Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    a co do cyckonoszy to mi też wyszło 70 F :shocked: ... nawet nie wiem jak taki wygląda? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    oooo wszystkich wywiało...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Magg ja jestem :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    O to super jak Mati? Śpi Ci lepiej ciut?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    A Tosia nauczyła się mówić MAti bo ma kolegę i teraz chodzi po domu i Maaaaaati, Maaaati :)
    --
  1.  permalink
    dzięki Magg- ja to jak zwykle dobrze :) Przykładam głowę do poduszki i po sprawie :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    A jak starszyzna przyjęła zmianę miejsca zamieszkania?
    Aga mam takie pytanie bo Ty już doświadczona jak młodemu wytłumaczyc do czego służą tampony? ,może masz pomysł :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Magg dzis miał jakies miedzy 4 a 5 rano chodzenie po łózeczku, cały czas wkładał nózki albo rączki między szczebelki. ogólnie jest bardzo róznie, cyc jest cały czas.
    A Tosia jak? dalej cyca sobie?
    --
  2.  permalink
    Magg- mój dzieć jest w okresie buntu i naporu, wyprowadzać się nie chciał za bardzo- ale nie dramatyzuje na szczęscie.


    A co do tamponów... Wiesz - ja jestem za wczesnym uświadamianiem dzieci - ale nie wiem jakie Ty masz poglądy na te sprawy... Zawsze możesz powidzieć,że to stopery do uszu :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    No właśnie chcę mu powiedzieć bez kłamstw tylko nie wiem jak ominac temat menstruacji ....
    --
  3.  permalink
    NIe omijaj..Przeciez to juz duzy chłopiec...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    tez prawda
    --
  4.  permalink
    Ja mam wg niego 75 F, i rzeczywiście taki stanik super leży, a wcześniej nosiłam C miseczkę
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Ja tez kupiłam 75F i jest rewelacyjny :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Witaj Aguś :) Hania sie przyzwyczai ale potrzebuje czasu :) Moja Gabi była starsza i pomimo że przecież przez remont było mówione że to będzie nasz domek, że to będzie jej pokoik itd na początku płakała że chce do siebie do domku ale już po 2 tygodniach było super

    Ja mam dziś podły dzień - typowy szewski poniedziałek :/ Miałam jeszcze gości i chyba zbyt wiele sobie obiecałam po telefonie że będą u nas bo jestem mocno rozczarowana :( No a z drugiej str czegoż mogłam się więcej spodziewać :/ Jestem zła i tylko płakać mi się chce :( Grunt to kochana i zżyta rodzinka :devil:
    --
  6.  permalink
    Lady, gdzie jesteś? Specjalnie dla Ciebie włażę na neta;-)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Kurcze ja też powinnam mieć 75F, ale gdzie taki kupić??????
    --
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeSep 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa, ja kupuję z takiej firmy polskiej GAIA staniki, sa świetne; taką rozmiarówkę ma tez samanta, tyle, ze te już są dla mnei za drogie niestety....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    a ja dopiero dotarlam do domu. wlaczyl mi sie szwedak i troche najpierw z sis i dziecmi polazilysmy a pozniej siedzialysmy u moich rodzicow. jutro juz zapowiezdiala ze o 10 sie spotykamy na ploty bo ma mi tyyyyle do opowiedzenia :)


    IWA co do stanikow to sprawdz TUTAJ maja sliczne ale nie na moja kieszen niestety.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    dziewczyny a czytalyscie Chiny: skażone mleko w proszku postrachem dla rodziców
    kurcze to moglo sie zdarzyc w kazdym jednym kraju
  7.  permalink
    Ale tutaj cisza dzisiaj... Ja właśnie wróciłam z siłowni, idę zjeść jakąś lekką obiado-kolację
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    aga buziaczki dla Hani... i spokojnych kolejnych nocek na nowym mieszkaniu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    She jestem ale padnięta hi hi hi idę spać :PP
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 15th 2008
     permalink
    Wiem, że muszę schudnąć ale jedzenie jest takie przyjemne hi hi hi 5 kilo oddam kto przygarnie ? :)
  8.  permalink
    Ja też zmykam do łóżka, bo jutro sie znowu do pracy spóźnie:D
    Kolorowych snów:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    Lady, ja sie nie piszę na przygarnianie, sama chce jeszcze kilo zrzucić:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    witam w deszczowy wtorek, dzis podaje gorące kakao
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    mmm, pyszotka :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Witajcie z rana - zimno :( jak ja nie lubię zimna wrrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    dzien bry
    u mnie kolejny lzawy poranek. Krzysko nie moze sie przyzwyczaic ze Gabrysia z mezem co rano wychodza i jak zwykle jest ryk. zaczyna jak oni sie ubieraja a konczy jakis kwadrans po ich wyjsciu. ani tulenie ani zabawianie ani nawet cycek nie dzialaja. szkoda mi go strasznie zwlaszcza ze to juz trzeci tydzien trwa i nie widac najmniejszej poprawy a wrecz bym stwierdzila ze wczoraj i dzisiaj to mega rozzalenie bylo
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Witam, witam!
    Myszorka dzięki za kakałko!
    Ale przydałaby się też mocna kawka, bo w nocy niewiele spałam!
    Wczoraj jak wróciłam od kosmetyczki to moja Oliwka coś zaczeła kichać i pokasływać, no i oczywiście katarek dostała. Ale od razu taki jakiś gęsty i tak jej spływał, że jak ją kładłam spać to zaczynała sie dusić, spała na wpół siedząca, albo na brzuszku i z nami w sypialni. Co godzinke się budziła, cieżko jej było oddychać!
    Podałam JUVIT - wit. C, Nosivin, wodą morska jej pryskam. Co jeszcze mogłabym jej sama podać?????
    Jak wychodziłam do pracy to miała już stan podgorączkowy 37,9.
    Zaraz zadzwonię do mamy to dowiem sie jak tam się mała czuje!
    Kurcze ledwo się zimno zrobiło i już katar, oby tylko katar, a nie coś powazniejszego!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Aniu biedny Krzyś, ja dzis miałam to samo. Chce wyjsc do pracy a Mati mnie trzyma za ręke i chce zebym z nim sie połozyla. Potem płacz, M go zagadał i uciekac musiałam.
    Iwa biedna Oliwka, oby to nic poważnego. Pogoda niestety jest do d... i szybko mozna cos zlapac. Ja tez dałam Matowi Juvit i łyzeczke syropu na noc.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Ja obawiam się by dzieci nie przyniosły bakcyla z przedszkola/szkoły i dlatego też zapobiegawczo daję Małej cebion multi. Pogoda beznadziejna zimno, szaro i pochmurno i typowo jesiennie Aż się nie chce z domu wychodzić :(

    Sypie mi sie komputer wrrrrr jestem zła bo o tyle co do dzieci kompa mam masę części tak do naszego nic :/ no i to coś z monitorem sie raczej dzieje lub kartą grafiki :( Troszkę nie w porę bo wzięłam 1 pracę do przepisania i jest chyba jakaś pechowa bo co do niej siadam to coś się dzieje z kompem :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Dzwoniłam do mamy i Oliwki i nie jest źle - tak mówi mama!
    Dała jej jeszcze syropek prawoślazowy. Gorączki nie ma więc nic przeciwgorączkowego narazie mama jej nie dawała.
    Jak teraz się bawi, chodzi i siedzi to dobrze jej się oddycha, tylko co jakiś czas kichnie, ale to dobrze bo katarek spłynie i babcia wytrze nosek i jest ok. Narazie sopelek nie poszedł w ruch! Tylko mała mało pije, nie chce, więc popołudniu musze jej sprawdzić gardełko, czy nie jest czerwone!
    A tak pozatym to Oliwka zabrała babci telefon i woła do mnie :" mama choć, mama zima" Hihihihihihi! Jak dziecko dobrze wie że jest zimno i trzeba do domku wracać! :wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Chyba dzisiaj podaruję sobie aerobik, żeby posiedzieć z Oliwką!
    Pozatym mam @ i nie wyobrażam sobie robienia tylu brzuszków itd.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Ech.. ja jestem załamana...
    @ nie ma, ciąży też nie...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    talka a planujesz dziecko czy jak bo nie jestem w temacie?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Wykresy są pod ręką z zaznaczoną kategorią.
    Dłuższa lutealna nie jest zła. Nie każdy plus ukazał się wcześnie.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Ama ja czytac umiem, ze talka nie udostepnia aktualnego, wiec nie zajrze do niej
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Witam się i ja ;D
    Aga fajnie, że masz już przeprowadzkę za sobą - choć przykro mi, że Hanutek tak źle znosi nowe lokum - będzie dobrze - zaglądaj częściej w miarę możliwości.
    Ania kurcze wyobrażam sobie jak Ci ciężko - wczoraj jak wychodziłam do sklepu to Filip podreptał za mną do drzwi i woła mama papa i zaczął machać rączką - D mu powiedział, że mamusia zaraz przyjdzie i koniec mały się rozpłakał ! A ja już miałam łzy w oczach - boshe ja chyba jestem jakaś mientka :cry:
    IWA zdróweczka dla Oliwi - oby to tylko przeziębienie i nic więcej !
    A w ogóle to u mnie zimnica wrrr ...
  10.  permalink
    Hej dziewczyny, ale paskudna pogoda ehh żyć się odechciewa:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    IWA jak Krzysiowi zaczelo sie przeziebienie to podalam mu lek w stylu nurofenu (amerykanski Tylenol) ktory ma dzialanie przeciwzapalne i dziala przeciwprzeziebieniowo. wiem ze moje kolezanki na samym poczatku chorobska atakuja dzieci porcja lub dwiema nurofenu i tez pomaga. do arsenalu Oliwkowego mozesz tez wlaczyc wapno w syropie, nie zaszkodzi a sie przyda. a co do sopelka to Krzychu go odrzucil za to ladnie dmucha nosek w chusteczke.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    W piątek idziemy na szczepienie i mam nadzieje, że do tego czasu nic nas nie dopadnie ! Chcę mieć to szczepienie z głowy ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    uuu no to macie nieciekawie z dzieciaczkami..... Ania może czymś go zabaw - jakaś wynaleziona nowa zabawka?

    IWA zdrówka dużo dla Oliwcie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    u mnie pada i pada i pada i końca nie widać buuu i zimno a mi się tak nie chce siedzieć w domku!

    qrde jak tak będzie cały tydzień to chyba zacznę Julkę zabierać do ruraparku!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    z tym, że tam wejściówka kosztuje 13 wrrrr a Julka z rur nie korzysta wrrr zdziercy!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    U mnie nie pada - ale zimno jak nie wiem co i wieje !
    Ja się z domu nie ruszam do powrotu M - potem uderzam na spacer przewietrzyć myśli ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    Lady a na jaki czas to wejscie za 13? bo u mnie za godzine zabawy jest 10zl
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    lady a moze to w katowicach?
    http://www.figlarnia.pl/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 16th 2008
     permalink
    u nas nie pada ale tylko 5 stopni i straszny wiatr. Krzysko odsypia poranek wiec nawet do sis nie mam jak sie wybrac. ogolnie to dzisiaj mam ochote robic nic, tylk oczemu mi sie odkruzacz wlaczyl i juz druga kanapke serek i brzoskwinie wrabalam???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.