Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    aga są ludzie i ludziska - przy jednych jak zastrajkujesz pomoże przy typach jak mój M niestety nie za wiele to da!
    ech kobiety :))
  1.  permalink
    Myslisz ,że nie zauwazy róznicy? Próbowałas nie sprzątac, nie gotowac i nie prasowac?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    aga no jasne, że próbowałam. Z obiadami u Nas różnie jest - nie ma ich codziennie bo jak M robi dłużej to my z dzieciakami np u babci jesteśmy i zjemy itp, jeśli nie wyprasuję to będzie wyciągał do ostatniej koszulki i tym się za bardzo nie zmartwi bo i tak idzie wcześnie rano a przychodzi późno a jak nie wyprasuję to w pogniecionych pójdzie albo sam tylko sobie żelazkiem coś liźnie! Jestem z tych co testują od czasu do czasu coś na swoim mężu hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    o zesz... nie no to ja bym szalu dostala. chyba za duzy legat ze mnie
    jestem wygodnicka jak na jedynaczke przystalo. zawsze babcia wszystko za mnie robila wiec do prac domowych przyzwyczajona nie bylam. po slibie podzielilismy obowiazki i sie tego trzymamy.
    wystarczy ze zastrajkuje raz to pozniej na miesiac spokoj mam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania u mnie czy pracowałam czy nie, czy było ustalone idę do pracy i jest podział obowiązków to i tak wszystko było co dotyczy domu na mojej głowie! M jedynie śmieci mi wynosi bo Ja nie tknę choćby nie wiem co! Wkładam do reklamówek i sobie grzecznie czekają na wyprowadzenie ich do zsypu.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Sama czasami już nie wiem co mam i jak ma zrobić... czasami to myślę, że gdybym się spakowała i powiedziała, że odchodzę i poszła do mamy na miesiąc może wtedy by mu się oczęta otwarły bo tak to wątpię!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    ja mysle ze to duzo zalezy od tego jakie wzorce facet wyniesie z domu
    moj maz za kawalerki nie dosc ze pomagal w sprzataniu, myciu okien czy wieszaniu firanek (tak tak - zakladki robi jak od linijki!!) to jeszcze obiad potrafil ugotowac czy ciacho upiec. bardzo mi sie to podobalo no i w sumie jestem wdzieczna tesciowej za to ze synka tak zonie wychowala. ja Krzysia tez mam zamiar w tym kierynku nakrecac, niech kiedys jakas baba ma z niego pocieche :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    Ania w rodzinie mojego M teść pracuje we firmie a teściowa i we firmie i poza nią... dom, gotowanie, sprzątanie, pranie, remonty, malowanie mieszkania etc na jej głowie. Teść jak gość przychodzi, zje, poogląda TV i idzie spać...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    no i synek mial zle wzorce... mysle ze jednak z domu wynosi sie wiele, szczegolnie jesli idzie o chlopca
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    bardzo wiele się wynosi chociaż mój brat widział wiele dobrego a teraz poszedł w stronę szwagierki wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2008
     permalink
    spadam spac. jeszcze moze z jakies sudoku rozwiaze i palulu. jutro o 5 pobudka i wczesnie rano wyjazd
    3majcie kciuki zeby kolejne wizyty szybko nie byly potrzebne no i za pogode, w planach zwiedzanie starego miasta mamy :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ania zatem udanej wizyty i oby szybko nie musiała być kolejna :)) a pogoda niech dopisuje
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Witam piątkowo i proponuję kawkę na zakończenie tygodnia pracy i na rozpoczęcie wekendu.

    Dzisiaj taka pogoda że chyba będą conajmnie 2 kawki!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Dzisiaj jestem wyspana, bo usnęłam z książką w ręku jeszcze przed 22! Hihihihihi!
    A do tego Oliwka spała jak zabita i dzisiaj nie popłakiwała w nocy!:cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    witam ranne ptaszki, widzę, że kawusia podana, tak więc czas na kanapeczkę :cool:

    http://jackobs.host.sk/kanapki_html_6786cb43.jpg
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    na weekendowy obiadek proponuję:

    *Canelloni z wędzonej szynki faszerowane warzywami*


    http://www.hortex.com.pl/repository/images/mrozonki/przepisy/przekaski/canelloni-z-szynki-z-warzywami.jpg

    receptura na 4 porcje:

    * Szynka wieprzowa wędzona - 8 dużych plastrów
    * Mrożonka warzywa na patelnię z przyprawą włoską HORTEX - 1 opakowanie
    * Oliwa z oliwek - 3 łyżki
    * Mozzarella - 100 g
    * Ketchup - 4 łyżki
    * Ser parmezan tarty lub ser tarty żółty - 4 łyżki
    * Sól
    * Pieprz biały świeżo mielony

    *Przygotowanie warzyw:*
    Mrożonkę warzywa na patelnię z przyprawą włoską HORTEX (bez rozmrażania) smażymy na oliwie z oliwek przez około 5-6 minut pod koniec smażenia dosypujemy przyprawę ziołową dołączoną do warzyw w saszetce. Doprawiamy do smaku solą i pieprzem. Gdy warzywa przestygną dodajemy ser mozzarella pokrojony w kostkę.

    *Przygotowanie canelloni:*
    W każdy plaster nakładamy porcję warzyw i zawijamy w rulony. Układamy na blaszce, polewamy ketchupem i posypujemy startym serem. Zapiekamy w piekarniku nagrzanym do temperatury 180°C. Uważamy aby szynka zbyt mocno się nie wysuszyła.
  2.  permalink
    witam wszystkich :)

    miłego dnia życze wam dziewczny i dużo uśmiechu na twarzy.

    Pozdrawiam serdecznie

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    witam Iwa dzięki za kawusie
    Ania powodzenia w Wawie, a Tomek jest w smyku
    Lady nie daj się M, chociaż ja tez czasem wolę machnąć reką i miec świety spokoj.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    ciacho zmieniłaś suwaczek???

    Tylko taki troszkę dziewczęcy - różowiutki!?:wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    hej ,kobitki,dzien doberek...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Pyszna kawa i jedzonko :P

    U mnie pogoda ble. Szaro buro i pochmurnie. Zaraz wychodzę do urzędu a potem do piekarni po mąkę bo już nie mam a mam ochotę na chlebek domowy. Jak wrócę chcę wsiąść sie za pokój Kuby ale nie wiem już sama co mi z tego wyjdzie. W szafce kuby większość rzeczy jest za mała i o tyle co z 1str mnie to cieszy bo chłopak rośnie to z 2 przeraża bo nie mamy dla niego ciuszków.

    Mój mąż był odpowiednio przygotowany do życia w domu - sprząta, gotuje ale są rzeczy których choćby chciał nie zrobi (mycie okien np)
    aaaaaa i wczoraj byliśmy u neurologa - 9.09 do odbioru będą papiery do W-wy do kliniki i są doże szanse by męża tam przyjęli na badania i diagnostykę :)
    --
  3.  permalink
    czesc dziewczyny!!!
    wyspana wyspana :cheer::cheer::cheer::cheer:
    dziecko nie obudziło sie ani razu.
    Iwa no zmieniłam tamten mi sie znudził a rózowiutki jest ale ja nie bronie sie przed tym kolorem,jakos u dzieci takich małych to mi wszytsko jedno,a za jakis czas pewnie znów sobie zmienie
    wczoraj w Pepco był sliczny pomaranczowy dres-i gdyby nie było na nim napisu GIRL napewno bym go Piotrusiowi kupiła bo zadnych kwiatków czy motylków nie miał i był w dziale dziewczecym:peace:
    --
  4.  permalink
    no ale chłopiec na suwaczku jest niebieski hahahah
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ciacho fajny suwaczek mnie się podoba, a i ciesze się ze sie wyspalas
    A ja dzis od 5 nie spię bo Matusiowi się już nie chciało, a potem jak mi budzik dzwonił to on poszedł spac.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Witajcie!
    Iwa jesteś boska z tą kawą :) u nas też pogoda barowa...
    Aga przeoczyłam jakiś wątek ale jeżeli można zapytać Dzlaczego się wyprowadzasz miałaś taki fajny ogródek?
    Lady u mnie też jest rzep ciągle tylko mami i mami a mnie wieczorami już coś trafia.
    u nas nocka standard czyli 2-3 budzenia..
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Magg ja stiwerdziłam ze Mati ma mamin synek, do mnie tylko na ręce w sklepie, za mną łazi cały czas, ale bawić i wyglupiac to z tatą.
    --
  5.  permalink
    u nas to samo dziewczyny,nawet jak mały sie sam bawi na kocu to nie podchodze bo jak tylko bym sie koło niego usiadła to zaraz konczy zabawe i wspina sie na mnie...a w łózku to samo jestem ja i M ale włązi tylko na mnie a z M faktycznie najbardziej lubi sie wygłupiac
    widze ze b yła dyuskusja o mężach.Ja na mojego znalazłam sposób-olać! jak czuje sie olewany od razu zaczyna sie starac i interesowac
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    A moja Oliwka ostatnio to tylko TATA, TATA, TATA!
    Taka tatusia córeczka jest z niej!
    Mój M też wszystko zrobi w kwestii sprzątania - odkurza, zmywa podłogi, wyciera kurze, myje okna, wiesza pranie i prasuje itd., ale za gotowanie i pieczenie to on sie nie bierze, bo za bardzo nie potrafi! To należy do mnie!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Tola się wiesza na tacie jak wychodzi do pracy a potem tylk mama i mama..
    --
  6.  permalink
    Witam porannie :)

    Mój dziec też dziś świetnie spał- więc widac forumowe dzieciaki maja trochę wspólnych cech;)

    Magg- wyprowadzam się , bo sprzedaliśmy mieszkanie i będziemy budowali dom naszych marzen :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Witam z rana z kawiusią :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    skorpionko wow ale dbasz o nasze podniebienia :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Witajcie kobity - ale u mnie barowa pogoda blee ...
    Skorpi urocza kanapka :P
    U mnie pobudki były średnio co 20 min po 4h - więc nie wyspana ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Dołączam do wyspanych mamuś młody jak padł po 20 to pobudka o 6 a potem jeszcze dospał:bigsmile:
    A Hubcio to tylko mama i mama, wszyscy mogą się z nim bawić jak mama w zasięgu wzroku jak mama znika i zauważy to płacz i dawaj szukać mamy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Moje dzieciaki wstały o 6:40 z wielkim marudzeniem - wypiły butlę i nic nie przeszło więc koło 7:45 położyłam ich spać bo mnie już wkurzało to ciągłe ich marudzenie przeradzające się w płacz - śpią do teraz ... :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    u mnie normą jest, że Julka budzi się w nocy... dzisiaj jednak o 2 dała popis bo darła się jak nie wiem co... wzięłam ją na przetrzymanie i jak już padła z braku sił podeszłam do niej, przytuliłam ją i mała zasnęła! ot taka wyrodna jestem!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Izunia to zapewne lada chwila wstaną :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Heh Lady nie tylko Ty jesteś taka wyrodna ! :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Izunia bo gdybym reagowała na każde jej wrzaski to by mi chyba na głowę wlazła :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Byłam wczoraj w centrum handlowym gdzie z okazji otwarcia były przeceny na buty bartek, z ceny 140 na 110, jak dla mnie i tak drogo. Nie mówiąc o sandałkach za 170 które tam były.
    Lady wytrzymała jestes :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Lady no ja Cię rozumiem - moje aż tak nie wrzeszczą, ale jest ich dwóch ;P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Myszorka ładna mi przecena nie ma co :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Izunia widziałaś filmik jak Julka urządza terrorkę w domu? u mnie pod wykresem jest :)) i zobacz jak ona obserwuje czy idzie Ada z kuchni... cwaniara jedna :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Myszorka przeceny to ostatnio były świetne w coccodrillo bo z 50 na 17 a to już coś :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Lady jeszcze nie widziałam - na razie nie ciekam po wykresach bo robię opisy do allegro :P
  7.  permalink
    Lady- wybrałaś juz pralkę? Jezeli tak to powiedz jaka- może ściągnę Twój pomysł;) Nie chce mi się czytać tych wszystkich porównań między nimi- wiem tylko,że ma być z tych węzszych ładowanych od przodu, musi mieć wsad min 5 kg i cenę do przełknięcia;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    aga na razie biorę pod uwagę bosch, siemens albo AEG... co wybirę to się okaże jak zobaczę je naocznie w sklepie a z tym jest większy problem .... są same te niskie modele max do 1400 a niestety ja wybrałam taki w granicach 2000 tyś!
  8.  permalink
    No ale co jets takiego w róznicy między tymi za 1400 a tymi za 2 tys? Wez mnie oświeć bom zielona w tym temacie. Poprzednią pralkę kupiłam bo design mi się podobał;)I w sumie wyszło na dobre, bo sprawdzała się super- ale musi zostać w mieszkaniu, które sprzedajemy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    a ja kupilam ,VEVE skarpetki z guma pod spodem,bo biedna slizga sie po podlodze...tu pogoda super....
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    U mnie bee pogoda:sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.