Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ja mam sony ericson i tez jestem zadowolona chociaz i tak najbardziej lubie moja stara nokie :)
    teraz wsrod znajomych hitem jest iphone 2 znajomych juz sie zapisalo w kolejke na te 16mb kilku innych na te 8mb sie napalilo. dla mnie telefon najwazniejsze zeby dzwonil, latwo bylo pisac smsy i mial mp3 na spacery :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Wlasnie M dzownil i idzie sobie na dwa tygodnie na urlopik, temu to dobrze :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Myszorko a tobie juz nic nie zostalo? akurat bys zuzyla przed odejsciem z firmy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    wypady z maluchami i rodzicami,dobrze robia ,VEVE bala sie spac w mieszkaniu w PL i nowych miejsc,ale patrzyla na nas i sie uspakajala,przytulala ...potem juz sie przyzwyczaila,byly to jej pierwsze wakacje...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Cześć po weekendzie !
    Ale u mnie się ochłodziło i pogoda paskudna się zrobiła blee ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aniu jezeli odejde np 1 wrzesnia to urlop jest naliczany proporcjonalnie do okresu przepracowanego, takze nie dostanę urlopu tyle co on, poza tym szefowa sie nie zgodzi bo wiesz czekam dalej na ten telefon i nie wiadomo co i jak. Mam byc cierrpliwa bo jest okropna biurokracja w urzedach i potrzeba duzo podpisów nim kogos zatrudnią
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no tak, zostaje ci albo gzrecznie w pracy siedziec albo wziac opieke nad Matim i zrobic sobie dluyzszy weekend z mezem :wink:

    Izunia witaj. u nas tez troche chlodniej ale mam nadzieje ze padalo nie bedzie bo juz sie na spacer z psiapsiola umowilam
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aniu wlasnie a to co mi ewentualnie zostanie to mi powinni wypłacić a opiekę wybiorę.
    --
  1.  permalink
    Miłego dnia wam wszystkim życze. :)

    Pozdrawiam :)

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No u mnie też zaczyna się rozpogadzać, ale jest tylko 12 stopni ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Wiecie co ludzie nie wymyślą, ostatnio jak bylam na zakupach to widziałam 4 latka który był obwieszony "złotym" łancuchem na szyi i na ręku, portfel w tylniej kieszonce w spodniach, byłam ciekawa czym przyjechal na te zakupy.:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    hahahaha myszorka pewnie porchawką ...
    ale jestem dzisiaj nie do życia kręgosłup jakoś tak mnie nap.... że nie wiem jak siedzieć... i nie mogę się zebrać pogoda paskudna zimno i ponuro ble...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Magg mnie też czasem kręgosłup tak pobolewa, że nie mogę wytrzymać ! A powiedz konsultowałaś to z lekarzem - ja chyba się wybiorę ... Ostatnio mi się wydaje, że przyzwyczaiłam się do tego bólu a to nie dobrze ! ;/
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    witam i życzę miłego dnia...

    http://www.madzik.pl/gify03/pies.gif
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    u nas rano bylo tez szarawo wiec wzielam sie za przebieranie za malych rzeczy po dzieciach a tu slonce wyszlo a w domu sterta ciuchow do skladania. na dodatek zbliza sie @ i jestem siakas takas niedogodzona i z deka plecy pobolewaja :devil:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    U mnie tez ranek był do bani pogodowo, ale teraz świeci słoneczko!
    Myszorka to jeszcze nie wiesz co z ta pracą?? I czy ja dobrze zrozumiałam, że do urzędu idziesz...???
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania no wiem co to za ból w plecach przed zmorą - współczuję.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Iwa tak do urzędu marszałkowskiego, Iwa a szczegóły pisałam pod wykresem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Witajcie!

    Ania pewnie wypoczęta wróciłaś z nowymi akumulatorkami? :))

    Skorpionko fajnie, że się odzywasz :)) byle częściej...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Przeżyłam roczek gdzie dwa dni to były przygotowania a wczoraj całe popołudnie i wieczór w kuchni... o dziwo jakoś nie jetem wyjątkowo zmęczona :)) Cieszę się jednak, że mam to za sobą :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady ja tez sie zawsze ciesze ze jest juz po, za duzo roboty a potem i tak malo co się siedzi z goścmi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    IWA telefonik fajny i lubię markę SAMSUNG. Osobiście mam SONY ERICSSONA a dominują w domu NOKIE :)

    Kiedyś wielką wagę przykładałam do marki i samego wyglądu a obecnie jest mi to obojętne.... Leżą mi 4 telefony do sprzedania i nawet nie mam czasu ich wystawić...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    myszorko oj mało się siedzi oj mało...

    Julcia padła jeszcze jak goście byli ok 21.30 ... nie dała bidulka rady :)
    Sami goście ostatni wyszli po 22 - odwoziłam ich!
    Po powrocie M i Adriana już mi pomyli naczynia i wszystko posprzątali a rano M powywoził krzesła i stół!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Witaj Drona to super, że nie jesteś zmęczona :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Prezentów takowych mała nie dostała poza ciuszkami jakie sama jej kupiłam w imieniu mojej mamy i dostała dodatek do prezentu kolczyki śliczne :)) i zobaczę jak będzie bo może na drugi rok przekłuję jej uszka :)) w tym jeszcze poczekam sobie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia nie do końca ale nie padam na "pysk"
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No z kolczykami to ja bym też poczekała - ale możesz je nam pokazać byśmy popodziwiały :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    zdjęcia powklejam przy okazji jak chwilę wolnego czasu znajdę. Teraz wypadałoby mi się wykąpać a popołudniu powinnam jechać do fotografa zrobić małej zdjęcie na pamiątkę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady ciesze sie ze wsyzstko poszlo gladko. jak tam Julka w kosciele dzielna byla??

    co do akumulatorow to myslalam ze naladowalam na bardzo dlugo ale juz jakis deficyt sie robi... pocieszam sie ze teraz bedzie dlugi 3dniowy rodzinny weekend
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia jak będę wklejała zdjęcia Julci to zrobię fotki koczyków i wrzucę..

    Ciuszki są z coccodrillo w kolorystyce szary biel czerwień :)) pierwszy raz zestawienie nie różowe :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania ale pomyśl o tym mile spędzonym czasie ..... warto było i niech on cię podładowuje :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Julcia w kościele była grzeczna - był moment a raczej dwa gdzie zaczęła marudzić. Poza tym siedziała grzecznie albo się rozglądała po kościele!
    W tym samym czasie co były roczki zawsze mamy w kościele chrzty a było ich sporo przeszło 10...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady no mysle mysle i juz mi sie geba smieje :) sis dzwonila dzisiaj zebym zalowala ze nie zostalam bo maja inwazje grzybow - prawdziwki i podgrzybki rosna przy drodze i wczoraj w godzine majac jezioro w zasiegu wzroku nazbierala wiaderko... no i faktycznie zaluje ze jak my bylismy to az tylu nie bylo bo ja kocham zbierac i przebierac gdzyby
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania właśnie słyszałam, że wysypało grzybami i też zazdroszczę, że mnie nie ma na wsi hmmmm uwielbiam zbierać :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no ja przytargalam w zeszla srode cala reklamowke - prawdziwki kozlaki kurki i podgrzybki. alez byla zupa :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    a z innej beczki - myslicie ze na allegro juz warto wystawic kombinezon zimowy z zeszlego roku kurtki i spiworki czy jeszcze poczekac??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ja tez lubie zbierac grzyby, a juz tak dawno nie byłam a jaka to radosc znaleźć grzybka:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania ja właśnie już pstryknęła fotki i będę wystawiała lada dzień :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania wystawiaj bo to już koniec sierpnia i ostatnio patrząc po sklepach zaczyna się jesienno - zimowy szał kupowania.

    Też bym musiała wystawić po Julci bo te noworodkowe dalej leżą w szafie i te letnie i dalej nie mam czasu na robienie fotek i wystawianie - leń się we mnie odzywa w takich chwilach :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    myszorka grzybka jak grzybka ale prawdziwka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady a może te maleńkie trzymasz na jeszcze jedno dzieciątko hmm a nam wpajasz, że lenia masz :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    dobra laski spadam się duszować.....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    teraz jeszcze jest niska cena zimowych rzeczy. Z moich allegrowych obserwacji sezon na zimowe zaczyna się w listopadzie i to co teraz jest po 20zł w listopadzie po 35 Teraz jesienne rzeczy są na topie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Hmmm uwielbiam zapach grzybów - i najchętniej to zupę grzybową bym zjadała :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady co znaczy DUSZOWAC???

    Izunia no ja wlasnie wszystko wywalilam i bede wystawiala. rzeczy letnie po Gabrysi z ktorych wlasnie wyrosla odlozylam w karton i wystawie za rok kwiecien / maj bo wtedy sie najlepiej sprzedaja.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania dokładnie tak.
    Nawet ja się nie domyślam tego sformułowania "duszować" - co niby to znaczy ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    w listopadzie moim zdaniem to juz ostatni dzwonek i moze sie nie sprzedac bo ludzie juz sie obkupuja. ja pewnie lada dzien zdecyduje sie rzeczy powystawiac. mam po Gabie 2 kurtki z czego jedna prawie nowka z serii disneya to moze akurat nazbieram na kombinezon dla Krzysia :) a w listopadzie wystawie kiecki na bal karnawalowy - mam 3 rozne ksiezniczkowe, koniec magazynowania - wszystko idzie na pzrerob :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    a moze chodzi o TUSZ w sensie prysznic???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady zaczyna do nas gadać szyfrem, jakimś dziwnym kodem, albo po "biedrońsku" :D

    Oglądałyście "Where is Nemo" haha tam było gadanie po waleńsku - ale się teraz uhahahaaaałam przed kompem :rolling:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.