Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho a jak byl na miescu i wracal do dou to byl to taki luxus czy tylko teraz tak mowisz? :wink:

    HOgatk czyli co Hubert juz nie syia w dzien?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ania generalnie ma dwie drzemki rano tak jak teraz od 9 do 11 i potem ok 14-15 godzinkę i wczoraj spał tak ale co zawsze zasypia o 20 góra 21 to mu sie padło o 18, sama w szoku byłam. Ostatnim razem kiedy to zasnął o 15:30 i wstał o 6 następnego dnia już takich cudów nie było aż do wczoraj:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    no jasne ze jak był na miejscu to nie doceniałam tego tak bardzo jakby to było teraz.ale prawda jest taka ze M mi duzo pomaga przy małym wiec jak wraca to mam dwutygodniowy luksus bo dziecko wtedy woli jego:) a ja nie jestem zazdrosna tylko M czasme mów"synuś idz troszke na mamie poskacz"hihihih
    --
  2.  permalink
    HOGA to masz małego śpioszka:) mój tez ma dwie drzemki jedna ok 9 i śpi półtorej godzinki a druga ok 14 czasem i 2 godz.na wieczór idzie spac około 20 nie wczesniej bo wtedy mi robi pobudke w srodku nocy.Niestety to nie jest standart ze zawsze tyle śpi-czasem po 40 min potrafi sie obudzic ale coraz rzadziej.
    własnie dziewczyny mamy tych strszych dzieciaczków tzn roczniaków i wiecej ile razy śpia w dzien Wasze dzieci? bo ciekawa jestem kiedy dziecku strcza jedno spanie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    zesz ku****** polamalam lodowke :cry:
    wyciagalam ptice z zamrazarki zeby zupe ugotowac i ... urwalam pol szuflady :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ania a ty co na srong women startujesz:bigsmile:
    Ciacho u nas czasami też Hubert ma dzień że dwie drzemki np po 10 minut a po kąpieli to jeszcze większego powera ma ale tak, jak nic mu nie jest to śpi kapitalnie nawet nocki coraz lepsze bo mimo że popłakuje i kręci się przez sen to tylko chwilkę i śpi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho odpowiezdialam ci o spaniu na rozpakowanych coby tu nie smiecic
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    No to niezła jesteś Aniu, przymarzło ci czy co?????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    IWA w sumie nie przymarzlo ale chyba jakos niefortunnie szarpnelam. nie chcialo mi sie stanac na przeciwko szuflady tylko tak bokiem ja zlapalam. jedna polamalam przy myciu pare miesiecy temu - tak nia machnelam i walnelam o szafke ze odlecial kawalek tylu, teraz tu wyrwane pol przodu. tylko 1 szuflada z 3 jeszcze sie jakos trzyma nienaruszona... nie wiecie takie szuflady to mozna dokupic czy raczej szans nie ma ?
  3.  permalink
    ok dzieki!
    a da sie ta lodówke naprawic? kurde żebyś nie miała wydatków teraz...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ania :shocked: mam nadzieję, że da się naprawić albo wymienić szufladę ...
    Moje chłopaki zasnęły - no i pogoda łokropna ... FUJ !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    nie wiem czy da sie naprawic
    szuflady zamrazarki mamy w oddzielnej czesci. w sumie daje rade zamykac i otwierac ale obawiam sie ze moze kiepsko mrozic lub ze bedzie zuzywac za duzo pradu czy zbyt szybko zamrazac.
    patrzylam na stornie whirpoola ale nie widze zapasowych szuflad :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Jestem nieprzytomna i chcę spać.
    Zaraz muszę wybyć z domu bo mój Pan Małżonek tak bardzo prosi o pizze ze chyba zrobię. Muszę paprykę i pieczarki kupić ... Tylko zimno :(
    Moja Aneczka dostała w końcu wymarzoną MP4 - zabaweczka jak dla mnie - ale dla niej nagroda za wzorowego od Cioci. Jestem ciekawa jej reakcji ale poczekam niestety do niedzieli bo dzis jedzie z ojcem na weekend więc chyba jednak jej nie dam na wyjazd ... Siedzę i zrzucam jej muzykę - tylko że jestem zacofana i nie wiem cze4go sie teraz słucha :( buszuję po radiach i ściągam piosenki z pierwszych 10 - może jej się spodobają
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    w jakim wieku Ania ?
    hm, w sumie to dobrze robisz, pewnie jakieś jej się spodobają... ja też często w hitach gustuję ;p
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ania ma 11 lat :) Wiem że lubi m.in Gren dey a tak to na prawde nie wiem ... Feel lubi 2 moze 3 piosenki, Rihanny tak samo ... Ona głównie słucha muzykę którą śpiewa - czyli religijną i ma kilka piosenek z kółka muzycznego w szkole
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Green Day :) o tak, też ich lubię... :)
    ooo, religijne... :) fajnie..
    --
  4.  permalink
    sciagaj hiciory And napewno jej sie spodobaja jakies
    ja sie zakochuje w piosenkach teraz np słucham takiej młodziutkiej Ewy Farny bardzo ma ładny głos
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    A co tu tak cichutko, czyżbyście sie już wekendowały??? :wink::wink::wink:
    Ja muszę jeszcze półtorej godzinki wytrzymać i zmykam do domku, z Oliwką na zakupki, bo przecież tatuś wraca dzisiaj i musimy napełnić lodówkę. Pozatym pójdę jeszcze zobaczyć czy przywieźli u nas jakieś buciki jesienne, dla małej, bo jak nic nowego bnie ma to jutro we Wrocku musimycoś zakupić, bo na przyszły tydzień zapowiadają u nas 8 stopni! :shocked:
    No a później to juz tylko będę czekać na mojego M, wykąpię Oliwkę, położę i będę czekać! Ale się cieszę! :cheer::clap::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ja też jestem zacofana jeśli chodzi o muzykę, mało tego wkurza mnie to, co puszczają w tv na muzycznych. Ale teraz słucham w radiu audycji z Józefowiczem i Stokłosą i puszczają muzę z musicali i bardzo mi się podoba.
    Btw, czy ktoś ma pomysł, jak znaleźć libretto do panny tutli putli? Napisał Witkiewicz, teksty piosenek niesamowite :)
    I w życiu nie zrozumiem, jak można być księgową.
    Od kilku dni porządkowałam papiery męża i już do szału mnie to doprowadzało, ale chyba wreszcie nam się udało.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    a ja lubię oglądać tv muzyczne :)))
    --
  5.  permalink
    ja tez lubie:)
    ale najczesciej w domu u mnie słychac Króliczka Titou albo Bebe Lilly a czasem nawet fasolki i natalke kukulska
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho u mnie to samo albo Kate Ryan "elle ella" czy ten teledysk Jakarty z tańczącym bobasem, młody stoi i tańcuje i jak go wołasz a nie chce przyjść wystarczy mu wrzucić na kompa jego zestaw i już jest koło ciebie
    --
  6.  permalink
    Jakarte lubimy tez:) a włacz mu Crazy Loop bo Pietruszka szaleje przy ttym:) to sa moje sposoby na szybkie zatrzymanie go w miejscu chociaz te 3 minutki hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    jakarty to 'one desire' ;p mam na telefonie ;p
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho to ten co przedtem "ma ma " a teraz "siarap"(sorki nie pamiętam jak to się pisze:shamead:)taki chudy czarny, jeśli tak to Hubcio zna, i Najładniejszą dupcie na swiecie a ostatnio rechota w głos jak widzi reklamę danio metoda na głoda z bułeczką. A rano od 7 do 9 słuchamy na Vh1 rock your baby
    --
  7.  permalink
    No ten sam-świr hhihi
    a mój lubi reklame tej skarpety co gada z Plusa chyba
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho to nasze chłopaki gust podobny mają bo ten też się chichra, a ostatnio to normalnie aż rechocze
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    moj maz wrocil ale pewna mloda dama mnie wygonila bo... ma swoje sekrety z tatem takze wpadlam na chwile
    widze ze o gustach muzycznych piszecie. u nas najczescie fasolki, madonna no i kawalki z lat 80tych w stylu tych sopockich :)
  8.  permalink
    dziewczyny dawno ewy nie było.wyjezdzała gdzies?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Dzisiaj wrócił mój terrorysta po dwóch dniach - dziwnie tak bez niego było, zwłaszcza poprzedniej nocy, jak byłam całkiem sama w domu i łapałam się na tym, że się pilnuję, żeby nie być za głośno, a teraz oglądam tv, walę w klawiaturę i w ogóle...
    --
  9.  permalink
    Kurcze mój Pietruszek by tak nie poszedł nawet do babci...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ciacho Ewa chyba jeszcze w Polce na wakacjach
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    u nas tez by nie przeszlo takie sprzedanie dziecia na dluzej. chociaz raz wytrzymal 16godzin jak byla operacja Gaby ale to bylo w dzien. normalnie nie zostaje bez ktoregos z nas na dluzej niz 4godz
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 12th 2008
     permalink
    Ewa juz dawno wrocila do siebie, pewnie korzysta z mniej upalnych dni i gdzies sie z Veve bunkruje
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Moje dziecię też nie jest takie sprzedajne, ale babcię lubi wyjątkowo, babcia jest zaraz po mamie.
    Kurczę, chciałam się w allegro pobawić i kabel usb, który mam nie chce działać, a ten, z którego korzystałam ostatnio gdzieś wsiąkł... W sensie, że nie mogę podłączyć aparatu i ściągnąć zdjęć.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    ja też się zawsze z reklam plusa śmieję... nawet nie tylko z tej skarpety.. z wczesniejszych tez :D
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Witam sobotnio.
    Młode wyciągnęło mnie z łóżka koło 7.
    Dzisiaj idziemy na Łokaton. Ciekawe jak mój mąż to przetrwa, po nocy... A zamierzamy się co najmniej 10 km przejść.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    NR milego chdozenia
    my dzisiaj mamy w planach zaliczenie ery bo nam sla smsy ze mamy oferte gotowa dla stalych abonentow. ciekawe jaki zlom nam zaproponuja :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    u nas pogoda okropna... zimno i deszczowo
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Witam sobotnio!
    Okna miałam w mieszkaniu pootwierany i strasznie mam zimno w mieszkaniu. Włączyłam grzejniczek i dogrzewam mieszkanie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    siedzę też i szukam bucików dla Julci... poza memo innymi dobrymi!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    u nas tez szaro buro i ponuro
    Lady a bierzesz elefanten i deichamana pod uwage czy zupelnie nie?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Ania biorę wszystko co będzie miało znak zdrowej stopy i będzie odpowiednie dla Julci - tzn wysoki tył i usztywniony oraz Julka ma wysokie podbicie i to też bardzo ważne!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    i ja dotarłam na kawę do Was. Zmogło mnie dzisiaj i pobiłam rekord spania - drzemałam do 9,30 od 7 już na czuwaniu ale to i tak mega długo jak na mnie :) Super wyleniuchowałam się dzisiaj. Coś boli mnie kręgosłup okolice krzyża i ciężko mi się umiejscowić :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    a ja sie zastanawiam jak dzisiaj sie odziac przy tym zimnie. chyba dzieciom juz cieplejsze kurki wyciagne bo u nas tylko 7stopni i mega wiatr. nawet chyba wlosy wysusze bo z wilgotnymi nie wyleze jak przeziebiona jestem...

    Lady mam pytanie odnosnie tego wax'u ktory stosujesz na slowy - ta odzywka jest p/wypadaniu wlosow takze. zauwazylas jakas istotna poprawe? chce cos dobrego kupic bo ostatnio kudly zaczely mi leciec garsciami :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Lady a odnosnie butow to 2,5letni synek sasiadki latem nosil butki z firmy DANIEL na zmiane z TOMBUT tyle ze one takie troche kapciowate sa i nie wiem czy produkuja i jesienne
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    ANIA toszkę tam przeglądałam te buty jednak chyba nie DANIEL ale o DAWIDA Ci chodziło - zobacz!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    WAX jest zawsze dla mnie ratunkiem i moja skóra głowy oraz włosy go tolerują - staram się go raz w tygodniu używać. Dodatkowo zawsze zażywam po dwie tabletki dziennie Biotyny!
    Szata graficzna opakowania musi tak wyglądać, bo jest jakiś jej odpowiednik i powiem szczerze, że wylądował w koszu... Jeszcze do wyboru masz dla włosów blond i jeszcze jakiś jest ale nie interesowałam się i nie jestem do końca pewna!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    co do butów to bardzo mi się te z firmy Dawid podobają i będę ich poszukiwała w moim mieście!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Lady moja kuzynka i babcia uzywaly wlasnie tego waxu na wzmocnienie (jedna cienkie wlosy, drugiej wypadaly po silnych lekach) tyle ze nie mowily nic o ISTOTNEJ poprawej kondycji wlosow ale obydwie sa mocno niedogodzone :P jak bede w aptece to przy okazji musze kupic i sprawdzic na sobie. tylko nie wiem jak ja wysiedze z tym na wlosach bo nawet maseczek nie znosze nakladac ani nic w tym stylu i glupia farba to moj max.

    ps. a o buty chodzilo daniel tylko nie wiem czy to przypadkiem nie jest kategoria kapcie bo jak pisalam takie malo hmm podworkowe byly
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.