Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    oo - Magg kochana ważymy teraz tyle samo!

    Lisner u mnie też w POLO jest, no i GRYCAN faktycznie sie pojawiły (narazie tylko 3 smaki: wanilia, czekolada i malaga)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    to ja mam jakies wbrakowane te polo... dobrze ze chociaz kaufland otworzyli to jest gdzie zakupy robic. a swoja droga co ciekawe kaufland z niektorymi produktami jest tanszy niz biedronka a o roznicy miedzy nim a osiedlowymi sklepikami nie wspomne :confused:
  1.  permalink
    Zasypiam znowu w pracy, strasznie zmęczona jestem, a jak przyjdę do domu to muszę szybko sprzątnąć w kuchni, bo mam dzisiaj gości, i bedę sałatkę z przyjaciółka robić:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Sheh jaka salatke??
    ja na obiad zrobilam kalafior z czosnkiem, kotlety sie odmrazaja, zupe mam z wczoraj wiec kulinarnie sie juz wysilala nie bede.

    u mnie pogoda do bani. kawy nie lubie czarnej a nabial odstawilam chwilowo wiec posilam sie tigerem. moze to mnie na nogi postawi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ja też strasznie jestem śpiąca, ale psuje się u mnie pogoda i ciśnienie leci. Juz nie mam czasu na kawkę, bo zaraz wychodze do domku. Dzisiaj brak było pomysłu na obiadek więc będą ziemniaczki w plasterki zapiekane, duża ilośc cebuli plus wędlinka i przyprawy. M ma jeszcze troszkę zuki do tego!:wink:
    --
  2.  permalink
    Aniu, taką z makaronu chińskiego, z pomidorem, ogórkiem, serem żółtym, piersią z kurczaka i czosnkiem:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Bardzo ją lubimy, szybko znika z talerzy. Obawiam się tylko, ze średni kompan dzisiaj ze mnie będzie, bo ziewam na okragło, i spać mi się chce strasznie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Sheh wrzuc koniecznie przepis na mniam mniam :)
    ja robilam pare razy z zupek chinskich i tez szybko znikala z miski :)
  4.  permalink
    wrzucę, ale ja ja robię tak "na oko" więc tak mniej więcej napiszę.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    a ja slucha angielskiego z cd,musze kupic sobie tez kurs dvd...VEVE spi z M...ostatnio uczylam sie jak bylam w ciazy i widze ,ze sporo pamietam,musze sie przylozyc...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ja dzisiaj zaszalałam z pizzą ... badziuchy pełne wszyscy się oblizują nawe Tosia wtrąbiła... do jutra nic nie jem....
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    moje dziecko tez lubi .ale ona jeszcze mala...tesciowa daje jej jak zrobi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Magg nie przesadzaj z wagą nie jest źle!
    Bywało gorzej hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    dopiero niedawno wróciłam do domu. Byłyśmy z Adą u fotografa zrobić selekcję zdjęć Julci i koszmar .... śmieję się, że ona nie chciała pozować i robiła takie miny, że ze 40 zdjęć niewiele można było wybrać i to takich na siłę! usteczka złożone w O albo ciągle zła minka :)) ale zrobione już są więc będą takie jakie będą. Na 18 urodziny Ada moja chce portfolio to i zrobię Julci kilka zdjęć :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    dokupiłam też z coccodrillo Julci sweterek czerwony do kolekcji ... to jeszcze pozostałości prezentu ze strony mojej mamy!
    Zastanawiałam się nad zakupem rowerka ale sama nie wiem czy jest sens!

    Byliśmy też w IKEA bo M chciał jakieś półki ale ciołek nie pomierzył dokładnie jakie mają one być i nie dość, że Julcia miała dość sklepu to Ja szłam ledwo co. Jedynie na zabawkach mała się nieźle pobawiła z dzieciaczkami - miała dużo frajdy wśród maskotek :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Nie lubię Ikei.
    Mam uraz. Kiedyś w tej pod Warszawą nie dało się nijak wyjść, jeśli nie przeszło się całej trasy. Ze złości wyniosłam ze 30 ołówków.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Julcia mnie wykańcza.... Ada mówi, że z niej maminy cycek - czepia się mnie jak rzep psiego ogona i ciągle tylko mama, mamo, mami .... i opa wrrr jestem dzisiaj KO. Jutro przychodzi moja mama to będzie na niej wisiała Julcia hi hi hi.
    Do tego wszystkiego wszędzie wejdzie, wszędzie idzie i nie patrzy czy Ja jestem za nią czy też nie no i mało kiedy chce mojej pomocy na zasadzie - daj rączke!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    NR moja Adriana do dzisiaj ołówki wynosi w takich ilośćiach jak tam jest hi hi hi a IKEę każdą da się pokonać na skróty :)) wystarczy tylko spoglądać na drzwi "przejście dla personelu" . Nie raz jak jechałam coś załatwić nie chciałam jej całej przechodzić więc wystarczyło jedno tajemnicze i jedno dla personelu i byłam już przy kasach :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Lady no to widze ze mialas szalony zakupowo dzien :)
    ta nowa kolekcja coccodrillo faktycznie jest super ale moim zdaniem dziewczeca znacznie ladniejsza niz chlopieca chociaz dla starszych chlopcow faktycznie ladne rzeczy sa. dla starszych dziewczynek (takich rozm 116 i wiecej) hot oil ma super przecene 70% az
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    NR podzielam zdanie co do przejscia IKEA. nie wiem jak to jest ale w markach nawet jak dziecko kuzynce plakalo to nikt z personelu nie zaproponowal drogi na skroty tylko pokierowali normalna trasa :|
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Dronko to chyba taki wiek bo Weroni jest identyczna i nawet do kibelka sama nie mogę iść bo lezie za mną :confused:

    Jestem dziś już zdechła i mam wszystkiego dosyć - idę spać
    --
  5.  permalink
    a mnie tak za przeproszeniem napierdziela ucho ze zaraz zwariuje-nie wiem przewiało mnie czy co...
    Magg ale mi narobiłas ochoty na pizze...dzwonie do M czy sobie zamowimy a on nie odbiera:(
    dziecko dzisiajw zglednie grzeczne juz spi a ja poprostu kombinuje ztym uchem-chyba kamforowy olejek nie da rady
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    IKEA ma przejścia i to nie traską typu "strzałki na ziemi" ale w tych co byłam do tej pory nie miałam problemów! Są dodatkowe przejścia otwarte dla każdego a poza tym jak pisałam przejścia dla personelu są i nimi najczęściej się kieruję. Ze mnie taki szperacz czasami!


    Ania czy dzień zakupowy to nie wiem! IKEA to był kaprys męża i w zasadzie nie wiem po cholere z nim jechałam wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    AND oby to minęło bo ona mnie wykończy :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Jak byłam ostatnio w Ikei to tych przejść było już więcej i dało się wydostać szybciej, ale parę lat temu to masakra. Jeszcze ojciec ze mną kiedyś pojechał, to był dramat... Nogi go bolały, plecy... Ojciec chodzi o kuli, ma niesprawną nogę...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania w coccodrillo najbardziej podoba mi się kolekcja dla starszych dzieciaczków - jest suuuuper. Dla młodszych nieco uboższa kolorystycznie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ciacho masz w domu krople atecortin? jesli tak to wpusc sobie do ucha, pomoga

    Lady no to zle sie wyrazilam... dzien sklepowy, tak lepiej ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania dzień zagłady wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    hehehe
    ja przy okazji spaceru zajrzalam do wszystkich mozliwych zabawkarskich z hurtowniami lacznie, szczegol ze nie maja serii tomek i przyjaciele ale nie bylo ZADNEJ fajnej ciuchci. normalnie ani jednej sztuki wartej uwagi :devil:
  6.  permalink
    no nie mam ...jutro M wysle do apteki
    zrobiłam sobie suwaczek i chyba cos na stronie poknocili bo sie nie pojawia
    --
  7.  permalink
    [url=http://bejbej.pl/]
    [img]http://bejbej.pl/suwaczek/12112.png[/img]
    [/url]


    cos tu jest nie tak-gdzie jest bład\?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciastuś bez żadnych enterów i spacji to napewno ale wzrokowo za dużo mi nawiasów kwadratowych - tyle że mogę się mylić
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    [img]http://bejbej.pl/suwaczek/12112.png[/img] - wkleiłam tylko tą część w formacie bbcode
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ciacho ta masc jest na recepte wiec najpierw lekarz
    mozesz sobie lyknac nurofen forte jak masz, dziala p/zapalnie i p/bolowo
  8.  permalink
    hahahah dziekuje bardzo AND :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Nie ma za co Ciasteczko :)
    Dajcie mi kopa w zadek ... nie mogę sobie znaleźć miejsca dzisiaj, jest mi ble i nie dobrze a przede wszystkim nie wygodnie :/ Chce mi się spać i jestem ble a w łóżku mi nie wygodnie :/ Idę posiedzieć w wannie
    --
  9.  permalink
    dziewczyny zmykam ,mam jakis nurofen wiec do jutra przezyje jakos i najwyzej pojade do przychodni z rana.Kurcze na wesele w sobote idziemy wiec lepiej zeby mi przeszło.Dobranoc ,życze wszytskim spokojnej nocki żeby dzieciaczki nie wariowały
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008 zmieniony
     permalink
    a Ja kupiłam takie ciuszki o ile coś zobaczycie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    dobranoc ciacho...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    mnie czeka krioterapia 10 zabiegów oraz dermatologi i testy na metale wrrr
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    M usypia VEVE ,ja ide sobie polezec...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Lady lubila przeciez krioterapie. rozerwiesz sie przy okazji ;)

    Ciacho oby rano bylo lepiej :hugging:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    wlasnie zzeram juz 5 czy 6 pomidora dzisiaj.
    mama ma na dzialce malinowe takie pyszne ze moglabym je jesc kilogramami. no a jak malinowe to wiadomo olbrzymie - najmniejszy i tak jest wiekszy niz piesc... slodkie soczyste i pachnace ze az przyjemnie sie je - zupelnie co innego niz te sklepowe kolorowane
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    no co z dzialki,to z dzialki...
  10.  permalink
    Witam i ja wiecornie
    Lady- ładne te ciuzki, które kupilas - kolorystyka fajna.
    Ciacho, And- współczuje :(

    A ja dziś wzięłam się za pakowanie. Koszmar normalnie:cry: Mam juz 10 wielkich kartonów a spakowałam może z 1/10:cry: Wywalam oczyuwiście całą masę ciuchów i innych szpargałów bo ie jestem typem chomika- ale zupełnie nie wiem skąd nam się wzięło tyle tego ustrojstwa:devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania tak wiem dlatego też cieszę się z krio... Olek jednak już ma pretensje o to, że będzie musiał siedzieć z małą w domu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Lady bede wredna ale...
    powiedz mu ze jak bedzie brzdakal to nie bedzie siedzial w domu z Julka ale jeszcze zapylam po rejonach :D
    to tak zeby poczul ile ty w ciagu dnia musisz zrobic
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania to usłyszę, że Ja i tak niewiele robię :(
  11.  permalink
    lady- to może zastrajkuj na tydzień? Co ci szkodzi? Niech się przekona co to znaczy"niewiele"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    pod wykresem wklepałam nieco więcej niż zawsze fotek Julci :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.