Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Ciacho no mój akurat jak się wymęczy to pada i dla mnie to super bo ostatnie dni to nie dość że pada godzinę później to jeszcze nie muszę do niego wstawać. Ale w dzień coraz częściej ma tylko jedną drzemkę więc jest więcej roboty , znaczy częściej i więcej uwagi młody potrzebuje.Całe szczęście że sam też się chwilkę zajmie jak np teraz ja kawę w spokoju mogę wypić i coś skrobnąć na forum bo tak to nie ma jak.A że w weekend pogoda była to póki co wykorzystujemy to na maxa bo potem to róznie będzie jak pogoda się popsuje, dziś pada ale jak tylko przestanie to idziemy połazić
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo :))
    Julka dzisiaj ślicznie spała w nocy a Ja szczęśliwa i wypoczęta :)) i wyspana co najważniejsze :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    IWA u mojej ZoZoli luźne kupiki jak ząbki nowe się pojawiają...

    Obserwuj Oliwkę... oby to nie było nic groźnego i szybko przeszło!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Witajcie
    Wczoraj padł mi komp :( dziś już wiem ze to zasilacz tylko ciekawa jestem ile jest naq niego gwarancji bo kupowany był w sierpniu 2007 i oby minimum 2 lata. Póki co wzięłam zasilacz zastępczy ale postępuje chamsko bo to koleżanki która dała mi komp do przeglądu (ma spitoloną płytę główną) Jestem zła :( Po 10 idę do sklepu i ciekawe co mi powiedzą

    Jestem nieprzytomna i nie wyspana, dzieciaczki ładnie chrapały ale ja sie męczyłam długo
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    IWA u Nas jeszcze np dochodzi katarek ... Julka już go ma od paru dni ale zęby się wybiły ... jedna dalej nie wiem które to są :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    U nas na ząbki nogdy nie było kupki luźnej.
    Dzisiaj już dzwoniłam i jak narazie to Oliwka kupki noie zrobiła i wszystko jest ok. Może coś co zjadła spowodowało takie kup[ki, wkońcu to nic strasznego 2 kupki na dzień tylko troszkę za rzadkie moim zdaniem były.
    No zobaczymy później jak będzie!?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    jeju a co to dzisiaj poniedziałek milczący hmmm deszcz pada to powinno się na necie siedzieć hi hi hi
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    hehe, ja siedzę, bo właśnie nie mam zbytnio co robić...
    pogoda rzeczywiście dupna.
    --
  1.  permalink
    chcecie słonca? to u mnie jest:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    u mnie też :boogie:
    --
  2.  permalink
    U mnie leje, na dodatek szefowie marudni jakby PMS mieli...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Własnie rozmawiałam z M i po tym co mi powiedział to normalnie tak mu zazdroszczę że szok!
    Zakwaterowali ich w tym Luksemburgu w hotelu 4 gwiazdkowym z basenami, saunami, kordami tenisowymi, siłowniami itd. To jakiś sporthotel pięknie położony na lekko górzystym terenie z mnóstwem uspokajającej zieleni.
    Posiłki rewelacja, na kolacje podali jakies potrawy, że nawet mój M nie wiedział co to jest i musiał sie popytać, kelnerzy chodzą w koło i co chwilke coś przynoszą, dolewaja wina itd. Mój M zadowolony, bo może sobie rano i wieczorkiem popływać, pobiegać po okolicy (w niedzielę biegnie we Wrocławskim maratonie). Nie wziąl kąpielówek i butów biegówek, ale kazałam mu sobie zakupić na miejscu i korzystać z tych atrakcji, bo to jak wczasy za darmo.:wink::surfing::boogie:
    --
  3.  permalink
    pozazdroscic tylko ...
    Mój M za to dzisiaj sie przeprowadza w Norwegii do Stavanger=do innego mieszkania.Mówił ze bedziemy mieszkac w samym centrum tak ze sklepy i te sprawy pod nosem i park do spacerowania.Pewnie nie pogadamy dzisiaj bo bedzie sie przenosił,jestem ciekawa jak wyglada to mieszkanie napisał mi tylko ze bede zadowolona wiec czekam az zadzwoni i sobie pokukam w kamerce
    no i dresu dzisiaj nie kupiłam-same welurowe były a jak juz fajny znalazłam to kosztowal 120 zł i to nie zaden tam firmowy! poszaleli,odpuszczam sobie narazie,jak pojade po M na lotnisko do Poznania to wjade do centrum tam napewno cos znajde i nei za takie pieniadze
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    o Boże, ależ zazdroszczęęę !!!!:updown::heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    A ja zgłupiałam jak to jest :/ na stronie producenta podana gwarancja na zasilacz to 12 m-cy a w sklepie 24 :shocked: Mi to na rękę i to bardzo hihihi Za 2 tyg dadzą mi znać a póki co jutro mam być po zasilacz zastępczy :)
    Pogoda super u nas i jak wyszłam po 11 tak teraz wróciłam - jestem skonana ale Weronika też i słodko śpi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    hehe, dobrze, że dali ten zastępczy... tzn. dadzą.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Aga pytałaś o te kosmetyki z Klubu Glamur - dziś dostałam próbkę tuszu Chanel ale nadgorliwie x 2 hihihi i 2 koperty były w skrzynce
    Talka bardzo dobrze bo muszę koleżanki komputer na 18 skręcić :P więc do jutra jakoś wytrzymam bez netu i kompa hihihi Przyzwyczaiłam się że radio sobie w kompie włączam i tego najbardziej mi brakuje
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    ojoj... no ja w sumie jak kompa nie mam to wariuje.. ale bardziej jak netu nie mam...
    --
  4.  permalink
    moje dziecko własnie padło,mam nadzieje ze mnie nie obudzi o 4:shocked:
    ale nudy cos bym zjadła dobrego
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    a ja w ogóle bym coś zjadła, głodnam jak wilk !!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo
    ja dopiero teraz usiadlam na dluzej. jeszcze jutro i w srode dyzur i znowu poranki beda moje i Krzysia :)


    co do chanel to tez dostalam tyle ze na razie 1szt. moze druga dojdzie hehehe
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    A ja już po zebraniu u Jakuba w szkole. Póki co wszystko dobrze żaden nauczyciel nie ma zastrzeżeń do niego ale to dopiero tydzień.
    Hubert , no ten ma werwę spał od 12:30 do 13:30 i od tamtej godziny cały dzień chodzi może kilka razy na pupcię usiadł a tak tylko tup-tup. Czekam jak zaśnie i wreszcie po sprawdzeniu Jakuba zeszytów idę tez poleżakować
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Ja jutro zebranie u Kuby a w środę u Ani. Ogólnie jestem zmęczona i chyba naj by było sie położyć ale potworki jeszcze szaleją :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    ja mialam dzisiaj zebranie zerowkowe u Gabrysi
    plany panie maja niezle wiec chyba dziecie sie nudzilo nie bedzie. a swoja droga ciesze sie ze zdecydowalismy sie na wersje nieodplatna bo i tak Mloda ma w cenie rytmike angielski grote solna i kolka zainteresowan :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Młody padł po 7 godzinie łażenia, Jakubowi posprawdzałam zeszyty i ćwiczenia znaczy czas na odpoczynek.Pap babeczki , udanego i spokojnego wieczorku
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Kolorowych snów dziewczyny :) na mnie juz też czas
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Witajcie...

    moje dzieciątko też jeszcze nie spi tylko sobie spokojnie - dopukać leży w łóżeczku ... hmm może nie będzie płakała :) strzela smoczkiem :)
  5.  permalink
    powiedzcie mi dziewczyny jak prac welur żeby jak najdłuzej był ładny?i czy wirowac?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    witajcie porannie
    ja juz na chodzie od pol godziny. mezu pojechal z Krzysiem do lab zrobi morfologie. Gabrycha juz sie do przedszkola zbiera a ja sie tylko ogarne dziecia z powrotem dostane i zmykam na dyzur do jakiejs 16

    milego dnia
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    witam we Wtorek :***:flowers::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Witam!

    Dzisiaj strasznie głodna jestem, ale wczoraj wieczorkiem zdążyłam sobie sałateczkę zrobić z wędzonym kurczaczkiem więc się zaraz posilę, a później kawka!

    Dzisiaj z Oliwka super spałyśmy, mała nie płakusiała, ani się nie obudziła! Jak wychodziłam o 6.05 to jeszcze spała smacznie!
    --
  6.  permalink
    o 6.05 to ja juz codziennie ogladam "w labiryncie" musze Malego troche opóźnic w spaniu bo mi sie budzi juz po 5
    dzieki NR za ta sciagawke
    a wogóle to dzisiaj u nas zimno i tak podobno ma byc cały dzien
    --
  7.  permalink
    Hej dziewczyny:)
    Ja o 6:05 jeszcze śpię, wstaję po 7. Miałam się budzić wcześniej i iść na rower ale jakoś kiepsko mi to wychodzi, tzn realizacja tego postanowienia..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    witajcie na kawie, lekko niedospana jestem Kuba i ANia już poszli Andrzej z Gabio zaraz wyjdzie a ja walka z Weroniką bo mała nie spi od 6 ale za to pewnie padnie około 10
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Właśnie dostałam sms-a od koleżanki że wczoraj wieczorem urodziła synka :) Wg USG dziecko miało być bardzo duże a ma 55cm i 3,400 No i Aga ma 3 synów i 1 córcię :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    ja się budzę o 7, na temperaturę...
    kawkę już mam, jeszcze muszę sobie bagietkę z dżemkiem zrobić :)))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Jestem i ja, wczoraj nie miałam neta, ale dziś sie juz grzecznie melduje.
    Mati ostatnio mnie zadziwia, raz spi juz drugi dzien ( a wczesniej 2 drzemki) i ma tyle siły ze szok.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Dzwoniłam do domku i Oliwka obudziła się o 7.00 więc spała dzisiaj spokojnie 10 godzin. (od 21.00 do 7.00) SUPER!!!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    pogratulować :))))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Cześć kobity - ja już na nogach od 7 - dłużej pospać się nie da niestety :P
    Parzę kawę bo jakaś taka ścięta jestem ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Jutro jedziemy z chłopcami do ICZMP na kontrolę do audiologa - kurcze trochę mam stresa sama nie wiem dlaczego ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Izunia - wszystko bedzie w najlepszym porządku - zobaczysz.
    A to że się stresujesz to normalne to wkońcu twoi synkowie!
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    będzie dobrze :)
    zaciskam kciuki :thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    no to i Ja witam jako ostatnia co nie powinno dziwić a do tego wstałam przed 9 rano :)) Julcia uspokoiła się w nocnym spaniu.... ząbek jej ładnie wyszedł i chyba to są te ostatnie czyli piąteczka!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!!
    po woli wracam do świata zywych :)
    tęskniłyście?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Magg no w końcu się pojawisz :))

    Co u Ciebie?? żyjesz - przeżyłaś ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    a co się dzieje z Ewą ???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Lady już "5" jej wyszła, my mamy od 1-4 wszystkie ale 5 jeszcze nie widzę.
    Magg pewnie ze teskniłysmy
    Izunia nie denerwuj się bedzie dobrze
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Żyję Lady z Tosia się dogadaliśmy i budzi się ok 6.30- 7 w nocy już tylko jak się w kołdrę zaplącze :)
    Urodziny Franka udały się świetnie nagle z 6 chłopa zrobiło się 9 i na konieć razem z 2 tatusiami grali rodzinnie w WII ubaw był po pachy !
    a co u Was kochane?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.