Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Hoga witaj po wojażach - a ostatnio się zastanawiałam co się dzieje, że Ciebie nie ma ... :D
  1.  permalink
    hej dziewczyny, ale się dzisiaj produkujecie:D.
    A ja w pracy siedze, szef mnei wysłał na małe zakupy i aż mi się wesoło zrobiło - dwie osoby spotkałam, znajome z widzenia z siłowni, pytali, czy będe dzisiaj:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Co do telefonów to u mnie zawsze górę weźmie NOKIA [bez reklamy oczywiście] mam w sowim posiadaniu już 4 :D
    She witaj a już myślałam, że miałaś wolny dzień w pracy ;P
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia u kuzynki był net ale tak wolno chodził że zanim na dobre się zalogowałam gdzie kolwiek to już mi cierpliwości brakowało.
    Zresztą wykorzystywałam pogodę na maksa.
    Pisałyście hna dzieciaczkach o osach, było tego zatrzęsienie, Jakuba użądliły 3 razy mnie raz a Hubcia dwa raz w ramię i szybko zeszło, natomiast jak pod kciukiem, to ręka bordowa, spuchnięta jak balon i taka pręga do łokcia po dwóch dniach zelżało ale myślałam ze będę musiała jakiegoś lekarza szukać tam.
    A tak pobyt super Hubciem wszyscy zachwyceni, bo jakby dziecka nie było, zresztą mały cygan do każdego chodził, poza tym kuzynka ma dorastające córki więc też mi go na spacer zabierały a ja miałam luz.
    Hubcio jednak najbardziej polubił koty a ich tam jest nie mało, zarówno duże jak i kociaki. Zresztą zwierzyniec u nich jak ich mało, hodują dziki a te miały młode, były kury i kaczki ale to jakieś rasy ozdobne i czasami do tych potocznie nazywanych nie podobne, mieliśmy bociany i czaple.
    --
  2.  permalink
    Izuniu, ja tez tylko nokie uznaję, ma trzy aktualnie:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    She to jeszcze godzinka i do domu - a na siłownię to chodzisz wieczorem ?
  3.  permalink
    Iza, umowe przedwstępna mam o 17, więc jeszcze trochę posiedze tutaj...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    a ja dzis jak w sklepach widzialam mamy z bobasami malutkimi,to az wstyd sie przyznac w cale im nie zazdroscilam,dobrze ze VEVE rosnie szybko...
  4.  permalink
    A ja bym chciała takiego maluszka mieć:).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no wierze,ja to jestem przeszczesliwa,ale pracy przy takim maluchu tez jest duzo...
  5.  permalink
    Kurcze chce tez avatarek lub suwaczek, czy któraś m nei p0rzeszkoli jak to zrobić?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Koszmarnie się czuję, głowa mnie boli, spac mi się chce i ziewam na potęge, ale musze iść na siłowni; w weekend pozwoliłam sobie na rozpuste zywieniową:D, i musze to dzisiaj spalić ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    She wejdź w Lilypie.com po lewej stronie suwaczka np ewy i dalej już cię poprowadzi a potem wklej [url=http:..i tu będzie twój osobisty a potem wklej w
    Ustawienia Forum -> Sygnaturka i na koniec zapisz zmiany :D
    --
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    a ja odwaliłam dziś numer uśpiłanm Tosię i sama zasnęłam ona wstała a ja spałam dalej prawie 3 h dobrze że mama była i się nią zajęła :shocked: dawno tyle w dzień nie spałam szok!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Magg gdybys nie miala nikogo do pomocy to bys tyle nie spala, podswiadomie wiedzialas ze jest komu zajac sie Tosia...

    czy u was tez taka beznadziejnie zmienna pogoda? wyszlismy na spacer przed 15 bo sie super rozjsanilo ale po 2godz lazenia trzeba sie bylo szybko do domu ewakuowac bo nadciagnely czarne chmury. troche pokropilo i jak sie wtelepalam do domu, rozebralam dzieciaki i schowalam zakupy to znowu super slonce wyszlo :devil:
  7.  permalink
    dzięki Magg, w domu spróbuje:)
    A dzisiaj jednak nici z siłowni, głowa mnei boli i chyba mam gorączkę, a myslałam, ze moja ranna temperatura to skok, a teraz już nie wiem:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    AniaM chyba masz rację bo tak to zawsze nasłuchuję...
    ni ma sprawy She Jakby co to Ci pomogę...
    Izunia a jak się robi suwaczki ze zdjęciami?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ale jaja,jutro mam rozmowe o 9 rano w hipermerkacie ,jako kasier sprzedawca,to by bylo za piekne jakby mnie przyjeli ,widzac ze tu maly rynek pracy...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Mlody się wybił z rytmu chyba bo u kuzynki spał rano 40 minut a o 13:30 padał na 3 godziny a dziś łącznie godzina w ciągu całego dnia a ja padam. Pewnie za kilka dni wróci do normy.
    Ale mnie dziś Jakub wyprowadził z równowagi, kładłam młodego i mówie do niego wyrzuć śmieci tam są dwa worki i co Jakub i owszem nie spojrzał i wziął jeden worek ze śmieciami a drugi z ogórkami od kuzynki . Dopiero jak się miałam za nie zabrać to zobaczyłam że śmieci dalej są:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ewa to trzymam kciuki

    Mi dziś Weronika ładnie spała w dzień bo 2 razy łacznie ponad 3godz. Już powoli szykuję sie ją kłaść, Andrzej wyszedł z Kubą, Ania z piesą, więc mam jeszcze jakieś pół godziny bo Gabio juz śpi Tylko że jakoś sił mi brak :P
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    no szczescie bedzie mi potrzebne ,bo ja polka a nie wloszka,a wloszki maja pierwszenstwo...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Hoga o matko - no to ładnie syn Cię załatwił - wywalił ogórki :P
    Ewa ja również będę 3mała kciuki a nóż widelec może się uda ;D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ewa no to samoopalasz, czarna peruka i może masz szansę :tooth:
    And , jak minęła Wam rocznica?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Iza no a dostałam te melonowe i jeszcze zła jestem, kazałam mu je przynieść z powrotem ale już ktoś zabrał. A jak by było wszystkiego mało to zgubił telefon, ja wydzwaniam i nic w końcu jakaś kobieta znalazła i odbiera a ja od razu z grubej rury na młodego czemu nie odbiera. Kobieta znalazła niedaleko wyszłam i odebrałam a młody ma szlaban na komórkę przez miesiąc.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Jemma widzieliśmy się dziś rano i po 17 niewiele pogadaliśmy nawet :P Zjedliśmy obiadek razem ale nie jakiś świąteczny. Czekam aż dzieciaki pójdą spać i będziemy mieć czas dla siebie :P Teraz póki co małż usypia Weronikę - wygonił mnie z pokoju dzieci "bo dziś Twój film idź oglądaj" wie że na filmie "tato" ryczę jak debil choć go oglądałam 100razy... siedzę i oglądam 1 okiem
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ha a moje już śpią od przeszło 30 min ;P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Hoga syn ma dzisiaj jakiś zakręcony dzień co ? Dobrze, że już się kończy ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izuś mi by chyba też już spała :P ale co tam niech się męczy :P co chwilkę mała popłakuje więc chyba chłop chce wyjść z pokoju :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    dzisiaj ogolnie jest jakis popaprany dzien. caly pod gorke i to z ponedzialku :|
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Czemu Aniu ?
    And, cały wieczór przed Wami ;)
    Hoga, powinnas współczuć synowi a nie sie nad nim "pastwić" - może sie chłopak zakochał ? :wink:

    A ja wybieram właśnie lokal na panieński, czas leci a my nie mamy jeszcze miejsc zarezerwowanych :neutral:
  8.  permalink
    Hoga- ten wiek jest taki fatalny:/ Mój dziec tez z głową w chmurach... Aż normalnie mam nim ochote potrząsnąc,zeby wrócił do pionu, bo mam wrazenie że żyje w 3 wymiarze
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Jemma poczynajac od tego ze Krzys mi pogryzl Gabrysie, poprzez rozsypanie sie DOSLOWNIE bo w pyl deski do prasowania a skonczywszy na @ ktora dostalam w czasie spaceru :devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Jemma organizujesz wieczór panieński ?
    Aga witaj ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    a co do wieku koncowopodstawowkowo-gimnazjalnego to fakt szalu mozna dostac nawet bedac jedynie nauczycielem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    U mnie dzień jak zawsze minął szybko - teraz jestem, ciekawa jaka będzie nocka i mam nadzieję, że bez przebojów i atrakcji z udziałem bliźniaków :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Dziewczyny a może dzieciaki rozpaczają nad kończącymi się wakacjami ? ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    za rok ja tez bede rozpaczala a na razie odczuwam juz bol w towarzystwie spacerowym - zaczynaja sie rady, biwaki integracyjne i jakies dziwne sprawozdania i plany :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    witajcie wieczorkiem.

    Pojechałyśmy dzisiaj z Adrianą i Julką do fotografa na zdjęcia roczkowe Julci ale musimy się niestety umówić na termin bo nie zawsze jest fotograf na miejscu. Może jutro po 12 uda nam się zrobić ze dwa zdjęcia na pamiątkę :))

    Poza tym troszkę powędrowałyśmy sobie po sklepach dla zabicia nudy oczywiście :))

    Wieczorkiem odwiedziliśmy znajomych na piekarni i Julcia nieźle pobuszowała sobie wśród mąki :))
  9.  permalink
    izunia :hugging:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Izunia - wspólorganizatorką :)
    Aniu - jutro będzie lepszy dzień ;)
  10.  permalink
    jemma- a jakies atrakcje dla panny młodej bedą? Jakies męskie rozbieranki? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    JEMMA: And, cały wieczór przed Wami ;)
    Można tak powiedzieć :) Ania się kąpie i spać a my naszą kolację i nie wiem co dalej :P
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga, miały być ale strasznie droga sprawa a przeciez nie chcemy jakiegoś tłustowłosego zboka co udaje , że tańczy :wink:

    And, mam Ci podpowiedzieć ? :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aga a Ty już o rozbierankach myślisz ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Jemmuś nie musisz nic podpowiadać coś sie wymyśli :P
    Jestem zmęczona dzisiejszym dniem, dziećmi, hałasem i w ogóle :/ chyba się zużyłam i czas podładować choć troszkę akumulatory :/
    --
  11.  permalink
    Jemma - jak uda wam się znaleźć fajnego to moge się czuć zaproszona ??? :whorship::whorship::whorship:


    A tak powaznie- to byłam na panienskim ze striptizerem i to była porażka :confused: Chudy gostek, który został w skarpetkach i który miał pryszcze na plecach . Błeeee.........:devil:
    Najfajniejszy męski striptiz oglądałam w gejowskiej knajpie - super przystojniak i miał się czym pochwalić :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    And no wiesz uwazaj bo co 7 lat to metamorfoa jest :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    aga1976: Chudy gostek, który został w skarpetkach i który miał pryszcze na plecach . Błeeee.........


    i ja mam za to jeszcze zapłacić ? :crazy:

    Bierz przystojniaka z gejowskiej knajpy i przyjeżdzaj :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aniu jak na lepsze to mnie ucieszy :)
    Z moich planów kolacyjnych nici bo mój Pan mąż już buszuje w kuchni - Ty oglądaj - i mam zakaz wejścia do kuchni :P Jak mi dziś fajnie
    --
  12.  permalink
    And- udanego pożycia :flowers:

    Jezu - jak ja czytam o waszych mezach to normalnie chyba się z moim rozwiode po 13 latach;) Sami romantycy, sami pracowici - normalnie anioły buszsujace po kuchniach ;)
    Mój własnie przyszedł z pytaniem czy moze na jakas kolacje liczyc więc idę zakasać rękawy:)Dotad nie narzekałam na to, ale w porównaniu do tych aniołów wypada blado ;)
    Do pogadania za kilka minut :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.