i ogólnie "do lodówki" nie było to lekkie. Teraz Ania jeździ z małą by ta chwilkę pospała a ja idę szybciorem jakiś obiad zrobić bo mam niecałe 2 godziny, chyba że małż później wróci do domu bo i tak może być, no ale trudno zje odgrzewane. 5 minut przerwy i idę do kuchni
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    ja chyba pooglądam Kubicę....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    dziewczyny pomocy!!!! czy ktoras z was ma konto w MBANKu?

    zapomnialam swoj identyfikator i nie moge znalezc kwitka na ktorym byl on zapisany a musze zrobic pilny przelew. czy ktoras z was wie moze czy jest szansa jakos znalezc ten numer online??
  3.  permalink
    oj nie znam sie Aniu
    Iwa hiihih jasne ze juz wypróbowane-fajne jest
    ja wróciłam z małym zakupów w rossmanie musiałam popatrzec na farby do włosów bo ta co mam juz sie zmywa-niestety taki urok farbowania na rozjasniane włoski.kupiłam tez pieluch Huggiesy ale to w POLO za 37.99! a zawsze sa po 45 zł wiec okazja fajna:)
    dzisiaj planujemy isc na basen ale co z tego wyjdzie nie wiem zobaczymy jeszcze,ja tam chetnie sie przejde z Pietruszka
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    AniaM nie pomogę niestey...
    No to Kubica startuje jutro z drugiej linii :thumbup: może być ciekawie...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    a jak VEVE obudzi sie ,to zawieziemy ja do tesciowej i idziemy na zakupy spozywcze,przy okazji kupie sobie podklad fluid i maskare ,bo juz mi sie skonczyly...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    dobrze ze znalazlam kartke z nr meza to w ten spsob puscilam przelew ale kicha straszna tak sie wkopac :| cos czuje ze mialam pomocnika w gubieniu szpargalow :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Dobrej nocy Babeczki - padłam na pyszczydło dzisiaj i nie mam już sił
    --
  4.  permalink
    ja po basenie jestem padnieta tez ale wrzuce jakies fotki basenowe.mój mały to żywe srebro-wody sie nie boi wcale
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    a ja ogladam Sopot...
  5.  permalink
    A ja jeszcze nie w łóżku:D siedzę z przyjaciółka u sąsiada i filmy oglądamy:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    MILEJ NIEDZIELI,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam niedzielnie i zapraszam na kawusię!


    Ja dzisiaj znowu się wyspałam, położyłam się po Sopocie i wstałam o 7.00 - tak Oliwka się obudziła!:wink::bigsmile:

    Wczoraj mialam fajny dzień. Rano poszłam sobie na zakupki sama (mój M zajmowal się OLiwką , a o 10.00 położył ją spać), zakupiłam Oliwce kilka rzeczy m.in. 2 bluzeczki z coccodrillo i buciki - kapcie z ZETPOL. Pozatym poszłam do solarium i wstąpiłam do salonu PLUS-a bo kończy mi się umowa i wybrałam sobie nowy telefon, o taki:


    Popołudniu jak już troszkę z M posprzątaliśmy to Oliwka pojechała z tatusiem na działkę do dziadków, a ja zrobiłam sobie pachnącą kąpiel, poleżałam, pomoczyłam się, wypiłam lampkę wina i wogóle dobrze mi to zrobiło. Wieczorem obejrzałam Sopot i szybciutko zasnęłam. Także dzisiaj nawet dobrze się czuję!:bigsmile::wink::cheer::swingin::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    I ja witam na kawie, mało wyspana i wymęczona :( Noc była koszmarna, przysnęłam około 23 ale po kilku minutach się obudziłam i turlałam sie do 3 :/ Aż mi się już wyć chciało jak nie zimno to gorąco, duszno źle i niedobrze :/ O 8 mąż zrobił małej mleczko i przysnęła do teraz. Ale śpi w 2 pokoju (z powrotem w Kuby pokoju) Usypianie jej wczoraj to było 10 minut siedzenia przy łóżeczku, kładzenia jej i głaskania po brzuszku ale myślę że tam jej będzie lepiej a przede wszystkim ciszej.
    --
  6.  permalink
    Iwa nie widze Twojego telefonu:( napisz jaki model masz.
    a my znów niewyspani dziecie nas chyba pilnuje bo w nocy co chwile sie budzi
    --
  7.  permalink
    Iwa ja też nie widzę:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    ja tez nie widze,ide na obiad do tesciowej,ale pogoda taka sobie,troche chlodno,wiec zjemy i chyba wròce do domu ,bo nie lubie tescia i kisic w tym smutnym ich mieszkaniu nie mam zamiaru...
  8.  permalink
    a my sie wybieramy do brata M dzisiaj
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Mój małż spytał mnie dziś czy mam jakieś życzenia odnośnie jutra - rocznicy - jakiś prezent czy coś bo nie chciałby zrobić mi niespodzianki z której nie będę zadowolona :) Miło mi się zrobiło że chłop pamięta ale doszliśmy do wniosku że nic sobie nie kupujemy by spełnić wspólne marzenie "potrzebę" i kupić maszynę do pieczenia chleba :P Piekę chlebek kilka razy w tyg i mam 3 godziny wyjęte z dnia przez to a tak wrzucę w maszynę i będę mieć wolne :P i tym sposobem we wrześniu chcemy kupić maszynę ale raczej na allegro używaną :cheer: Myślę że to będzie przydatne urządzenie u nas w domu :) A małż mówi że jego wypłata pozytywnie nas zaskoczy - tak obiecał szef
    Dziewczynki sie bawią w dom - tzn Weronika i Gabi! Super się dziś dogadują a ja mam chwilkę spokoju - a ble się czuje dzisiaj :( Boli mnie coś brzuch jak chodzę i wzięłam nospę ale niewiele pomogła :/ więc zmykam na chwilkę do łóżka z książką
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Och Iwa super wieczór ja jak chcę by M gdzieś pojechał albo poszedł z Tola to zaraz slyszę " chodź z nami"... i tyle mogę sobie od nich odpocząć...
    And odpocznij babo może się ostatnio trochę przeciągnełaś i dlatego boli brzunio...
    Ja dzisiaj zkupy do szkoły robiłam zeszyty plecak itd, itp kupa kasy poleciała a gdzie jeszcze książki...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    ciekawe jak tam imprezka u Lady...

    u nas maz rzadko sam jezdzi z dzieciakami bo jak juz wybywamy to albo do znajomych albo do jego rodzicow a ja akurat tam lubie jezdzic bo mozna sie w ogrodku zrelaxowac na hustawce :)
    teraz wlasnie slubny usiluje okielznac ferajne i pogonic do spania i stonka mu sie niesamowicie rozlazi ale ja sie nie odzywam a co tam :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Ja zaraz idę usypiać Weroniczke. Po południu ładnie położyłam ją dałam pić i wyszłam z pokoju - zasnęła po 5minutach, ale teraz pewnie tak łatwo nie pójdzie :( Są już po bajce oglądanej i czytanej i świrują
    Magg chyba przeholowałam ale i niedospanie daje o sobie znać. Pół dnia przeleżałam Nospa pomogła brzuch przestał boleć ale jestem normalnie osłabiona :/ mdli mnie muli i mi ble a do tego nie umiem znaleźć sobie miejsca jestem dziś jakaś taka ble :/ Sama nie wiem czego mi sie chce
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    a ja ogladam Sopot ,dzis gwiazdy 80 lat ,fajnie powspominac stare czasy...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Ponad 20 minut :/ Gdyby nie wstawiająca Gabi i mruczący pod nosem kołysanki pluszakom Kuba byłoby chyba szybciej. Dziś tylko 3 razy ją kładłam ale wyła mocno nie musiałam głaskać brzuszka za to trzymała mnie za palca - mam nadzieję że to będzie krócej trwać bo nie mam sił tam siedzieć i czekam chwili kiedy dam całusa i wyjdę :/ Rozpieściłam ją jak była u nas w pokoju :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Jestem dziewczyny taka padnięta, ale i obkupiona :D
    Bynajmniej częściowo.
  9.  permalink
    a ja mam juz dosyc budzenia sie w nocy od strzała w głowe jaki mi serwuje syn swoją noga-teraz póki jest M-trenujemy łobuza zeby cała noc spał w łózeczku a nie wędrówki robił w nocy do nas.Poza tym złozyłam łózeczko te drewniane i rozłozyłam turystyczne-przynajmniej nie bedzie hałasu jak wali nogami o szczebelki
    --
  10.  permalink
    Witam wieczornie :)
    Izunia- chwal sie -czekamy :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    ja tez ogladam sopot. spiewamy sobie z mezem, dzieci spia to mozna falszowac - przynajmniej im sluchu nie wypacze :)
    a swoja droga az milo sie taki koncert oglada - stare dobre kawalki
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    noooo...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    nawet dobrze babki wygladaja,trzymaja sie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    witam ja koncze ogladac horror na dvd, z moim zdrowiem już zupelnie dobrze, jutro do pracy.
    Izunia pochwal się zakupami:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Dziewczyny pod wykres sio :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 24th 2008
     permalink
    Jakie gwiazdy lat 80. były w Sopocie? Jak to wyglądało?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    witam juz z pracy i podaje kawę bo Iwa chyba zaspała a to ona zawsze podaje nam kawkę od rana
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Jestem, jestem i tym razem to ja dziękuję myszorka za podanie kawusi!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no to znowu poniedzialek i odliczanie do nastepnego weekendu czas zaczac. u nas sie szykuje 3dniowy bo w piatek jedziemy do warszawy na kontrole z Gabrysia. no to jeszcze tylko 4 dni i rodzinna laba :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    czesc kobitki,milego dnia...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Amazonko wystepowali Shakin Stevens, Modern Talking (byl ten czarny Anders jak sie nie myle) Sandra, Sabrina, Samanta Fox, Limahl i KajaGooGoo. spiewali po 3 piosenki plus ewentualne bisy. mi tam sie podobalo bo sie niezle z mezem powyglupialismy i nasmialismy.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    mnie tez...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Mnie tez się bardzo podobało, miło powspominać jak to było jak jeszcze w pieluchy robiłam - hihihihihihihihihi!

    A to link do telefonu, którym się w niedzielę chwaliłam:
    TELEFON
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Iwa ja tez mam samsunga i sobie chwale, a teraz podoba mi się ten nowy samsmung ale on jest w ofercie dla firm.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ja już też kiedyś miałam SAMSUNGA i dobrze mi się sprawdzał więc może i tym razem bedzie ok!?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.