Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Ja przestałam ją włączać , bo Julka nauczyła sie pluć właśnie z tego programu, zresztą nie mogę sobie wyobrazić jak można dopuscić do takiego zachowania dzieci :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Alez na dworze pieknie, snieg chrzęści pod nogami, delikanty mrozek i bieluteńko jak okiem siegnac... nawet samochody jakos na osiedlu tego mocno nie rozjezdzily... w koncu udalo mi sie troche dotlenic w prawdzie 20min to nie duzo ale wole po wczorajszym nie ryzykowac...

    dziewcyzny jesli chcecie to ja mam na kompie Jezyk Niemowlat - Tracy Hogg, jesli ktoras chce to podajcie namiar na maila na privie to podesle
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    aaaa słyszałam o tym w telewizji o znakach przekazywanych dla dzieciaczków za pomocą specjalnych gestów :)) bardzo ciekawe :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    a co do super niani w wydaniu TV to mnie kurwica bierze jak widzę do czego są zdolne dzieci a rodzice są sami tego winni! Dla mnie takie sytuacje są chore i nie mogę sobie wytłumaczyć jak do nich można dopóścić aby np dziecko mnie pluło albo wyzywało od takich czy siakich szooook:shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Aniu wybieram się na dwój bo muszę do mamy po typowe buty na płaskim i na zimę jechać! Jak na razie śmigam w zimowych na grubszym obcasie .....
    U mnie za oknem nie jest ciekawie, bo drogi brudne a śniegu świeżego nie napadało więc jakoś tak jest brzydko! aż się wychodzić nie chce....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    No ja tez z butami mam problem bo wsyzstkie kozaczki to na obcasikach no ale ruszylam mozgownica i przypomnialam sobie o moich studenckich traperach takich wysokich na traktorowatej podeszwie wiazanych jak lyzwych wiec i dla kostki mega stabilnych i na slizgawice sie nadajacych... w ciazy z Gabrycha tez w nich smigalam i ani razu sie nawet nie gibnelam wiec i teraz je przeprosilam... i co z tego ze to buty sprzed 8 lat jak wczesniej towarzyszyly mi tylko kilkakrotnie w gorskich wyprawach :wink: grunt ze cieplo i bezpiecznie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    ooo tak to wygląda u mnie buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Ja z moich tez dumna bo to jedyne buty co mam to grzeją i na wielkie mrozy sa super :)) nie zawidoły jak na razie :)) a moje stopy wiecznie zimne sa tak jak ręce, za to dusza gorąca hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    e no to chlapaczka niezla... u nas skrzypi snieg a na termometrach -1 czyli akurat
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Aniu u mnie na termometrze tyle samo tzn -1 :)) a widzisz jak wygląda:))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    suszone śliwki nie dla mnie buuuu idę się połozyć bo żołądek znowu boli po nich .... ochyda wrrrrrrrrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    właśnie zajadam się tym co widać na obrazeczku mmm pychotka :))

  1.  permalink
    ooo mniam mniam pychota ale wam dobrze jecie co chcecie a ja na diecie:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    mniaaaaaaaaaaaaaaam
    ja chce truskawek!!!!!!!! z szampanem :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Ania rozumię, że chcesz truskawkę ale z szampanem ? :)) Tobie wystarczy sama truskawa :)) a Auchan u Nas są tuskaweczki i nawet muszę przyznać, że były słodkie jak na tę porę roku :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    lady a moze ty wiesz gdzie sie usg 3d w poblizu zabrza robi co??:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    kfiatuszku hmmm powiem szczerze, że się nie orientowałam jeszcze... też kiedyś myślałam o takich zdjęciach. Pewnie gdzieś robią tylko trzeba dojść do tego gdzie....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Kwiatuszku podobno klinika w Zabrzu na Traugutta - jeśli znasz to może tam się dokładnie zorientuj!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    no wlasnie :P ja szukam :) mezus sie uparł :) a ja kupilam sobie dzisiaj pierwsze ubranko dla dzieciaczka :) w realu :) zaraz wkleje zdjecie :) bo to nromalnie jest bajer :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    a no to wiem :) ale podobno nie jest tam zbyt sympatycznie i robia tak bardziej z laski tym kobietom ponizej 35 roku zycia no i nagrywaja na vhs tylko :P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    kfiatuszku Ja tez jakiś czas temu zaopatrywałam sie w ubranka dla dzieciątka ale w C&A bo nie dość, że nie były takie drogie to też śliczniutkie :))a i body cenowo dobre a jakościowo jeszcze lepsze!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    kfiatuszku znalazłam taką informację

    3D robią w Genomie w Rudzie Slaskiej i w Katowicach na Opolskiej.
    Koszt badania 3D w 30-32 tc kosztuje 190 pln
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    a to taka ciekawostka

    Sa trzy ważne momenty ciąży kiedy wykonanie dokładnego USG jest zalecane:

    1. 11-13 tc, badanie przezierności karkowej i dzięki temu ustalenie ryzyka wystapienia u dziecka zespołu downa

    2. 20-24 tc, badanie serca i innych narządów

    3. 30-32 tc, badanie narządów, pomiar ilości wód płodowych oraz ocena łożyska i ułożenia malucha (choć to ostatnie może się jeszcze zmienić)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    bodziaki i inne pierdołki to ja mam po siostrze :) a ja zakupilam o cos takiego :)

    to jest całosc :)



    to som stopki :)



    a to czapeczka :)



    i to wszytsko za jedyne 9,99 :) przecena cenowa z 39 :P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    oo dzieki za informacje :) zaraz polukam to w rudzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    kfiatuszek to przeciez mały reniferek będzie hi hi hi śliczniutkie to ubranko :))

    kfiatuszek to gdzie ty właściwie mieszkasz ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    bo Ja świętochłowice :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Zabrze :)

    nie taki mały ten reniferek bo kupilam na rozmiar 86 :) mam nadzieje ze na swieta bedzie w sam raz :) byl jeszcze mikołaj :) ale to tylko czerwony pajacyk i czapa z bombelkiem :) reniferek byl lepszy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    a teraz znikam bo kochanie moje czeka na mnie w łóżku :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    moje zasneło juz o 21 :) dobranoc :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Kfiatuszku ubranko miodzio... mysle ze rozmiar 86 z hukiem starczy na swieta bo pol roczne dziecko to akurat do takiego dorasta.... a tak na przyszlsoc mala uwaga - dla takiego malenstwa po uirodzeniu te spioszki i pajacyki zapinane na 1 nogawce tylko sa bardzo niewygodne, polecam takie na obydwu nozkach na napy wtedy znacznie latwiej przewijac malucha :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Biedrona - jak ja owie ze truskawki i szampan to truskawki i szampan :) ja czasami pozwalam sobie na kilka lykow napojow wyskokowych dla podniesienia cisnionka zreszta nie ogladalas 9 i pol tygodnia??? nie wiesz po co mi szampan z truskawkami????????? :tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Hej dziewczyny! Jakaś cieżka noc dzisiaj była dla mnie i daje mi wiele do myślenia! Sen jakiś głupi i ciągle mi w głowie siedzi! śniło mi się, że z mężem z jakiejść łodzi wypadliśmy na wodzie a potem szkielet chodzący mi się śnił - na początku się go bałam a potem go nawet go polubiłam! ale zmęczona jestem tym wszystkim ot co! W senniku spoglądałam to same złe wróżby i nic ciekawego to nie oznacza :((( poza tym na badaniach dzisiaj byłam buuuu

    Jakie to wszystko jest chore! Przyjechałam po badaniach do mojej mamy a ona zaczyna płakać! Śnił jej się po raz drugi od śmierci jej mąż - mój ojciec. Pierwszy raz zaraz po pogrzebie a teraz jest już 12 lat jak go nie ma i dzisiaj drugi raz go w śnie widziała i słyszała jakies półsłówka. Mówił, że ciężko.....

    Boję się takich snów!
  2.  permalink
    lady! Babo jedna- absolutnie nie uprawiaj czarnowidztwa!!
    Lepiej powiedz, jakie badania robiłas .
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Lady babolu a przez leb chcesz zarwac?? nie ma wierzenia w glupie sny... sny tylko erotyczne wprowadzac mi prosze w zycie a nie jakies zaraz czarne mysli masz...
    no juz usmiech na buziaka i zmartwienia precz :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    ach śmiać to się śmieję ale źle u mnie w rodzinie jest jak się ktoś z rodziny śni i to się sprawdza :((

    Ogólnie dzisiaj na cały dzionek z domku polazłam.. teraz jestem chwilowo ale potem jadę z córą do stomatologa.... nie daje mi to jakoś spokoju!!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    AniuM wiem wiem ze lepsze :) w koncu mam 3 letnia siostre :P ejj co ja gadam :P prawie 4 letnia siostre :) qrcze czas leci:) ale ten no to takie slodkie bylo ze nawet pomeczyc sie mozna zeby ubrac szkraba w takie cos :))

    Lady bedzie dobze :) i nie martw sie bo dzidziak sie z toba martwi :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    już się nie martwie - wcinam pomarańcze i tyję hahhahha i będzie dobrze :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    wiecie co to jest chore aby od

    2 łyżki bigosiku
    1 pomarańcza
    1 kefir
    1 fryteczki z maka
    2 pomarańcze
    mmmm i pączek dzisiaj ale ciii

    no i tak na wadze przybierać hahahhah to tylko zdolniachy tak mają hahahaha
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 31st 2007 zmieniony
     permalink
    a ja sie wczoraj wazyłam i mam tylko 2kg na plusie :P ale nadrobie to napewno pozniej :P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    kfiatuszku z pewnością... :)) a Ja muszę przestać się martwić :)) bo będzie dobrze :))

    Ta zima dobija!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Skończyłam "Samotność w sieci". Ekscytujące i nieco odrażające jak dla mnie.
    Zaskoczenie wpadką po opuszczeniu 2 tabletek anty. Czy jest się czemu dziwić?
    Pewna niekonsekwencja: spotkanie z kochankiem miało miejsce PO okresie, a gwałt w małżeństwie pod koniec. Czy coś mi się pomieszało?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Amazonko czytałam ją w grudniu 2003 roku więc wiele już nie pamiętam z tego co się tam dzieje! Może kiedyś powrócę do niej i przeczytam raz jeszcze dla utrwalenia! Nie każda książka zapada w pamięci na lata!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Kolejna modna powieść gloryfikująca miłość pozamałżeńską. Małżeństwo to grób miłości, a osoba, która dąży do małżeństwa jest ukazana jako, delikatnie mówiąc, wariatka.
    No i ta wielka miłość powoduje wpadki.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    Amazonko co do miłości pozamałżeńskiej - nie mam nic przeciwko takowej!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 1st 2007
     permalink
    Pełno, wiadomo, modnych tematów i postaw, np. antropomorfizacja zwierząt. Autor był chwalony za ponadprzeciętne zrozumienie żeńskiej części społeczeństwa, stąd ciągłe wzmianki o PMS i @.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 1st 2007
     permalink
    Ladybird, domyślam się, że Twój mąż także nie ma nic przeciwko miłości pozamałżeńskiej i dobrze się zgadzacie. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2007
     permalink
    Amazonko spytaj mojego meża!


    Znam związki małżeńskie te tzw "nieudane"! i w odniesieniu do nich i do ich miłości pozamałżeńskiej nie mam sprzeciwów!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 1st 2007
     permalink
    Książka straszliwie dołuje. Po co te wszystkie rozdmuchane uczucia, namiastka zrozumienia? Cała ta zabawa nie najmniejszego sensu, chyba że dla kolekcjonerów wrażeń.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.