Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Myszorko ten co jej wychodzi to nie wygląda na trójkę hmmm a może to czwóreczka ?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Wiecie co Tosi to jakoś dziwnie idą ząbki na gorze ma 1,2, i teraz wyszły 4 a 3 niet a na dole tylko 1 i jedna 2 ....a i 4 duże góle już...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008 zmieniony
     permalink
    ojoj, ząbkowa dyskusja :p
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Magg u mnie były najpierw 4 a potem trojki wyszly i taka jest kolejnosc:wink:
    Lady czy jej wychodzi piąty ząb w całej buzi, czy jest to ząb 5 ??
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    myszorko jest to piąty ząb w rzędzie licząc nie liczę ile już ich ma .... bo ma ich 8 ... dwie boczne piątki albo czwórki idą! na trójki to mi nie wygląda!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    jeju boli mnie jak nie wiem co głowa! kawę wypiłam i dalej boli aż mi nie dobrze się robi!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    W ddtvn mówią o szkodliwości alkoholu w ciąży...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    lady łyknij pyralginę mnie pomaga
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    na razie to chyba sobie sznapsa łyknę bo w ciązy nie jestem hi hi hi chyba nie jestem.... hmmm okaże się niebawem :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Lady no co Ty :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Ale fajnie by było :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Może teraz by siusiak był !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    czy któraś z Waś ćwiczyła kiedyś aerobiczną szóstkę Weidera tzw a6w ??? może podzieli się efektami czy były i po jakim czasie ???
    Ćwiczę od jakiegoś czasu stąd też moje pytanie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Izunia nie mam zabezpiecznie a seks przerywany też czasami zawodzi.... :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Drona no wiem, że zawodzi, ale nie z własnego doświadczenia :P
    A zmieniłaś już zdanie odnośnie 3 dziecka ? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Co do ćwiczeń to pierwsze o takich słyszę, ale chyba spróbuję poćwiczyć :D
    Thx za linka :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Aga żyjesz po przeprowadzce - co tam u Ciebie kobieto ? Pewnie jesteś zawalona robotą ... :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    no właśnie Aga jak na nowych włościach?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Lady ja to cwiczylam ale efektów nie widziałam, podobno lepiej to działa u facetów i niezły kaloryfer mozna miec
    A co proponujecie kupic na 15 rocznice slubu kolezanki, ja myslałam taki kosz zrobic z szampanem, kawa, rafaello, ananas żywy, kartkę włozyc i moze jakis cos jeszcze
    --
  1.  permalink
    Lady, ja nie ćwicze, bo mam za słabe mięśnie brzucha póki co, żeby to prawidłowo wykonac, ale z tego co wiem z rozmów z moją trenerką z siłowni, efekty po tym są widoczne. Ja zresztą ćwiczę na siłowni inne ćwiczenia własnie przez weidera zalecane.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    dotarlam do domu op dyzurze, jeszzce tylko jutro i bedzie troche spokoju.
    widze ze rano mialyscie niezla produkcje. pisze sie ktoras na popoludniowa kawke?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Ania ja się piszę - ale Ty parzysz :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Magg ja ostatnio az sprawdzilam w necie i znalazlam taki schemat i wg niego 4 wychodza przed 3 :P

    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    co do 6 wadera ja probowalam ale z reguly 4-5 dnia wymiekalam na zasadzie zdaze jeszcze a pozniej juz bylo za ponzo i checi brak. moja kolezanka cwiczyla kilka tygodni i swietne efekty wizualne

    Aga1976 juz sie przeprowadzila, dowoza reszte rzeczy jeszcze no i faktycznie jest padnieta. w tym nowym mieszkaniu nie beda mieli netu na razie a ze Agniecha poszla na tygodniowy urlop to sila rzeczy nie ma jak sie odezwac. pojawi sie najwczesniej w poniedzialek z pracy.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Ania no i my idziemy od samego początku wg tego schematu ;D
    Dzięki za info o Adze :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    no to mi się rozjaśniło :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Pozdrowienia dla zapracowanej Agi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    ćwiczę tę a6w już 5 dzień i ciekawa jestem ile wytrzymam tym bardziej, że tempo wzrasta bo teraz już 3 x w ciągu dnia! no i ta ilość powtórzeń hmmm mięśnie brzucha mam akurat mocne więc dla mnie to nie problem ... Kiedyś na ławeczce dużo ćwiczyłam :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Boli mnie ząb :( zrobiła mi sie gula ropna nad zębem a boli aż do oka :( jutro szukam stomatologa i to pilnie bo nie dam rady tak dłużej wrrr przepłakałam dziś z bólu pół dnia zjadłam apap i ibum i nie przeszło :( Dalej boli baaardzo

    Kładę się - Ania czyta lekturę Ten obcy wiec poczytam do podusi może szybciej zasnę i nie będzie już bolało!
    Rano (o 9.30) idę do gin i trzeba wyglądać jak człowiek a nie zombi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Dronka jak wybierałaś gimnazjum dla swojej córy? Wiem że głównie szło o sport ale czy składałaś papiery do kilku szkół?
    Kurde bo właśnie poczytałam o rekrutacji w jednym do którego chcemy dać Anię (ona tam też chce iść) i w lutym zanosisz świadectwo z półrocza na jego podstawie dowiadujesz się w maju czy dzieć jest wstępnie przyjęty a w czerwcu donosisz wyniki testu 6-sto klasisty i dopiero jest decyzja czy dziecko jest przyjete
    Nie wiem jak to w innych gimnazjach wygląda bo nie znalazłam rekrutacji ... ale jeśli składasz też jakieś tam papiery w lutym (po 1wszym sem kl 6) to chyba w kilku trzeba złożyć... bo pomimo ze nie ma rejonizacji to w pierwszej kolejności są przyjmowane dzieciaki z rejonu - tylko ja juz nawet nie wiem gdzie mój rejon :(
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    Oj, And, a nie masz dyżuru stomatologicznego w mieście? Ja kiedyś musiałam jechać, właśnie w ciąży i to było moje najgorsze przeżycie dentystyczne w życiu - ludzie po mnie bali się wchodzić, bo tak krzyczałam :shamed: mimo, że dostałam znieczulenie :neutral:... chociaż wydaje mi się, że to bardziej placebo było a nie znieczulenie...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    And u nas jest rejonizacja i Ada bez składania papierów mogła udać się do tej pod którą podlega a tę, do której poszła wybrała przez przypadek. ... Była nastawiona na tę w jej rejonie bo żadna inna nie była dość dobra! W czasie wakacji chodziła sobie na halę pograć z dziewczynami w ręczną. Dowiedziały się tam, że mogę ubiegać się o miejsce w tamtejszej szkole. Trener na podstawie ich umiejętności powiedział czy się nadają czy też nie. W tym samym czasie mogły złożyć papiery tj świadectwo oraz test 6-klasisty! i tak na podstawie umiejętności grania oraz na podstawie tego jakie mają świadectwa dostała się!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 9th 2008
     permalink
    sorki za ten artykuł ale serce mi pięka i łzy się cisną....
    DOŻYWOCIE
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    milego dnia dziewczyny
    ja dzisiaj zyje na speedzie.mezu pojechal na szkolenie na 3dni wiec dom na glowie i prowadzanie Gaby do przedszkola doszlo. bede latala jak kot z pecherzem bo tyle mam do zalatwienia i zrobienia a dalej dzisiaj dyzuruje.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Dzień doberek
    Oj Ania za wesoło nie masz, jeszcze gdyby nie było dyżuru to spoko a tak...
    Moje szczęście już gania , starszy poleciał do szkoły a chłop już w pracy.Ja dziś mykam do kosmetyczki ale to po szkole Jakuba, muszę młodego ze spaniem przytrzymać żeby w wózku zasnął, Jakub go będzie woził przed gabinetem a ja mam nadzieję że w godzinę się wyrobie:confused:
    Teraz kawka, bo choć młody padł o 19:30 to jakoś niespokojnie spał, wiercił się , popłakiwał i co 2 godzinki mnie wybudzał, może dlatego że wczoraj miał zajebiste dwie drzemki po 10 minut bo jak nie domofon, to pies sąsiada wyjący pod oknem go wybudzał.
    Tak czytam o tych gimnazjach ja niby mam dwa lata jeszcze ale mój młody już myśli gdzie pójdzie, z jednej strony dobrze bo go to mobilizuje do konkretnej pracy w szkole, bo on sobie wybrał jedno z najlepszych a tam wiadomo wyniki przede wszystkim.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Witam przy kawce!

    Wczoiraj po aerobiku padłam jak pies pluto.
    Dobrze że moja siostra przyszła ze mną do domku i pobawiła się z Oliwką to mogłam sie wykapać najpierw ja, a później wykąpałam Oliwke, naszykowałam rzeczy do pracy i ległam razem z Oliwką. Jednym okiem widziałam M jak miłość i poszłam spać!
    --
  2.  permalink
    witam :)
    czy któraś z was może mi powiedziec jak się tutaj zdjecia dodaje ?
    Pozdrawiam:))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    buziaki środowe :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Witajcie
    NR ponoć jest dyżur stomatologiczny ale jak zadzwoniłam to nikt nie odbierał wiec sama nie wiem. Przeżyłam noc która była nawet spokojna i przespana. Do podusi poczytałam sobie lekturę Ani i fajnie mi się zasnęło, bo książka przywołała wspomnienie z dzieciństwa :)
    Dronko to u nas nawet to rejonowego gimnazjum muszę składać papiery już w lutym - świadectwo z 5klasy i półroczne z 6 :shocked: załamana jestem coraz bardziej tym gimnazjum, tymi cyrkami jakie w okół niego są.

    Moje dzieci już poza domem. Ania z Kubą poszli do szkoły - Ania nienawidząca młodszego brata coraz bardziej zasługuje na uznanie - budzi go jeśli ja jeszcze nie zdążę tego zrobić, szykuje śniadanie i picie dla siebie i jego i zaprowadza do szkoły 100 razy upewniając się kto go odbiera. Normalnie szok że rano nie ma bójek i kłótni :) Wczoraj po zebraniu wychowawczyni Kuby też mówiła że siostra przychodzi na 2 przerwie i sprawdza czy "maluch" zjadł śniadanie, pyta go czy był w toalecie czy iść z nim itd (Kuba ma lekcje na 1wszym piętrze gdzie biegają starsi uczniowie i dziecko się boi wychodzić na przerwy)
    Czekam na męża i idę do gin - oby nie było dużego poślizgu! a potem chyba poszukam jakiegoś stomatologa, tylko zastanawiam się czy lepiej na kasę czy prywatnie ale chyba niewiele to zmieni poza wydaną kasą - a boję się jak jasna cholera
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Hogatko mi się wydawało że to gimnazjum to jeszcze tyle czasu a tu się okazuje że w lutym już trzeba być zdecydowanym :/ Wczoraj usłyszałam że to do którego chcemy dać Anię to dla kujonów, drugie blisko (chyba właśnie nasz rejon) to było kiedyś LO (nadal tam jest LO) jako LO miało niższy poziom od innych ale sama nazwa "Żerom" była "wizytówką" i ułatwiała start. Teraz słyszę że tam jest wysoki poziom w gimnazjum - sporo osób jest tego zdania ale i słyszałam że "dałam tam dzieciaka bo poszłam na łatwiznę i potem dostanie sie wszędzie" ... głupieję w takiej sytuacji :( 2 gimnazja są u nas skreślone już od ponad roku albo i lepiej bo mają bardzo niski poziom nauczania i są w nich w większości ci co nie dostali sie gdzie indziej
    A swoją drogą jak 11 sto czy 12sto latek ma wybrać gimnazjum :devil: Ania kieruje się 2 rzeczami -> klasa niemiecko języczna i kółko śpiewu przede wszystkim, a potem gdzie idą kumple Tyl;ko jakoś pech chce ze do tego co my typujemy chcą iść tylko 3 osoby :shamed: -> ich najmocniejsza 3 z czego tylko Ania do niemiecko języcznej klasy (2 język to Francuski)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    And wg mnie to chore taka pogoń bo życie otem pokazuje dopiero ile na co się to wszystko zdało.
    U mojego żona kuzynki córka, w łodzi to właściwie czasu dla siebie nie ma bo oni mają tam jakiś system punktów i za każde wykazywanie się, kółka, olimpiady, konkursy dostają punkty i jak Jolka opowiada jaki plan dnia ma młoda to właściwie odpoczywa tylko śpiąc w nocy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    u nas też są pkt, ale moja Ania nawet jakby chciała coś dodatkowego to nie da rady bo po prostu już brakuje jej na wszystko czasu. Co ma być to będzie po prostu - jedno na co liczymy najbardziej to świadectwo i dobry wynik testu - wiecej nic nie da rady zrobić
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    co to za lekture Ania ma AND ???
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    witajcie z rana...
    Julcia dzisiaj ładnie spała :)
    Idę dzisiaj z nią do lekarza na 13.50 bo nie dają mi spokoju jej nóżki i to jak ona je stawia! Szczepienia jeszcze pomijamy chociaż upomnienie przyszło!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    idę sobie zaserwować kawusię więc jeśli macie ochotę to rękę w górę :))
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    :swingin: ja chcę:tooth:gniadosz miał spać takie miałam założenie póki co ani myśli a jeszcze 20 minut temu go muliło, rozwala mi cały plan który sobie załozyłam żeby dotrwać do wizyty u kosmetyczki, nooo...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Talkuś "ten obcy" :) pamiętam jak ją czytałam wieczorami mojej prababci u której mieszkałam - ja kochałam czytać (i nadal to kocham) i jakoś tak Bacia mnie nauczyła że codziennie po bajce siadałyśmy sobie i ja czytałam na głos - różnie albo lektury które przerabiałam albo inne książki czy gazety... z sentymentem to wspominam

    Biegnę do lekarza - dzis przyjmuję tylko dobre wiadomości !! więc nic złego Pani dr nie może mi powiedzieć!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    HOgata ha ha ha tak bywa ha ha ha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    po lekarzu dzisiaj jadę do mojej mamy po buchty mmm uwielbiam je mmm z jagodami albo z czekoladą pychotka :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    co Wy kawusi dzisiaj nie pijecie???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.