Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    aga nie wiem jak Ty ale Ja z tych co nie oszukają matki natury kremami hi hi hi ....
  1.  permalink
    No ja jakoś do tej pory nie oszukiwałam zbytnio, ale chyba czas zacząć;) Chociaż odrobinę ;)
  2.  permalink
    dziewczyny co to za pogoda,zapowiadali u nas 26 stopni a na dworze zimno,juz sie ubrałam w długie rekawy czekam az Pietruszka wstanie i idzemy zapłacic nieszczesny mega rachunek za prad i do |Pepco po ...cymbałki.Jak bylismy u szwagra w niedziele to dziecko sie tak ładnie bawiło a widziałam w Pepco ze sa za całe 5 zł:)
    w sobote ide na wesele,krawcowa mnie wysadziła w kosmos i nie poprawiła sukienki-jutro jade do innej moze mi zrobi na miejscu albo chociaz na piatek wieczór bo inaczej nie mam w czym isc.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    ciacho wszystko bierz z uśmiechem na buzi a będzie dobrze...

    Julcia moja właśnie wstała więc jadę do coccodrillo po zaległy zakup roczkowy sweterek a potem do mamy mojej na obiadek!

    Buziaczki i chyba do późnego popołudnia :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Ciacho a jak z M i stosunki rodzinne?
    --
  3.  permalink
    A co to dzisiaj nasza Izunia nie forumuje? Choooodż babo
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Aga ja uzywam z avonu e new clinical kuracja regenerująca na dzień i na noc dodatkowo pod oczy krem i balsam z tej samej serii i sobie chwalę razem dałam 170 zł ale uważam to za trafiony zakup.
    Ja już powoli rozglądam się za jesienno zimową konfekcją dla Hubcia
    --
  4.  permalink
    Hoga- a efekty jakies spektakularne? Widzisz róznicę?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    ja widze róznice skóra bardziej elastyczna i wygładzona
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    jak to dobrze ze Krzynio spi ladnie w dzien! wlasnie obstrykalam caly towar ktory chce na allegro opchnac, jeszcze machne jakas szybka zupe i bede mogla isc na spacer. chociaz u nas pogoda kijowa - kropi co jakis czas i straszny wiatr.

    Hoga - ja sie za zimowa juz rozgladam :P

    Aga moje wszystkie kolezanki (wiekowo 34-40) uzywaja OLAY, twierdza ze rewelacja. ja nie uzywam zadnych kremow wiec nie doradze
  5.  permalink
    Hoga - dzięki :)

    Miałam olay- dla mnie średniawy :/
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Ania ja muszę coś jesiennego bo te np dresy co Hubcio miał to małe bluzeczki to już same letnie zostały i te też powoli maleją na nim a tak to co na jesień to i zimą wykorzystam.Za ciepłe odpadają bo ten zaraz chce je ściągać a takie bawełniane z dlugim w sam raz zawsze na to coś można włożyć. Nie ma piżamy no i kapcie chociaż te ostatnie nie wiem jak mu się spodobają bo on do tej pory na boso tylko.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Kurcze - już 15, a ja nie moge iść do domku, bo dzisiaj musze odrobić wyjście i godzinkę później wracam! :sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    właśnie wróciłam na obiadek do domku...

    zapłaciłam za badania łącznie: 303,20 zł.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Aga pewnie wszystko zalezy od cery. moje kolezanki chwala kosmetyki max factor a ja mam na nie gigantyczne uczulenie

    Skorpio :shocked::shocked::shocked: teraz zeby sie leczyc to trzeba niezla kase miec
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    a ja uzywala kremòw za grosze i tych drogich okropnie i poza cena nie widze ròznicy...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    AniaM: Skorpio :shocked::shocked::shocked: teraz zeby sie leczyc to trzeba niezla kase miec

    eh... normalnie nie spodziewałam się, tym bardziej, ze dwa tygodnie temu zostawiłam w laboratorium koło 200 zł.
    :confused::confused::confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Skorpio na czesc wynikow spokojnie mogl ci dac skierowanie rodzinny.
    ciesz sie ze przynajmniej masz za co takie badania robic bo wiele osob musi niestety rezygnowac bo ich nie stac
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Aniu, u nas rodzinny nie jest skory dawania zleceń na jakiekolwiek badania...

    Jak moja mama kaszlała, to dopiero po awanturze dostała skierowanie na prześwietlenie płuc...

    Zastanawiam sie po co ja w ogóle te składki płace :sad:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    prześwietlenie płuc u nas kosztuje 40 zł. tylko 40 albo aż 40...
    tylko dlaczego o wszystko prosić sie trzeba :((((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    no to u nas bez problemu daje skierowanie w tej przychodni co ja jestem (prywatna z umowa z nfz) chociaz moze ja mam inaczej bo ciocia meza w tej przycodni pracuje. ostatnio nawet przed operacja Gabi wpadlam i poweidzialam co potrzebuje i od reki dostalam. tak samo wszystkie skierowania dla Krzysia mam od nich a i dla siebie raz w roku bez szemrania dostaje
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    no to szczescie masz Aniu... ja nie mam takich znajomości...

    ale pocieszam się, ze takie niespodzianki to sa jednorazowe i nie stana sie normą...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008 zmieniony
     permalink
    ostatnio było tak:
    poszłam do gina prywatnie, a poniewaz ma on kiepskie USG, to wypisał mi skierowanie do szpitala...
    oczywiście zapłaciłam za to USG u niego w gabinecie, dodatkowo 30 zł. w szpitalu za żel i te gumkę
    do badania dopochwowego...

    nieźle nie? :neutral: normalnie złodziejstwo w biały dzień
  6.  permalink
    O matko, skorpi, zbankrutować można przy takich badaniach...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    w poniedziałek jeszcze jedne badanka (80 zł.),a we wtorek wizyta i gina (130 zł.)...

    zbankrutuję...:confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    A my pomęczyłyśmy nogi :P Spacer blisko godzinny z Weroni bez wózka ciągle w zasięgu domu jakby miała dosyc ale dzielnie sie baba spisała i niespecjalnie chciała wracać - zuch dziewczynka. U mnie fajnie ciepełko ale boli mnie głowa :/
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    ja tez w domku,jemy pizze bo tesciowa zrobila,VEVE je skrzydelko z kury...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Krzychu od godziny przewraca sie w lozeczku, spiewa sobie aaaaa wstaje siada kladzie sie. juz chcialam dzieciakowi ulzyc i wziac go na cyc czy sie z nim do lozka polozyc ale nie chce... ciekawe jak mu to zasypianie wyjdzie i kto pierwszy skapituluje :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    ps. wrzucilam na mniam mniam przepis na pyszne ciacho o wdziecznej nazwie BOMBA :)
  7.  permalink
    zaraz sprawdze co to za BOMBA.a moje dziecko standardowo juz zachowuje sie podobnie-czekam az sam padnie
    --
  8.  permalink
    ale tu dzisiaj cicho...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Krzychu spi a maz kolacje wlasnie wcina, alez to niesprawiedliwe - on sobie moze pozwolic na 7 kanapek o tej porze i dalej szczuplak a ja moge co najwyzej popatrzec :devil:

    a propos jedzenia. nowo poznane znajome na wakacjach odchudzaly sie ponizszej ksiazki, swietne efekty z tego co mowily zwlaszcza ze ta dieta odchudzaly cale rodziny z mezami wlacznie :)
    moja bratowa zaczyna diete od 1go wrzesnia, zadnego liczenia kcal tylko jedzenie wlasciwie dobranych produktow. chyba pozcyze od niej knige i zerkne co to za cudo. srednio 1.5kg tygodniowo sie gubi i to bez wyrzeczen. brzmi zachecajaco :)

    fd
  9.  permalink
    hej babolki

    CHWALE SIĘ

    Znaleźliszmy wreszcie mieszkanie do wynajecia :cheer: Ciesze się bardzo, bo za 2 tyg musimy się wyprowadzić z naszego i już była opcja,że idziemy pod most :confused:
    Nie wiem co prawda jak młody bedzie chodził do szkoły, bo bedzie miał strasznie daleko i jak przyzwyczaje się do mieszkania na 3 piętrze bez ogródka, no ale odsapnełam psychicznie
    Portfel tez lżejszy- kaucja, czynsz za wrzesien z góry i prowizja dla agencji i 5 tys prysnęło jak bańka mydlana :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Ania to Ja powinnam pobić rekord bo 1,5 tygodniowo to u mnie jest nierealne hi hi hi 0,5 owszem!
    Podobnie było z dietą kopenhadzką też wielkiego spadku nie miałam :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Aga super ze w koncu sie udalo. najwazniejsze ze jest dach nad glowa. pomysl sobie ze teraz 3pietro w bloku a za rok czy dwa wlasny domek z tarasem ogrodkiem i w ogole raj na ziemi :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Lady no ja znam tylko relacje tych babek z ktorymi rozmawialam, poza tym im wiecej diet sie w zyciu wyprobowalo tym gorzej schudnac i tym mniejsze sa efekty. wg nich na tej diecie czlowiek jest ciagle najedzony i za to ja chwalily. jak wezme ksiazke od bratowej to dam znac co i jak dokladniej. na razie z teog co pamietam to one mowily ze to dieta proteinowa .
  10.  permalink
    Aniu,ja mam tę książkę, też chciałam się tak odchudzać, ale nie wiem, czy ona nadaje się dla całej rodziny, w tej diecie bazuje się na białkach, a tłuszcze i węglowodany ogranicza do minimum, moja lekarka twierdzi, ze dieta jest niezdrowa, z tym, ze z tego co wyczytałam, odchudza bez efektu jojo, jeśli zachowa się proteinowy dzień.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Sheh jedna z tych kobiet byla juz po kilku tygodniach tej na spadek wagi i chudla dalej, inna od miesiaca robila serie zachowawcza. ja kiedys robilam diete nielaczenia i tez na niej chudlam tyle ze dorzucilam do tego ograniczenie kcal.
    a o calej rodzinie to chodzilo o to ze pani odchudzala nia brata i meza, a inna siebie narzeczonego i rodzicow :) nie mowie tutaj o diecie w sensie jadlospisie dla dziecka
  11.  permalink
    W takim razie spróbuj, ja Ci mogę nawet tę książkę pożyczyć, bądź zeskanować, jeśli chcesz, bo dopóki trenuję to i tak nie mogę tej diety stosować, zresztą na razie co prawda powolutku, ale waga mi spada.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Aga cieszę się :)

    Weronika dziś padła ładnie w 5 minut Ja też padam więc spadam :P Poszalałam troszkę i byłam z Anią i Weroni do 21 poza domem ale było warto :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Sheh ile ona ma stron ze by ci sie scanowac chcialo?
    ja musialabym zobaczyc w jakim stopniu jest to dietowa nie bo przeciez dalej karmie i do konca roku nie planuje przestac
  12.  permalink
    To wiesz, ja jej poszukam, bo nie wiem gdzie ją wsadziłam, ona jest nieduża,tzn małego formatu, szybko się ją czyta bo jest ciekawie napisana, postaram się jeszcze w tym tygodniu ją znaleźć, i chociaż początek Ci zeskanuję, to zobaczysz, czy to Cię w ogóle interesuje.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  13.  permalink
    Już ją mam, w sumie ma ponad 200 stron, ale nie była droga, ja ją kupiłam za 19,9, nawet jest na niej taka sugerowana cena.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Sheh no ja za tydzien bede mogla ja pozyczyc od bratowej wiec jakos wytrzymam. cena faktycznie taka w ksiegarni byla ale ja na razie zbieram na 2 ksiazki do npr i sobie odpuszczam inne zakupy
  14.  permalink
    Jak możesz pożyczyć od bratowej to super, zwłaszcza, ze jak przeczytasz, to wystarczy tylko te głowne zasady zapamiętać, czy wypisać, bo ona skomplikowana nie jest.
    Ja zmykam do łózka, bo jutro nie wstanę, kolorowych snów:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Cześć babeczki
    Widzę że znowu dietowanie, mnie sie spadło do 57 kg i nie zamierzam więcej gubić :bigsmile:a co dziwniejsze u kuzynki, wcinałam kartacze , lody i obiad i własnie u niej spadły te dwa kiloski
    Młody miał wczoraj nutę do spania i do jedzenia zjadł dwa obiady a spał dwa razy po 2 godzinki, martwiłam się że nocka będzie do bani a tu szok noc też przespał.
    Ale pogoda pod psem, a ja musze na pocztę paczkę odebrać i skargę na listonosza bo w domu siedzę czekam a on tylko avizo, żebym nie mieszkała na parterze to mogłabym stwierdzić że mu się nie chciało , a tak... potem do szkoły Jakuba bo gdzieś posiałąm listę książek do 5 klasy.
    Aga no to fajnie z mieszkaniem a potrfel faktycznie chudszy.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    witam o poranku
    Aga super ze masz mieszkanie, szkoda ze takie koszty juz musialas poniesc
    Skorpi biedna jestes z tym bieganiem po lekarzach i portfel to nieźle Ci schudnie
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    hej,babeczki,ja sie nie odchudzam,dzis przyjdze kolezanka polka ,to poplotkujemy...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny !
    Aga cieszę się, że mieszkanko znaleźliście, następna przeprowadzka do własnego domu z ogródkiem - super :D
    Ewa no to dzień się fajnie zapowiada - miłe towarzystwo psiapsióły to jest to ;P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Weroniczka jeszcze śpi :O rekord w spaniu dziś pobiła :) Kochana dziewczynka
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.