Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witam wieczornie. Spakowaliśmy się w 80%, ale czuje się tak, jakby mi ktoś kijem po plecach przyłożył :/

    Czy któraś z was rejestrowała się w klubie glamour jak była akcja z tuszami chanel? Mi własnie przysłali dwa:D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    Je się rejestrowałam ale nie dostałam nic ...

    Uciekam już naprawdę - cmoki i kolorowych snów
    --
  2.  permalink
    No mi jeden przysłali wczoraj a drugi dziś ( pewnie się ktoś pomylił) więc jest jeszcze szansa:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    do mnie nic nie doszlo jeszcze... chociaz juz kiedys zamawialam probki z hugo i wtedy ja nie dostalam a kolezanka na ktorej nazwisko wypelnilam ankiete dostala :devil: widac moj listonosz zgarnia lepsze kaski :devil:
  3.  permalink
    Ania- ta koperta jest bardzo niepozorna- nie ma oznaczen chanel, ani glamour
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    no to moze dojdzie :D ja na razie nieodplatnie dostaje gazete twoj maluszek. systematycznie co miesiac w skrzynce siedzi. najciekawsze ze nie ma na niej adresata tylko dlugopisem odrecznie nagrezmolony jest nr bloku i mieszkania nawet bez ulicy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    idę się położyć .... nogi i ręce w stawach ma mi powykręcać - boli jak diabli buuu albo kąpiel sobie zrobię relaksującą!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    Idę spać, dziecko śpi od 18, więc pewnie o 6 rano pobudka będzie, jak nic.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    NR no to masz niezły luz.. Moja właśnie się przed chwilką obudziła z płaczem buuuu nie rozumię co się dzieje, że się tak wybudza..... zza dnia wesoła uśmiechnięta... a w nocy koszmarek kochany :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    On też się obudzi co najmniej raz, ale wstanie pewnie koło 6.
    --
  4.  permalink
    witam znów niewyspana...
    jutro juz M wyjezdza wiec dzisiaj pewnie bedzie dzien zakupowy i oczywiscie wieczorne pakowanie...wrrr jak ja nie lubie tego dnia przed wyjazdem bo M chodzi taki zakręcony
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    ciasteczko nie smuć się....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    witajcie weekendowo. wczoraj w nocy kompletnie mi odbilo, nie dosc ze nazarlam sie duszonych grzybow tak ok 22 to dorwalam ksiazke (nowosc Cobena) i gdyby maz po 2giej nie interweniowal to pewnie do rana bym poczytala. no a ze dzisiaj przyszlo mi wstac przed 7 to z deka jestem zamotana :confused:

    Ciacho pomysl sobie ze juz niedlugo to ty sie bedziesz pakowala do niego :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Witam sobotnio dziewczyny!
    A ja wyspana nawet!
    Niestety wczorajszy wieczór został przełożony na dzisiaj, bo wczoraj to po kąpieli Oliwki razem z nią padliśmy na łóżku w dużym pokoju przed telewizorem i tak do rana! Hihihihi Ale byliśmy padnięci!?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Mi w nocy dał popalić ząb :/ Skończyło sie apapem po północy ale nie dałam rady dłużej sie męczyć
    Jestem zamotek i najchętniej bym spała do południa ale niestety Ania o 7 zaczęła sie szykować na wypad z harcerzami inie dała nikomu pospać budząc wszystkich :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    witam z poranną kawusią :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ania no widzisz miałaś sama ich nie jeść tych grzybków :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Lady na szczescie grzyby mi nie zaszkodzily :)
    najbardziej zdradliwa okazala sie moja milosc do ksiazek :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ania a za mną dzisiaj chodzą grzyby wrrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Lady no to szukaj opieki dla Julki i zasuwaj do lasu :)
  5.  permalink
    A ja jeszcze w łóżku, super się spało. Muszę iść kupić biustonosz pod kreację na wesele, a nie umiem znaleźć tego kalkulatora rolzmiarów:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Wczoraj zostawiłam Julkę mamie mojej... jak po nią przyjechałam Julka była jeszcze na siłach do zabawy a moja mama ledwo co żyła... śmiała się, że ona to wulkan energii :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    She Ja ostatnio kupiłam sobie z Triumph sloggy suuuper się nosi i ładnie się układa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    a ja wlasnie przegralam kolejny kombinezon dla Krzysia. wlasciwie to nie przegralam bo moja cena w ostatniej minucie byla nizsza niz maxymalna dana przez inna osobe. no nic mam jeszcze czas nim przyjdzie zima. przez najblizsze 2 miesiace przeciez mozna szukac :)
  6.  permalink
    Lady, w trumphie nie ma na mnie rozmiarów:(, tzn są, ale modele jak dla starszej pani; muszę kupić niezbyt zabudowany stanik, bo sukienka ma spory dekolt, a mam miseczkę E/F i one na ogół są zabudowane. Zaraz wychodzę na poszukiwania, może akurat trafię na jakiś fajny...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    She matko ale masz fajnie wielki biusty jak na swoją figurę - u mnie skłania się do 80B a jak schudnę to wolę nie myśleć 75B
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Boli mnie głowa :/ za oknem śliczne słoneczko i ciepło a ja nawet nie mam sił iść na spacer Czuję się koszmarnie :/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    u mnie od strony zachodniej już 20 stopni wrrr aż boję się wychodzić z domu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Lady a ty masz taki rozmiar po przeliczeniu kalkulatorem rozmiarow??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    ps. u mnie juz 25stopni po stronie zachodniej. od wschodu mam balkon i nic tylko lezak rozkladac i sie opalac taki skwar
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ania taka jest moja rozmiarówka z tabeli rozmiarów w triumpfie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    wg biusto-maniaczek triuph ma niezle kopnieta te rozmiarowke. zerknij tutaj
  7.  permalink
    Lady, ja właśnie tego kalkulatora użyłam do wyliczenia swojego rozmiaru, przedtem nosiłam C/D, i muszę przyznać, że jest różnica, całkiem inaczej się biust prezentuje w dobrze dobranym staniku.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ja właśnie zakupiłam 65DD, ale chyba się nie doceniłam i powinnam kupić 65E. Ale i tak to 65DD lepiej mi się nosi niż wcześniejsze 75B/C!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    no ja mam 80B, ale się powoli za mały robi.
    --
  8.  permalink
    a u nas dzisiaj nawet goraco! chodzimy porozbierani jak jeszcze z miesiac temu.
    Zaraz jak sie dzieć obudzi jedziemy do Intermarche.Włąsnie ANiu za półtora miesiaca to ja sie bede szykowac do wyjazdu juz sie nie moge doczekac!
    ja jak ostatnio kupiłam ten komplet Samanty to stanik mam 80 D i jest idealny! a zawsze kupowałam C i faktycznie nie lezały za specjalnie
    --
  9.  permalink
    No i jestem po zakupach, nic nie kupiłam.Wszystkie staniki w moim rozmiarze zabudowane jak nie wiem, a ja będę mieć kieckę z dekoltem, ekspedient próbował mi wmówić, ze będę mieć dobrą miseczkę D, nawet przymierzyłam dla świętego spokoju, ale była za mała oczywiście,chyba będę musiała jakiś stary niepasujący juz teraz stanik wykopać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Ciasteczko, Samanta ma świetne wzory, u nas też jest sklep prowadzący tę bieliznę, ale wszystkie modele, które pasowałyby pod sukienkę miały miseczki do D...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Trochę człowiek odpocznie od netu a tu już produkcja postów ruszyła :D
    JA teraz parzę kawę bo maluchy śpią - i znowu sama D poszedł do pracy - dziś na jakieś wiosce robią za statystów bo kręcą jakiś film ... Hihiii mój M aktorem buahahhahaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Za mną chodzi nowy stanik ale te co mi sie bardzo spodobały niestety cena jest nie dla mnie a te co podobają mi się ciut mniej nie mogę dobrać rozmiaru albo mają fiszbin który mnie wkurza albo coś innego i w nim nie pasuje. Stanowczo łatwiej było mi kupić cokolwiek przed zaczytywaniem się na blogach :P Muszę i to już całkiem niedługo kupić zwykły baawełniany bo ten co mam po ciąży z Weroniką jest za mały :shocked: a 2 mało wygodny:confused:

    Jestem zamordowana, skwar i upał dzisiaj. Weronika właśnie zasypia więc chyba i ja na 5 minut się położe
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ania ja też tą nową rozmiarówką sie sugerując zakupiłam sobie 70E i teraz kupuję na allegro.
    Młody padł a ja po spacerze od rana padam, jest taka duchota, że nie ma czym oddychać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ja się dziś nigdzie z domu nie ruszam :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    ja też nie, póki co.
    wieczorem koncercik :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ależ się pożarłam z sąsiadką :/ Mam szacunek do starszych osób, a przynajmniej staram sie "jakoś zachować" ale dziś przegięła stara lampucera :/ od kiedy mieszkam tu jest problem z myciem schodów tzn - ona do mnie z buzią że my nie myjemy a mamy to robić na zmianę. No ok jasne rozumiem tylko urwał nać to na zmianę znaczy że ja co 2 tyg a ona raz w miesiącu? Może gdyby jakoś kulturalnie sie odezwała a ta dziś do mnie z jadaczką że "Wy młodzi to możecie zapier.... " miarka się przebrała bo 1 potraktowała mnie jak szczyla 2 tylko ja myłam schody od zimy 3 jakiś szacunek też mi się należy No i mam wojnę z sąsiadką i powiedziałam jej wprost że nie będę myć schodów dopóki ona nie ruszy dupy i tego nie zacznie robić, poza tym ma synków wiec niech nie przesadza że ona taka stara i zniedołężniała tym bardziej że pracuje i tak naprawdę ma tylko około 55lat max a pod nami mieszka dziadek 83lata który sam myje schody chodząc o lasce na zmianę z babcią też około 80lat
    Zaparłam sie i dziś schodów nie tykam :devil: będę odkurzała przedpokój odkurzę wycieraczkę i tyle
    --
  11.  permalink
    wrrr jak ja nie lubie takich ludzi....... niby pyska otworzyc nie wypada mi ale chce sie strasznie
    My juz po zakupach spozywczych dla M,Pietruszka zasnął.Zal mi tego mojego dziecka bo widze jak lgnie do M i co jutro juz znów bede tylko ja:(no ale jakos przetrwamy ten okres zajmujac sie przygotowaniami do wspólnego wyjazdu.a wyjazd ten poprzedza jeszcze jedno wesele...
    ja sie nie kłade chociaz mogłabm bo jestem pózniej nieprzytomna zaraz sobie zrobie kawe choc naprawde pije od wielkiego dzwonu ale nie chce dzis pasc z kurami bo to przeciez ostatnia wspólna nocka:wink:
    She bardzo mi sie podobaja kolekcje Samanty ale ceny tez maja niezłe co? piekna jest ta bielizna ale niestety droga...
    myslałam ze jak sobota to nikogo nie bedzie a tu prosze...jestescie dziewczyny
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: wrrr jak ja nie lubie takich ludzi....... niby pyska otworzyc nie wypada mi ale chce sie strasznie
    dziś już nie wytrzymałam :/ ciut mi głupio ale cholera ja nie mam 15lat by mogła po mnie jechać, to że jestem w wieku jej synów nie upoważnia jej do tego, kurde przecież ja mam blisko 30 na karku nie jestem szczylem czy szczeniakiem - tłukła sie miotła po korytarzu ale poszła na hałas a nie jakość
    --
  12.  permalink
    And ale dobrze ze sie odezwałaś! jak istatnio byłam u lekarza taka starsza kobieta przepusciła męzczyzne z nadcisnieniem który ledwo stał.Nie powiem było duzo ludzi ale Babcinka chciała dobrze-jak na nia jedna z druga naskoczyły! ze teraz niech idzie na koniec kolejki ,że co to za wpuszczanie i takie tam...Babcia odwróciła sie i mówi:"człowiek ledwo stał na nogach,troche kultury ..." a ta zaczeła gadac niby do mnie na ta babcie-ja tez nie wytrztmałam i powiedzialam ,że moze sobie darowac bo ja tez bym przepusciła tego człowieka mimo ze sama siedziałam z 40 stopniowa goraczka.Ludzie sa rózni i jeszcze taki mały przykład-widziałam w Urzedzie Miasta jak pewna Pani po 50 wepchneła sie przed cięzarna...szkoda słów
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    i db zrobisz AND ! :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    u nas za sprzatanie klatki sie placi 6zl miesiecznie do czynszu. biorac pod uwage ze do niedawna mieszkanie vis a vis bylo wynajmowane a po srodku mieszka schorowana babka to sprzatanie klatki byloby tylko na naszej glowie a nie mialabym ochoty na to zwazywszy ze mieszkamy na 1 pietrze i masa ludzi sie przewija. gorzej mnie jednak denerwuja swinie ktore pluja na klatkach schodowych czy pety wyrzucaja a juz palenia na klatce to p prostu nie znosze i z sasiadem z gory wojne mala stoczylam ale wygralam bo innych sasiadow na niego napuscilam i skonczylo sie wychodzenie na dymka :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Domyślam się, że od takiego sąsiada i jego dymków w całym mieszkaniu był smród. :-(
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.