Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    u nas ,wieczòr spokojny,VEVE bawi sie z M ,ja poscieralam na wszystkich szafach bylo troche kurzu,a teraz ogladam katalog ikei ,bo siostra chce kupic nowe meble i oswietlenie do mieszkania w pl...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    a ja zbieram bałagan z podłogi młody padł więc mam chwilkę. Żon robi ściany u sąsiada za ścianą mam nadzieję że zaraz ściągnie do domu, bo czekać mi sie nie chce i chyba pójdę spać. Te migrenowe bóle głowy dają mi popalić a wieczorem to już na maxa
    --
  1.  permalink
    Ooo- Magg- miło mi:) Daj później znac czy smakowała:)
    Hogatko- współczuję... Moze warto isc z tymi mogrenami do lekarza? MOze to od kręgosłupa?
  2.  permalink
    Aaa- lady- sorry za monotematycznosc- ale oglądałas pralki Hoover? Bardzo mi się podobają- no i wsad 6 kg przy 40cm głębokosci nieczęsto się zdarza...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    Aga ja się zastanawiam nad zmianą rodzinnego bo ten jest do bani bo nic mi nie daje tylko zachowawczo, np przy zatokach które nawracają co rusz zamiast dac na badania to każe brać ibuprom zatoki a ile można wcinać ten lek skoro to i tak wraca. Normalnie ręce opadają
    --
  3.  permalink
    Ło matko- no to zmien koniecznie... Przy takich bólach zarto się przebadać- u mojej kolezanki były spowodowane zwyrodnieniem kręgosłupa szyjnego.Po rehabilitacji jest duża poprawa.
    Czasem ponoć tez związane są z cyklem- nie zauważyłas zalezności?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    Wiesz nawet się nad tym nie zastanawiałam, chyba pod tym kątem muszę się przyjrzeć, teraz dopiero początek cyklu.
    Będę szła skontrolować wagę Hubcia to wtedy od ręki przepiszę się do tej samej lekarki bo ona i dorosłych przyjmuje.
    Idę się kłaść aż mi niedobrze przez to cholerstwo. Dobranoc babeczki.
    A mój żon stwierdził że na urodzinki kupi mi laptopa żebym mogła sobie wieczorami popisać bo tak jak teraz nie ma szans.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    aga1976: Przy takich bólach zarto się przebadać- u mojej kolezanki były spowodowane zwyrodnieniem kręgosłupa szyjnego
    u mnie było to spowodowane właśnie kręgosłupem i ku zdziwieniu lekarza przeszło w ciąży z Kubą!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    AGA tak oglądałam markę hoover ale nie wiem dlaczego do mnie nie przemówiła... nie wiem kto ją produkuje?
  4.  permalink
    A mi chyba najbardziej do gustu przypadła... Ponoc ten sam producent co Candy - tylko hoover to ponoć taki trochę lexus
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    aga candy zupełnie u mnie odpadła... hoover podobał mi się na starcie!
  5.  permalink
    No candy u mnie tez odpada- przez beznadziejny programator. Ale hoover... Kto wie? Może się skusze :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    aga właśnie ten programator jak dla mnie to czysta pomyłka...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 30th 2008
     permalink
    aga do tej pory żaden sprzedawca nie polecał mi tej marki - nie wiem dlaczego może jak Ty popytasz dowiesz się coś więcej!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Kolorowych dziewczyny :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    MILEJ NIEDZIELI,POgoda swietna,my jak zwykle na obiad do tesciowej i na zielona trawke...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    moj starszy dziec przezywa powrot do przedszkola i pojscie do zerowki. o 6 rano nas probowala juz obudzic ale... sie nie dalismy :D
    jedynie Krzysko wierny siostrzycy poszedl sie z nia bawic. nam udalo sie dospac jeszcze godzine. dzisiaj mamy luzy bo dzieciaki wedruja do rodzicow a my skoczymy wywiezc i przywiezc klamoty z garazu i troche sie polenimy :wink:
    jak fajnie isc na obiad a nie samej stac w garach :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Ania to super że będziecie mieli chwilkę oddechu, ja czasami żałuję że nie mam nikogo komu mogłabym młodego podrzucić. Mój Jakub też stęskniony za szkołą ciekawe kiedy mu się odechce.
    Młody robi porządki Jakubowi a ja kawka i kompik:bigsmile:
    Ewa oddałabyś troszkę słońca bo u mnie zimno, pochmurno i pada
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    U mnie słoneczko piękne :)
    Miłej niedzieli
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Dzień mi się fajnie zaczął.
    Wygrałam dzisiaj w radiu dwie książki, po tym jak odpowiedziałam na pytanie o wrocławskiego smoka – google wie wszystko :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    NR ty farciaro!!! a co wygralas?
    ja mam Cobena do przeczytania do konca tygodnia i mimo ze fajnie sie zaczyna to ciagle ktos lub cos mi przeszkadza :neutral:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Dwie książki o legendach. Jedna - legendy o zwierzętach, druga o króle Arturze, przynajmniej tak mi powiedziano na antenie.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    NR ale fajowo..
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Najlepsze, że od 3 tygodni polujemy w tej audycji, najpierw była Warszawa, mój mąż przewodnik nie odpowiedział poprawnie (frajer, hihihi), a potem na pytanie o Kraków nie udało się dodzwonić.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Witajcie :) U mnie w ogóle jakieś cuda się dzieją - Spałam jak suseł do 8,30 i obudziłam niechcący Weronikę mała jeszcze leży:shocked:
    Szkołę bardzo przeżywa Kubuś, on nie lubi zmian i jak czuje sie niepewny czy się boi zaczyna płakać - wczoraj był bardzo marudny i dziecinny więc myślę że to stresik. Ale chce i to bardzo
    Ania mniej radośnie ale chętnie. Jest szczęśliwa bo zaczyna sie rok harcerski a szkoły się ciut obawia tzn ma mniej motywacji bo nie ma np muzyki i zostaje jej tylko kółko muzyczne i pomimo mniejszej ilości przedmiotów będzie więcej godzin lekcyjnych i sie obawia jak jej to poukłada się z innymi rzeczami :) No i żyje gimnazjum - plan ambitny bo średnia minimum 5,4 na półrocze - zobaczymy :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    NR super. bedzie dla Cyryla :)

    a ja spadam an sniadanie, maz wola ze zrobione wiec koniec buszowania w sieci :)
  6.  permalink
    lady- dziś się wybioę do sklepu i popytam o tego hoovera. Bo zamówię przez net oczywiscie :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Aga ja nie wiem jak pralki tej firmy ale odkurzacz który mam jest super.(żon podpowiada że podobno ta marka Hoover w tym prali są bardzo dobre)
    NR super, mnie się nigdy nigdzie nie udało nic wygrać a o dodzwonieniu to można pomarzyć.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Witajcie niedzielnie!

    Wczoraj narobiłam lecza a dzisiaj jarzynową zupkę ugotowałam i mam w nosie niedzielny obiad!
    Cholerka i na dodatek jak zwykle makaron mi wykipiał wrrr jak Ja tego nie znoszę :(( a o dziwo zawsze się zagapię i mam co robić przy piecu wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga popytaj a i mi może M uda się wyciągnąć za praleczką więc i Ja popytam....

    Jestem ciekawa wśród boscha, siemensa, aeg i hoovera co będą polecali ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    My zbieramy się powoli na pływalnię z Julką! Mała ostatnio zamiast robić postępy po przerwie wakacyjnej mocno się "uwstecznia" z nurkowaniem! Jest przerażona hmmm i nie wiem jak będzie dalej... pójdę na jeszcze 3 lekcje i czas pokaże a jeśli się okaże, że ona się zacznie bać to zrezygnuję!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008 zmieniony
     permalink
    aga wracając do ciągnącego się tematu... jest jeden model bardzo by mnie urządzał hoover ale zobacz sobie ile on bierze wody HOOVER

    Dla mnie jest ważna pojemność, obroty i zużycie wody! Mam 5 więc 7 kilo byłoby suuuuper a 8 hmmm nie wiem czy nie za dużo!
  7.  permalink
    Hoga- dzięki :* Własnie tez poczytałam sporo dobrych opinni o tej marce


    Ja będe rozglądała się za tą: http://www.topmarket.pl/pralki/HOOVER_VHDS_614_3_ZD.php
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Aga salatka jak zwykle smakowala- bo robię ją od kwietnia na większość imprez :wink: wszyscy "czosnkowcy" ją uwielbiają!! masz jeszcze jakiś taki rarytas?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga tutaj zużycie wody jest już zadawalające ale wsad mnie troszkę mniej by zadawalał!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga o pralkach AEG dowiedziałam się tyle, że cicho pracują!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga takie coś wyłapałam na forum o pralkach


    Polecane pralki to:
    -Bosch, AEG-Electrolux, Siemens no i kosztowna Miele
    Nie zalecane to:
    -Whirlpool, Candy, Indesit, Ariston, Beko, Mastercook, Polar, Ardo, Amica, Zanussi.

    Z tej samej linii zjężdżają Bosch i Siemens bo to jeden koncern, robione w Łodzi na włoskich i polskich częściach, jedyne co tam jest niemieckie to zysk!
    jakość przeciętna, łatwość obsługi, skomplikowana wymiana łożysk ale robi się to żadko
    Aeg-elektrolux i ... zanusii ten sam serwis i niemal identyczne urządzenia różnią się wyglądem...trzy fabryki w Polsce, skomplikowane naprawy, części nie do zdobycia poza serwisem
    Candy-Hoover to samo jw: jeden koncern te same modele, otwierane z frontu: dość trwałe ale problemy z elektroniką a wymiana łożysk to katorga, otwierane z góry: kompletna pomyłka: sypie sie wszystko od blach, elektronikę po padające raz na dwa lata łożyska zdecydowanie odradzam!
    Beko tureckie jednorazówki ze świetną reklamą, nie oznacza, że złe, do przepierek ale nie do opierania całej 10-osobowej rodziny...
    Whirpool-polar tak, tak, to ta sama firma wyroby z Wrocławia, serwis w Łodzi pod psem, części poza serwisem dostępne ale drogie, otwierane z frontu: kosztowne programatory, których awaria prowadzi często do zmiany sprzętu, otwierane z góry to już zupełne dno!!!rozsypują się silniki (łożyska), zbiorniki, bębny (klamry), elektronika tak skomplikowana, ze można by LCD zbudować, zdecydowanie odradzam
    Indesit-Ariston ta sama firma z Łodzi udziwnione sterowanie, nie dla starszych osób, serwis w Łodzi to rozpacz, części dostępne poza serwisem, jakośc przecietna, naprawy trudne
    Ardo mile zaskakuje, jeżeli sie o nie dba, jakośc przeciętna
    Amica: części dostępne od ręki, wymaga poszanowania, wrażlwe na pranie guzików i pieniążków ale i tu uwaga: serwisuje dwie pralki PC , które robią 4-6 prań dziennie!!! pierwsza wymiana łożysk po trzech latach, pompy wymiana często w modelach z aquaspray ale silnik to tylko 25 zł z wymianą 150 zł :)
    Uwaga generalna: proszek do środka pralki, nie zapychają się węże nie koroduje obudowa, płyny uszlachetniające mają być rozbełtane z wodą! (nigdy gęste) sprawdzać kieszenie, nie przeciążać praniem kocy, nie czekać z wymianą łożysk aż stanie, wycierać po praniu, zostawić uchylony wziernik, czyścić fitr po praniach pościeli dla zwierząt, kocy itd
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga to jest opinia chłopaczka, który zajmuje się naprawą sprzętów wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Magg dla czonskolubow polecam roladki serowe (ser+czosnek+majonez zawijane w szynke konserwowa) lub szybka salatke z kalafiora i czosnku (kalafior trzesz na tarce z duzymi oczami, dodajesz czosnek i majonez)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    a co do whirlpoola to pewnie sie skiepscil po przejsciu na produkcje w PL, ten wczesniejszy dziala bez zarzutu u wielu znanych mi osob. no i my mielismy na nasza pralke 7lat gwarancji a na lodowke 4
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 31st 2008 zmieniony
     permalink
    ja miele mam ,tylko 5 lat ,ale piore coo dziennie,odpukac nic jej nie jest...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    ale w sumie ,pralka jak pralka,specialnych cudòw w niej nie ma...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    u nas trudny wieczòr VEVE IDA GòRNE JEDYNKI chyba,bo marrrudna...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    co do trudnych wieczorów to my własnie wczoraj taki przeżyliśmy - byliśmy u moich rodziców bez lóżeczka i mieliśmy spać we 3 na takim łózko - materacu; połozyła Maksia do niego tradycyjnie o 7 ale po jakiejś godzinie zsunął się z poduszka na ziemię :/ musiał się nieźle przestraszyć bo nie usnął już do połnocy (może nawet dłużej) a my oczywiście z nim :/
  8.  permalink
    Magg- no to ciesze się,że przypadła wam do gustu :) Ja tez ją lubię, bo ma oryginalny smak:)
    A co do przepisów... Pewnie cos dobrego by się znalazło- rzuc tylko chociaż kategorię, która Cię interesuje :)

    Jemma- najważniejsze,że nic małemu się nie stało. Ja nie znosze spac z hanią w nowych miejscach:/

    Lady- ja już nie wiem... Poprzednią pralkę kupiłam bo mi się podobał kolor- nie zgłębiałam szczegółów. Dziś oglądaliśmy w media markt milion pralek i własciwie to do żadnej nie jestem przekonana w 100% :/ Ta która by mi odpowiadała miała cenę 5700:shocked:, no ale na głowe jeszcze nie upadłam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Aga no no niezly masz guscik :updown:

    a co do salatek to bys na mniam mniam wrzucila ta pestkowo-orzechowa. jak dla mnie pycha
  9.  permalink
    Ona ma dośc dziwne polączenie smaków, więc wiesz... troche się boję zarzutów,że nie teges:)Chociaz dla mnie jest hitem :)


    Ciacho - jak tam po weselu?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    wrzucaj wrzucaj, jak dla kogos bedzie nei teges to jej nie zrobi a dla innych moze bedzie inspiracja :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008 zmieniony
     permalink
    dawaj Aga, po eksperymentach mojego taty mnie nic nie zdziwi ;)

    ps. czy wy widzicie mój avatar? bo wykasowałam go z ustawień forum a u mnie on nadal jest :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Jemma ja widze :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.