Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aga mój małż lepiej się czuje w kuchni niż ja :P Przejął to w genach po mamie kucharce podczas gdy dla mnie gotowanie to kara i obowiązek :) Za to ma inne minusy ale nad nimi pracuje jak za kolejnych 7 lat nie będzie efektu to chyba się rozwiodę :wink:
    Dziękuje za życzenia :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Kolorowych snów Babeczki ja uciekam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ja dzisiaj mialam gest i kolacje mezowi zrobilam w zamian za pozmywanie i rozwieszenie prania :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aga no mnie mój wygonił z kompa, ale jak widzisz uparta jestem zołza :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    A co do gejowskiego striptizu to pewnie fajny był - wyobraźnia mi się włączyła :D
  1.  permalink
    O tak- ja uwazam,ze to super gdy widok faceta wzbudza zainteresowanie obojga płci :)No ale dobra- bo rozwine się na tematy sexualności a to chyba wskazane nie jest- bo moje poglądy bywaja pokrętne ;)
    A knajpka kiedys była moja ulubioną- porządek, uprzejmosc i miłe nastawienie do innych były codziennoscią. A teraz... No cóż... czasu wciąz brak :(
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Już zrobiłaś kolację ? :D
  2.  permalink
    Oczywiście :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Hmmm szybka baba z Ciebie - aż boję się zapytać czy u Was wszystko tak szybciorem działa hihihiii :P
  3.  permalink
    Hmm- jak by Ci tu powiedziec... Jak jest taka potrzeba to TAK :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Bardzo dobra odpowiedź moja droga - bo potrzeby różne bywają :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    :rolling:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Laski padam dzisiaj ze zmęczenia ... idę spać ... nie produkujcie tyle postów bo nie dam rady czytać ich wszystkich...

    Szukam nada pralki :(
  4.  permalink
    oo- Lady... Maiłas mi napisać jakie sałatki wyprodukowałas na bibkę... Inspiracji szukam :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Lady ja mam whirlpoola, mama ciocia i 3 rodziny z rodziny tez.
    u nas ma niezly przerob bo po 6-7pralek tygodniowo i niezmiennie bezawaryjnie sluzy od 7 lat... tyle ze nasza jest jeszcze z tej zachodniej linii produkcyjnej
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Drona nie poznaję Cię kobieto ! Czym tak wypełniony jest Twój dzień po same brzegi - przecież nie masz bliźniaków :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aga jadlas kiedys surowy kalafiut tarty na tarce z majonezem i czonskiem? pycha :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No i co do pralki to wiesz, że ka tak jak Ania obstawiłabym na Wirhpoola - ba nawet mam :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No i pół rodziny też z resztą ...
  5.  permalink
    OOO- nie jadłam:shocked: Zrobie sobie bo uwielbiam i kalafiora i czosnek .
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    mozna tez zamiast kalafiora dac nawet marchewke ale z kalafiutem jest to zestawienie fenomenalne. tylko trzyj same kwiaty i na grubych oczkach
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    dziewczyny jakie ksiegarnie itnernetowe znacie i polecacie oprocz merlina z duzym wyborem i dobrymi cenami?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    nie jadłam surowego kalafiora... a gotowanego uwielbiam... U mnie na topie teraz jest tarty seler z oliwką i marchewka ze śmietana - zajadam sie póki są pyszne z działki

    Objadłam się po uszy spagetti z duża ilością pieczarek - to było mniam
    --
  6.  permalink
    ja uwielbiam surowego- powstrzymuije sie po wyjściu z warzywniaka,zeby nie zezrec połowy:)
  7.  permalink
    Co do ksiegarni... Ja jestem chyba staromodna- bo lubie te tradycyjne... Jak wlezę to juz na amen- zanim cos kupie muszę przeczytac kilka stron
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Aga to tak jak ja tylko bym skubała te różyczki i zajadała się :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    ja tez przepadam za surowym a brokuly wcianm na pol surowo podsmazane a nie gotowane...

    co do ksiegarni szukam 3 ksiazek w jednym miejscu :) u mnie w miescie nie idzie kupic zadnej z nich a chcialabym ograniczyc koszty przesylki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Ania oglądałam niedawno na kablowej koncert w Łomży - był Manam i inne tam takie festynowe zabawy - teraz jakoś był czy to stare dzieje ? :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Będę musiała spróbować...

    Co do ksiażek nie znam internetowych ale za to bardzo polubiłam nasz antykwariat - książki są w cenach różnych od 1zł do ... tu chyba nie ma ograniczeń hihihi Ale dogadałam się z dziewczynom i kupuję ksiażkę często z rabatem a po przeczytaniu sprzedaję ją za pół ceny Tym sposobem przeczytałam sporo pozycji jakich nie ma w bibliotece :P no i wysyła mi sms-a jak coś przychodzi nowego a fajnego :) Jestem na etapie Coelha i nawet po "pielgrzyma" sięgnęłam po raz enty :P
    --
  8.  permalink
    No nic moje drogie- ide zobaczyć, czy mnie w lózku nie ma i przemyslec sprawę ewentualnego rozwodu z moim nieanielskim mezem Do jutra :grouphug:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    miesiac temu na goscincu lomzynksim, oprocz tego ze maanam przyjechal (w domu slychac bylo slowa takie naglosnienei przywiezli) to jeszcze odbyl sie miedzynarodowy zlot Anek :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    A ja czekam aż moje połowisko się wykąpie ogoli i nie wiem co jeszcze i zniknę już też na dobre do jutra
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    No ja również spadam kochane do jutra :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    dobra ja tez juz odplywam.. do jutra
  9.  permalink
    Dziewczyny ehh kiespko sie ten weekend zacza kiepsko...
    moi tesciowie namieszali znow ,nagadali jakis glupot o mnie ,zachwile sie cala rodzina M sie na mnie obrazi nie wiem o co.a do tego pierwszy raz w zyciu zabraklo mi slow poprostu...
    i wcale z dnia na dzien nie jest lepiej tylko gorzej,idziemy 30 na wesele-gdybym mogla cos wymyslic zeby nie isc-napewno bym nie poszla ale juz za pozno...
    mam dola eeeee:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    witam
    Ciacho nie przejmuj się tesciami, pogadaj z M, co on na to?
    Ja wychodze z założenia ze rodziców trzeba kochac i szanować a tesciów tylko szanować, swojej tesciowej zawsze powiem co mysle, ja walę prosto z mostu, nie owijam w bawełnę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    kurde jak ja nie znosze @, nie dosc ze wczpraj caly wieczor trzaskala mi glowa to jeszcze bol brzucha od 5 rano spac nie dal. dzieciaki sobie chrapia w najlepsze a ja jak ten dudek nie spie od 3godzin :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ciacho musisz szczerze z M pogadac, nie ma innego wyjscia. tylko rozmowa moze oczyscic sytuacje. jesli tesciowie nagadali glupot zazadaj konfrontacji. szkoda ze tego 'gratisowego' dodatek do malzenstwa nie idzie czasami zwrocic zostawiajac jedynie meza :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Ciacho głowa do góry a rodzinką się nie przejmuj i zacznij ich olewać. U nas to zdało egzamin i już teraz mam spokój i żadne ciotki nie czepiają się mnie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Aniu dobrze powiedziane"gratis", chociaz ja się czasem nabijam z męża i mówie ze chyba w jakims markecie dawali go gratis do makaronu.
    A zapomniałam was napisać ze kupiłam frytkownicę i po zrobieniu frytek stwierdziłam ze wyrzucona kasa, ale M wział pogrzebał przy tym i już wczoraj zrobił swietne frytki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    jesli idzie o domowe frytki to ja lubie takie w garnek na olej rzucane :) wiadomo duzo czlowiek nie zje ale smak :)
    a najsmaczniejsze i tak sa frytki nad morzem :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    My frytki z mrożonki zrobiliśmy kilka razy ale stanowczo wolę z ziemniaków i u nas w domu są na 3 sposoby - fryty krążki lub "orzeszki" (całe ziemniaki czy też ćwiartki) Dzieciaki uwielbiają i mogliby jeść codziennie. Fakt takie z gara są najlepsze ale jak ja mam tyle smażyć to naprawdę nie mam sił bo 3kg ziemniaków na fryty to u nas mało
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ja tak czesto frytek nie robię, ale teraz musze wiecej klusek robic, bo Matus sie zajada, wczoraj to mi prawie cały obiad zjadł.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Widzę CIACHO, że ty z tymi teściami to masz siedem światów, nic innego nie można ci doradzić tylko KONFRONTACJĘ, na forum, głośno i wyraźnie musicie pogadać, a później zlać ich i zająć się swoja rodzinką w postaci męża i synka!

    Dziewczyny - ja miałam dzisiaj rewelacyjna nockę, o 21.30 byłam już gotowa z ksiązką w łóżeczku, poczytałam do 22.30 i zasnęłam jak kamień, obudził mnie rano telefon mojego M na mierzenie tempki. Oliwka dzisiaj super spała, nie obudziła sie ani razu i nie płakała! Także jestem wyspana, ale kawkę popijam! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Myszorko klusek w sensie klusek typu pyzek, slaskich, lanych czy mowisz na makaron kluski
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Iwa to super się wyspałaś.
    ja tez piję inkę, a wczoraj mnie poniosło i dałam po ręce Matusiowi bo mi przywalił drewnianą lokomotywą prosto w zęby (bolało mnie), ale on to ewidentnie ze złości mi zrobił. Popłakał się ale widać było ze wie za co, bo za chwilkę się uspokoił i przytulił.
    --
  10.  permalink
    Ciasteczko- kochana- nie przejmuj się.... Poukłada się jakoś, teściów olej i ciesz się męzem bo macie mało czasu dla siebie...


    Iwa- tak bez sexu? ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Aniu kluski to ugotowane ziemniaki, przecisniete i zmieszanie z mąką i ugotowane. Do tego zjadł indyka i sosik koperkowy. A ślaskie czyli takie jeszcze z dodatkiem tartego surowego ziemniaka to robię tylko do rolad z wołowiny i czerwonej kapusty.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Myszorko pytam bo niektorzy mowia kluski na rozne makarony :)
    u nas slaskie robi sie inaczej - przecisniete gotowane ziemniaki+maka ziemniaczana i jajco :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Aniu ja tez daje ziemniaczaną ale bez jajka, jajko daje do placków ziemniaczanych i to chyba dzis zrobie na obiad.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.