Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    to by się zgadzało bo Dawid to już takie na podwórko!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania nie osiągniesz efektu po jednym czy dwóch raza ale tego należy używać przynajmniej raz w tygodniu przez dłuższy czas - wg mnie wax jest dla wytrwałych! Osobiście to jedna z lepszych maseczek jak dla mnie!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Ladybird76: mnie wax jest dla wytrwałych!
    czyli nie dla mnie :) I mi albo ciąża albo zmiana fryzjera służy bardzo! W maju fryzjerka mi ścięła, w lipcu zrobiłam pasemka i włosy są inne w dotyku, bardziej się układają i przede wszystkim mniej wypadają -> ja jestem bardzo zadowolona. Jedyne moje zabiegi to jest mycie 2x w tygodniu szamponem Timotei żadnych odżywek czy pianek czy czegokolwiek nie używam

    Idę z książką z powrotem do łóżka - kręgosłup mi dziś odmawia posłuszeństwa i nawet nie sądziłam że aż tak cudownym wynalazkiem będzie poduszka klin - leżę z nią pół dnia pod plecami i super ulga, wystarczy że na chwilkę bez niej i boli, tylko jak zrobić by w nocy z niej nie zjechać
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Po łokatonie.
    Pogoda była nieciekawa. Od rana arktyczne zimno. Jak startowaliśmy to zaczęło padać. Padało trochę, później przestało. Później znów padało.
    Mieliśmy atakować 10 km, ale zaczęliśmy zbierać żetony dla dziecka i przyklejać naklejki, a można je było zbierać tylko na trasie 6 km, więc już na tym poprzestaliśmy. Zresztą, akurat na rozstaju tras, po 4tym kilometrze stwierdziliśmy, że dziecko ma tak lodowate ręce, że trzeba jak najszybciej skończyć spacer. W sumie zebraliśmy 72 zł (3 osoby x 6 km x 4 zł). Trochę mniej niż rok temu, rok temu udało się przejść 10 km. Ale pogoda była lepsza i dziecko mniej awanturne.
    Cyryl dostał dyplom, że „wychodził” 25 zł na cele charytatywne, co mi się nieco nie zgadza, bo niby skąd ta dodatkowa złotówka? A my wzbogaciliśmy się o trzy plecaczki na ramię… W zeszłym roku były jakieś badziewne worki. Ciekawe, co będzie w przyszłym…
    A teraz poświęcam się niskiej rozrywce w tv, boli mnie głowa.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Jestem i widzę ze nieźle tu się działo.
    Ania lodówkę zepsuła, pół domu spakowała.
    Izunia się bawi na weselu.
    NR łazi tyle kilometrów.
    A ja siedze w domu i patrze na tv:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    And u mnie mycie na porządku dziennym z włączeniem pianki i lakieru!
    Włosy w ciąży też miałam rewelacyjne i na dodatek nie wypadały ale pół roku jak nie ciutkę więcej zaczęło się ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Oglądałyście "Mam talent"?
    Jak dziewczynka śpiewała "Dziwny jest ten świat", to ciarki szły mi po całym ciele i prawie łzy w oczach.
    Podobali mi się jeszcze akrobaci i siedmioletni pianista.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    Moje włosy miały spadek formy, kiedy wyłaziły garściami prawie, ale od jakiegoś czasu nie mogę narzekać. Włosy mam zdrowe i mocne.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 13th 2008
     permalink
    u mnie na razie też ich kondycja się poprawia ... oby tak dalej!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    witam niedzielnie !
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    moja rodzinka jeszcze smacznie spi (Krzysko oczywiscie mial jedno wejscie godz temu ale padl jeszcze) a ja buszuje po necie w poszukiwaniu pomyslu na drobiazg dla sis na rocznice slubu. w ogole ten tydzien to mocno imprezowy nam sie szykuje. 18go wrzesnia moja Babcia konczy 90lat, sis ma 9rocznice slubu a brat cioteczny (z ktorym spedzamy wakacje i zzyci jestsmy) ma 42urodziny. 2 ostatnie impry wypadaja w czwartek jak w kalendarzu a ta babcina w niedziele. ojjj bedzie sie dzialo - zlot rodzinny przewidziany :shocked:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Witam niedzielnie, właśnie popijam kawkę (M się troszkę położył, bo z Oliwką wcześnie wstali), a ja do was zaglą dam bo wczoraj nie miałam kiedy.

    No cóż dziewczyny niestety mój M dojechał dopiero o 3 w nocy (z piątku na sobotę), takż my smacznie sobie spałyśmy, tylko kilka uścisków i całusków i tyle. :))))))) Rano Oliwka nie posiadała się z radości jak zobaczyła tatusia w łóżku, przytulała się do niego, ściskała i całowała. Normalnie w szoku byłam, że takie małe dziecko tak może okazywać radość na widok długo nie widzianego tatusia!
    Sobota minęła nam nie wiem kiedy, byliśmy na zakupkach we Wrocławiu, potrzebowałam nowe ubranko na aerobik (udało się zakupić w decathloonie) .
    Oliwka ma nowe jesienne buciki , o takie tylko na górnym rzepie jest jeszcze taki skórkowy kwiatuszek:

    – na szczęście zakupiłam u nas w sklepie obuwniczym z REN BUT, bo w firmowym sklepie BARTEK – nic nie było na czym warto by oko zawiesić! Niestety tam gdzie byliśmy nie było takich sklepów jak Wójcik, Coccodrillo itd., dlatego nie oglądałam kombinezonów. W tygodniu zostanę po pracy to zajrzę do tych sklepów.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    ja również popijam kawkę :)
    pogoda nieciekawa, mówią w tv, że się jesień termiczna zaczęła, bo średnia temperatur dobowych jest poniżej 15 stopni. Słowem : nieciekawie. Kolorów jesieni ni widu, ni słychu.. a dawniej wrzesień ? Się kasztany zbierało w promieniach ciepłego słońca.. Niestety chyba już tak nie będzie...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)

    Ledy ja przestałam używać pianek itd właśnie jak mi zaczęły wypadać garściami włosy i to pomogło tyle o ile. Na codzienne mycie głowy i stanie pół godziny przed lusterkiem jeszcze nikt mnie nie namówił jak do tej pory - nie mam na to sił, chęci i czasu

    Zimno :(
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    Ja pianki używam od czasu do czasu.
    Jak mnię najdzie ochota na prostowanie.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    Witam
    Boziu jak zimno o ile na dworze jakoś da się to zrozumieć tak w domu masakra, spałam dziś w skarpetach i w swetrze bo tak mi zimno było, katar okropny kicham na potęgę.
    Lady ja też często waxa użytwam raz przez 12 tyg co 3-4 dni a potem raz na tydzień i dla mnie rewelacyjny jeszcze bardzo mi pasuje maseczka do włosów z avonu, Planet spa z oliwą z oliwek.
    Wczoraj pół dnia spędziliśmy w bibliotece Abecadło, zaczęły się znowu spotkania olsztyńskich mam było ciekawie bo większość dzieci już chodząca. Hubcio jak padł o 20 to spał do 8 rano. Więc dziś spanko będzie tylko raz w ciągu dnia.
    Co do włosów to ja pianek nie lubię używać bo bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy.
    Zmykam zrobic sobie coś ciepłego i do wyra może to przeziębienie co mnie złapało puści choć troszkę. Miłej niedzieli dziewczyny.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    Iwa super ze M juz wrócil, obie jestescie na pewno szczesliwe. Fajne buciki ma Oliwka, ja oglądam z firmy Dawid, tez są ładne ale musze jechac do innego miasta, bo u mnie nic nie ma.
    Mati ma juz coraz lepsze oczka, wiec lepiej spi i ja jestem wyspana.
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, melduję się po weselno-urodzinowym przedłużonym weekendzie:)
    ALe pogoda sie zrobiła, normalnei zamarzam. Ciesze sie że w czwartek było ładnie, bo miałam letnią sukienkę na weselu.
    Miłego wieczoru:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    uuu ale pustki
    A ja dzis jezdziłam za butami i kurtką dla Mata. Kurtki przejsciowej nigdzie nie ma, są już typowo na zimę. Fajna była obnizka w Cubusie ale za duza niestety na Matusia. Dorwałam swietny sklep z butami, mają ren-buta, dawida, obex, i kornecki. Super i tam udalo mi się kupic buciki. Dobrze ze juz cos mam.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    żegnam się wieczornie :))))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    kurde może w końcu Ewa by wróciła na forum hmmm bo dawno też Veve nie widziałam buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 14th 2008
     permalink
    And Ja tam mogę postać przed lustrem choćby dla samej siebie i ulepszenia własnego wyglądu :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    myszorka pokazuj buciki dla synusia! ;)))

    A tak wogóle to witam poniedziałkowo i z ciepłą kawusią, bo zimno u mnie strasznie!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    Zaspało nam się dziś lekko (obudziłam się o 7,10) Ania w buntowniczym nastroju zaprowadziła Kubusia (wstrętna matka nie pozwoliła wsiąść MP4 do szkoły)

    Ledy dla mnie szczytem wszystkiego jest teraz zapuszczanie i piłowanie paznokci - ale spodobały mi się dłuższe i pomalowane ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    U mnie dziś też zimno szaro i pochmurno :( Z szafy musiałam wyjąć przejściową kurtkę dla Gabiolka bo na polar i dżinsową kurteczkę to jak dla mnie za zimno dziś :/ Tylko że kurcze ja nie mam co założyć :/ w płaszczyku się nie zapnę a kurtkę mam owszem ale zimową albo dżinsową :( Oj trzeba się wziąć za przeszukanie pawlacza bo tam pochowane są nasze nieletnie rzeczy, moze coś wciśnie się na mój brzusio a jak nie to cienka bluzeczka i gruba kurtka - trudno
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    ja tez juz jestem
    Iwa w necie nie ma zdjęcia, ale są brazowe i na rzepy, fajnie nóżka wchodzi Matusiowi, a mam z tym problem bo ma wysokie podbicie
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    okropna pogoda brrr :neutral::neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    no to mamy kolejny tydzien...
    smialam sie wczoraj do meza ze dopiero byly wakacje a juz pedza swieta do nas....
    lazilam wczoraj w poszukiwaniu kurtki ktora mi sie w cycku zapnie ale jak cos wyglednego bylo to cena zaporowa :( zostaje mi polar i bezrekawnik. czy myslicie ze jestem za stara na takie wdzianko??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Aniu no co ty, fajnie bedziesz wygladac.
    A czy ktos mi podpowie jak to jest z tym dobrze dopasowanym stanikiem?
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeSep 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko, jest taki wątek na forum, i naprawde widac różnicę, jak już się dobrze ten stanik dopasuje:)
    Wrzucam link dokalkulatora rozmiarów:
    http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    ach poranna kawka... uwielbiane rozgrzanie !!! :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Też witam w ten wybitnie zimny poranek, ja zaczęłam poszukiwania od kurtki, wszyscy maja u mnie przejściówki tylko ja nie mam
    Myszorka ja też kupowałam stanik wg tego innego przelicznika rozmiarów i faktycznie zupełnie inaczej biust wygląda.Chyba czas na kawkę, bo rano była gorąca herbata
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    liczac tym kalkulatorem to mojego rozmiaru w PL nie produkuja :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w Gliwicach - ciekawa impreza na Śląsku
    Na końcu konkurs elegancji - w strojach własnego pomysłu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    ja dzisiaj w ramach snaidania zrobilam sobie kisiel instant z winiar z kawalkami owocow. pyszny jest no i nie dosc ze rozgrzewa to sycacy :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    ja to chyba jakas niekumata jestem z tym licznikiem, mam zmierzyc ciasno pod biustem, potem w biuscie i co dalej?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    wpisac wymiary i gotowe :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Rany jaka ja ślepa jestem, tam na dole jest kalkulator :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    75 F ? Jak to możliwe ? :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Ania no wiesz czy jesteś stara na takie wdzianko ??? Ty młoda kobieta jesteś więc dlaczego miałabyś nie nosić? Ja bardzo lubię takie zestawienie na sportowo! a do starych jeszcze się nie zaliczam! :PPP
    Teraz przy tych chłodach wskoczyłam w szpileczki i spodnie na kant tak jak lubię :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    WItam porannie i znikam bo biorę się za porządek w mieszkaniu po weekendzie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Lady no moja mama stwierdzila ze juz za stara jstem zeby tak ubrana lazic. szkoda mi kasy nie wiadomo ile na kurtke na jeden sezon. kubraczek kupilam wczoraj w pepco za cale 30zl, polary mam wiec tanim kosztem jakos bym jesien przelazila
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Ania dlaczego za stara moja mama jak i babcia a ta miała koło 70 jak ubierała luźne portki polar i bezrękawnik, mam też lubiła taki luźny strój. Zresztą najważniejsze dobrze samemu w tym się czuć.
    Ja musiałam odesłać spodnie i bluzkę które sobie zamówiłam bo za duże. I znowu czekanie, jak przedtem żon się smiał że biadoliłam że nic na dupę nie wchodzi a teraz ze wszystko spada i że kobiecie dogodzić chyba nigdy się nie da:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Witam dziewczyny po małej przerwie :)
    POstaram się nadrobić Wasze posty w wolnej chwili- nawet nie naprodukowałyście tak dużo:)

    My już mieszkamy w nowym mieszkaniu- troche dziwnie :confused: Mam nadzieję,że perzyzwyczaimy się niedługo... Hania bardzo przeżywała przeprowadzkę - przez 2 noce nie spała , a gdy wchodziliśmy do domu to płakała :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Oj biedny Hanutek, ale mam nadzieje ze jej sie spodoba nowe lokum:wink:Moze ją czyms przekonaj ze w domku jest jakas niespodzianka dla niej.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    ooo Aga :) witaj po tej stronie zycia :D
    mam nadzieje ze Hania sie przyzwyczai do nwoego miejsca i za moment zapomni ze to jakas nowosc
  3.  permalink
    No nie ma innego wyjścia- musi się przyzwyczaić :) TYlko kurka jak juz się przyzwyczai to jej nową przeprowadzkę zafundujemy :/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    my sie przeprowadzilismy tutaj jak Gabrysia miala 2 latka i o dziwo od razu zaakceptowala nowe miejsce. spala o niebo lepiej niz w starym domu a i jakos sie ugrzecznila. moze jak wy sie przeprowadzicie na wlasne to i reakcaj Hani bedzie inna
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    nic to ... komu w droge temu buty... budze dziecia i sune do przedszkola a pozniej na jakis spacer. milego dnia
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Witajcie kobiety!!
    Aga a jak się spalo na nowym miejscu bo Hania widzę kiepsko?
    ja też może jakoś nadrobię posty...
    U nas masakra ze snem ciąg dalszy.... chyba zasięgnę rady w jakiejś lekturze bo już mam dość....a o M nie wspomnę
    a co tam u Was kobiety?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.