Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Izunia pogoda mnie odciąga od siedzenia przy necie ... no i ostatnie dni wakacji z dziewczynami! Potem to już zostanę z Julką na całe dnie sama a pogoda kto wie jaka będzie...

    Adriana owszem pomaga ale to nastolatka, która ma swoje wybryki i gorzej ją upilnować niż małe dziecko... :))

    Poza tym spotkania ze znajomymi - dużo ich ostatnio tych spotkań też ściągają z neta :))

    Czas mi strasznie ucieka :(( i jak zaczyna się dzień to nawet nie wiem kiedy się kończy ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Głowa mnie też boli .... u mnie seksu troszkę brak bo boję się wpadki..... czekam na pierwszą obecnie @ a potem może w końcu znajdą się fundusze na zabezpieczenie :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Lady mnie czas również szybko ucieka więc nie jesteś sama :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Candy pralkę nie biorę pod uwagę - ta marka odpadła na starcie za samo wykonanie pokrętła do ustawiania programów.... :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Nie mów głośno, że Cię głowa boli bo wiesz ... wtedy doopa rośnie hihihiiii :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    mi czas tez strasznie ucieka. Krzysko wlasnie zasnal a tu slysze ze sasiedzi znowu jakies tarabanienie po rurach zaczynaja. jak mi dzieicaka obudza to normalnie sie wsciekne :Z
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    aga1976 miałam dwie sałatki tylko ... jedną tzw ziemniaczaną czyli śląski szałot a druga to kurczak z ketchupem ... zamieszczę nieco później przepis!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Iwa 200zl za nocleg wraz ze sniadaniem i kolacja w formie szwedxkiego stolu
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    laseczki do wieczorka... znikam do fotografa z Julcią zobaczymy co zmaluje :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Lady to powodzenia u fotografa:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    No to nie jest strasznie drogo, ale i nie tanio, tylko widzę, że standard super, także jeżeli to cena za waszą 3 to ok!!!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Iwa tak za naszą trójke, własnie ten komfort mi sie podoba.
    --
  1.  permalink
    dzieki dziewczyny,ja z natury jestem taka ze sie nie przejmuje co oni mówia i zawsze im mówie prosto w oczy wszytsko.Ja bym chciała zeby oni mnie traktowali tak jak ja ich-z szacunkiem a tego nie ma-maja mnie za jakas smarkule.M dzisiaj do nich pojechał-ciekawe co powie jak wróci.On niepowiem bo stoi za mna ale zawsze mówi mi"musisz pokazac ze nie jestes miekka bo mnie cały czas nie ma i jak wyjade to cie zniszcza"i stara sie nie wtracac ale czasem musi no nie ma rady.Juz sie nie moge doczekac najpierw tego wyjazdu naprawde odpoczne psychicznie.
    Staram sie olewac ale jak słysze kłamstwa wyssane z palca to mnie krew zalewa

    co do seksu-nie miałam ochoty po porodzie wcale a od kiedy M wyjezdza i sie widzimy rzadziej-to znów zaczeło byc fajnie(ale nie znaczy ze jest idealnie) ja czasem czuje jakbym co noc była dziewica:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ania moje też śpią i jakiś hałas na klatce schodowej się robi wrr ...
    Myszorka faktycznie cena atrakcyjna jak na całą rodzinę - oby tylko pogoda dopisała a zapowiadają słonko tylko już chłodniej około 20 stopni ;D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    moge zapomniec o tej pracy,zadzwonilam do ex szefa ,zeby go upszedzic ,ze potrzebuje dobre referencje a on powiedzial,ze mi da zle ,bo w ten sposòb zemsci sie na mojej tesciowej ,ktòra zostawila go kiedys w zlej sytuacji,ale co ja do tego mam ,ale makarony to prostaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ale mnie wkurzyl...no w twarz mi powiedzial,ze to jest zemsta na tesciowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa hmmm może tylko tak powiedział, aby Cię zdenerwował ... Czas pokaże.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa to niezły dupek z tego twojego byłego szefa
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Upppsss chyba jednak nie ... Mogłaś nie dzwonić do niego ! Teraz się przygotuje na rozmowę by Cię obsmarować, z zaskoczenia pewnie by nie wiedział co powiedzieć ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    no tak,ale stalo sie,M tak sie wkurzyl ,ze chce go dorwac i zastrzelic,ja sie rozbeczalam bo 5 lat tam pracowalam i bylam b dobrym pracownikiem i masz teraz,babo placek...
  2.  permalink
    Ewa no chodza takie palanty po swiecie-a niby co Ty jestes winna ze on cos tam miał z tesciowa jakies nieprzyjemnosci wrrr co za człowiek.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    a to świnia!!!!!!!!!
    --
  3.  permalink
    witajcie dziewczyny :smile:
    co do pralek to moge powiedzieć że pralki marki BOSH, AEG, SIEMENS, MIELE, to są najlepsze. Ja mam pralke SIEMENS już 10 lat a ona pierze jak nowa. Jeszcze do tej pory nigdy się nie zepsuła.
    Miłego popołudnia wam wszystkim życze.

    Pozdrawiam

    :bigsmile:

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ciacho to dobrze że chociaż mąż to widzi i tak ci mówi gorzej gdyby był za rodzicami a przeciw tobie.
    Ja mam Bosch-a pralkę kupiona zaraz jak weszła ta firma na rynek więc już lat troszkę ma i działa bez zarzutu, ani razu nie naprawiana
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    No to zmykam pomyć kubki i kubeczki, strzelę sobie kielicha na odchodne (Vita BuerLecithin hihihihihihihi) i ide do domku do moich skarbów! Narazie dziewczyny!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    IWA miłego popołudnia ! I co odczuwasz różnicę po tym eliksirze ? ;D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Dopiero od wczoraj piję, ale super dzisiaj spałam jak zabita - nie wiem czy to tego eliksiru zasługa??? Wiem, że na pewno działa uspokajająco na nerwy, bo to czyję juz dzisiaj i może dlatego też tak dobrze spałam. A o reszcie będę donosić na bierząco jak stwierdze jakąś poprawę!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Hmm może by się i nadał na moje nerwy ... :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Dzięki Izunia :kissing:
    Z tym sexem to stwierdzam że im starsza jestem tym jest fajniej :devil:
    Lady nie szlajaj się tylko wpadaj częściej!!!
    --
  4.  permalink
    Byłam u lekarza, mam jakąs infekcję, mam brac witaminki, i dużo spac, tylko ciekawe jak to w pracy zrobię.. No i na siłownie mam szlaban do końca tygodnia, a liczyłam, ze już w pt pójdę:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    She kuruj się a będzie git :))))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Magg: Z tym sexem to stwierdzam że im starsza jestem tym jest fajniej :devil:
    Magg stwierdziłam to samo :shamed: i mój maż też a może po prostu bardziej sie poznaliśmy i bardziej sie rozumiemy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    też tak myślę And i chyba mniej zachamowań :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Magg jestem .. coś ciśnienie dzisiaj mi nie odpowiada bo czuję się jak mucha w smole buuu chodzę przybita strasznie! Fotograf zaliczony a w czwartek jadę zobaczyć jak to wyszło i ustalić, które przejdą a które nie... Nie było łatwo, Julka nie chciała pozować i miała strasznie poważną minę jak obcy mężczyzna na nią spoglądał! ehhhhh
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    A ja poszłam na zakupy szkolne dla Kuby i zrobiłam zakupy na kwotę 20zł bo nic mi nie pasowało. Fakt kupiłam Kubusiowi piórnik w biedronce (9.99) jakąś teczkę papier kolorowy, nożyczki i tyle moich zakupów. Jutro już muszę iść naprawdę pokupować tylko że mi się za cholerę nie chce :/ tym bardziej że muszę iść z nimi a na to ciągłe "mamo kupisz, a mi itd" nie mam sił
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    LADY VEVE tez ciezko fotke strzelic,bo caly czas sie rusza ,nawet w obiektyw nie chce patrzec...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    siedze w domku i nosi mnie wrrr chyba zaraz gdzieś wybrnę ....

    Nie wiem jak Wy ale Ja czuję jesień ....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ja tez mam dola,dobrze ze mamM i veve ,bo bym olysiala...tu pogoda piekna...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    co tak cicho??'spac mi sie chce a nie moge zasnac...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    rozumię Cię And ja już zakupy mam załatwione jeszcze tylko książki odbiorę i po sprawie....
    Lady ja wczoraj miałam taki dzień i przesplam 3 H hihihi
    Lula śpi rodzina nakarmiona jakis fajny film jest na polsacie chyba idę pooglądać ...
    Do jutra kobiety!!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    to ja tez ,sobie ogladne...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa no to kicha z lekka z tym pracodawca. a moze to byl taki wloski zart i nie zalapalas?

    Lady w takim razie czekam na wynik dzisiejszej sesji :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ANULA ,nie watro sie przejmowac debilami,bedzie mi trudniej teraz znalezc prace,ale zycie toczy sie dalej,raz na wozie a raz pod wozem,nie ukrywam ze mnie to przybilo ,ale juz mi przeszlo...a ja tam jeszcze musze isc,po ksiazeczke zdrowie i likwidacyjne,bede mila podziejuje za wspòlprace,bo nie znize sie do jego poziomu i nie dam sie sprowokowac...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ewa w PL na takich delikwentow szuka sie haka i podspyla PIP PIH czy sanepid :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Ania w czwartek jadę sobie zobaczyć jak wyszły i podjąć decyzję, które zostaje a które odpada wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ewa szkoda, że tacy debile muszę chodzić po tym świecie... ale pamiętaj kij ma dwa końce... wcześniej czy później jemu się oberwie za to jak z Tobą postąpił!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    pod moim wykresem wkleiłam zdjęć odrobinkę z roczku Julci!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    oo i zamieściłam filmik nakręcany rano kiedy Julcia wkroczyła zrobić pobudkę Adrianie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    ej tu nie było przeciągu a Was wywiało buuu to i mnie chyba wywieje ...
  5.  permalink
    Ja oglądam filmik, który wrzuciłaś i czekam aż się reklama skończy:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.