Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    wlasnie ,jak byla, w PL ,TO mnie dolowalo jak zaczelo padac ,to przez caly dzien ,okropnie smutno wtedy...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Łottr usnął...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    A moje "łotry" dalej marudzą ja chyba dziś osiwieję !
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg: Łottr usnął...
    hahaha mój zasypia :) Zaczęło u nas padać :/ nałaziłam sie jak kretyn ale chyba wszystko załatwiłam - chyba bo już sama nie wiem. Rozbawiły mnie przepisy szkoły... Kubie przysługuje tzw "wyprawka szkolna" jest to kwota 130zł Chyba 2 lata temu wyglądało to tak, ze szkoła zakupowała rzeczy dla dziecka, w tym roku rodzic ma kupić te rzeczy i przedstawić faktury - spytałam co jak rodzic nie ma kasy by kupić -> niech pożyczy wypłacane będzie w połowie października... Rozbawiło mnie to mocno nie powiem :/ bo w październiku dodatkowe pieniądze wiadomo przydadzą sie ale wolałabym je mieć w poniedziałek zy w najbliższym tyg by dokupić to czego nam brakuje :/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ps oczywiście ja nie wzięłam faktury jak kupowałam książki dla Kuby i teraz albo załatwię "lewą fakturę" albo nie dostanę tych pieniędzy ... byłam w księgarni ale pani "bardzo grzecznie" powiedziała mi że bez paragonu nie mamy o czym rozmawiać bo nie pamięta mnie bym kupowała cokolwiek u nich :/
    jestem wkur... na siebie samą
    --
  1.  permalink
    And- mozna poprosic pedagoga szkolnego- weźmie zaliczke i pójdzie z Tobą po zakupy
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Aga wg tego co poczytałam może też być oświadczenie rodzica że zakupił książki - ja moge zanieść i pokazać że je mam -> tylko że nie mam paragonu czy faktury :/ ale niestety nie w naszej szkole :/ Z zakupów niewiele nam brakuje dla Kuby bo dosłownie nie kupiłam - bloku miękkiego ołówka i pasteli a i farbki akwarelowe i tyle :/ Dałam ciała i już, zagadały mnie dzieciaki i Anka :/ i tak to jest jak sie chce szybko :/ wrrrr. Poza tym co ja mam kupować w październiku? chyba tylko jakiś dres by mogło być to nazwane jako strój na wf :/
    --
  2.  permalink
    A dla Ani juz kupias? Jesli nie to popros o wypisanie rachunku z kwotą i opisem- podręczniki
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Dla Ani część mam a resztę będę kupować w przyszłym tyg. i chyba coś będę kombinować tylko że nie wiem jak to będzie bo mam wybór - płacić do 6zł więcej za ćwiczenia i mieć spokojnie fakturę na cokolwiek chcę lub płacić mniej ale mieć fakturę na to co kupię :/ poza tym faktury Ani potrzebne m i są w 2 celach -> chcę pisać do sądu o podwyżkę alimentów i poza tym do stypendium bo o nie też wystąpię ... Anki ojciec zamiast jej kupić buty woli iść z nią na pizzę a nawet nie płaci mi pełnej kwoty jaką ma zasądzoną :/ a ostatni raz widzieliśmy sie w sądzie ponad 7lat temu. Na szkolne zakupy dał Ani 20zł tzn chciał dać bo moje dziecko powiedziało jemu by poszedł sobie na pizzę lub lody bo ona długopisy już ma a potrzebuje książki...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    a VEVE bryka...
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    And, dziwię ci sie, ze nie płaci ci pełnej zasądzonej kwoty i nic z tym nie robisz
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    łotr wstał.... And musisz coś wymyślić bo szkoda tej kasy....
    --
    •  
      CommentAuthoriwona_505
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    hej babeczki, żadko tu z wami dyskutuje ale wpadłam się pochwalic
    dzisiejsze badanie beta wykazało że jestem w około 7 tygodniu :shocked::shocked::shocked:
    bardzo się cieszę bo wygrałm niełatwą walkę z PCO :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    skorpionka7: And, dziwię ci sie, ze nie płaci ci pełnej zasądzonej kwoty i nic z tym nie robisz
    byłam u komornika i rozmawiałam z nim i pan mi powiedział że nic nie zrobią bo płaci, gdyby migał sie całkiem i nie dawał nic to inna sprawa a on daje ile jest w stanie

    Iwonka cieszę się bardzo :)

    Magg chyba nic ponad to nie wymyślę - w poniedziałek porozmawiam w klasie Kuby gdzie nauczycielem wspomagającym będzie była wychowawczyni Ani (Kuba jest w klasie integracyjnej gdzie jest 2 nauczycieli) . Może ona będzie miała jakiś pomysł lub kogoś kto ma paragon za pakiet książek - a jak nie to trudno, zbieram faktury do stypendium :/
    --
  3.  permalink
    Zaczęło padac, ciekawe, czy przestanie do 17, czy tak bedzie lało i lało, ehh...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    wrrr u mnie tez pada a raczej sipi deszcz buuu chciałam na spacerek a pójdę do łóżka z Julką!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    mnie też Tosia co jakiś czas bierze za palec i ciągnie do drzwi a ja wyjść nie mogę bo leje....
    Iwona gratulacje ogromne !!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    aga co do pralek interesują mnie modele najlepiej 7 kilo wsadu i 1400 obrotów oraz niewielkie zużycie wody a ich cena w tym momencie jest jaka jest! % kg nie chcę bo mam obecnie i to mi jest ciągle za mało. Piorę pierzyny, poduszki, poszycie materacy czasami ręcznie a te mniejsze w pralce... poza tym 4 ludzi to już jest co prać :))
    Wymienię Ci modele, które jako tako mnie interesują więc sama zobacz
    1. AEG
    2. AEG
    3. BOSCH
    4. SIEMENS
    5. SIEMENS


    Mniej więcej tak to wygląda mam jeszcze gdzieś zapisane inne modele podobne do siebie

    a tu różne boszki, aeg i siemenski od 6 kg
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    buuu jestem zła bo wraca mi zapalenie skóry buzi wrrrr muszę się znowu do dermatologa zapisać :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Boshe u mnie też leje i końca nie widać ...
    Iwonka ja również gratuluję Fasolinki :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    w dodatku szkrab marudzi mnie boli glowa, ciągle mama i mama mam dość
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Magg ja to myślałam, że dziś pozabijam moich łobuzów - byłam już taka bezsilna ... Musi być coś w powietrzu - zmiana pogody i to doopiate ciśnienie wrrr ... No wiesz, za mną chodziło dwóch jeden na nóżkach a drugi na czworaka :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Teraz tną już drugą drzemkę - M wrócił z pracy i również padł ... Zaparzył kawki ja spijam a on śpiocha :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Izunia fakt ja mimo że gnomek przespał nockę mam mega maruda i też jak u Lady tylko mama i mama a na dodatek tak cuduje dziś że to ja chodzę za nim jak cień. Na dodatek Jakub znowu buja w chmurach teraz zamiast worka pełnego od odkurzacza, worek z dokumentami wyrzucił:confused: na szczęście ten był tam gdzie go wyniósł. Niech ten dzień się już skończy bo normalnie nie wiem co jeszcze będzie i ile będę miała na to cierpliwości
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ja byłam w poszukiwaniu kapci dla Gabrysi do przedszkola, jak mi się podobał wygląd to mniej cena i koniec końców kupiłam na ryneczku Befado za 23zł z inną aplikacją z przodu
    http://www.gu-ciu.pl/images/mo-da1/82a.jpg
    Dla Weroni identyczne już kosztowały ponad 30zł :/
    Zmokłam jak nie wiem co i zastanawiam się czy nie przytulić się do podusi choć na chwilkę, tylko nie wiem czy dzieciaki mi pozwolą :/
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ja też znalazłam na allegro dla młodego kapcie ale zanim zamówię zobaczę czy u nas w jednym takim sklepie nie ma jak nie to kupię dwie pary w różnych rozmiarach. Póki co zamówiłam body z długim, rajstopki i dla starszego wreszcie zaległy prezent na urodziny bo na wyjeździe nie było jak zakupić
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ja jakoś mam obawy przed kupowaniem butów internetowo, zarówno dzieciom i sobie wolę porządnie pomierzyć. Jak pan mi dał do ręki z tych rozmiar 28 to stwierdziłam że jest wielki i wzrokowo bym wzięła o rozmiar mniejsze, ale po założeniu okazują się dobre i długo w nich Gabi nie pochodzi :/ ale 29 są wielkie i to za bardzo wielkie
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    And na razie zarówno młodemu jak i sobie utrafiłam z kupnem a tak to zawsze też mam dylemat czy będą dobre. Jakubowi kupuję u nas w takim tanim sklepie i jak coś zawsze mogę zamienić a już 2 razy tak miałam że podmieniałam na rozmiar większy.
    Hubertowi kupuje przez net bo albo dużo na dziewczynki albo na twardej podeszwie to od rozmiaru 21 a z bartka nie mam zamiaru kupować bo za drogie. Jak Jakub był mały to jemu takie do ganiania kupowałam z lemigo a teraz chyba ja tu nie umiem szukac po tych sklepach. Zresztą Kumpela też szukała i na dziewczynki było a na chłopców to można pomarzyć
    No i młody wstał tyle mojego teraz oby do wieczornego spania dać radę
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 29th 2008 zmieniony
     permalink
    byłam u komornika i rozmawiałam z nim i pan mi powiedział że nic nie zrobią bo płaci, gdyby migał sie całkiem i nie dawał nic to inna sprawa a on daje ile jest w stanie

    And, co to za idiotyczne stwierdzenie komornika, nie ściągnie, bo trochę płaci, ale płaci mniej niż zasadzone, komornik ma obowiązek sciągnąć niedopłatę.
    Jeśli Ci odmówi złóż skargę na komornika do sądu. To jest jego obowiązek ściagać należności, łaski ci nie robi.
    Po za tym sad na jakiejś podstawie zasądził kwotę, znaczy moze tyle płacić, a jak nie moze to niech odda sprawe do sądu o obniżenie alimentów.
    Ja bym kazała komornikowi ściągnąć niedopłatę, teraz to pewnie juz całkiem spora kwota sie uzbierała.
    Szkoda, ze mu odpuszczasz.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    ufff dotarlismy. u dohtorow poszlo dosc szybko. jak na miesiac po operacji uszka sa w bardzo dobrym stanie bo caly plyn zszedl a z reguly jednak tak szybko sie to nie udaje. W prawdzie migdalek (a wlasciwie miejsce po wycieciu) powinien byl sie juz zagoic a u Gabrysi ciagle sa swieze strupki ale ponoc to nic zlego. smielismy sie z dr ze mloda pewnie za duzo gada (jak jej mama hehehe) i to jest powodem dluzszego gojenia. no ale najwazniejsze ze wszystko idzie do przodu. kolejna wizyta za 2 miesiace
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Skorpio mam zamiar w ciągu kilku najbliższych dni zanieść zanieść pozew do sądu bo moim prawem jest pisanie co pół roku o podwyżkę a ja tego nie robiłam dopóki się z nim jakoś dogadywałam i płacił regularnie, zabierał Ankę i coś jej kupował. Wydrukuję wpłaty z konta i zobaczymy jak to będzie i co sąd na to powie. Ja nie mam sił się z nim szarpać czy kłócić a tym bardziej wysłuchiwać jego że na 11-sto latkę nie idzie 300zł w m-cu i że utrzymanie dziecka tyle nie kosztuje. Może zaś na jakis czas weźmie sobie Anię a wtedy znów będzie super jak zalezie jemu za skórę, tyle że teraz Ania nie jest już taka chętna na mieszkanie z tatusiem :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Buziaczki dla Gabi - zuch dziewczynka i oby było juz coraz lepiej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    AniM świetnie wieści buziaki dla dzielnej Gabi!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ania suuuuper wieści przynosisz aby Ty jedna dzisiaj :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    NO TO SUER ANULA...my w domku bawimy sie z VEVE ,jutro o 11 basenik, a tak to nic nowego...
  4.  permalink
    Zuch Gabi :)
  5.  permalink
    no to super Aniu-Gabi superdziewczyna!
    a ja czekam na pizze z M...ucho boli mniej ale cały czas na tabletach jestem
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Brawo dla Gabrysi - Ania cieszę się, że wszystko OK ;D
  6.  permalink
    ooo- czesc Izunia :)
    coś dawno na forum nie było fot takich 2 panów łudząco do siebie podobnych...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Hehe wiesz bo powiem Ci w tajemnicy, że mam tylko jednego syna a reszta to fotomontaż ;D
  7.  permalink
    wiedziałam o tym od dawna... Pokaz więc chociaz tego jednego;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    oj laski jestem KO psychicznie...

    Dostałam rachunki za prąd i gaz i mam mega doła
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Dronka nie pisz skrótami bo wymiękam - co znaczy KO ?
    Rachunki - ja właśnie na nie czekam ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    łącznie do zapłacenia mam około 750 złociszy :((
    łącznie czeka mnie zakup piecyka gazowego w łazience i pralki :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Lady czyzby przyszla niedoplata? ja po wyrownaniu za swiatlo (do zaplaty w 10dni prawie 300zl) pol dnia ryczalam :|
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    Ania nie ma niedopłaty jest po prostu pierwsza wpłata czego bardzo nie lubię!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    swoje już dzisiaj wypłakałam ........... wrzesień i 2000 opłat to chore jest jak nie wiem co :((
  8.  permalink
    lady- no niemałe te rachunki:( Ale co zrobić.. Trzeba pasa zacisnąc i tyle... :(


    dziewczyny- a mozecie mnie uświadomic co to jest ciepła woda blokowa? No że niby zimna woda jest normalnie miejska, a ciepła jest jakoś z bloku? Wyobrazam sobie jakąs kotłownię- chociaz nie widziałam nic takiego tam, gdzie mam mieszkać... Ciemna masa ze mnie w takich sprawach :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    aga dawno nie miałam takiego miesiąca ciężkiego... oj dawno!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 29th 2008
     permalink
    aga ciepła woda to brak piecyka np gazowego czy elektrycznego w mieszkaniu a dostarczana ona jest z kotłowni osiedlowej!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.