Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam :)
    Wczoraj wrócił nam komp z tournee w Czechach - okazało się, że spaliła się płyta główna - wymienili w ramach gwarancji.
    A najlepsze było to, że dzwoniłam do UPS, żeby dowiedzieć się o nr do kuriera, ale nie chcieli mi podać, bo chcieliśmy wyjść z mężem. W końcu stanęło na tym, że pan z infolinii ma dać znać kurierowi, żeby przyjechał dzisiaj. Wracamy się na chwilę do domu, patrzymy, a tu awizo od kuriera. Był dosłownie chwilę wcześniej, więc mąż biegiem i jeszcze na niego trafiliśmy. Co najlepsze, nie chciał żadnego dowodu ani nic, bo stwierdził, że jak "pan tak biegnie, to pewnie pana"... No comment...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    ja od 10 miesiecy ,nie przespalam calej nocy u VEVE 3 pobudki to norma...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ewa pociesze Cie Mati juz taki duzy a ja spałam moze dwie nocki ciągiem bez pobudki.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    a ty jeszcze pracujesz...kurde chyba zmeczona jestes....
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ewa to jest kwestia przyzwyczajenia, bo dziś była pobudka 1,2,4,5 i potem juz o 6 wstał. Rzadko kiedy idę sie położyć razem z nim po obiedzie,M sie dziwi czemu ja nie spie razem z nim, a mnie po prostu szkoda czasu.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Dzisiaj niewiele mam czasu, bo w pracy jestem sama, ale zajrze od czasu do czasu!

    aga - super, że macie mieszkanko, no to teraz czekamy na wieściw sprawie postępowania prac budowlanych!:wink:

    Dziewczyny ja też dzisiaj wstawałam do Oliwki, znowu popłakiwała - nie mam pojęcia o co chodzi!:sad:

    Nigdy sie tak nie budziła w nocy jak teraz!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    NR - dobre z tym kurierem, kurcze kazdemu mogl oddac

    Myszorko moj dziec juz dawno w nocy sie nie budzi ale pamietam ze wczesniej jak sie przebudzal co te 2godz to pozniej ja z nim drzemalam jak byla ku temu okazja. pranie i sprzatanie nie ucieknie a przeeczony czlowiek dlugo nie pociagnie. ja przy Gabie chodzilam jak zombie - przez 2 lata nie przespala nawet jednej nocy a ja pracowalam na 1.5 etatu plus ciagnelam kurs. pamietam jak dzisiaj jak kiedys na klasowce zaczelam przysypiac :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Witam z rana ....

    Jestem wyspana o tyle o ile bo Julcia non stop się w nocy budzi więc dla mnie to norma :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Dziewczyny przetestujcie tę książkę a jak Wam pomoże to i Ja się na nią załapię


    aga suuuuper, że znaleźliście nowe lokum :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    u mnie chociaż jest wiele niedospanych nocek i czasem popołudniu łapie mnie spanie to nie mogę zasnąć.... zaczynam wtedy chodzić i znajdywać sobie zajęcie.... gdybym sobie ucięła drzemkę to jest pewne, że o 3 dopiero w nocy idę spać!
  1.  permalink
    Dołączam do klubu :(
    Hania też ostatnio masakrycznie śpi. Biorę ją nawet do naszego łózka, ale rzuca się przez pół nocy jak kozica i popłakuje przez sen:( Rano nie moge się z łózka podnieść- mam nadzieję,że to jakies chwilowe
  2.  permalink
    Lady- ja tez późno chodzę spać. Dla mnie godzina 1 w nocy to stadrard
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Dobrze, że takie przebudzenia w nocy Julci to u mnie norma bo np przypomni sobie, że chce smoczek i już się odzywa albo chce jej się pić to tak samo!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ja ide na max o 23 spać bo wstaje o 5-45 do pracy.Ale ja nie narzekam na brak snu tylko jakoś tak mi się wczoraj humor sfilcował
    --
  3.  permalink
    A tak w ogóle to dzieki,że pocieszyłyscie się ze mną z nowego mieszkania :D Ale swoja droga uwazam,że to mega zdzierstwo,żeby za miesiąc wynajmu płacić 1800zł + rachunki:devil:
  4.  permalink
    Aga, strasznie dużo z Was zdzierają...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Aga rany julek taka cena :shocked:ja płace czynszu z wysoką stawka za CO ze względu na Matusia 450zl czynszu. Rozumiem płacic np 300 zl za to ze się wynajmuje komus ale taka cena mnie powaliła. Ja nawet tyle nie zarabiam :devil:
    --
  5.  permalink
    Moja siostra płaci we Wrocku za M3 z mediami 1500 zł..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    ja padam o 22...
  6.  permalink
    No zdzierają okrutnie... Jeszcze żeby to był jakiś full wypas- a to zwykłe mieszkanie w bloku:confused:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    dla mnie to jest chore ,placic za wynajecie i czynsz jeszcze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    albo miec wlasnosciowe mieszkanie i placic czynsz...tez chore...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Aga moi chłopcy też tak w nocy się zachowują i też mam nadzieje, że to przejściowe ... Co najgorsze człowiek potrafi się szybko przyzwyczaić do takiego stanu - mój M wstaje do nich jak nakręcony ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    No i faktycznie wynajem u Was drogi :I
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    te 1800 to za jaki metraż, ile pokoi i w jakiej części miasta?
    nie żebym chciała powiedzieć, że to tanio czy coś, ale wszystko się składa na tą cenę...
    Nasza 21-metrowa komórka swego czasu była wynajmowana za niecały tysiąc, a taka cena tylko dlatego, że jest w samym centrum... Teraz już pewnie by się za nią tyle nie wzięło...
    --
  7.  permalink
    NR- 66m, 3 pokoje, Piastów
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    W Piastowie tyle kasy???:shocked::shocked:
    To się nie mieści w mojej świadomości...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    aga powiem Ci to bardzo ale to bardzo dużo płacisz....
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Jadłyscie moze jogobelle -letnie marzenia panna cota z truskawkami? dla mnie pycha
    --
  8.  permalink
    Ja nie jadłam, ale pewnie spróbuję jak mówisz,ze dobra:)- u mnie na razie hitem jest pasta z suszonymi pomiodorami, którą polecała Ciasteczko
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    jeju wrzućcie linka tej pasty i tej jogobeli bo Ja to wzrokowiec jestem
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    witam wszystkie laseczki w czwartkowe przedpołudnie i życzę udanego dnia...
    a na osłodę serwuję ciasteczka i kawusię...

    http://www.nudze-sie.pl/images/116/ciasteczka.jpg http://www.uwielbiam.pl/recipies_pic/2021_227.jpg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    A ja uwielbiam activie z musli z ziarnami z zbóż - rozpływam się przy niej :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    hmmmmmmmmmmmm- pycha kawka z pianka, ate ciasteczka ................ - no cóż! :wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ha Skorpi ciacha the best :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Lady link z pastami lisnera
    http://www.pastella.pl/
    --
  9.  permalink
    O - no własnie dokładnie na tej stronie podanej przez Myszorkę jest ta pasta. W pracy niestety nie dam rady wkleić fotki
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Myszorka ja jadłam tą panna cottę z jogobelli i mi nie smakowała... A później jadłam panna cottę u przyjaciół, domową - i to jest dopiero niebo w gębie!
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    dobra dziewczynki, ja spadam do pracy, a wam zycze miłego dnia ...

    i koniec z ciastkami czas na zdrowe jedzonko!!! :cool::cool::cool:

    http://www.obrazki.info/obrazy/164100owoce.jpg
  10.  permalink
    Ja tez narazie zajadem sie ta pasta z pomidorami...jeszcze mi nie obrzydła
    co do niewyspanych mamus-zaliczam sie! moje dziecko robi srednio 2-3 pobudki z czego zdarza sie ze budzi sie np o 2 w nocy i przez godzine nie spi.a dzisiaj spał z nami w łózku od 24 bo znów płakał.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    no to muszę sobie ją kupić na smak hmmmm bo Ja to inna jestem i wiecznie mi coś nie pasuje i jem byle jak tak jak mało kto np makaron z majonezem i ketchupem uwielbiam hi hi hi
  11.  permalink
    Skorpi, ale mi narobilas apetytu na ciastak, jak sieteraz na nei rzuce, to waga mi szybko wróci do poprzedniej:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Siemanko gwiazdy!!
    Co tam ? widzę że nocki u naszych dzieciów są super :devil: pocieszam się że nie tylko moja ma takie jazdy...
    Jestem zła na siebie oczywiście... przez pobyt u teściowe wróciły 2 kilosy :cry: i muszę przestać żreć buuuuu 19 .09 mam spotkanie klasowe jak ja bedę wyglądać ... a ćwiczyć mi się nie chce!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    ja juz po spacerze, zachmurzylo sie straszliwie a ja bez folii na wozek i Gabrycha tez bez zadnego okrycia wierzchniego. wychodzilismy bylo slonko i w miare cieplo, wrocalismy w mega wiatr i przy czarnych chmurach :confused:

    co do tego lisnera to u nas w zadnych sklepie nie maja :( ostatnio Iwa pisala ze u nich Grycana w Polo kupic mozna a u nas brak. w kauflandzie sa 2 smaki ale zadne moje ulubione... dobrze ze chociaz pieczywo kupilam w ulubionej piekarni :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Najbliższy supermarket to Polo. Ciekawe, czy w nim są te lody.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania wczoraj po basenie zajadałam się grycanem mmm o smaku caffe latte - były wyśmienite! U mnie na szczęście market przy markecie więc nie ma problemu z kupnem!

    Lisnera zobaczę w auchanie tam mieli kiedyś fajny wybór albo w Tesco dużym!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    mi zostło 4 kilo do mojej wagi sprzed ciąży bo obecnie mam 69 ale też mało się przykładam bo gdybym może ćwiczyła byłoby znacznie lepiej :) żrę tablety wspomagacze hmm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Magg to do ilu wskoczyłaś obecnie wagowo ???
  12.  permalink
    Lady, u mnie w Auchan są wszystkie smaki tych past z lisnera:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    do 67 :shamed: k.... mać!!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.