Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania no tak pierwsza myśl to właśnie mi z tym prysznicem się skojarzyła ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izuń właśnie moje dzieciaki oglądają :P i aż parsknęłam śmiechem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    chyba ide prasowac nim Krzysko wstanie to moze troche konstruktywnej roboty odstawie. kurcze najgorzej to sie po blogim lenistwie za robote zabrac.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Duszować - kąpać pod prysznicem hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    dobra jestem po kąpieli, malowanko, fryzurka a potem może uda mi się poszukać praleczki na necie :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    A ogląda ktoś mini mini i tam leci taka bajka pingu moje dziecko gada identycznie jak te pingwiny.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    myszorko Julcia uwielbia rybkę mini mini :)) a najbardziej piosenkę na dobranoc TA DOROTKA :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    aaa
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Matus tez lubi tą piosenkę, zresztą sama Dorotka mu sie podoba bo się do niej szeroko uśmiecha :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    mini mini fajne jest ,ale VEVE jeszcze TV nie oglada ,tylko muzyka ja interesuje...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Tosie bajki wogóle nie interesują więc umnie odpada - czasami to aż niestety bo bym oddech zlapała od dzwońca przed chwilą gadala zkotem w łóżeczku bo po co spać...
    Dziewczyny która z Was karmi jeszcze piersią? Ostatnio Tola znowu budzi mi się w nocy ok 3 i krzyczy strasznie i płacze normalnie już nie wiem co robić no i potem o 5 na cyckowanie... wasze szkraby jeszcze cyckają nad ranem jeżeli tak to o której? Nie wiem jak się zabrać za odstawianie od cycka...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    a ja dzis ,zostawilam curiculum w ròznych miejscach,ciekawe czy zadzwonia ,pewnie nie,ale staram sie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    MAGG ja karmie i VEVE budzi sie ze 2 razy...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Magg ja nie karmię cycem, ale maluchy ostatnio też budzą się w nocy z krzykiem nie wiem czego to przyczyna ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ocho jednak muszę iść utulić bo wyjec się włączył...
    Ewa ja już zaczynam mieć dośc....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    A co do bajek to podobnie jak Tosia od Magg - chłopaków bajki nie interesują :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia butlę o której im dajesz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Magg ja dalej karmie, Krzys idzie spac ok 20tej i spi w zaleznosci od cieploty w domu do 5 lub 6.30 - dostaje cycka i dalej spi, w zaleznosci o ktorej jadl spi albo do 7.30 albo do 9.

    u nas Krzysko tez nie oglada TV, jeszcze ma czas na uzaleznienie :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Matus to najbardziej lubi oglądac reklamy z dzieciakiami, a ta z bobovity jest super co te dzieci się tak śmieją.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ja tez mam dosc,ale còz musze wytrzymac ,VEVE skarbie rosnijj i zostaw cycki !!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no u mnie tez jeszcze zasypia i śpi tak do 7.30 ale te nocne wrzaski już mi bokiem wychodzą a wieczorem też gdzieś ok 20 zasypia...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Moje przed chwilką zasnęły ...
    Magg butla jest o 20 - jeśli jest bardzo duszno a ostatnio tak bywało to tylko woda przegotowana do picia. Ja nie wiem już co się dzieje ? Moje chłopaki jedzą taki treściwy obiadek o godz 16 - może to za późno co ?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    wpadnę puźniej bo wrzaski sąsiadów zgonią na razie kobiety!!!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Myszorka ta reklama moich maluchom też przypadła do gustu :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    nie sądzę .... a rano o której im dajesz?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ja nie dokarmiam,tylko cyc...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Rano budzą się około 6:30 - 7:00 ale biorę ich do siebie i śpimy dalej do 8 i potem butla.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    jak zaczne prace ,to dam butle...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No Ewa Twoja ile już ma - mogłabyś suwaka wstawić - jak nie umiesz to zrobię za Ciebie, albo Ci pomogę :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Moje dziecko tez się budzi w nocy, czasem dwa lub trzy razy ale juz sama nie wiem jaka jest przyczyna.
    Magg dasz rade kobieto
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia u nas Krzys obiad zjada jeszcze pozniej bo najczesciej razem z nami ok 18tej chociaz jak mam zupe to nastepnego dnia juz je ok 15.30-16.

    Ewa - butla to nie taka prosta sprawa jak mala nie jest przyzwyczajona. sprawdzalas jak reaguje na sztuczne mleko? Krzys wymiotowal praktycznie kazdym, tylko enfamil akceptuje
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    IZUNIA wataw suwaczek ,bo ja chcialam i nie umiem,VEVE 27 pazdziernik 2007 ma juz 9 miesiecy i 28 dni...cos ci potrzebne ,wybierz sama...ale bedzie fajnie...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No widzę, że macie w wiekszości ten sam problem. Od jakiś 2 tygodni moja Oliwka budzi się w nocy ze starsznym płaczem jakby jej się coś złego przyśniło. Nie chce jeść, już dawno nie jada w nocy. Muszę do niej iść i ja przytulić, pogłaskać i zasypia. Dzisiaj to rekord pobiła i 3 razy zaczynała płakać! Nie mam pojęcia od czego??? Wcześniej się to nie zdarzało!:sad::cry:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ANULA ,jak zostawiam VEVE z tesciowa ,to pije mleko bez problemu z butli,czy uczula to nie wiem,bo VEVE jak odstawilam ,to tez miala uczulenie,teraz tez jej wychodzi a mleka nie pije...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ewa skopiuj cały ten wiersz [url=http://lilypie.com][img]http://b1.lilypie.com/Kk9cp2/.png[/img][/url]
    Ustawienia Forum -> Sygnaturka i na koniec zapisz zmiany :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Mam nadzieję, że Ci się spodoba :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no pewnie ,dziekuje ,ale fajowy...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    IWA ja sie zastanawiam czy to nie jakiś skok rozwojowy - no ale jaki ? :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Niesamowite, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym Sopocie. Może na Youtube jeszcze będą jakieś fragmenty? :-(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ama nie widziałaś splotów reklamowych ? Mnie również się podobało ;D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Nie mamy tv. :-(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Reklame z dzieciaczkami Weronika też lubi a z bajek ostatnio oglądała smerfy i prawie całe siedziała i się śmiała więc chyba jej się podobały
    Muszę wyjsć z domu ale nie chce mi się :/ od kilku dni odwlekam zakupy szkolne ale chyba dłużej sie nie da bo widzę że po sklepach zaczyna sie młynek.
    Rok temu kupiliśmy Ani plecak Campusa - teraz poprosiłam Anie o liste potrzebnych rzeczy do szkoły i szczerze to byłam pewna że znajdzie się na niej plecak a tu zong "piórnik i plecak może być stary" (piórnik ma chyba od 4kl) Plecak jest wyprany juz i wcale nie widać po nim ze był aż tak eksploatowany - i jak na początku ciut miałam wyrzuty sumienia że taki plecak itd to teraz nie żałuję bo warto było dać kilka groszy wiecej a ma go aż tak długo.
    Ania dostała rano 50zł z ubezpieczenia - na doładowanie tel lub po prostu dla niej, pojechała sobie na rowerze na miasto po ksiażkę do polskiego a zamiast niej kupiła tornister dla Kubusia :shocked: Kuba szczęśliwy a i Anka zadowolona że on się cieszy :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Normalnie ta twoja córeczka to mnie zadziwia i oby tak dalej, A tobie gratuluje takiej pociechy! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    And no to ładnie ze strony Ani, jednak czy ta dziewczyna nie za szybko dorośleje ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No widać And, że dziewczyna pomaga Wam jak może, chodzi mi o opiekę nad młodszym rodzeństwem no i w ogóle :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Iwa nawet nie wiesz jak mnie czasami to zaskakuje tym bardziej że np godzine wcześniej słyszę "mamo kupisz" czy "ja chcę, ja muszę to mieć" a potem zamiast polecieć sobie to COŚ kupić ona kupuje coś dla "znienawidzonego" braciszka :wink: Leją się, kłócą wiecznie wojny ... ale chyba szalenie go kocha
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia79: jednak czy ta dziewczyna nie za szybko dorośleje ...
    Izunia za szybko pod wieloma względami :P Ma 11 lat jest w 6 klasie jako jedna z lepszych, do szkoły a właściwie już od przedszkola idzie ciągle o rok do przodu, masa dodatkowych zajęć... Ostatnio siedzi i zastanawia sie do jakiego technikum czy też LO i jakie studia iść -> pytam o gimnazjum a ona o to sie nie martwi bo to ma mały wpływ i już wybrała, o najwyższym poziomie w jelonce. wzrostem i wyglądem też ponad wiek - po prostu ona taka jest i zawsze taka była Tylko że mi jako matce ciężko ja zrozumieć - raz dzieć przedszkolny który płacze z byle powodu a za chwilę dorosła baba która myśli "inaczej" czasami rozsądniej ode mnie :confused:
    --
  1.  permalink
    Iwa fajny telefon-tez mam samsunga ale model D900(bordowy taki jak na zdjeciu) dostałam go w prezencie od taty ale ogólnie jest to mój 10 telefon i najbardziej zadowolona byłam własnie z samsungów

    http://fototel.pl/images/SGH-D900_7_bordo_5.JPG


    Laski idziecie jak burza z postami,zlitujcie sie nade mna bo mam ograniczony czas hahaha
    --
  2.  permalink
    co do płaczu w nocy-przerabiam to równiez-nie mam pojecia od czego płacze-moze wina sa zabki ale wątpie,juz predzej zwale wine na zły sen ale kto to wie...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Cześć babeczki ja w końcu w domu po wypadzie już ostatnim w te wakacje u kuzynki, miał być tydzień zostaliśmy dwa:bigsmile: później postaram się troszkę ponadrabiać, teraz jak młody spi to zmykam nastawić pranie i do kuchni bo podostawałam warzywa i ryby i trzeba z tym coś zrobić.
    U nas ze spaniem Hubcia dalej w kratkę raz dobrze raz źle, ale CHWALĘ SIĘ w sobotę młody zrobił sam 10 kroczków i choć chodzić lubi trzymając mnie za palca to normalnie aż miło popatrzeć na te jego nieporadne kroczki.
    Miłego dnia zajze w wolnej chwili.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.