Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Amazonko i to jaki... zwlaszcza ze palil jakies najtansze smrody kupowane na rynku u ruskich :devil:
    a na dodatek burak jeden jak szedl z tym papierochem to go wyrzucal po drodze. troche trawlo przekonywanie sasiadow zebysmy wspolnie sie zbutowali ale wiekszosc mnie poparla i po prostu kazdy zaczal go "nagabywac" a ja wydrukowalam apel o nie palenie na klatce schodowej i rozwiesilam na kazdym pietrze i polpietrze
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Oj widać weekendzik
    My o 20 wróciliśmy z podwórka młody ledwo zjadł i padł.
    And no z niektórymi się nie da trzeba w mocniejsze tony uderzyć bo inaczej się nie da a czy to starsi czy młodsi to juz mniej ważne, po każdej stronie spotkasz inteligentnych inaczej
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Wróciłam... boże mam dość na długo zakupów. Dzisiaj Ada wyciągnęła mnie po taką samą bluzeczkę co wczoraj sobie kupiłam na szczęście nie czarną ale fioletową!
    Po 19 z M poszliśmy na koncert ale sama kicha była śląskie przyśpiewki, których nie lubię buuuu
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Ania oddaj pasek Krzysiowy on był taki słodki. Weronika uwielbia pasek Bliźniaków i Krzysia i ogólnie te co są na nich dzieciaczki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Dobranoc Dziewczyny ja już padam na twarz, jeszcze jakaś kolacja szybciorem i lulu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    no ja tez sie zegnam, papappa :*
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Napaliłam się z koleżanką dzisiaj na festiwal brazylijski - najpierw miał być bazarek latino, a później pochód karnawałowy...
    No i obie się rozczarowałyśmy.
    Bazarek okazał się kilkoma straganikami na krzyż, gdzie oferowano towary za horrendalne ceny - np. festiwalowa koszulka - zwykły t-shirt - 30 zł !!
    A pochód... Cóż. Nie wiem, czego się spodziewałam.
    Przeszło sobie parę dziewczyn, najpewniej w 95% Polek, część z nich ruszała się co najmniej niemrawo... Nie da się brazylijskiego ducha przenieść na Nowy Świat, nie gdy dziewczyny od samby są w kabaretkach...
    --
  1.  permalink
    mam dzisiaj dzien ryczacy:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    M wylatuje dzisiaj a właściwie za chwile wyjeżdża na lotnisko-jakos mi źle ze tym razem nie ja go zawoze.Żal mi dziecka mojego chociaz nieswiadome jest i chyba ja mu najbardziej do szczęścia potrzebna jestem a jednak...ee tam znów do 18 października sami
    mussze wybyć gdzieś z domu dzisiaj bo zwariuje,te pierwsze dni po jego wyjeździe sa najgorsze
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    ojoj... :( współczuję :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Ciacho tylko miesiąc i pojedziesz do mężusia - szybko minie ten czas
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    witajcie!
    Ja już po kawusi, wyszykowana i czekam aż Oliwka wstanie - idziemy do Kościółka!
    Ciacho - nie martw się - szybko minie!
    Kurcze ale podziwiam cię, ja bym chyba nie dała rady na taką odległość, teraz muszę wytrzymać do piątku bez M i już niemogę!
    Miłej niedzieli!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    ojoj... ależ nieciekawie.. ja od października też Rafała będę widywała w weekendy tylko...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ciasteczko nie smutaj się... dasz radę ... główka do góry... a płacz Ci nie zaszkodzi więc popłacz sobie :hugging::hugging::hugging:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    a moja Julka znowu dała nam w nocy popalić... i nie tylko ona

    Młodzi sąsiedzi z bloku urządzili sobie na klatce na dworze imprezę ( godzina 24 i do 2 w nocy ich słuchałam )... dwa razy ściągałam do nich policję wrrr Myślałam, że ich zwiną na izbę wytrzeźwień bo nieźle mieli w czubie a oni ich tylko spisali i pojechali. Oczywiście młodzi dalej sobie pozwalali.... dobrze, że potem zasnęłam i nie słyszałam!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Oj Ciacho napewno Ci ciężko ... Przytulam - 3mam kciuki, aby czas do października zleciał i już pojedziesz z Pietruszką do M - buźki Kochana - płacz czasem faktycznie pomaga, jeśli ma Ci to pomóc znieść rozstanie to pewnie - ja bym też płakała ! Przytul Piotrusia do siebie i już uśmiech powróci na twarzy :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Lady a u mnie powtórka z zeszłej soboty - znowu dyskoteka i znowu bijatyka ... Wrzaski i przekleństwa w środku nocy wrrr ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    mój M śpi... a Ja siedzę ... Julka mnie wkurza dzisiaj.... i taka niedziela... na 14:45 jadę na pływalnię z nią więc może jej przejdą złe nastroje. Znowu wróciła do tego, że chce być noszona na rękach co jest zasługą babci wrrrrrrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Izunia Ja to od razu telefon w rękę i dzwonię bo nie mam ochoty słuchać tego wszystkiego.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Lady ale u mnie na bloku jest kamera zainstalowana bo to nie pierwszy raz taki incydent się zażył ... Policja ma ich na "oku" ! Więc za tel nie było sensu łapać :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ciacho zrob sobie kalendarz z papieru toaletowego albo z centymetra i odliczaj dni do wyjazdu. nim sie obejrzysz a ten czas minie i bedziecie razem z mezem :) 3mam kciuki zeby rozstanie nie bylo trudne a Piotrus bez wiekszych lez przestawil sie na bycie tylko z toba

    Lady - ooo to troche sie zrelaxujesz na basenie :) ciekawe jak Julce pojdzie dzisaij nurkowanie :)

    Izunia - kicha z ta dyskoteka. u nas na osiedlu jedynie sasiedzi moga pograsowac bo do najbnlizszego klubu jest spory kawalek. a moze jakis protest i pismo do spoldzielni??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ania ja tu mieszkam dopiero rok - ale podejrzewam, że sąsiedzi [w większości emeryci] już interweniowali w tej sprawie i chyba ta kamera to ich pomysł.
  2.  permalink
    dzieki dziewczyny ale same wiecie-ciężko.I nie chodzi mi wcale o opieke nad Pietruszkiem bo to jest pryszcz.było mi tak zal jak M dawał mu buźki a on wyciagał do niego rece...o to mi najbardziej chodzi! wiem ze mały juz sie bawi juz zapomniał pewnie ale ja pamietam i nawet jak M zadzwonił to nie mogłam z nim gadac poprostu.Pewnie za kilkka dni bedzie juz ok ale dzisiaj naprawde źle.Jest coraz gorzej,bardzo źle znosze te rozstania.Czas powinien leciec jak glupi a ja zajme myśli przygotowaniem do wyjazdu we trójke.
    Iwa widzisz jak jest tydzien bez M ciezko a co dopiero 6 tygodni.Ty masz wokół siebie samych życzliwych ludzi to tez jest inaczej
    Powiem Wam ze marzenia naprawde dużo kosztuja nie tylko jesli chodzi o pieniadze.:cry:
    no nic pozostaje nam odliczanie do powrotu taty
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Wiesz mnie to aż tak bardzo nie przeszkadza - niech młodzież się bawi - tylko zachowanie niektórych po większej ilości % ma wiele do życzenia.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ciacho bo dostaniesz w doope - proszę wziąć się w garść !
    Jak Ci ciężko jedynie mogę sobie wyobrazić - jesteś dzielna kobieto - bo ja nie zgodziłabym się na takie rozstania nawet kosztem marzeń i budowy domu ! Chylę czoła :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ciacho dlatego uwazam ze dobrze ze podjeliscie decyzje ze dolecisz do meza. dla mnie taka rozlaka bylaby nie do przyjecia nawet kozstem kasy. no chyba ze by nam na chleb brakowalo to wtedy moze i bym to wziela pod uwage.

    Izunia ja tez nie jestem przeciwniczka imprezowania ale z glowa i kulturalnego. jak sasiad robi imprezke bez krzykow i tupania to ok ale jak mi zaczynaja rzeczy z polek spadac w lazience i sufit drzy to juz przegiecie
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ania aż tak źle nie jest :D
    Po prostu budzę się jak słyszę hałasy - o dziwo chłopaków płaczących nie słyszę a te krzyki mnie łobudziły :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    No nic zmykam - moja siostra już w drodze do nas - miłej niedzieli :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Izunia pozdrowienia dla siostry i życzę Wam udanego wspólnego spędzenia czasu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ania zobaczymy co się dzisiaj będzie działo.
    Skoki Julce w miarę wychodzą ale z tym nurkowaniem narzuconym się pogorszyło... Dzisiaj ma być zanurzenie jej pod wodę na raz... dwa dni pod rząd było na dwa... czyli ran unisienie i zanurzenie do szyi drugi raz podniesienie i zanurzenie pod wodę!
    Dzisiaj też przy skokach będę ją wyciągała spod wody a nie znad wody...
    Ona bardzo lubi iść sobie po takiej piankowej macie i z niej wlatywać do wody... jednak w większości bez zanurzenia!
  3.  permalink
    my mieszkamy na wynajmowanym i na dodatek z jednym domu ze szwagrem i jego rodzina.Jest ciezko wiadomo jak to zazwyczaj siee z kims mieszka.Chcemy jak najszybciej zbudowac ten dom zeby isc na swoje a do tego potrzebujemy pieniedzy-na poczatek mamy a poxniej i tak bysmy musieli wziasc kredyt.Nie wyobrazam sobie spłacac kredyt z pensji M która miał w PL.Bysmy jedli chyba piasek i kamienie faktycznie.Musze sie tak poswiecic niestety zeby miec w zamian swoje miejsce.A M widac ze uwielbia swoja prace czuje sie tam jak ryba w wodzie-nie słyszałam nigdy zeby narzekał.NO dobra dosyc żalenia na dzis ide wyprowstowac kłaki bo jak sie PIotrus obudzi pojedziemy do kuzynki na chwile.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    na szczęście na razie Ja nie muszę się sztiglować bo na basen jest mi to niepotrzebne!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    A ja wygoniłam rodzinkę z domku i pospałam prawie godzinkę :) luksus
    kończę właśnie obiad i znikam na spacer - SAMA
    --
  4.  permalink
    A ja wróciłam z wycieczki rowerowej z koleżanką z siłowni, super było, i zabieram się za jedzenie orzeszków laskowych, straszny mam apetyt ostatnio..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ja objadłam sie sałatką owocową z bitą śmietaną ... to było pyszne ale przesadziłam chyba z ilością bo mi jakoś ciężko się zrobiło na brzuchu.

    Znikam do łóżka kolorowych snów
    --
  5.  permalink
    a ja czekam na skypie na M...samolot wyladował chwile po 19 wiec pewnie niedługo bedzie ehhh
    Dzisiaj byłam na placu zabaw i spotkałam szwagra z dzieckiem.Ucieszyłam sie bo wział PIotrusia i poszedł z nim na karuzele i na huśtawke.Mały sie cieszył.Fajnie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Lady - dzięki pozdrowiłam i 'lustereczko" :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    widzialyscie kiedys taki masazer do glowy??

    fd

    najciekawszy jest opis:
    Narzędzie to zostało wymyślone przez australijskich Aborygenów, którzy wykorzystywali je do relaksacji oraz seksualnej stymulacji. :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Hihihiiiii opis fajny ;D
    Pierwsze widzę !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    tak siedze i kombinuje, nawet meza na pomoc wezwalam i... za chiny nie moge wpasc z ta stymulacja... no chyba ze przez masaz glowy idzie takowa osiagnac :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008 zmieniony
     permalink
    :rolling:
    Ania a może to nie tylko do tej głowy hahahaaaaaa :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    :rolling: sugerujesz ze to jakas nakladka?? :jumping:
  6.  permalink
    nie wiem jak to dziala ale chce to miec bo ja uwielbiam jak mi ktos cos robi przy głowie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ania no tak sobiem myślem wiesz :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ciacho no wiesz Ja tam przy głowie nie lubię jak mi ktoś coś miesza ale hmmm do tej drugiej sprawy to owszem hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Ania nakładka chyba na tę drugą stronę hi hi hi
  7.  permalink
    czesc z rana,co tak cicho chyba śpicie jeszcze
    ja juz miałam pobudke o 5.15 ale co sie dziwic dziecko spało od 19 i teraz znów poszło wiec ide sie do niego przyłączyc
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Cześć babeczki ja miałam wczoraj dzień lenistwa żon się od rana do wieczora młodym zajmował, rano na spacerku na plac zabaw potem młody w obiad padł i od 12:30 pospał do 15 i znowu poszli na spacer. A ja spałam chyba pół dnia:bigsmile:
    Ciacho współczuję rozłąki dla mnie ciężko na sam urlop było pojechać jeszcze dzień czy dwa spoko a potem już mnie dół łapał.Ale trzeba jakoś przetrwać żebyście mieli swój kąt bo ty z tą rodzinką to wcale lekko nie masz, jeszcze troszkę i z mężem będziesz.
    A Hubcio jak padł wczoraj przed 20 to dziś wstał o 7 już drugi dzień z rzędu ale jak się tak nalata to oada, wczoraj w obiad zasnął nam w trakcie obiadu, między jedną łyżeczką a drugą:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo!

    Niestety czas wrócić do pracy, kawusia już wypita, teraz telefonik do Oliwki i trzeba się zabrać do roboty!

    Wczoraj ciężki dzień, bo pierwszy bez M i Oliwka co chwilkę wołała tata, tata, tata! Pozatym nabiła sobie pierwszego prawdziwego guza, przydzwoniła z rozpędu w ścianę. :cry::cry::cry: Pozatym już w sobotę zrobiła 2 kupki (zawsze tylko jedną) i to takie luźniejsze, a wczoraj znowu 2 takie bardzo rzadkie (rozwolnienie. Nie ma gorączki, ani nawet podwyższonej temperatury, dobrze sie czuje, nie marudzi także chyba nic ją nie boli. Zobaczymy dzisiaj jak będzie!
    --
  8.  permalink
    Hoga u mnie odwrotnie jest-jak mały sie na olacu zmeczy to spac nie może-my musimy miec bardzo spokojne popołudnia

    moge spac ale cos mi sie nie chce chyba padne popołudniowo:)
    mam zamiar pojechac do sklepu jaksie Pietruszka obudzi i kupic sobie jakis fajny dres do latania wkoło domu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    pozdrowionka poniedziałkowe :))))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.