Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    dziewczyny czy ktoras z was poleci jakis srodek do prania tapicerek? chce uprac fotele i kanape bo moj pomaranczyk nie jest juz taki jak byc powinien. mialam w plynie i vanish i dywanolux ale jakos srednio zadowolona jestem a najgorsze jest to ze jak dla mnie to one obydwa strasznie smierdza. czy ktoras z was zna proszek vanish do prania na sucho?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Witam i ja z pracy
    Aniu niestety nic nie polece do prania a sama tez będę musiala o tym pomyslec, bo Mati skacze po fotelach i kanapie. dywan dam do prania przed swietami.
    Izunia i Ciacho dużo zdrówka dla chłopaków
    Veve szybko do nas wróc
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Wanisha nie znam Aniu ale moją tapicerkę prałam pianą do dywanów ze schleckera. Jest to w puszce (jak dezodorant) niewielką ilość rozpylasz nad dywanem, tapicerką itd wcierasz szczoteczką i po 2 godzinach odkurzasz. Zapach mi odpowiada a ładnie dopiera
    Ja już sobie rozmawiałam z sąsiadem który ma odkurzacz do prania dywanów i przyjdzie nam odkurzyć nasze dywany. Pytam go ile taka usługa a on że mam kupić tylko wanisze i coś jeszcze i na początku października przyjdzie. Jupi nie muszę szorować na kolanach :) Nawet nie wiecie jaka dla mnie to radocha :)

    Witajcie na kawie - ja dobudzam się i jakoś mi ciężko to idzie
    --
  1.  permalink
    a ja juz dawno obudzona i teraz własnie uśpiłam dziecko,jeszcze siedze w pizamie na łózku bo nie chce mi sie ruszyc,ale na dworze zimmnnooo strasznie u nas 9 stopni tylko
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    And a co to jest Schlecker? sklep jakis czy jak?
    my kiedys kupilismy na gwalt pianke jakas w Carrefour ale niesteyt slabo doprala w aucie i kanape. szukam czegos skutecznego nawet jesli byloby odrobine drozsze (w granicach rozsadku)


    Myszorko ja do swiat juz nie wytrzymam :| oddam jak tylko maz sie wywie gdzie przeniesli stara pralnie no i zapyta o koszt.


    Ciacho - pociesze cie - u nas 6 i pada :|
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Hej
    Wczoraj cały dzień bez neta, znowu mieli jakąś awarię. A ja mam domowy szpital ja gorączka powyżej 39 zbijam ale tylko do 37 spada i nic więcej a mały gile do pasa wczoraj nic co mu chciałam dać do jedzenia nie chciał więc ugotowałam mu rosołku i całą resztę dnia wcinał tylko to, za to mlekiem nadrobił w nocy dziś były dwa karmienia ale spał ładnie. Dziś troszkę mniejszy katarek.
    Jemma nie doczytałam tylko tak po łebkach ale dobrze że nic się nie stało.
    And mój Jakub też się zapisuje gdzie chce, ale on i tak ma kompa tylko w weekend. Dobra młody się chce poprzytulać, zajżę potem i doczytam
    --
  2.  permalink
    Hoga zdrówka dla Was-kolejne dziecie z gilami to chyba przez ta pogode.Ja wyprałam wózek a widze ze dzisiaj raczej spacerowo sie nie zapowiada
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Aniu jest to niemiecka drogeria czy jak kto woli chemiczny. Wypróbowałam kilka ich rzeczy i jestem pozytywnie zadowolona (Mydełka jogurtowe czy mleczne riliana są podróbką jonsona a o wiele tańsze, pampersy są niczego sobie, chemia typu środki do mycia podłóg kibelków itp też są fajne) TU link na str główną. Ceny są zróżnicowane na marki własne (Riljana i As) ale bardzo dużo ludzi je kupuje choć zdarza sie np przy kremach że są droższe niż oryginały - co chyba świadczy o ich jakości
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    u nas tego nie ma. w ogole w pobliskich miastach tego sklepu nie widzialam. moze to w waszym regionie tylko.

    moj syn wczoraj poszedl spac o 21:15 obudzil sie 6:40 na cycka i spi dalej, ale coz sie dziwic jak pogoda barowa :)
  3.  permalink
    aaaaaaaaaaaa adopiero teraz zauwazyłam ze Pietruszka ma dzis 10 miesiecy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    :threesome: dla Piotrusia
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Ciacho wszystkiego naj dla malego Ciasteczka :rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Ciacho no wiesz hihihi my możemy nie zauważyć ale ty .. buziole dla Pietruszki:kissing::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    dla PIOTRUSIA 10 buziaków od Juleczki z mamusią :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Niestety ja dzisiaj w domku, bo Oliwka na dobre się rozchorowała i na 14.00 mamy wizytę u lekarza. Ma temperaturę 38,5 i brzydko kaszle, ma taka chrypkę i jak odkaszlnie to płacze, bo chyba ją boli gardło, do tego jak sie położy to chyba ten katar jej ścieka i się dławi, nawet po jedzeniu jej się ulało (pociągnęło ja jak na wymioty)! To chyba coś poważniejszego niż katarek! :sad::sad::sad:
    Niestety naszego pediatry nie ma, jest na urlopie, ale jest pani pediatra - też fajna, także do niej idziemy! :sad::sad::sad::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Ania Ja polecę karcherowski bo ten u Nas się najlepiej sprawdził ...
    Może poszukaj w sklepach motoryzacyjnych jakiś pianek do tapicerek
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Iwa to chyba ta pogoda, najpierw było gorąco i nagle się tak potwornie ochłodziło, ja młodego póki co trzymam w domu i obserwuję bo nie ma kaszlu ani temperatury tylko wodnisty katar. Zdrówka dla Oliwki.
    A najlepsze jest to że na wszystkich osiedlach już grzeją kaloryfery a u nas jak zwykle nie, normalnie tylko wziąć i ich zjechać na całego
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    IWA u mojej Adriany zawsze kiedy było chore gardło były i wymioty.... nie znosiłam tego buuu

    Oliwka nich szybciutko wraca do zdrowia a lekarz mam nadzieję, że przepisze coś porządnego dla niej aby wyzdrowiała... buziaczki IWA i trzymaj się!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady na allegro widzialam ten karcher ale pol litra kozstuje z przesylka prawie 70zl

    pewnie stanie na tym ze znwou wydam fortune na vanish
    :cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Iwa zdrówka dla Oliwki, mój Mati tez ulewa jak ma chore gardło.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    synio wlasnie sie budzi po poand 12godz spania. pora wiec na snaidanie i jakies turlanie :)
    mielgo dnia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    no to będzie super wyspany Krzysionlina :))

    co znaczy fortunę wydajesz na vanischa ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Cześć dziewczynki - chyba wczoraj paniki nasiałam - oby ... Co nie znaczy, że matka nie będzie stać na posterunku - na razie jest ok. Nie ma gorączki i pospaliśmy dłużej :D
    Teraz maluchy się bawią a ja chyba zaparzę kawę ! Wy pewnie już po kawie :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    IWA przykro mi, że Oliwka jednak się rozchorowała - zdróweczka dla Was ! Daj znać co lekarz powiedział.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Hoga masz rację ta pogoda jest taka doopiata ! Za szybko to zimno przyszło wrr ...
    Kurcze a u mnie dalej nie grzeją :neutral:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Ja juz mam w pracy ciepło a dzis mają grzac w mieszkaniu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    piosenka do poduchy i nie tylko ) uwielbiam ja sluchac od lat....
    Michael Learns To Rock - The Actor
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady taka uspakajająca :D
    Właśnie sobie słucham :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Jak by to mój M powiedział: "ale pościelówa" :wink::wink::wink:
    Znam te rytmy, bo mój M uwielbia muzykę z poprzednich pokoleń - jak ja to mówię!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    IWA ale jaka ta pościelówa .... :))

    a to znacie :

    Sylver - Shallow water
  4.  permalink
    Hej dziewczyny, dotarłam wreszcie do was, z moim drugim sniadaniem - "pysznym" jogurtem naturalnym:D
    Szkoda, ze tutaj muzyki nie mogę słuchac:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    She witaj jogurtowo :)) u mnie świeże pieczywko co mąż dostarczył niedawno :))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    witam się w środę :)
    rano przywitała mnie @ i wymioty... cudowny początek cyklu...
    --
  5.  permalink
    Lady, ja staram się ograniczać pieczywo, jem je w sumie na obiad (w biurze nie mam możliwości zjedzenia normalnego posiłku, więc na ogół jem razową bułeczkę z czymś) i czasami wieczorem, jak sie nie mogę opanować:D, ale przyznaję, ze to niełatwe, tzn ograniczanie, bo kocham pieczywo:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    The ACTOR na yourtube
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    A ja sie zmobilizowałam i przejrzałam Itki szafkę i załamałam się :/ Wszystko co zostało z dobrych rzeczy przeniosłam do niewielkiej szuflady :/ Czas poszperać w kartonach po Gabi bo Mała ma tylko 2 pary spodni dźinsów i 2 dresiki, pajacyki sztuk 2 jedne jeszcze jakoś naciągnę jej na tyłeczek ale może ze 2 razy :/
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    talka ty masz tak co miesiąc?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    a mnie czeka w końcu wystawianie ciuszków na allegro ale jakoś ta monotonia wstawiania tego mnie dobija!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    buuu dlaczego to się nie chce samo wystawić ? :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady HA ! No wiesz - leniu śmierdzący ! Do roboty bo co niektóre już rozkręciły byznez :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    u mnie zaczął się maraton ... Julkę położyłam spać a ta smoczkami rzuca i woła mnie!!! więc latam jak walnięta
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Hahahaa ja za chwilę będę kładła swoich i nie będę latała bo jak wyrzucą to zasypiają bez taka jestem wredota :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Izunia nie chce mi się buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Izunia w tym problem, że ona jak nie podam jej smoka to woła a jak nie wchodzę przez dłuższą chwilę to się drze.... wredota Julkowa!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Lady wiem, mnie również się nie chciało, ale przysiadłam się którego dnia zrobiłam opisy i dopiero zdjęcia bach bach i wystawiałam hurtem ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    nie chce mi się robić obiadu dzisiaj więc tylko spagetti zapodam z mielonym mięskiem! Lenia mam do roboty


    Smoczki poleciały więc i Ja lecę bo woła cholera jedna
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    NO Julka ma charakterek i lepiej jej nie denerwować hihihiihii :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    A długo Ci sama zasypia - u mnie chłopcy jakieś 10 min się kocą - uwielbiam ich podsłuchiwać bo rozmawiają do siebie po swojemu i to takim cichutkim tonem jakby wiedziały, że mają rozmawiać szeptem :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    Izunia wszystko zależy od tego jak bardzo jest zmęczona...czasami się kręci i kręci i chyba z pół godzinki zanim zaśnie a czasami 2 minutki i ma odlot!

    Ustawiłam nagrywanie na aparacie i o dziwo nie rzuca smoczkami hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 17th 2008
     permalink
    chyba jej się znudziło i już w transie spania jes :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.