Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ja tez widze :)
    a co to za eksperymenyty? Może ja bym się zaprzyjaźniła Jemma z Twoim tatą , bo tez lubie rózne dziwactwa? :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga mnie się też takie drogie podobają i jako pierwsze do gustu mi przypadają ... jednak jak zapoznaję się z ich ceną od razu wszystko mi przechodzi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Ja od rana mam dzień płaczu... musiałabym tu kogoś zwyzywać ale nie mam już sił :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Lady nie bucz, szkoda oczu. chcesz piwko?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    A lubisz rodzynki z czosnkiem? :tooth:
    Zobaczcie, chyba mam dobrze w ustawieniach?
    Image Hosted by ImageShack.us

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    lady dawaj, jak ci ma ulżyć :tooth:
  2.  permalink
    Rodzynki z czosnkeim? Wow- nie słyszałam - ale może być ciekawe

    Co tam lady sie stało? Gadaj
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Jemma sygnaturka to chodzilo o stopke np suwaczek. nie ma to nic wspolnego z avatarem. tylko kiedysniejsze avatary rozdzielnosc na 28 i forum zachowaly, po zmianie avatara bedziesz miala teraz taki sam i na 28 i tutaj dlatego ja nie zmianiam :devil:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008 zmieniony
     permalink
    Ania, dzięki; po prostu brak mi słów za samą siebie .... To teraz nie ma suwaczka a za to mam beznadziejny ucięty avatar :confused:
    Trudno... macie na forum moje czoło , hehe
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    piwo może być i martini też jak ktoś serwuje.... rodzynki też ale w czekoladzie a może i nie bo popsuje mi smak pasty lisnera z pomodorami a wcinam bez pieczywka!

    Aga nie warto marnować klawiatury bo za bardzo by się mogła zetrzeć od nadmiaru złości moich :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Jemma zlinkuj raz jeszcze avarta na najmniejszy wymiar jaki może być i może wyjdzie Ci cały :))
  3.  permalink
    czasem tzreba uzewnętrznić swoje żale przez obcymi- popatrzą chlłodnym okiem i ocenią sytuację. Narzekanie jest ludzkie- o ile nie wchodzi w nawyk i nie czyni z nas starych, stetryczałych bab.

    jak chcesz to dawaj- moze znajdziemy jakąs radę.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Lady, ale zobacz że on ma inny wymiar przy wykresach i tu, tak jak jest przy wykresach jest ok - nie za dużo nie za mało
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga wiesz Ja to już się boję forumowo naginać z narzekaniem - oberwałam kiedyś za to :))

    JEMMA szczerze powiem to chociaż wiem, że masz nowy avart w życiu bym nie zauważyła różnicy... Rozpoznają tutaj laseczki właśnie po nich ale nie przykładam szczególnej wagi do tego jak on do końca wygląda :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga wiesz rada jest tylko jedna aby pomodlić się do "tego tam na górze" niech nie daje mi siły bo chyba zrobię coś złego mojemu M!
  4.  permalink
    lady- no kiedys miałaś niezłą jazdę ;) Ale nic- było, mineło...

    A z facetami najczesciej sa kłopoty- oni po prostu sa z Marsa ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    ja widzę różnicę :/

    wiecie co, trochę mam stresa przed jutrzejszym dniem - 8 godzin z obca osobą w moim domu, brrr...
  5.  permalink
    To już jutro? O kurcze...Tzrymam kciuki i za maksia i za Ciebie...
    A co kupiłas jemma tamtej niani? Udało się upolowac coś fajnego?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    udało sie trafić na okazję na allegro: cała paczka razem z firmowym kombinezonem za 50 zł. (było z 60 szt.) ; cena niska bo zdjęcia były "grupowe" i nie zachęcały do zakupu a przyszły świetne, zadbane i pachnące ciuszki - to chyba był mój najkorzystniejszy zakup na allegro jak do tej pory :)
    dzięki za kciuki, przydadzą się :)
  6.  permalink
    OOO- to rzeczywiście super okazja :) Fajnie,ze się tak tarfiło:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga wiesz ciąża dała mi popalić a staranka o nią troszkę mnie zestresowały....
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    Ja dziś miałam ciężki psychicznie dzień ale już sie kończy na szczęście, od jutra nowe stresy i inne stresy :P i Kuba pierwszak "pełną gębą" Kończę obkładać książki i mogę iść spać - nareszcie!
    Dobranoc
    --
  7.  permalink
    And- a czemu zakładasz same stresy? MOze warto przeczytac "Potęgę podświadomości"?

    A tak w ogóle to czy i wam tak szybko zleciały te wakacje? Kurcze- jakos mi żal... :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    And polecam też tę książkę co Aga napisała - już wielu moim znajomym ją poleciłam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    lipiec się ciągnął u mnie ale sierpień przeleciał szybko - za bardzo!

    Szkoda mi, że Ada idzie do szkoły lubię z dziewczynami przebywać bo jesst wesoło w domu!
  8.  permalink
    Moje motto zyciowe to:
    "Będzie dobrze, bo będzie dobrze. Lepiej być nie może, bo będzie dobrze. A jak
    będzie dobrze, to będzie jeszcze lepiej. Ale będzie i tak dobrze. A to jest
    najważniejsze. Żeby było dobrze. I tak właśnie będzie. Dobrze."

    Ja się boje trochę tej szóstej klasy. Moje dziecko ostatnio mundrzejsze niz ładniejsze. Uch- co za paskudny wiek
    :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeAug 31st 2008
     permalink
    aga a to jeszcze nie wszystko ... dopiero się zacznie :)) nie wiem jak chłopcy ale z laskami też nie jest łatwo!
  9.  permalink
    Nie strasz, nie strasz:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    ok laski film się na kompie skończył więc mogę brykać spać... dobranoc papatki do jutra :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    aga1976: And- a czemu zakładasz same stresy? MOze warto przeczytac "Potęgę podświadomości"?

    A tak w ogóle to czy i wam tak szybko zleciały te wakacje? Kurcze- jakos mi żal... :(
    Aga ja nie zakładam że będzie źle tyle że będzie inaczej :) i z tym związane stresiki a najbardziej czy Ania nie pokłóci się po drodze z Kubą i go nie zostawi gdzieś pod krzakiem :P Bo to ona będzie go odprowadzać do szkoły. Muszę chyba jednak załatwić świetlicę dla Kuby bo on będzie mieć 4 lekcje a obiady są po 5 :/ No i naj jak Kubuś sobie poradzi :/ Wczoraj podniosłam tornister tylko z 1-wszą częścią książek zeszytem i blokiem - to jest cholernie ciężkie :(
    A wakacje minęły za szybko nawet i mi :/ Przecież ledwie sie zaczęły już koniec
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    witajcie w nowym roku... szkolnym :)
    ja z racji na profesje dziele dalej zycie na dwukrotny 'nowy rok' chociaz jak sie siedzi w domu to troche inaczej sie to przezywa :) Gabrysia dzisiaj poszla pierwszy dzien do przedszkola po wielomiesiecznej przerwie. wlasciwie to skonczyly sie przelewki bo to juz zerowka... oshhh jakie mam juz stare dziecie a ja dalej taka mloda :) ogolnie za cicho zrobilo sie w domu ale znajac zycie Krzys mi odpowiednio uatrakcyjni czas :D oby tylko przyzwyczail sie ze moi rano beda wychodzili!!! kwadrans po wyjsciu meza z mloda tak wyl ze nie szlo go uspokoic. dopiero przytkanie cyckiem pomoglo.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    witam ale mialyscie produkcję.Po lebkach przeleciałam
    AniuM ja się smialam wczoraj do M i pytam się czy ma plecak spakowany, ja się cieszę ze nie jest juz nauczycielem.
    Weekend się udał, było super pod wykresem w wolnej chwili wrzuce fotki, a teraz lece po wykresikach.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    hej kobitki,milego dnia...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    u mnie tez,M poszedl po miesiacu urlopu ,do pracy,mi smutno a VEVE ,NIE RUSZYLO,DORWALA RADIO i rozpracowywuje...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    VEVE ,wlasnie zostawila radio i chodzi boczkiem ,w kolo kominka trzymajac sie kamienia i zrzuca samochody taty...lobuz
    iak...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    czy ktoras z was czytalas Skrzynka Mailowa Holly? zastanawiam sie czy w ksiazce jest to samo co na TEJ stronie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo!

    Oczywiście z rana kawusia, bo inaczej będzie bardzo ciężko. Wkońcu wczoraj wieczorkiem udało nam się razem wybrać do łóżeczka, a nie odlecieć wcześniej przed telewizorkiem, no i troszkę nam zeszło na gadu-gadu itd....! Hihihihihihihihi!

    A to kawusia:



    Wczoraj spędziliśmy z Oliwka cudny dzień we Wrocławskim ZOO.
    Było super, Oliwka przeszła prawie całe zoo na nogach, a zwierzątka bardzo jej się podobały. Jednak największą furorę zrobiła żyrafa i miś, ale z uwagi na fakt że misi pluszowych ma dużo, to tatuś zakupił Oliwce pluszową żyrafę, której nie puszcza ani na chwilke, poszła z nia spać, a jak przed chwilką dzwoniłam do domu to babcia mówi że dalej z nią chodzi!
    Troszkę zdjęć jak wrócę do domku i znajdę chwilkę na ich wklejenie!:wink::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    nas ,tez chcieli wyciagnac sasiedzi do zoo,ale lepiej w przyszlym roku,jak VEVE bedzie wieksza...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Witam też ja tylko na razei podpisujęlistę obecności bo też idziemy do szkoły, mój Aga idzie do 5 klasy on osobno żeby nie z mamą a ja z racji tego ze moje dziecię jest tak podekscytowane i połowę ze spotkania zapomni wolę się przejść:bigsmile:
    Miłego dzionka, zajrzę potem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    wyczytalam wlasnie ze w projekcie menu jest ze dzieciaki urodzone w 2005 i pozniej pojda do szkoly majac 6 lat a zerowka bedzie dla 5latkow... chore jak dla mnie :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Aniu dla mnie też to beznadzieja totalna i łudzę sie jeszcze że może to się zmieni, że może to jednak nie przejdzie ...

    Aneczka już poszła na rozpoczęcie a my z Kubusiem idziemy na 10 ale Kubutek od 7 marudzi "idziemy już" :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    AniuM wracając do tematu frytkowego, to w domu nie chciał Mati jeść a wczoraj w Macu to się poczęstował i mu smakowało.
    --
  10.  permalink
    czesc dziewczyny
    wiec w sobote na godzine przed weselem pojechałam na pogotowie...nie moglam wytrzymac wydawało mi sie ze bola mnie juz wszystkie zeby po prawej stronie i gardło.dostałam augumentin i ketonal forte,na weselu byłam tylko do 24 i to z mala przerwa gdyz moje dziecko zawiezione do doroty sie zbuntowało i nie chciało spac do tego płakało strasznie z takim żalem.
    jakos to wesele przezyłam ale stwierdzam teraz ,że-WOLE RODZIĆ!
    Biedne dzieci które maja zapalenie ucha,ja sama ryczałam i myslałam ze zeskrobie farbe ze scian.wczoraj juz było lepiej a dzis juz prawie nie czuje ale nadal biore antybiotyk i Otinum zakraplam ucho.
    Szkodda ze tak wyszło na tym weselu,nawet nie mam zbyt wielu fotek ale cos tam postaram sie wrzucic
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    ja sie do meza smialam ze za rok to bedzie musial dzien wolny wziac - Gabrysia bedzie szla do 1 klasy, Krzysko najprawdopodobniej do grupy zlobkowej a ja tez do szkoly... nawet nie wiecie jaka mam frajde ze do szkoly dzisiaj isc nie musze!! moje kolezanki juz w szkolach wiec bedzie kicha z towarzystwem spacerowym ale grunt ze do szkoly nie musze przez najblizszy rok biec :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Ciacho najwazniejsze ze masz antybiotyk i bedzie lepiej, musisz teraz porzadnie doleczyc to ucho zeby nie wracalo. ja sama mialam zapalenie ucha raz i to byl koszmar. podziwiam moja Gabryche ktora zap. ucha miala srednio co 1.5miesiaca a do tego czesto obustronnie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Hey dziewczyny i już jest wrzesień :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Witam WRZEŚNIOWO i jesiennie :))

    Moja najstarsza pociecha poszła już do szkoły :)) fajnie, że nie miałam przygotować bo oni idą w strojach treningowych :)
    Julka wcale się brakiem familiady nie przejmuje bo ona tylko mama i mama i mama matko osiwieję hi hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    I ja witam wrzesniowo :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Idę sobie zaserwować kawusię a co niektórym mamom polecam "sznapsa" hi hi hi na odstresowanie:P
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeSep 1st 2008
     permalink
    Droneczko to kawe i ja poprosze :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.