Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Cześć no u mnie nocka nie była "różowa" - chłopcy znowu budzili się z efektem końcowym taki, że Szymon wylądował już w naszym łóżku o 3 ... Jednak spał do 8 i jeszcze brata mu przyniosłam więc było ok. Nie wiem tylko czy M wyspany bo ja za cholerę nie wstanę w nocy ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    aga - niestety tak bez seksu! :((((
    To jedna z tych spraw na które narzekam ostatnio - mimo tego, że uważacie, że ja nigdy nie narzekam. Mam z tym troszke ostatnio problem, pisałyśmy o tym pod moim wykresikiem!
    Ale wczoraj to tylko dlatego, że nocował u nas najstarszy syn brata mojego M. Dzieci przyjechały na ostatni tydzień wakacji do dziadków, ale oczywiście uwielbiają wujka ciocię i Oliwkę i chcą zawsze u nas spać. Wczoraj spał najstarszy syn (15lat), a dzisiaj śpią 2 córy ( 8 i 12 lat).
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Oj Ciacho współczuję takich nie jasnych sytuacji - życzę Ci aby wszystko się wyjaśniło !
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ania u mnie śląskie to takie jak u Ciebie - a te z surowym ziemniakiem to mówimy kluski tarte one troszkę są ciemniejsze, takie szare nie białe :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    z surowym ziemniakiem to u nas robi sie kolduny znane tez pod nazwa kartacze :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    No widzisz co kraj to obyczaj :P
  1.  permalink
    U mnie tez sląskie s a bez surowych ziemniaków :) Uwieeelbiam :)

    Iwa- a może ten stan premanentnego zmęczenia spowodowany jest własnie brakiem sexu? Wbrew pozorom abstynencja wcale nie dzaiała dobrze na organizm
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    IWA cichcem bylo :wink: ja tez podzielam zdanie Agi, zbyt malo sexu przyprawia mnie o ... bol glowy :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    a slaskie sa idealne do gulaszu i bitkow wolowych, mniam mniam az mi sie jesc zachcialo o tak nieludzkiej porze :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    aga1976: Wbrew pozorom abstynencja wcale nie działa dobrze na organizm
    noooo zgodzę się :P powoli na widok chłopiszona (głównie mojego) myślę tylko o tym jednym a i jestem jakaś taka "ble"
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008 zmieniony
     permalink
    And to korzystaj poki mozesz bo pozniej pewnie bedzie pod przydzialem :updown:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Abstynencja powinna wręcz wywoływać choroby, he he.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Aga znowu muszę przyznać Ci rację - mój M zawsze mówi "chodź Kochanie odstresujemy się ..." hahahaa no i najważniejsze, że działa :D
  2.  permalink
    albo jestem ograniczona umysłowo- albo po raz kolejny nie rozumiem Twojego komentarza Amazonko
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    A mnie brakuje tego seksu przed slubem co był, normalnie rzucalismy sie na siebie, a teraz jakoś tak dziwnie:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    AniaM: And to korzystaj poki mozesz bo pozniej pednie bedzie pod przydzialem
    Aniu kiedy właśnie nie moge :( Najpierw ten krwiak i krwawienia i szlaban a teraz choć czysto i wydaje sie ok Pani dr nie pozwala "po co ryzykować, tyle daliście radę wytrzymacie" no wytrzymacie bo innego wyjścia nie ma Dzidzi ważniejsze ale nosi :neutral: Tym bardziej że na "inne czynności" też nie pozwala :confused: Teraz wizytę mam chyba 9.09 więc może pozwoli jak będzie ok
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    A mnie nie brakuje seksu z przed ślubu, bo go nie było! ;))) Hihihihihihihi!
    Mnie brakuje seksu z okresu starań o dzidzie - normalnie szaleństwo!!! Hmmmmmmmmmmmmm!
    Tak wogóle brakuje mi seksy, ochoty na seks, mój M chce, a jakos tak...........!
    Ach , mam nadzieję że to się zmieni jak rzuce te hormony i inaczej podejde do tej kwestii!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Witajcie rano przy porannej kawie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Izunia bliżniaków nie mam ale może to i jest śmieszne, że 14 latka i roczniaczek to gorzej niż bliźniacy :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Dronka RANO? toż to już połowa dnia :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    mieszkam na śląsku i żyję w typowej śląskiej rodzinie więc kluski śląskie jakie robię to ziemniaki gotowane, mąka ziemniaczana i jajko!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Lady witaj
    no to dobrze ze slazaczka przyznala racje z moja wersja kluskowa :)

    Izunia - nie weim jak jest z blizniakami ale ogolnie jak jest 2 dzieci to juz tlum :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    And jeśli Ja i Julka wstajemy o 9 to u mnie rano :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ania rodzina mojego M to czyści ślązacy .... do tego stopnia, że Ja chociaż urodzona i mieszkam na śląsku to nie rozumie niektórych słówek....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    IWA witaj w klubie :(((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    laseczki a co do pralek ma któraś Boscha i Siemensa ??? - te z wyższych półek składane w niemczech podobno ale czy dobre ?
    za AEG też się rozglądam ale whirpoola nie brałam pod uwagę chociaż mikrofalówka chodzi rewelacyjnie z tej firmy!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    to Ja znikam się duszować bo może dzisiaj na to zdjęcie rocznej Julci się załapię!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    z pralek to tylko wiem ze Candy znajomi odradzaja bo sa mocno awaryjne.
    sasiadka na prezent slubny prawie rok temu dostala BEKO i mowi ze jest super bo nic nie slychac jak pierze :)
  3.  permalink
    U mnie tez kluski się robi tak jak u Ani i Lady.
    A o seksie mi nie piszcie, że może ból głowy powodowac, bo ja już zapomniałam co to jest:D, i jakoś żyję...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Dziewczyny chce jechac na weekend do rabki zdrój macie jakies sprawdzone miejsca?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Nawet dobrze żyjesz, a nie jakoś. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Sheh no to zazdroszcze ze zapomnialas... co to bol glowy :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    To ja też zazdroszczę bo ja nie zapomniałam co to seks i własnie w tym problem! Hihihihihihihihi!:wink:
    --
  4.  permalink
    Ja mam tak, ze jak jestem sama to nie myslę oo seksie, musze mieć jakiś bodziec w postaci faceta na którym mi zależy..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeAug 26th 2008 zmieniony
     permalink
    U was to co innego, bo wy macie swoich książąt z bajki, a ja jestem taki niesparowany elektron..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    hej ,babki wròcilam z tej rozmowy,wrazenie chyba dobre zrobilam,ale ludzie sa nieufni co do cudzoziemek,wiec facet powiedzial ze zadzwoni do bylej restauracji ,gdzie pracowalam i zapyta o opinie na mòj temat ,jak bedzie ok ,to maja oddzwonic ,no nic czekam...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa a z Veve bedzie z tesciową?
    --
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Witajcie, śledzę czasami ten wątek i postanowiłam się przywitać w końcu :) Apropos pralki BOSH - mam już rok prawie, jest świetna. Kupiliśmy w sklepie internetowym, taniej o jakieś 300zł niż w sklepie normalnym (razem z transportem). W ogóle polecam stronę www.ceneo.pl do kupowania sprzętu AGD, często dużo taniej niż w sklepach, jeśli chce się kupić nowy sprzęt. Miłego dnia dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Rodzice wybranka mają zmywarkę Bosch, ale raczej narzekają na nią.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Mycha ,tak z tesciowa...
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ama - może pralki są lepsze? Ja się na zmywarkach nie znam :) Ale wiem, że BOSH to dobra firma jest, chociaż podobno ważne jest, żeby montowane było w Niemczech, ale nie wiem, czy czegoś nie pokręciłam.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    AniaM: BEKO i mowi ze jest super bo nic nie slychac jak pierze
    To jest prawda - nam służyła 7 lat cicha, ładnie prała rewelacyjnie wirowała niestety zaczęła sie sypać a jak już zaczęła to solidnie. Jednak przez 5 lat złego słowa nie mogłam o niej powiedzieć - przeciwnie byłam mega zadowolona
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Wreszcie was nadrobiłam.
    Nie wiem czy Jakubowi koniec wakacji tak doskwiera czy co ale dziś od rana miał fuchę w pokoju no i czyścil łazienkę.
    Ania ja uwielbiam robić i jeść kartacze mój tata z suwałk pochodzi to u niego danie znane. Zresztą kuzynka mieszka niedaleko Olecka i w barze serwuje domowe kartacze i idą jak świeże bułeczki a robi zajefajne. Młody niedawno zasnął ale jakoś niespokojnie a ja choć spałam do 8 do padam i już druga kawka leci.
    Ciach dziewczyny mają rację a moje zdanie to takie że może przy mężu powiedzieć co o tym wszystkim myślisz i olać to czy t6o im się spodoba czy nie, ja wychodzę z założenia że jestem za stara na to żeby się komuś przypodobać i żeby komuś pasować, jak się komuś nie podoba że nie dam sobie wejść na głowę to jego problem.A ty bidulo jak nie ze szwagrem to z teściami masz siedem światów.
    Powiedzcie co poradzić jak moja sunia uroiła sobie ciążę, zabrała wszelkie zabawki młodego(pluszaki) zaniosła do wersalki i tam z nim leży i choć jej się zabiera ona dalej tak. Normalnie nie wiem czy z tego co złego nie będzie bo nasłuchałam się kiedyś o raku sutka u suczek po takich urojeniach
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    dziewczyny jadę do Rabki juz wybrałam
    http://www.pensjonatprezydent.eu/pensjonat.php
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Lady nie pisz tak, bo z Ady napewno masz pomoc przy Julce - ja się nie śmieję tylko zastanawiam co Cię tak skutecznie od neta odciąga babolu jeden :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Myszorka hmm to znowu fajowski weekend się szykuje - zazdraszczam - ja chyba wybywam znowu do rodzinki na Śląsk bo w mojej dawnej parafii odpust się szykuje ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Magg co do suwaczka ze zdjęciami to napiszę Ci pod wykresem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu to, że przy dwójce dzieciaków to tłum to doskonale rozumiem - czasem mam wrażenie, że jestem mamą czworaczków :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    myszorka - wyglada super, a jaki koszt????
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa to kciuki dalej trzymam - a powiedz już byś chciała wrócić do pracy ? To Twoja pierwsza praca w Italii ? :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.